A na to jste hrdý? Jasná řeč! Polsko, Dominik Tarczyński odpovídá na otázku: Kolik uprchlíků jste přijali? Nula. Slíbili jsme to lidem! A pozitivní fejeton nakonec…

Václav Klaus mladší zase jednou píchl do liberálního neo-marxistického vosího hnízda. Na Facebooku nasdílel videozáznam rozhovoru s polským zákonodárcem Dominikem Tarczynskim pro britskou televizi Channel 4. Moderátorka Cathy Newmanová se Tarczynskiho snažila natlačit do otázek migrace. Polský politik ji ale svou upřímností a ledovým klidem šokoval. Klaus video komentoval lakonicky: „Jasná řeč.“

VIDEO: Dominik Tarczyński, interviewed by TV Channel 4: Our country is safe because it refused to accept illegal Muslim migrants

„Pane Tarczynski, kolik uprchlíků Polsko přijalo?“ zeptala se reportérka Newmanová polského politika. „Nula,“ zněla klidná odpověď Tarczynskiho. „A na to jste hrdý?“ ptala se dál Newmanová.

„Pokud máte na mysli muslimskou nelegální imigraci, pak nikdo, ani jeden, nebude přijat do Polska.

Ani jeden, pokud jde o ilegály. Přijali jsme přes dva miliony Ukrajinců, kteří pracují a poklidně žijí v Polsku. Nepřijmeme ani jednoho muslima, protože přesně to jsme slíbili,“ deklaroval Tarczynski.

„Podívejte se na ulice v Polsku,“ pokračoval Tarczynski, člen vládní strany Právo a spravedlnost.

„Můžete nám říkat populisté, nacionalisté, rasisté – mě to nezajímá. Zajímá mě moje rodina a moje země,“ uzavřel diskusi Tarczynski.


Občas nás „sluníčkoví duchovní jogíni“ obviňují z negativity. Proč? My se přece jen díváme otevřenýma očima…

Populismus je v encyklopedii definován jako směr, který bere ohled na lid. Opusťme tedy populismus a pojďme se teď vykašlat na lid i na ty hloupé polské i maďarské politiky, kterým na lidech záleží. Máme tu teď něco pro sluníčkové pozitivisty, jeden extra sluníčkový fejeton, aby si také trochu užili a nepomlouvali nás ;-)

Sbohem stará Evropo!

MILAN RADEK píše: Neztrácím optimismus! Současná politická a demografická situace naznačuje, že běloši budou v EU časem vyhnáni z měst, nebo budou emigrovat. Ti podnikavější půjdou budovat Sibiř coby novou Evropu. Sibiř je bohatá a obrovská země…

Bude to lehčí než bývalo v Americe, kde museli emigranti bojovat s Indiány… navíc se nebudou muset tak trmácet, evropští podnikatelé už připravují půdu.

V USA to stále ještě klape, sice také občas skřípe, ale jde to. Pokud byste ale chtěli žít tam, kde jsou jen běloši, tak leda někde v Redneckově, neboli mezi vidláky, a tam to stojí za starou bačkoru, abych to řekl slušně. Jinde je to smíchané se všemi plusy i mínusy.

muslim-imigrant-open-or-die

EU je ale jiné kafe, nejde jen o to, že z Afriky stále proudí noví Evropané jiného zabarvení, ale o to že jsou jiného náboženství, které nesnáší žádné jiné. Těch pár křesťanů mezi nimi je kapka v moři.

Problém nejsou oni, ale my. Oni mají ostré lokte, my jsme ňoumové. A volíme prodejné ňoumy…

muslim-jihad-uk-sun-20151123

Tak se stane to, co se děje dnes v Británii, Londýn už je skoro většinově muslimský, jinde třeba Manchester, Lutych nebo Sheffield skoro. Ve vysoké politice je jich více než zdrávo, a možná příští premiér bude muslim. Oni prostě zabírají města a běloši, pokud chtějí klid, tak raději odprejsknou. Do všelijakých vesnic, ale to už není ono.

Tak pomalu, že si na to lidi zvyknou

Paris, Mantes La Jolie, 2016
Paris, Mantes La Jolie, 2016

Zatím to není moc vidět, Paříž, Berlín, tuhle mi vyprávěla jedna Mexičanka, že minulý rok byli v Evropě, v Bruselu je to šokovalo, ale ono to začíná polehounku i třeba v Brně, Praze, Teplicích… tak pomalu, že si na to lidi zvyknou jako na hluk z ulice.

Teplická škola, 1. třída, 2017: Snímek má záměrně rozmazaná jména, jelikož fotografie má sloužit pouze jako doklad plíživé islamizace, nikoliv k vyvolávání nenávisti. Žádné muslimské dívky tam nevidíte, protože ortodoxní islám omezuje svobodu žen, včetně separované výchovy k podřízenosti a otrocké poslušnosti.
Teplická škola, 1. třída, 2017: Snímek má záměrně rozmazaná data, jelikož fotografie má sloužit pouze jako doklad plíživé islamizace, nikoliv k vyvolávání nenávisti. Žádné muslimské dívky tam nevidíte, protože ortodoxní islám omezuje svobodu žen, včetně separované výchovy k podřízenosti a otrocké poslušnosti.

Ani jim to nepřijde divné, že je třeba šikanují noví nájezdníci, ti už budou v Evropě doma, a tak si lidi řeknou — no když se mi to nelíbí půjdu o dům dál, to je normální, ne?

Časem se to bude lidu zajídat, ale dozví se jak se buduje Sibiř, darují se tam pozemky, evropské firmy už tam dnes mají investice čili je tam šance na práci, a bude toho více. Možná tam půjdou farmáři z JAR, Putin jim udělal nabídku, jestli ano, bude tam veseljc. Ze začátku nic moc, ale podívejte se jak se žilo v USA ještě před sto lety. Taky nic moc.

Takže vidíte že neztrácím optimismus, Sibiř je bohatá a obrovská země, trumfne Ameriku za dvě tři generace.

Sbohem stará Evropo!
MILAN RADEK


Zdroje:

VIDEO: Russia Welcomes Afrikaners: 15000 Boers Plan To Move To Russia From South Africa