I Montmartre, slavná historická francouzská čtvrť, už patří k NO-GO alias ZSP atrakcím...

3 fáze islamizace a džihádu: Yves Mamou dosvědčuje že NO-GO zóny jsou nyní i v centru velkých měst. Kam jsi došla Francie?

Aktualizace 25. 2. 2018 21:00: CENZURA NA POSTUPU! Článek byl připraven napřed, nicméně před několika málo dny evidentně došlo k cenzuře videa z Twitteru. Přidali jsme proto nové odkazy. Vypadá to že totalita Nového světového řádu, NWO, na Západě postupuje velmi rychle :-(

Již před nějakou dobou jsme přinesli svědectví o plíživé islamizaci nejen Francie, Německa a Švédska » a také o tom, že vznikají tzv. NO-GO zóny, kde stát ztrácí kontrolu a vládne šaría » Levicoví multikulti neoliberálové toto ze všech sil popírají a ve Francii dokonce kvůli tomu vytvořili pokrytecký výraz ZSP:

I Montmartre, slavná historická francouzská čtvrť, už patří k NO-GO alias ZSP atrakcím...
I Montmartre, slavná historická francouzská čtvrť, už patří k NO-GO alias ZSP atrakcím…
Francie se neúspěšně snaží získat zpět NO-GO zóny, kde už dnes vládne jen islámská šaríja spolu s bezprávím
Francie se neúspěšně snaží získat zpět NO-GO zóny, kde už dnes vládne jen islámská šaríja spolu s bezprávím

Agresivita islámu ovšem na počátku roste kvadraticky, jak postupně islamisté získávají moc. Nyní přichází další tvrdá fakta, svědčí Yves Mamou, francouzský novinář, který pracoval dvě desetiletí pro Le Monde:

Yves Mamou: NO-GO zóny jsou nyní i v centru velkých měst Francie

  • „Je zde několik set čtverečních metrů chodníku zanechaných výhradně mužům. Ženy nejsou oprávněny se tam nacházet. Kavárny, bary a restaurace jsou jim zakázány, stejně jako chodníky, stanice metra a náměstí.“ — Le Parisien.
  • „Za více než rok, čtvrť Chapelle-Pajol (10.–18. městský obvod) kompletně změnila svoji tvář: ulice okupují tucty osamělých mužů, pouličních prodejců, cizinců, migrantů a pašeráků obtěžujících ženy.“ — Le Parisien.
  • V centrech Paříže, Bordeaux, Toulouse, Marseille, Grenoble, Avignonu jsou městské okrsky tu a tam „zprivatizované“ prodavači drog, fanatickými salafisty a gangy muslimské mládeže. Hlavní obětí jsou ženy. Ať jsou muslimky nebo nemuslimky, tak jsou sexuálně obtěžovány a někdy i napadány. Politici jsou jako obvykle plně informováni o situaci postižených žen.

V lednu 2015, týden po útoku na satirický časopis Charlie Hebdo, americký televizní kanál Fox News odstartoval skandál ve Francii tvrzením, že v centru Paříže vznikly islámské „no-go zóny“. Pro [oficiální] francouzská media je existence no-go zón, kde jsou nemuslimové nevítanými návštěvníky a kde platí islámské právo šaría, nesmyslem a „fake news“ (falešnou zprávou). Pařížská starostka Anne Hidalgo, řekla, že plánuje podat žalobu na Fox news za poškozování dobrého jména Paříže.

Francie už není Francie

Streets of Paris

Paris 2017 Isn’t Paris Anymore | A Story About The Last Time

French woman told they’re longer no allowed to enter cafes, shops or to go out

Avšak od května 2017 se tón změnil. Francouzský deník Le Parisien, odhalil, že je skutečností, že no-go zóny jsou v centru hlavního města. Zdá se, že čtvrť Chapelle-Pajol na východě Paříže se stala velmi silně no-go zónou. Stovky muslimských migrantů a prodejců drog, obtěžování žen za nošení něčeho, co migranti nepovažují za cudné oblečení:

„Ženy si v této části východní Paříže stěžují, že se nemohou pohybovat, aniž by byly cílem komentářů a urážek mužů.“

„Je zde několik set čtverečních metrů chodníku zanechaných výhradně mužům. Ženy nejsou oprávněny se tam nacházet. Kavárny, bary a restaurace jsou jim zakázány, stejně jako chodníky, stanice metra a náměstí. Za více než rok, čtvrť Chapelle-Pajol (10.–18. městský obvod) kompletně změnila svoji tvář: ulice okupují tucty osamělých mužů, pouličních prodejců, cizinců, migrantů a pašeráků obtěžujících ženy.“

Natalie, padesátiletá místní obyvatelka říká: „Atmosféra je tu trýznivá, došlo k tomu, že jsem musela změnit své trasy a oblečení. Některé ženy už raději vůbec nevycházejí.“

Aurélie, 38 let, která tu žije 15 let říká, že kavárna-bar pod jejím bytem bývala příjemné místo, ale změnila se v zařízení výlučně pro muže. „Musím poslouchat množství poznámek, když jdu kolem, zejména, když jsou opilí. Říká se, že místní osmdesátiletá žena úplně přestala vycházet ze svého bytu poté co se stala objektem sexuálního útoku, když se vracela domů. O jiné ženě se říká, že se stala předmětem záplavy nadávek jenom proto, že stála u svého okna.“

Starostka Hidalgo už nemluví o tom, že podá žalobu na média za špinění dobrého jména Paříže. Dokonce řekla, že bezpečnostní záležitosti byly „sledovány několik týdnů“ a byl odstartován „průzkumný proces“ jak čelit diskriminaci žen a „skupinám způsobujícím lokální kriminalitu.“ To byla ale jen taková prázdná Orwellovská „novořeč“ a měla za důsledek zvýšený počet posměšků a urážek na sociálních sítích.

NO-GO zóny bují v Paříži
NO-GO zóny bují v Paříži
Paris, Mantes La Jolie, 2016
Paris, Mantes La Jolie, 2016

Donedávna bylo tabu zmiňovat no-go zóny ve Francii. To bylo považováno za rasistické nebo za islamofobní, většinou za obojí. V květnu 2016 Patrick Kanner, francouzský ministr pro městská území, byl donucený novináři ke konečnému vyjádření pravdy: „Dnes je ve Francii, pokud víme 100 čtvrtí, které mají mnoho podobného s tím, co se stalo Molenbeeku.“ Měl na mysli neslavně proslulou čtvrť v Bruselu, která je pod salafistickou kontrolou, ta se stala centrem džihádu v Evropě.

Nové je to, že no-go zóny už nejsou vystrčeny někam na předměstí, kde se migranti a muslimové obyčejně koncentrovali.

Díky masové migraci, se no-go zóny objevují v centrech Paříže, Bordeaux, Toulouse, Marseille, Grenoble, Avignonu, jsou tam městské okrsky tu a tam „zprivatizované“ prodavači drog, fanatickými salafisty a gangy muslimské mládeže.

Hlavní obětí jsou ženy. Ať jsou muslimky nebo nemuslimky, tak jsou sexuálně obtěžovány a někdy i napadány.

