54. Dana a Danuška — věří si a dokáží spolu divy!

anita-moorjani-shift

Toto je 4. část výjimečného svědectví Daniely, která byla tak laskava a podělila se s námi o zkušenosti z Cesty za sjednocením sebe-sama. Svědectví je výjimečné svým detailním a rozsáhlým popisem, který je na ragauian.cz rozepsán v mnoha pokračováních:


Dobrý večer, pane Karpeto,

je to dnes 14 dní, co jsme si povídali spolu naposled. Dal jste mi pokyny ohledně čištění emocionálního bazénu.

Moje Danuška si moc přeje, abychom se s vámi s vámi podělily o velký pokrok, který do dnešního dne nastal. Ten odtok z bazénu emocí spolu kontrolujeme pravidelně ráno, v poledne a večer a pak kdykoliv, pokud je to potřeba. Funguje to úžasně.  Je to úplná nádhera, s pomocí vypouštění emocí rychle zvládneme počínající vztek, smutek i další nepříjemné přicházející pocity, kterými jsme byly ještě do nedávna zahlceny až nad hlavu.

Hodně si také s Danuškou povídáme, vytvořily jsme si různé rituály v tom našem společném domečku duše a je nám spolu opravdu čím dál lépe.

V této souvislosti ale nastala jistá situace, kdy Danuška doposud vždy /!/ „odsunula“ na druhou kolej své potřeby a upřednostnila raději manželovo přání před svým, jen aby nemusela čelit výčitkám a jeho obvyklému odmítnutí komunikovat … raději volila pozici té, která se pro klid v rodině „obětuje“.

Podobná situace nastala u nás nedávno a já jsem si to tentokráte od počátku uvědomovala a sledovala její BOJ, kdy se rozhodovala mezi obvyklou reakcí a tím, že dá svůj zájem přece jen na první místo!

Pomohla jsem Danušce tím, že jsem ji hned začala ubezpečovat, že to udělat může, že je normální nenechat se citově vydírat a energeticky vysávat do nekonečna tak, jak tomu po léta bylo. A že ji mám ráda, že jsem tady s ní a že za ní stojím a že to s mou pomocí zvládne, i kdyby manželova reakce byla pro ni sebevíc nepříjemná /jak bývá ostatně zvykem/. Že to k sobě nepustíme, máme bariéru a  že já ji miluji a vždycky milovat budu a ona je pro mne ta nejdůležitější lidská bytost.

Ujišťovala jsem ji, že to, co chce udělat, je správné a v pořádku. Byly to jenom vteřiny, ale bylo to hodně silné. Než ale Danuška stačila něco udělat, bylo vše jinak. K velkému překvapení nás obou manžel najednou vstal a objal mne = nás (což takto jindy nedělá) a od té doby mi přijde trochu jako vyměněný, samozřejmě v tom dobrém :o)

Podle mne musel ucítit naplno tu změnu, která nastala, určitě zafungovala i bariéra a jakoby se ta naše dosavadní vnitřní změna zkoncentrovala do velké síly, kterou uvnitř doslova pociťuji a zdá se, že on ji začíná respektovat. Vím, že to je teprve začátek, také je fakt, že nyní je u nás v naší živnosti díky letošní opravdové zimě ještě klid a teprve až zase začne sezóna a začnou chodit zákazníci, tak také budou přicházet další situace, které budou výzvou pro mne i pro ni. Jsem ale pevně přesvědčená, že teď už to ale bude jiné, než dřív, protože Danuška je pro mne tou nejdůležitější!!! Už jí nenechám ubližovat!!!

Průběžně s Danuškou doplňujeme seznam „Já a vztahy“, „Já o sobě“ … jakmile to bude možné, ozvu se Vám a domluvili bychom si další povídání, protože chceme pokračovat a zbavit Danušku toho „těžkého batohu“, který máme ještě uložený ve sklepě našeho domečku duše.

Mějte se krásně, pozdravujte prosím Pavlíka a MOC DĚKUJEME!!!

S láskou Dana a Danuška

-pokračování-