easter 123333661

66. Prožíváme pocity radosti každý den, radujeme se z ranního probuzení, z jarní přírody, ze všeho. A to vše díky VÁM!!! Děkuji Vesmíru za to, že JSTE!!! Krásný večer a dobrou noc přejí Zuzana a Zuzanka

Řeklo by se, že v sedmdesáti by si měl už člověk koupit rakev a zkusmo se do ní učit v obýváku nasedat a navíc, moje 1+kk s podobnými aktivitami prostě nepočítá. Zatím to proto odkládám na neurčito a děkuji těm klukům a holkám tam nahoře, co mne tu poslali, za vás, za tu krásnou práci pro vás a s vámi i za takovéto maily, které mi chodí. A není jich, vedle přímých telefonických hovorů téhož typu, nijak málo. Dovolím si jeden, který mi rozzářil dnešní večer, zde zveřejnit:Dobrý večer pane Karpeto,

moc Vás zdravíme. Uplynul nějaký čas od našeho posledního rozhovoru, tak se s Vám chci podělit, jak na se nám se Zuzankou daří.

V poslední době jsem se na Vás dvakrát obrátila s prosbou o řešení problémů:

  1. poprvé s bariérou (včetně stahování božského světla)
  2. podruhé se špatnými sny (černé postavy, přízraky)

Ad 1)

Stávalo se mi, že po vytvoření bariéry a stažení božského světla se mi nedařilo udržet v celém prostoru „vajíčka“ bílou barvu:

  • někdy se ve spodní části, asi do 1/3, objevila šedá až černá barva
  • někdy jako by někdo chtěl nacpat krásně bílé vajíčko do černého pytle a nahoře ho pořádně stáhnout provazem
  • někdy se objevily velké černé tlamy, které chtěly vajíčko sežrat

Dal jste mi radu jak na to. Jako vždy, ta rada od Vás, ta klapla na první dobrou! Od té doby se tato situace neopakovala a já se ráno nemohu dočkat, až se budu zase celá koupat ve sněhově bílé božské energii.

Ad 2)

Za nějakou dobu se mi zdály sny, ve kterých se objevovali — černý chlap, velký černý pes, černý přízrak utvořený z černých pruhů vlající látky. Chtěli mi ublížit, ale bariéra jim to nedovolila. Druhou noc se zjevili znovu, opět se jim nepovedlo mi ublížit, a to už byli pořádně naštvaní.

Další den jsem Vám volala, protože jsem nevěděla co se děje.

A dostala jsem od Vás výtku, že se mi tyto věci dějí z důvodu nedostatečné důvěry k bariéře, z důvodu vnitřní nekázně! Že to je problém můj a Zuzančin, nikoho jiného! A je jen na nás, zda to zastavíme!

Zuzanka byla z této výtky trochu, teda vlastně hodně, naštvaná a uražená. Když se mi ji podařilo uklidnit, tak jsme si začaly povídat.
Myslela, že dělá vše tak, jak má, že přece nedělá nic špatně, že se tak snaží, aby bylo nám oběma dobře. Ale po delším rozhovoru jsme přišly na to, že jste měl, jako vždy, pravdu!

Ne vždy jsem si bariéru plně uvědomovala, někdy na ní pozapomněla, stíny pochybnosti se sem tam také objevily. A je to tak, jak jste říkal: Pochybnosti a nedůvěra se ode mě táhly jako linky, po kterých se ke mě dostávaly ty černé energie.

Nakonec jsme se dohodly a skutečně to zastavily! Jen my dvě, vnitřní silou vlastní sebekázně a víry v sebe a v io, co děláme a že jdeme správným směrem!

Takže teď už je to pryč! Jsme si naprosto jisty tím, že prožívat svůj život radostně a spokojeně záleží jen na nás samých, na naši víře = absolutní důvěře v sebe, absolutní důvěře v bariéru, absolutní důvěře v to, že jsme chráněny. Když jsme to takhle zpracovaly a přijaly, že jedině my samy jsme svého štěstí strůjci, prožíváme pocity radosti každý den. Veškeré problémy minulosti zmizely.

Radujeme se z ranního probuzení, z jarní přírody, ze všeho. A to vše díky VÁM!!! Děkuji Vesmíru za to, že JSTE!!!

Krásný večer a dobrou noc
přejí Zuzana a Zuzanka


Tolik Zuzana se Zuzankou… A já vyřizuji její poděkování tam, kam skutečně patří: do těch nejvyšších pater vibrací našeho stvoření. Tomu, který mne tu poslal a daroval mi schopnosti vám v této rovině reality pomáhat… poděkování patří jemu, protože ne já, ale on skrze mne vás vede na vaší cestě. Na vaší cestě do vyšších vibrací, blíže k sobě…

Ale pozor, čas běží, věčně tu ta šance nebude… ta šance pro vás, po které Zuzana a Zuzanka tak radostně sáhly a realizují ji, není ničím jiným, něž naplněním někdejšího Kristova slibu

Jan  16/25-26  Toto vám pravím, dokud jsem s vámi. Ale Přímluvce, Duch svatý, kterého pošle Otec ve jménu mém, ten vás naučí všemu a připomene vám všecko, co jsem vám řekl.

 

Právě z jeho pověření vám proto připomínám, že ne můj, ale váš čas k nástupu na cestu záchrany z toho, co se na vás tady řítí, pomalu dochází…

Nespoléhejte na Kristův údajný druhý příchod podle slibů těch církevních bafuňářů. Ti žvaní, až se jim od huby práší. Všechno je jinak! Ne Kristus v lidském těle, ale jeho pravé, těmi diletanty v sutanách dříve tolik k nepoznání pokřivené učení znovu ve své skutečné pravé podobě na Zemi k vám skrze tyto řádky přichází.

A nespoléhejte se už vůbec na to, že ta banda zdivočelých VIP všude kolem, která se to tu pokouší řídit, ať už u nás, na východě či zejména na západě, jednou dostane rozum… ti už jsou ztraceni a kdo se o sebe nepostará sám, zůstane v tom s nimi…

Nechcete-li jít s nimi do p*dele /můj něžný název pro ono biblické jezero plné síry/, jediná cesta ven z toho všeho je cesta vaší vnitřní změny ke znovuzrození k duchu… pro návod k jejímu nastoupení volejte 725 797 289… pokud tedy jste připraveni na sobě máknout…

Vzpomeňte si, jak to na základě svých zkušeností napsaly Zuzana a Zuzanka?.. ano, jen vy jste svého štěstí strůjci…

Mějte krásné Velikonoce

ragauian