Politici jsou jako obvykle plně informováni o situaci postižených žen. Ve zprávě Vysoké komisařky o rovnosti z roku 2014 se odhaluje, že v tak zvaných „citlivých městských částech“, skoro každá desátá žena utrpěla fyzické či sexuální násilí.

V další zprávě dodané vládě v září 2016 organizací France Médiation se odhalují důležité detaily — i když popsané hezkými slovy:

  • Veřejná prostranství jsou „okupována“ výhradně muži, kteří zde „parkují“ a ženy tudy mohou jen procházet.
  • V tomto městě to není neobvyklé: v posledních deseti letech byly ženy z veřejných míst vypuzeny.
  • „Musíte se držet stranou a neprovokovat. Vždy chodím ven s mými dětmi, tak žádný problém nevyvolám.“
  • Na některých místech si skupiny mužů „monopolizují“ veřejný prostor a někdy i blokují vstupy do budov.
  • Ženy se musí vyhýbat výtahům, aby se vyhnuly nepříjemným pohledům a poznámkám. Musí chodit pěšky po schodech — špinavých, neosvětlených a několik poschodí vysoko.
  • Kavárny jsou obsazeny výhradně muži. Ženy se neodvažují vstoupit. Dokonce se vyhýbají i tomu projít kolem.

Nově zvolený francouzský [globalistický] prezident Emmanuel Macron, se okázale vyhýbal otázkám bezpečnosti během své volební kampaně. Nepochybně ho otázky bezpečnosti dříve či později dostihnou…


Nová francouzská sváteční tradice. Chcete tohle v ČR?

Silvestrovské oslavy ve Francii se ukázaly být zoufalým prokletím pro policisty a personál záchranné služby, kteří čelili masovým nepokojům po celé zemi. Počet vozidel zapálených během slavností, které se dostaly mimo kontrolu v Paříži i dalších francouzských městech, přesáhl 1000 — jak informovalo francouzské ministerstvo vnitra, které řešilo silvestrovské oslavy. Počet žhářských útoků „mírně překročil“ loňská čísla, kdy bylo zapáleno 935 vozů, dodalo ministerstvo.

Nicméně, v loňském prohlášení ministerstvo ve skutečnosti uvedlo 650 spálených vozidel a ne 935 — což znamená, že nárůst může být mnohem vyšší. Policie informovala, že oba čísla byla nižší, než v důsledku podobné události v letech 2012 a 2013, kdy bylo spáleno 1193 a 1067 vozů. V prohlášení se dále uvádí, že během slavností bylo zatčeno 510 lidí, což byl podle ministerstva„významný nárůst“ oproti loňským 454 zatčením. Počet osob obviněných z různých trestných činů se podle ministerstva rovněž zvýšil z 301 na 349.

Nakonec ministerstvo vtipně uvedlo, že Nový rok byl oslaven „klidně“ a vše proběhlo „hladce“ a popsalo všechny incidenty jako „určitý počet běžných nepokojů“. Ve Francii se evidentně vyvinula nová sváteční tradice :-)

Les secouristes à Nouvel an — secteur Mulhouse

1 Jan 2017: Les interventions des pompiers, gendarmes et policiers à Nouvel an 2016-2017 dans les communes de Mulhouse, Illzach, Sausheim, Wittelsheim.

Réveillon 2017, Nantes: Au cœur des incidents

1 Jan 2017: Le réveillon a été tendu à Nantes dans les quartiers sensibles. Une poubelle brûlée au Breil-Malville pour incendier une voiture. Heureusement, les policiers interviennent à temps et dispersent une quinzaine de jeunes avant qu’ils incendient la voiture. Une voiture incendiée au Chêne des Anglais par des jeunes du quartier selon un riverain. … Tous droits réservés : Breizh-Info.com

Sur cette vidéo, une policière rouée de coup. Selon les commentaires, ça c’est passé hier soir à Champigny

Noví Francouzi rozbíjejí starousedlíkům auta a mlátí policisty… moc hezké :-) Také chcete takové multikulti obohacení u nás doma? Pokud ano, tak hlavně hodně mlčte. Mlčení znamená souhlas pro rejdy multikulti hejtfrí sluníčkářů… kteří vám rádi za vaše daňové poplatky dovezou ještě mnohem mnohem víc obohacovatelů!

Aktualizace 25. 2. 2018 21:00: Následující post z Twitteru byl zcenzorován! Byly na něm dlouhé záběry jak muslimští obohacovatelé pálí auta a brutálně mlátí ženu-policistku.

Aktualizace: Nová videa a informace k tomu co Twitter cenzuruje.

#France: Sur un autre angle où c’est carrément un lynchage en règle de la policière. #Champigny

https://twitter.com/portetoname/status/947830026027839489

https://twitter.com/portetoname/status/947830499178840065

The woman, who has not been named, screams as she is kicked and stamped on and the gang whoops during the attack. Earlier in the clip, the thugs can be seen rolling over the police patrol car. The video was filmed by and uploaded onto the internet by the gang members.


Zdroje a další informace:

La liste des quartiers sensibles de France où règnent la délinquance, les dealers, les armes et les islamistes… Les zones de non-droit !

Définition des quartiers sensibles :

Niveau 1: QSN (QUARTIERS SENSIBLES DE NON-DROIT): Quartiers où règnent les bandes et la délinquance avec des faits de violences urbaines, fusillades ou règlements de comptes et trafic en tout genre. Ce sont les quartiers les plus chauds de France considérées comme des zones de non droit.

Niveau 2: QSTD: (QUARTIERS SENSIBLES TRÈS DIFFICILES): des faits de délinquance réguliers et de toute sortes. La plupart de ces quartiers ont été auparavant des zones de non droit.

Niveau 3: QSD (QUARTIERS SENSIBLES DIFFICILES): des faits de délinquance assez réguliers, trafic de drogue et toutes sortent de trafics, des nuits de violences urbaines qui peuvent arriver a la suite d’une petite tension.

Niveau 4: QSP (QUARTIERS SENSIBLES PROBLEMATIQUEs):  petite délinquance qui peut être régulières et qui peut exploser a certains moments mais généralement ces quartiers sont calment et font parler d’eux de temps à autres et posent quelques soucis a la ville mais ne sont pas considérés comme chauds.

Classement des villes dont certains quartiers sont les plus sensibles de France:

Villes de Niveau 1:

93- Aulnay-sous-bois, Montfermeil, Clichy-sous-bois , La Courneuve, St-Denis, Aubervilliers, Epinay-sur-Seine, Pierrefitte-Stains.
95- Garges-lès-Gonesse, Sarcelles, Argenteuil.
91- Corbeil-Essonnes, Evry, Grigny.
94- Vitry-sur-Seine, Champigny-sur-Marne.
77- Meaux.
78- Mantes-la-Jolie, Les Mureaux, Trappes.
92- Nanterre, Gennevilliers.
75- Paris 18éme, paris 19éme

Villes de Niveau 2:

93- Bondy, Sevran, le Blanc-Mesnil, Bobigny, Montreuil, Pantin, Noisy-le-Grand.
95- Goussainville, Villiers-le-bel, Cergy, Gonesse,Franconville,St Gratien.
91- Massy, Vigneux-sur-Seine, Les Ulis, Courcouronnes, Epinay-sous-sénart, Etampes.
94- Choisy-le-Roi, Créteil, Orly.
77- Chelles, Melun, Montereau-Fault-Yonne, Dammarie-les-Lys.
78- Sartrouville, Chanteloup-les-Vignes.
92- Antony, Asnières-sur-Seine, Colombes, Bagneux.
75- Paris 20éme.

