Aktuálně o událostech „Konce věku“: Je to tady! Pentagon už nezastřeně vyhrožuje vojenskou agresí. USA v Sýrii plánují „vojenské řešení“. Je světová válka na spadnutí?

Válečné události v Sýrii se přiostřují, jak postupně rozebíráme v této krátké sérii textů » Postupně si ukazujeme oč aktuálně v Sýrii běží, o co se tam hraje doopravdy. Není to téma, kterému bychom se věnovali rádi, ale ono má vážné souvislosti s předpovězenými událostmi „Konce věku“ »

Neberte prosím následující faktické informace jako nějaké strašení… ono jen prostě není možné „strkat hlavu do písku“, je dobré vědět kam nás posunují naši vládci, abychom mohli věci vzít do vlastních rukou. A to můžeme! ragauian dává jasný návod, jak použít onu duchovní „úzkou cestu“ a konečně vzít svůj život do vlastních rukou »

Mráz přichází z Bílého domu a Pentagonu, nikoliv z Ruské Federace

Radost z toho nemůže mít nikdo, ale situace okolo Sýrie dále nepěkně houstne. Podívejme se na aktuální zprávy a dnes to máme i s otitulkovanými videy, přímo od zdroje — takže o správnosti informací není pochyb! Komentuje VK:


Je to tady! A je to děsivé! Náčelník generálního štábu ozbrojených sil USA vyhrožoval Ruské Federaci i Číně zničující (světovou!) válkou!

Jak referuje britský mainstreamový The Sun, náčelník generálního štábu amerických vojsk gen. Mark Milley (z tábora tzv. neoconů) ve svém šokujícím projevu ze dne 6. 10. 2016 zaútočil na Rusko » Čínu, Írán a Severní Koreu dosud nejostřejším prohlášením, které se kdy za posledních několik dekád ozvalo z amerického Pentagonu.

Pozn. redakce: urbandictionary.com uvádí výstižnou definici Neocona, která je sice emotivně přibarvená, ale dost blízko realitě »

Neoconservative. Criminally insane spenders that believe in killing people for the new world order. Huge Orwellian government, unfathomable amounts of spending, bomb tens of thousands of people to death to rearrange the globe.

Generál Milley ve svém projevu naprosto flagrantně vyhrožoval celému světu, že kdokoliv se pokusí ohrozit současný americký styl života a kdokoliv bude odporovat Spojeným státům, toho americké ozbrojené síly domlátí takovým způsobem, jako ještě nikdy předtím.

Generálův projev musel v Moskvě rozsvítit červená tlačítka poplachu, protože takovéto ostré výroky z úst náčelníka amerických vojsk přicházela naposledy v 50. letech minulého století v dobách McCarthyismu. Americké neúspěchy v Sýrii, Rusy vybombardovaný americko-izraelský bunkr v Aleppu » a ruské pozastavení likvidace plutonia tak nyní přineslo nejostřejší reakci šéfa amerických generálů. Situace eskaluje. Někdo se tomu diví? Tohle má jasné parametry neodvratné konfrontace. Zásadní body z jeho projevu jsou zachyceny nahoře ve videu od Infowars s CZ titulky.

Gen. Mark Milley otevřeně vyhrožoval Rusku a celému světu. Na čí příkaz?

Z projevu lze analyzovat několik poznatků a žádný z nich není dobrý. …

Americká armáda je stát ve státě a … Američtí neocons nebudou jen tak přihlížet tomu, jak globalisté likvidují … USA uvnitř. Neocons totiž ovládají celý americký vojensko-průmyslový komplex. Globalistům se nepovedlo ho získat pod svoji kontrolu, americké zbrojní firmy nikdy nebyly globalizovány, ani při obrovské hypoteční krizi v roce 2008. Spolu s tím globalisté nikdy nezískali kontrolu nad Pentagonem a jednotlivými ozbrojenými silami amerických vojsk. Barack Obama nikdy Pentagon nekontroloval …

Rusko chce prý vyhrát konvenční válku v Evropě

Na případnou izolaci USA se tak nově můžeme v reflexi generálových slov dívat i tak, že američtí neocons hrozí rozpoutáním zničující jaderné války, pokud se globalisté pokusí oslabovat americké pozice ve světě.

