32. Práce na vlastním mikrokosmu přináší radost

Dobrý den Pavle,

první lekci po Skype  jsem od Vás dostala v úterý 29.7.2014.

Mám problémy v komunikaci s maminkou s kterou žiji již 10 let, prostě mi šíleně leze na nervy, protože je v permanentní „nasranosti“. Slíbil jste mi v druhé lekci nějakou pomoc v této věci. Samozřejmě vím, že chyba je na mé straně, ale nemohu přijít na to, jak to napravit. U nás nepřipadá v úvahu odstěhování se od sebe, budeme spolu stále.

Ozývám se Vám po delší odmlce, vzhledem k tomu, že jak na svých internetových stránkách tak i při přímém rozhovoru dáváte velkou důležitost na rozvíjení komunikace a porozumění se svým druhým „já“, dala jsem tomu čas, abych tuto vzájemnou komunikaci utužila.

Domnívám se, že jsem již se svou Mařenkou navázala velmi blízký láskyplný vztah, no to konečně posoudíte Vy a že je načase absolvovat Vaší druhou lekci.

Občas zabrousím do oné místnosti a nyní vidím sebe, jak s Mařenkou stojíme společně u vchodu a uprostřed místnosti stojí klidná Maruška – má duše – s jednorožcem a vyčkává co Já a já spolu vymyslíme. Ještě to není to pravé ořechové, ale myslím, že jsme obě na dobré cestě vzájemného plnohodnotného vztahu, kde obě části mého já se plně respektují a milují. Jak jste říkal, nezapomenout před každou akcí Mařence vysvětlit co se bude dít a co ona na to. Opravdu to funguje. I když zde mám ještě velké rezervy na zlepšení, abych si to uvědomila vždy, než začnu dělat něco jiného.

Mařenku vidím jako zralou ženu, v plné životní síle, no jsem to prostě já cca před 30 lety.

Vizualizace má velkou moc.

Jeden postřeh: několik dní po našem sezení jsme se s Mařenkou posadili vedle sebe a hovořili spolu. Viděla jsem ji již ne jako dítě ale jako dospívající děvče. Povídali jsme si a najednou se její hlava proměnila na cosi rozcuchaného černého šklebícího. Překvapilo mě to, ale hned jsem začala odříkávat modlitbičku ke svému andělu strážnému o ochranu proti všemu zlému a zlé moci a zafungovalo to. Od té doby se to již nestalo. Do této modlitby jsem hned zahrnula mimo své duše a svého fyzického těla i svou Mařenku, své druhé já.

To jsou věci mezi nebem a zemí!

Vážený Pavle, přeji Vám hodně zdraví a mnoho příjemných chvil se svým pejskem.

Očekávám Vaši odpověď a předem Vám děkuji.

S pozdravem M.L.