Villes de Niveau 3:

93- Villepinte, Noisy-le-Sec, Neuilly-sur-Marne, Bagnolet, Tremblay-en-France, Villetaneuse, Drancy, Les Lilas, Dugny, Romainville, Rosny-sous-Bois, Neuilly-Plaisance, St-Ouen.
95- Pontoise, St Ouen L’Aumône, Ermont-Eaubonne, Deuil-la-Barre, Persan, Sannois, Beaumont,St-Gratien, Taverny, Soisy-sous-Montmorency, Bezons.
91- Savigny-sur-Orge, Ris-Orangis, Athis-mons, Fleury-Mérogis, Viry-Châtillon, Brétigny-sur-Orge, Juvisy-sur-Orge, Longjumeau, Montgeron-Draveil, Ste-Gennevieve-des-Bois, St-Michel-sur-Orge, Chilly-Mazarin, Brunoy, Boussy-st-Antoine, Quincy-sous-Senart,Yerres.
94- Villeneuve-Saint-Georges, Villejuif, Villeneuve-le-Roi, Alfortville, Maison-Alfort, Cachan, Villiers-sur-Marne, Fontenay-sous-Bois, Boissy-st-Leger, Ivry-sur-Seine, Fresnes, Thiais, Valenton, Joinville-le-Pont, L’Hay-les-Roses, Chevilly-la-Rue, Arceuil, Le-Kremlin-Bicêtre.
77- Villeparisis, Le-Mée-sur-Seine, Torcy, Savigny-le-Temple, Combs-la-Ville, Champs-sur-Marne, Emerainville, Logne, Moissy-Cramayel, Noisiel, Roissy-en-Brie, Vaires-sur-Marne, Pontault-Combault, Nemours.
78- Poissy, Houilles, Achères, Guyancourt, Elancourt, Magny-les-Hameaux, Mantes-la-Ville, Plaisir, Versailles, Ecquevilly, Fontenay-le-Fleury, Aubergenville, Carrières-sous-Poissy, St-Cyr.
92- Clichy-la-Garenne, Villeneuve-la-Garenne, Boulogne-Billancourt, Chatenay-Malabry, Courbevoie, Clamart, Malakoff, Montrouge, Issy-les-Moulineaux, Chatillon, Meudon.
75- Paris 11éme, Paris 15éme, Paris 13éme, Paris 14éme, Paris 17éme, Paris 12éme.

Par département dont certains quartiers sont les plus sensibles de France:

01 AIN
Niveau 3:
Bourg en Bresse: la Reyssouze
Oyonnax: la Plaine-la Forge
Niveau 4:
Bourg en Bresse: Pont des Chèvres
Montluel: la Maladiere
Saint Maurice de Benoyst: les Folliets

02 AISNE
Niveau 2:
Saint Quentin: ZUP Europe
Soissons: Presles
 
Niveau 3:
Chateau Thierry: les Vaucrises
Saint Quentin: le Vermand
Niveau 4:
Chateau Thierry: Blanchard
Chauny: Résidence
Laon: Champagne-Moulin Roux
Saint Quentin: Faubourg d’Isle
Soissons: Chevreux

03 ALLIER
Niveau 4:
Montluçon: Bien Assis
Montluçon: Fontbouillant
Moulins: Quartiers Sud: Champins-Champmillan-Nomazy
Vichy: les Ailes-Port Charmeil

06 ALPES MARITIMES
Niveau 1:
Nice: l’Ariane
Niveau 2:
Nice: les Moulins (Saint Augustin)
Vallauris: la Zaine
Niveau 3:
Nice: Saint Charles-Bon Voyage-Pasteur
Niveau 4:
Cannes (la Bocca): Buissons Ardents-Collines des Puits
Grasse: la Blaquière
Nice: Trachel
Saint Laurent du Var: Point du Jour

07 ARDECHE
Niveau 4:
Annonay: le Zodiaque
Aubenas: les Oliviers
le Teil: la Violette

08 ARDENNES
Niveau 2:
Charleville Mezières: Ronde Couture
 
Niveau 3:
Sedan: ZUP du lac
Niveau 4:
Charleville Mezières: la Houillère
Charleville Mezières: Manchester
Fumay: le Harnois
Revin: Orzy
Sedan: Torcy Cité

10 AUBE
Niveau 3:
la Chapelle saint Luc/les Noes prés Troyes et Troyes: Chantereigne Montvilliers
Troyes: Chartreux
Niveau 4:
Bar sur Aude: Varennes
Pont sainte Marie: les 20 Arpents
Romilly sur Seine: Nouveau Romilly
Troyes: Marots-Blanqui
Troyes: Point du Jour
Troyes: Vouldy-Jules-Guesde-Trévoix-Les Sénardes

11 AUDE
Niveau 2:
Carcassonne: la Conte
Carcassonne: Ozanam
Niveau 3:
Carcassonne: Cité saint Jacques
Narbonne: Razimbaud

13 BOUCHES DU RHONE
Niveau 1:
Marseille 3eme: Bellevue (Felix Pyat)
Marseille 11eme: Air Bel
Marseille 13eme: Frais Vallon-la Rose-Petit Seminaire
Marseille 13eme: les Oliviers-les Lauriers-Parc Corot
Marseille 14eme: Picon-la Busserine-Font Vert-le Mail-les Flamants-Iris
Marseille 15eme: Bassens
Marseille 15eme: la Castellane-la Bricarde
Marseille 15eme: la Solidarité-Parc Kallisté
Niveau 2:
Arles: Barriol
Marignane: Florida-Parc Chaume
Marseille 9eme: les Hauts de Mazargues (la Cayolle-la Soude)
Marseille 14eme: Jean Jaures-Massalia-Maison Blanche-Méditerranée
Marseille 14eme: la Paternelle
Marseille 14eme: les Rosiers-Marine Bleu
Marseille 14eme et 15eme: le Castellas-la Maurelette-le Micocouliers
Marseille 15eme: Campagne Leveque
Marseille 15eme: la Savine
Marseille 15eme: la Viste-HLM les Aygalades
Marseille 15eme: Plan d’Aou
Salon de Provence: la Monaque

Niveau 3:
Marseille 3eme: Centre Nord (Saint Lazare)
Miramas: Quartier Nord

Niveau 4:
Aix en Provence: Beisson
Aix en Provence: Corsy
Arles: Griffeuille
Arles: Trébon
La Ciotat: Abeille-la Maurelle
La Ciotat: Centre
Marseille 1er: Noailles-Opéra-la Plaine
Marseille 2eme: le Panier
Marseille 3eme: la Belle de Mai
Marseille 3eme: la Villette
Marseille 3eme: Saint Mauront
Marseille 10eme: la Sauvagere
Marseille 11eme: la Rougiere
Marseille 14eme: la Visitation
Marseille 14eme: les Marronniers
Marseille 15eme: Consolat
Marseille 15eme: la Cabucelle
Marseille 15eme: les Bourrelys
Port de Bouc: Amarantes
Port de Bouc: la Lèque-Aigues Douces
Port de Bouc: les Comtes
Port saint Louis: Vauban
Salon de Provence: les Canourgues
Tarascon: Centre-les Ferrages