A tady nastává opravdu nebezpečná situace

Před několika dny oznámil Vladimir Putin, že pozastavuje likvidaci zásob plutonia (dohoda s USA z roku 2013), a to kvůli bezpečnostní situaci a chování amerických vojsk, nejen v Sýrii. Barack Obama už evidentně nekontroluje americkou armádu, generálové vysílají výhrůžky Rusku a Obama mlčí. Generálové z Pentagonu se mu utrhli z řetězu, jenže Obama je vlastně nikdy ani na řetězu neměl.

To, co se děje teď, to jsou vyceněné zuby a vrčení amerických válečných psů, nad nimiž černý loutkový páníček z Bílého domu už ztratil naprosto kontrolu.

Globalisté mají z americké neovladatelné armády obrovský strach

… Čtyřhvězdičkový generál Mark Milley byl jmenován náčelníkem amerických ozbrojených sil teprve nedávno.

US Military Involvement and Expansion (2005) — USA vedou agresivní, expanzivní vojenskou politiku dlouhodobě — na rozdíl od Ruské federace.
US Military Involvement and Expansion (2005) — USA vedou agresivní, expanzivní vojenskou politiku dlouhodobě — na rozdíl od Ruské federace.
USA versus Russian Federation military bases. SIPER Grafik (2015)
USA versus Russian Federation military bases. SIPER Grafik (2015)

Americká armáda v dnešní režii Pentagonu není koncipována jako obranný útvar pro ochranu USA, ale jako invazní sbor pro operace na celé planetě. Desítka letadlových lodí a stovky amerických základen po celém světě jsou toho jen důkazem.

Co je tedy vlastně cílem Donalda Trumpa, který hovoří o nutnosti posilování americké armády?

Taktéž mám otazník nad tím, proč kandidaturu Trumpa podporuje drtivá většina generálů amerického Pentagonu? Jaký je k tomu důvod? Podle toho, co se ví o Hillary Clinton a její historii, by měli generálové volit hlavně Hillary, protože právě ona je spatřována jako jestřáb z obou kandidátů na prezidenta.

Za Trumpem i Hillary stojí podivní pánové s podobnými názory

Tyto souvislosti jasně ukazují na to, že Hillary má své notičky od globalistů a generálové z Pentagonu to vědí, že Hillary nebude mít jen tak dovoleno, aby rozpoutala válku. Takže generálové se upínají k Donaldu Trumpovi.

Velmi podivné jsou výroky obou viceprezidentských kandidátů, Tima Kainea a Mikea Pence. Při jejich debatě totiž zaznívala shoda v tom, že Rusko posiluje, že je třeba s tím něco dělat a vůbec mi jejich debata nepřišla jako souboj teze vs. antiteze, ale jako přátelský a nekonfliktní pokec u piva nad věcmi, na které mají oba stejné anebo podobné názory.

Závěr, který lze vyvodit z evidentních faktů: Politické soupeření je jen divadlo pro oblbnutí ovčanů

Oba dva tak rozdílní kandidáti na prezidenta jako Trump a Clintonová si vybrali za své viceprezidenty dva pány jménem: Time Kaine (viceprezident Hillary Clinton) a Mike Pence (viceprezident Donalda Trumpa), kteří OVŠEM mají OBA naprosto stejné názory a liší se jen v kosmetických oblastech proklamací, ale jejich dogmatické teze jsou společné… potom opravdu hrozí, že celá volební kampaň Trump vs. Clinton je jenom divadlo, ale za těmito kandidáty stojí lidé, kteří mají stejné cíle a stejné teze. A to jsou teze války, zbrojení a konfrontace s Ruskem.

march_of_tyranny-banking-and-corporate-masters-control-both-major-parties-behind-the-scenes

Pozn. redakce: Aeronet se v tomto mýlí a diví se zbytečně, např David Icke již více než deset let mluví o tom, že volby na celém tzv. Západě jsou jen divadlo. Že republikány i demokraty manipuluje stejný loutkař. A zde všichni vidíme další čerstvý důkaz. I já jsem si (na rozdíl od ragauiana) na chvíli myslel, že nacionalismus a „amerikanismus“ Trumpa alespoň nebude mít sklony k tomu, aby vyvolával světový jaderný konflikt… ale bohužel to začíná vypadat jako „z deště pod okap“.