14 CALVADOS
Niveau 2:
Caen: la Guériniere-la Grace de Dieu

Niveau 3:
Herouville saint Clair: Quartiers Est (Le Val-Les Belles Portes-Le Grand Parc)
Niveau 4:
Caen: Chemin Vert
Caen: la Pierre Heuzé

16 CHARENTE
Niveau 2:
Angouleme: Basseau

Niveau 3:
Soyaux: Champ de Manoeuvre
Niveau 4:
Angouleme: Bel Air

17 CHARENTE MARITIME
Niveau 3:
La Rochelle: Mireuil
La Rochelle: Villeneuve les Salines
Niveau 4:
Rochefort: Petit Marseille
Saintes: Bellevue

18 CHER
Niveau 2:
Bourges: Quartiers Nord (Chancellerie-Gibjonc-Turly-le Moulon)

Niveau 3:
Vierzon: Clos du Roy
Niveau 4:
Bourges: Cité Aéroport
Bourges: Val d’Auron
Vierzon: Henri Sellier

19 CORREZE
Niveau 4:>
Brive la Gaillarde: les Chapelies

20 CORSE
Niveau 4:
Ajaccio: Jardins Empereur
Bastia: Quartiers Sud

21 COTE D’OR
Niveau 2:
Chenove: le Mail
Dijon: les Grésilles
Dijon: Fontaine d’Ouche
Niveau 4:
Dijon: Stalingrad
Longvic: Bief du Moulin
Quétigny: Centre Ville
Talant: le Belvedere

22 COTES D’ARMOR
Niveau 4:
Lannion: Ker Uhel
Saint Brieuc: Croix saint Lambert-Ville Oger
Saint Brieuc: le Plateau-Balzac-Ginglin

25 DOUBS
Niveau 2:
Montbeliard: Petite Hollande
Audincourt: Champs Montants
Besançon: Clairs Soleils
Besançon: Planoise
Valentigney: les Buis
Niveau 4:
Besançon: Cité Brulard
Besançon: Palente-Orchamps
Bethoncourt: Champvallon
Grand Charmont: les Fougères
Montbeliard: la Chiffogne

26 DROME
Niveau 2:
Valence: Le Haut (Fontbarlettes-le Plan)
Romans sur Isere: la Monnaie

Niveau 3:
Montelimar: Pracomtal
Valence: le Polygone

Niveau 4:
Donzère: l’Enclos
Pierrelatte: le Roc
Valence: Valensolles

27 EURE
Niveau 2:
Evreux: la Madeleine
Vernon: Valmeux-Boutardes
 
Niveau 3:
Evreux: Netreville
Val de Reuil: Germe de Ville
Niveau 4:
Louviers: ZAC de la Justice
Vernon: Vernonnet

28 EURE ET LOIR
Niveau 2:
Dreux: Plateau Est (Lievre d’Or- la Croix Tienac-les Chamards-Oriels)
Dreux: les Bates

Niveau 3:
Chartres: Beaulieu
Chateaudun: Beauvoir
Vernouillet: Cité de la Tabellione
Niveau 4:
Dreux: les Bergeronettes
Dreux: les Rochelles
Mainvilliers: Tallemont

29 FINISTERE
Niveau 2:
Brest: Pontanezen
Niveau 4:
Brest: Bellevue
Brest: Kerangoff
Brest: Keredern
Brest: Kérourien
Brest:Recouvrance
Quimper: Kermoysan

30 GARD
Niveau 1:
Nimes: ZUP Pissevin-Valdegour

Niveau 2:
Nimes: Mas de Mingue
Nimes: Chemin bas d’Avignon

Niveau 3:
Ales: les Cevennes-Prés saint Jean

Niveau 4:
Bagnols sur Cèze: les Escanaux
Beaucaire: Centre
Saint Gilles: Sabatot

31 HAUTE GARONNE
Niveau 1:
Toulouse: le Grand Mirail (Reynerie-Bellefontaine-Faourette-Bagatelle-Bordelongue)

Niveau 2:
Toulouse: Empalot
Toulouse: les Izards

Niveau 4:
Cugnaux: Vivier
Toulouse: Bourbaki
Toulouse: Ginestous

32 GERS
Niveau 4:
Auch: ZUP Garros

33 GIRONDE
Niveau 2:
Bordeaux: les Aubiers
Cenon, Floirac et Lormont: le Grand Ensemble

Niveau 4:
Bassens: le Moura
Bordeaux: Bacalan
Bordeaux: Grand Parc
Libourne: Peyronneau-Peyregourde-Garderose
Pessac: Saige-Chateaigneraie-Cité Ladonne
Talence: Thouars
Villenave d’Ornon: Sarcignan

34 HERAULT

Niveau 1:
Montpellier: la Paillade-Hauts de Massane
 

Niveau 2:
Beziers: la Deveze
Montpellier: le Petit Bard-Pergola
Sète: Ile de Thau

Niveau 3:
Béziers: les Arènes
Montpellier: Cité Gely
Montpellier: les Cevennes

Niveau 4:
Béziers: Centre-Faubourg
Frontignan: Quartier Nord
Lunel: la Roquette
Montpellier: Pas du Loup-Val de Croze-Paul Valéry

35 ILLE ET VILLAINE
Niveau 2:
Rennes: le Blosne
 
Niveau 3:
Rennes: Villejean
Rennes: Maurepas
Niveau 4:
Saint Malo: la Découverte

36 INDRE
Niveau 2:
Chateauroux: ZUP Saint Jean

37 INDRE ET LOIRE
Niveau 2:
Tours: le Sanitas
Joué les Tours: la Rabière

Niveau 3:
Saint Pierre des Corps: la Rabaterie

Niveau 4:
Tours: les Fontaines

38 ISERE
Niveau 1:
Grenoble-
Echirolles: la Villeneuve (Arlequins-Baladins-Village Olympique-Malherbe/les Essarts Surieux)
Grenoble: Mistral

Niveau 2:
Grenoble: Teisseire

Niveau 3:
Villefontaine: Servenoble/Saint Bonnet-les Roches
Niveau 4:
Bourgoin Jallieu: Champfleuri
Échirolles: Luire-Viscose
Échirolles: Village 2
Fontaine: Floralies
Pont Évêque: Plan des Aures-Genets
Saint Martin d’Hères: Renaudie
Vienne: Grand Estressin-Portes de Lyon
Vienne: Malissol
Vienne: Salomon-Vallée de la Gère

39 JURA
Niveau 2:
Dole: les Mesnils Pasteurs

Niveau 3:
Saint Claude: les Avignonnets

Niveau 4:
Saint Claude: Chabot

40 LANDES
Niveau 4:
Mont de Marsan: le Peyrouat
Saint Pierre du Mont: La Moustey

41 LOIR ET CHER
Niveau 2:
Blois: ZUP Begon-Croix de Chevalier

Niveau 4:
Romorantin-Lanthenay: les Favignolles
Vendome: les Rottes 

42 LOIRE
Niveau 2:
Saint Etienne: Montreynaud

Niveau 3:
Firminy: Chazeau-Bruneaux
La Ricamarie: le Montcel
Le Chambon-Feugerolles: la Romiere-le Bouchet
Rive de Gier: Grand Pont
Roanne: Parc des Sports
Saint Etienne: Quartiers Sud Est (Beaulieu-Montchovet-Marandinière-La Palle)

Niveau 4:
Saint Chamond: Fonsala
Saint Etienne: la Cotonne

44 LOIRE ATLANTIQUE
Niveau 1:
Nantes et Saint Herblain: Bellevue

Niveau 2:
Nantes: Malakoff
Nantes: Breil-Malville
Nantes: Dervallieres

Niveau 4:
Nantes: Quartier Nord
Saint Nazaire: Quartier Ouest (La Boulletterie-Tréballe-La Chesnaie)

45 LOIRET
Niveau 2:
Orléans: l’Argonne
Orléans: la Source
Niveau 3:
Saint Jean de la Ruelle: Salmoneries

Niveau 4:
Chalette sur Loing: Chateau Blanc
Gien: les Montoires
Orléans: les Blossières
Pithiviers: Quartiers Nord
Pithiviers: Saint Aignan
Saint Jean de la Ruelle: les Chaises

47 LOT ET GARONNE
Niveau 2:
Agen: Montanou

Niveau 4:
Agen: Zone Sud Est (Cité Rodrigue-Cité Tapie-Cité Barleté)49 MAINE ET LOIRE
Niveau 2:
Angers: le Grand Pigeon
Angers: Montplaisir
 
Niveau 3:
Angers: Belle Beille
Niveau 4:
Angers: Verneau
Cholet: Bonnevay

50 MANCHE
Niveau 3:
Cherbourg: les Provinces
Niveau 4:
Cherbourg: le Maupas
Saint Lo: Val saint Jean

51 MARNE
Niveau 2:
Reims: Croix Rouge-Wilson
Reims: Orgeval

Niveau 3:
Epernay: Bernon
Vitry le François: le Hamois
Vitry le François: Rome-Saint Charles

Niveau 4:
Chalons en Champagne: Rive Gauche: Mont Saint Michel-La Bidée-Frison gare
Chalons en Champagne: Verbeau Alsace
Epernay: Vignes Blanches
Reims: Epinettes
Reims: les Chatillons
Vitry le François: la Fauvargue

52 HAUTE MARNE
Niveau 2:
Saint Dizier: Vert Bois
53 MAYENNE
Niveau 3:
Laval: ZUP saint Nicolas
Niveau 4:
Laval: les Pommeraies
Laval: Pavement

54 MEURTHE ET MOSELLE
Niveau 2:
Nancy: Haut du Lièvre-Plateau de la Haye
Laxou: les Provinces
Vandoeuvre les Nancy: Nations

Niveau 4:
Jarville-la-Malgrange: la Californie
Lunéville: Niéderbronn-Zola
Malzéville-Saint Max: Jéricho-Saint Michel
Mont saint Martin: Val saint Martin

55 MEUSE
Niveau 4:
Verdun: Anthouard-Pré L’Eveque
Verdun: Cité Verte
Verdun: les Planchettes

56 MORBIHAN
Niveau 2:
Vannes: Kercado

Niveau 4:
Lorient: Kervenanec
Vannes: Ménimur

57 MOSELLE
Niveau 2:
Metz: Bellecroix
Metz: Borny
Woippy: Saint Eloi
Uckange: Grand Ensemble-les Tilleuls

Niveau 3:
Behren les Forbach: la Cité

Niveau 4:
Creutzwalder: Maroc
Fameck: Ramelange
Farebersviller et Théding: Cité
Floshviller et Valmont: Cité du Furst
Forbach: Bellevue
Forbach: Wiesberg-Hommel
Freyming-Merlebach et Hombourg-Haut: la Chapelle
Hombourg-Haut: Cité des Chenes
Moyeuvre Grande: Froidcul
Metz: Chemin de la Moselle
Metz: Hannaux-Frécot-Barral
Metz: Patrotte
Saint Avold: Carrière Wehneck
Sarrebourg: Cité Lorraine
Sarreguimes: Beau Soleil
Thionville: Cote des Roses

58 NIEVRE
Niveau 4:
Nevers: la Grande Pature59 NORD

Niveau 1:
Lille: Quartiers Sud (Faubourg de Bethune-Belfort-Moulins-l’Epi du Soleil)
Roubaix: Quartiers Nord (l’Alma-Gare-Hommelet-Fosses aux Chênes-Cul du Four)
Tourcoing: la Bourgogne

Niveau 2:
Hem: Hauts Champs
Maubeuge: Epinettes
Mons-en-Baroeul: Nouveau Mons
Roubaix: l’Epeule
Roubaix: Pile-Trois Ponts
Wattrelos: Beaulieu

Niveau 3:
Roubaix: Saint Elisabeth
Tourcoing: Pont Rompu
Wattrelos: Mousserie

Niveau 4:
Auby, Douai, Flers-en-Escrebieux, Roost-Warendin: Les Asturies-Dorignies-Pont de la Deûle-Belleforière
Beauvrages: Cité Fénélon
Condé sur l’Escaut: Macou
Denain: Faubourg du Chateau
Douchy les Mines: la Liberté
Grande Synthe: Albeck-Europe
Jeumont: Lambreçon
Hautmont: les Cités
Lille: Fives
Loos: les Oliveaux
Marly et Valenciennes: la Briquette-Faubourg de Cambrai
Maubeuge: Provinces Françaises
Ostricourt: Cités Minières
Pecquencourt: Cités Minières
Raismes: Cité Sabatier
Saint Pol sur Mer: Cité Liberté
Sin le Noble: le Bivouac
Seclin: la Mouchonnière
Sin le Noble: les Epis
Somain: Cité de Séssevalle
Teteghem: Degroote
Valenciennes: la Chasse Royale

60 OISE
Niveau 1:
Creil: les Hauts (Plateau Rouher-les Cavées-ZAC du Moulin)

Niveau 2:
Montataire: les Martinets
Nogent sur Oise: Grand Ensemble (les Rochers(ex Commanderie)-les Obiers-Granges)
Beauvais: Saint Jean
Compiègne: Clos des Roses
Méru: la Nacre

Niveau 3:
Beauvais: ZUP Argentine
Noyon: ZUP Mont saint Siméon

Niveau 4:
Beauvais: Saint Lucien
Compiègne l’Echarde (Bellicart)
Compiègne: Royallieu (Pompidou-Mercières-Vivier-Corax)
Compiègne: les Marechaux (ZUP 922)-la Victoire
Noyon: Beausejour
Pont saint Maxence: les Terriers

61 ORNE
Niveau 2:
Alençon: Courteille

62 PAS DE CALAIS
Niveau 2:
Avion: République
Lens: Grande Résidence
 
Niveau 3:
Arras: Blancs Monts-Beaudimont
Boulogne sur Mer: Chemin vert

Niveau 4:
Auchel: Cité Vandervelde
Béthune: Mont Liébaut
Bully les Mines et Mazingarbes: Cité des Brebis
Calais:  Beau Marais
Calais: Fort Nieulay
Courrières: Quartier du Rotois
Harnes: Cité Bellevue-Cité d’Orient
Henin Beaumont: Cité Kennedy
Henin Beaumont: Sud Ouest
Lens: Résidence Sellier-Cité du 4
Lievin: Cité Riaumont-Résidence Blum-Salengro
Liévin: Résidence Lebas-Vent de Bise-Rollencourt

63 PUY DE DOME
Niveau 2:
Clermont Ferrand: Quartiers Nord (Croix de Neyrat-la Gauthière-Champratel-les Vergnes)
Clermont Ferrand: Saint Jacques

64 PYRENEES ATLANTIQUE
Niveau 2:
Pau: Ousse des Bois

Niveau 4:
Bayonne: Hauts de Saint Croix
65 HAUTE PYRENEES
Niveau 3:
Tarbes: Laubadere

66 PYRENEES ORIENTALES
Niveau 2:
Perpignan: Saint Jacques
Perpignan: le Vernet

Niveau 4:
Perpignan: Baléares
Perpignan: Champ de Mars
Perpignan: Cité Clodion
Perpignan: HLM saint Assiscle

67 BAS RHIN
Niveau 1:
Strasbourg: Hautepierre
Strasbourg: Neuhof

Niveau 2:
Strasbourg: Cronenbourg
Strasbourg: la Meinau

Niveau 3:
Strasbourg: Koenigshoffen Nord et Centre

Niveau 4:
Bischheim et Schiltigheim: Quartier des Ecrivains ( cité Erstein)
Lingolsheim: Tiergaertel (Les Hirondelles)
Strasbourg: Elsau-Montagne Verte
Strasbourg: Port du Rhin

68 HAUT RHIN
Niveau 1:
Mulhouse: Bourtzwiller (Brossolette)
Mulhouse: les Coteaux

Niveau 2:
Colmar: Europe
Mulhouse: Drouot

Niveau 3:
Mulhouse: Briand Franklin
Mulhouse: Wolf-Wagner-Vauban-Neppert

Niveau 4:
Mulhouse: Porte du Miroir
Wittenheim: Markstein
Wittlesheim: la Thur

69 RHONE
Niveau 1:
Vaulx-en-velin: Mas du Taureau
Venissieux: les Minguettes

Niveau 2:
Bron: Teraillon
Givors: les Vergnes
Lyon 8eme: Etats Unis-Mermoz
Lyon 9eme: la Duchere
Rillieux la Pape: Ville Nouvelle
Saint Priest: Bel Air
Villeurbanne: les Buers

Niveau 3:
Oullins: la Saulaie
Saint Fons: l’Arsenal
Villefranche sur Saone: Belleroche

Niveau 4:
Brignais: les Pérouses
Bron: Parilly
Caluire et Cuire: Montessuy-Saint Clair
Decines-Charpieu: le Prainet
Lyon 3eme et 7eme: la Guillotiere
Meyzieu: les Plantées
Pierre Bénite: Hautes Roches
Saint Genis Laval: Champlong
Saint Fons: les Clochettes
Saint Priest: le Bessay
Tarare: la Plata
Vaulx en Velin: Vernay-Verchères-Thibaude
Venissieux: Max Barrel
Villefranche sur Saône: Beligny
Villeurbanne: Bel Air
Villeurbanne: Saint Jean
Villeurbanne: Tonkin
70 HAUTE SAONE
Niveau 3:
Vesoul: Grand Montmarin
Niveau 4:
Gray: les Capucins
Héricourt: les Chenevrières
Lure: le Mortard

71 SAÔNE ET LOIRE
Niveau 2:
Chalon sur Saone: Fontaine aux Loups (le Stade)

Niveau 3:
Chalon sur Saone: Prés saint Jean

Niveau 4:
Le Creusot: Harfleur
Macon: Chanaye
Montceau les Mines: Bois du Verne
Torcy: Résidence du Lac72 SARTHE

Niveau 2:
Le Mans: les Sablons

Niveau 3:
Le Mans et Coullaines: Bellevue
Le Mans: Ronceray-Glonnières

73 SAVOIE
Niveau 2:
Chambéry: Le Haut (ZUP)

Niveau 4:
Aix les Bains: Marlioz
Aix les Bains: Sierroz Franklin Roosevelt
Albertville: Val des Roses
Chambéry: Biollay
Chambéry: Faubourg de Montmélian

74 HAUTE SAVOIE
Niveau 3:
Annemasse: le Perrier
Cluses: Ewues

Niveau 4:
Bonneville: Bois Jolivet-les Iles
Gaillard: Sigem-Froissard
Scionzier: le Crozet
Thonon les Bains: Collonges

75 PARIS
Niveau 1:
Paris 18eme: la Goutte d’Or (Barbes)
Paris 19eme: Flandre: (Cambrai-Curial-Riquet-Stalingrad)

Niveau 2:
Paris 13eme: Quartiers Sud
Paris 19eme: Place des Fetes
Paris 20eme: Belleville-Amandiers
Paris 20eme: Saint-Blaise

Niveau  3:
Paris 14eme: Porte de Vanves
Paris 17eme: Porte de Saint Ouen
Paris 18eme: Porte de Clignancourt
Paris 19eme: Danube
Paris 20eme: Porte de Bagnolet

Niveau 4:
Paris 10eme: Grange aux Belles
Paris 11eme: La Roquette
Paris 12eme: Passerelle
Paris 14eme: Moulins de la vierge-156-Cité de l’eure-Porte de Chatillon
Paris 15eme: Les Perichaux
Paris 17eme: Porte d’Asnieres
Paris 18eme: Porte de la Chapelle
Paris 18eme: Porte d’Aubervilliers
Paris 19eme: Jaurès
Paris 19eme: Ourcq-Rue Petit-Laumiere
Paris 20eme: 140 Menilmontant

76 SEINE MARITIME
Niveau 1:
le Havre: Mont Gaillard-La Foret-Mare Rouge (Bois de Bleville)
Rouen: les Hauts (Lombardie-Le Chatelet-La Grand-Mare)

Niveau 2:
Le Havre: Caucriauville

Niveau 3:
Saint Etienne du Rouvray: Cité du Chateau Blanc

Niveau 4:
Canteleu: Cité Rose
Canteleu: Cité Verte
Dieppe: Val Druel
Elbeuf: Le Puchot-Mesliers-Mont Duve
Fécamp: Parc du Ramponneau
Le Havre: Eure-Brindeau
Le Havre: Graville
Le Petit Quevilly: Saint Julien-Quartier des Bruyères
Le Petit Quevilly: ZAC Nobel Bozel
Rouen: la Sablière
Saint Etienne du Rouvray: Cité Hartmann

77 SEINE ET MARNE
Niveau 1:
Meaux: Beauval-Pierre Collinet

Niveau 2:
Dammarie-les-Lys: la Plaine du Lys
Emérainville: le Clos d’Emery
Melun: Quartier Nord
Montereau-Fault-Yonne: ZUP de Surville
Savigny le Temple: Centre Ville-Droits de l’Homme
Torcy: le Mail

Niveau 3:
Chelles: Gambetta
Le Mée sur Seine: ZAC des Courtilleraies
Nemours: ZUP du Mont saint Martin
Provins: Champbenoist
Niveau 4:
Chelles: la Grande Prairie
Dammarie les Lys: la Justice
Lognes: Mandinet Nord
Lognes: le Segrais
Moissy Cramayel: Noyer Perrot
Noisiel: le Luzard
Roissy en Brie: Aulnes
Roissy en Brie: la Renardière
Torcy: Arche Guédon
Villeparisis: Niemen

78 YVELINES
Niveau 1:
Les Mureaux: Bougimonts-Vigne Blanche-Les Musiciens
Mantes la Jolie: Val Fourré
Trappes: les Merisiers

Niveau 2:
Chanteloup les Vignes: ZAC de la Noé
Ecquevilly: Cité du Parc
la Verrière: le Bois de l’Etang
Mantes la Ville: les Merisiers-Plaisance
Poissy: Beauregard-la Coudraie
Sartrouville: Cité des Indes

Niveau 3:
Achères: Les Champs de Villars-Barricades-Les Plantes d’Ennemont
Vernouillet: Cité du Parc

Niveau 4:
Aubergenville: Cité D’ Acosta
Carrières sous Poissy: les Grésillons
Elancourt: les Petits Prés
La Verrière: Quartier Orly Parc
Les Mureaux: Cité Renault
Les Mureaux: Grand Ouest
Limay: Centre Sud
Mantes la Ville: Domaine de la Vallée
Mantes la Ville: les Brouets
Plaisir: le Valibout
Trappes: Jean Macé
Versailles: Jussieu

79 DEUX SEVRES
Niveau 3:
Niort: le Clou Bouchet

80 SOMME
Niveau 1:
Amiens: Quartier Nord

Niveau 2:
Amiens: Etouvie

Niveau 3:
Amiens: Quartiers Sud-Est

Niveau 4:
Abbeville: Quartiers Est (Soleil Levant-Zac-l’Esperance)

81 TARN
Niveau 3:
Castres: Laden-Petit Train

Niveau 4:
Albi: Cantepau
Albi: Lapanouse-Saint Martin
Carmaux: Quartiers Nord (Cambous-Cerou-Europe)
Castres: Aillot-Bisséous
Gaillac: Vieux Gaillac

82 TARN ET GARONNE
Niveau 4:
Montauban: les Chenes

83 VAR
Niveau 2:
la Seyne sur Mer: ZUP de Berthe
Fréjus: la Gabelle

Niveau 3:
Toulon: la Beaucaire
Toulon: Sainte Musse

Niveau 4:
Hyères: Val des Rougières
la Seyne sur Mer: Centre Ancien
Toulon: Centre Ancien
Toulon: Le Jonquet-La Baume-Le Guynemer

84 VAUCLUSE
Niveau 1:
Avignon: Quartiers Sud: (la Rocade-Barbiere-Croix des Oiseaux-Monclar-
Saint Chamand)

Niveau 2:
Avignon: Quartiers Est: (Saint Jean-la Reine-Grange d’Orel)
Cavaillon: Docteur Ayme
Orange: Fourchesvieilles
le Pontet: Cité Joffre

Niveau 3:
Carpentras: Elephant-Amandiers
Sorgues: les Griffons

Niveau 4:
Carpentras: Pous du Plan

85 VENDEE
Niveau 4:
la Roche sur Yon: les Pyramides
la Roche sur Yon: Vignes aux Roses

86 VIENNE
Niveau 3:
Châtellerault: Plaine d’Ozon

Niveau 4:
Poitiers: Bel Air
Poitiers: Bellejouanne
Poitiers: Couronneries
Poitiers: Trois Cités

87 HAUTE VIENNE
Niveau 2:
Limoges: Beaubreuil

Niveau 4:
Limoges: la Bastide
Limoges: Val d’Aurence

88 VOSGES
Niveau 4:
Epinal: Plateau Justice-Zac-Saut Le Cerf
Saint Dié: Kellerman
Saint Dié: L’Orme-Saint Roch

89 YONNE
Niveau 2:
Sens: Champs Plaisants

Niveau 3:
Auxerre: Saint Genevieve-les Rosoirs

Niveau 4:
Avallon: la Morlande

90 TERRITOIRE DE BELFORT
Niveau 2:
Belfort: les Résidences

Niveau 4:
Belfort: les Glacis
Offemont: Arsot

91 ESSONNE
Niveau 1:
Corbeil-Essonne: les Tarterets
Evry: les Pyramides
Grigny: la Grande Borne
Grigny: Grigny 2

Niveau 2:
Athis-Mons: le Noyer Renard
Corbeil-Essonne: Montconseil
Courcouronnes: le Canal
Etampes: le Plateau de la Guinette
Evry: les Aunettes-Epinettes
les Ulis: Quartier Ouest
Massy: le Grand Ensemble
Montgeron et Vigneux sur Seine: la Prairie de l’Oly
Vigneux sur Seine: la Croix Blanche

Niveau 3:
Sainte Geneviève Des Bois: Les Aunettes

Niveau 4:
Brunoy: Hautes Mardelles
Corbeil-Essonne: Ermitage
Corbeil-Essonne: la Nacelle
Draveil: L’Orme des Mazières-Danton
Draveil et Vigneux sur Seine: les Bergeries
Epinay sous Senart: Cinéastes-Plaine
Etampes: Emmaus-Saint Michel
Etampes: Croix de Vernailles
Evry: Bois Sauvage
Evry: Champtier du Cocq
Longjumeau: Quartiers Sud
Quincy sous Senart: Vieillet
Ris Orangis: Grand Ensemble du Plateau
Savigny sur Orge: Grand Vaux
Savigny sur Orge: Prés saint Martin

92 HAUTS DE SEINE
Niveau 1:
Gennevilliers: le Luth
Nanterre: Pablo Picasso

Niveau 2:
Asnieres sur Seine: Quartier Nord
Colombes: les Fossés Jean
Colombes: Petit Colombes
Nanterre: Petit Nanterre-Chemins de l’ile
Villeneuve la Garenne: la Caravelle-Seine Sablière

Niveau 3:
Anthony: les Baconnets
Fontenay-aux-Roses: les Blagis
Boulogne Billancourt: Pont de Sèvres
Clichy la Garenne: les Sanzillons

Niveau 4:
Bagneux: Quartiers Nord
Bagneux: Quartiers Sud
Boulogne Billancourt: Square de l’Avre et des Moulineaux
Chatenay Malabry: la Butte Rouge
Gennevilliers: les Agnettes
Gennevilliers: les Grésillons
Nanterre: Provinces Françaises-M.Berthelot-Anatole France
Plessis Robinson: Leon Blum

93 SEINE SAINT DENIS
Niveau 1:
Aubervilliers: les 4 Chemins
Aulnay sous Bois: les 3000

Clichy sous Bois-Montfermeil: le Grand Ensemble
Epinay sur Seine: Orgemont
la Courneuve:les 4000
Saint Denis: les Francs Moisins
Saint Ouen: Grand Ensemble (Arago-Cordon-8-Mai-1945-Soubise-Dhalenne-Charles-Schmidt-Paul Vaillant-Zola)
Sevran: les Beaudottes
Pierrefitte sur Seine: les Poetes (Cité Rose)
Stains: Clos saint Lazare-Allende

Niveau 2:
Aubervilliers et Saint Denis: le Landy
Bobigny: Karl Marx-Paul Eluard
Bobigny et Drancy: l’Abreuvoir
Bobigny et Pantin:les Courtillières-Pont de Pierre
Bondy: Quartier Nord
le Blanc Mesnil: Quartier Nord
Montreuil: Grand Pechers-Bel Air
Montreuil: la Noue
Neuilly sur Marne: les Fauvettes
Noisy le Grand: Pavé Neuf
Saint Denis: Quartiers Nord (Cité Allende-Floréal Saussaie-Peri-Langevin-Stalingrad-Politzer-Semard-Delaune-Guynemer)
Sevran: Pont Blanc
Sevran: Rougemont

Tremblay en France: Grand Ensemble

Niveau 3:
Bondy: Blanqui
Epinay sur Seine: la Source-les Presles
Saint Denis: Quartiers Centre Ville-Basilique
Stains: Moulin Neuf
Villetaneuse: Allende

Niveau 4:
Aubervilliers: la Frette-Valles
Aubervilliers: Emile Dubois-Maladerie
Aubervilliers: Péri-Robespierre
Bagnolet: les Coutures
Bagnolet: Malassis
Drancy: Avenir Parisien
Drancy: la Muette-Jules Auffrey
Dugny: Allende
Dugny: Langevin-le Moulin
Dugny: Quartier Sud
la Courneuve: les 6 routes
le Blanc Mesnil: Quartiers Sud
les Lilas/Romainville: l’Avenir-Gargarine
Montreuil: Montreau-Ruffin
Neuilly-Plaisance: les Cahouettes
Noisy le Grand: la Butte verte
Noisy le Sec: Champy
Noisy le Sec: la Boissière
Noisy le Sec: le Londeau
Pantin: Cité Hoche
Pierrefitte sur Seine: Joncherolles
Pierrefitte sur Seine: les Marroniers
Romainville: Marcel Cachin
Romainville: Cité Cachin
Rosny sous Bois: la Boissière
Rosny sous Bois: Marnaudes-Bois Gentil
Villepinte: Europe
Villepinte: Mallet
Villepinte: Pasteur
Villetaneuse: Grandcoing
Villetaneuse: Langevin

94 VAL DE MARNE
Niveau 1:
Champigny sur Marne: le Bois de l’Abée-Mordacs
Vitry sur Seine: Balzac-Marroniers

Niveau 2:
Créteil: Mont Mesly
Fontenay-sous-Bois: le Val de Fontenay
Orly: Pierre au Pretre-Le Domaine-Gaziers-Aviateurs
Villejuif: Alexandre Dumas
Villeneuve saint Georges: Quartier Nord
Villeneuve saint Georges: le Bois Matard-le Plateau
Villiers sur Marne: les Hautes Noues

Niveau 3:
Alfortville: Quartier Sud

Choisy le Roi: Jacques Cartier
Kremlin Bicetre: les Martinets
Valenton: la Lutèce

Niveau 4:
Arcueil et Gentilly: Chaperon vert
Boissy saint Léger: la Haie Griselle
Bonneuil sur Marne: Le Grand Ensemble-Cité Fabien
Champigny sur Marne: Cité Jardin-Les Boullereaux
Chevilly Larue: les Sorbiers
Créteil: Bleuets-Bordières-Planètes
Créteil: Palais
Gentilly: Gabriel Péri
Ivry: Cité Gagarine
Ivry: Cité Pierre et Marie Curie
L’Hay les Roses: Paul Hochard
Limeil-Brévannes: Résidence du Parc (Saint Martin)
Maisons Alfort: les Juilliottes
Maisons Alfort: Vert de Maisons
Thiais: les Grand Champs
Valenton: les Polognes
Villejuif: Lebon-Mermoz-Lozaits
Villeneuve le Roi: Quartier du Bord de l’Eau (Cité Paul Bert)
Vitry sur Seine: Barbusse

95 VAL D’OISE
Niveau 1:
Argenteuil: Val d’Argent
Garges les Gonesse: Dame Blanche-la Muette
Sarcelles: les Locheres

Niveau 2:
Cergy: Saint Christophe
Gonesse: la Fauconnière
Goussainville: les Grandes Bornes-Buttes aux Oies
Saint Gratien: les Raguenets
Saint Ouen l’Aumone: Chennevrières
Villiers le Bel: ZAC-Puis la Marlière-les Bleuets
Niveau 3:
Argenteuil: Cité Joliot Curie
Garges les Gonesse: Les Basses Bauves-Les Doucettes
Gonesse: Saint Blin (Orly-Parc)
Persan: le Village
Pontoise: Marcouville
Sarcelles: Chantepie-les Rosiers
Niveau 4:
Argenteuil: Champagne-Bordelais-Roussillon
Beaumont sur Oise: Boyenval
Bezons: Quartier de l’Agriculture
Bezons: Tete de Pont
Bezons: Val Notre Dame
Cergy: le Haut
Deuil la Barre: la Galathée
Eragny: les 10 Arpents
Ermont: les Chenes
Fosses: le Plateau
Franconville: la Fontaine Bertin
Gonesse: les Marronniers
Louvres: Cité Corot
Montigny les Cormeilles: les Frances
Montmagny: les lévriers
Osny: le Moulinard
Pontoise: Louvrais
Saint Ouen l’Aumone: Parc le Notre

971 GUADELOUPE
Niveau 1:
les Abymes et Point à Pitre: Boissard-Mortenol-Les Lauriers
les Abimes et Point à Pitre: Sortie Sud Est (Carénage, Cour Zamia, Chemin neuf)

Niveau 2:
Point à Pitre: Baie Mahault

Niveau 3:
Basse Terre: Rivière des Pères,
les Abymes: Grand Camp
Saint Martin: Orléans
Niveau 4:
Point à Pitre: Lauricisque

972 MARTINIQUE
Niveau 1:
Fort de France: Terres Sainville
Niveau 3:
Fort de France: Centre
Fort de France: Dillon
Fort de France: Godissart
Fort de France: Sainte Therese
Fort de France: Trénelle Citron
Fort de France: Volga
le Lamentin: Quartiers Ouest (Vieux Pont-Bas Mission-Four à Chaux)

973 GUYANE
Niveau 2:
Cayenne: Village Chinois-Quartiers Sud
Kourou: Quartier Nord : Village Indien-Cité des 205
Niveau 4:
Saint Laurent de Maroni: Bourg-Charbonnière
Kourou: Quartier Europe-Bourg

974 LA REUNION
Niveau 3:
Bras-Panon, Saint-André et Saint-Benoît: La Cressonnière-Quartier Rive droite
Saint Denis: Le Chaudron-Moufia-Cerf-Sainte Clotilde