Jednoduše… volba mezi Trumpem a Hillary je pouze volbou iluzorní, protože výsledkem obou voleb bude konfrontace a [světová] válka …

-VK-


Jak je to s potrhlým Trumpem a šílenou Hillary doopravdy? Odhalila debata viceprezidentských kandidátů v USA spiknutí? Oba útočili proti Rusku i Putinovi a zastánci Trumpa nevěřili vlastním uším!

Ve Spojených státech proběhla televizní debata viceprezidentských kandidátů a celé televizní vystoupení vyvolalo na alternativě v USA hotový poprask. Donald Trump musel vysvětlovat postoje a názory vlastním voličům, protože mnozí z nich byli zděšeni nad tím, že Trumpův viceprezident Mike Pence se ostře navážel do Ruska a do Vladimira Putina způsobem, který je typický pro americké neocony.

Donald Trump totiž vysílá k Vladimiru Putinovi signály o spolupráci a rozvoji vztahů, ale Mike Pence v televizní debatě do toho „hodil vidle“. Tim Kaine jako viceprezident Hillary Clinton postojem proti Rusku nepřekvapil, ale u Mikea Pence to byl šok.

Tim Kaine a Mike Pence mají prakticky stejné názory na zahraniční politiku. To není normální!

Oba dva kandidáti se sice do sebe vzájemně naváželi, ale nikoliv kvůli svým rozporům mezi sebou, ale na adresu Hillary a Donalda. Mezi nimi ale bylo názorové rozpoložení ve vztahu k zahraniční politice v podstatě totožné a tvrdé postoje proti Rusku doslova některé naivisty z Trumpova tábora pořádně vyděsily. Tohle celé není normální.

Oba dva kandidáti na viceprezidenta mluvili jako neoconi, totálně a jednoznačně

Exaltované bláboly o nejskvělejším národě na světě, o vůdcovství, z projevu Pence jsem dokonce chvíli zacítil fašizaci, tu tradiční americkou minelu, kterou tak rád opakoval George W. Bush, že Amerika je zemí, která vede tuto planetu skrze své ozbrojené síly vpřed.

Spiknutí loutkovodičů prezidentů?

Z projevu viceprezidentů je jasné, že oba dva razí národní teze, ale u Tima Kainea jsou náznaky podpory globalismu (LGBT teze, podpora migrace).

Ale Mike Pence jako viceprezident Donalda Trumpa je hotový a brutální neocon, což opět a znovu potvrzuje osudový omyl Valerije Pjakina, který Trumpa považuje za koně globalistů.

Jestli to někdo nepochopil z projevů Trumpa samotného, tak toto video musí konečně lidem otevřít oči. Donald Trump a Mike Pence, to je sestava dvou lidí, kdy jeden je izolacionista a [zdánlivě] „pro-ruský“ kandidát, ale garde mu dělá Pence — a to je kovaný neocon, který má za úkol Trumpa v lepším případě hlídat, v horším případě s ním manipulovat.

A Tim Kaine má tu samou úlohu s Hillary. Tim Kaine se projevuje jako kovaný globalista, ale Hillary má svoje „dny“, kdy její jestřábí povaha má daleko blíže k neoconům. Kaine bude mít za úkol tu samou práci, jako má Joe Biden s Barackem Obamou. Dohlédnout na Hillary a na prosazování zájmů globalistů.

march_of_tyranny-banking-and-corporate-masters-control-both-major-parties-behind-the-scenes

Hillary Clinton a Donald Trump mají ostře rozdílné postoje, ale jejich viceprezidenti by si mohli podat ruku? Co je tohle za špinavou hru?

Co však opravdu děsí, to jsou naprosto stejné nebo podobné názory obou viceprezidentů na Rusko a Putina, Pence dokonce v rozporu s vlastním šéfem Trumpem.

Tam vůbec nikde nevidím globalistické teze, ani špetku, ani náznak, tam oba kandidáti jedou tvrdé proamerické a Pax Americana teze neoconů. A to není normální.

Tohle vypadá na nějakou úchylnou hru na voliče, nějaké spiknutí, na jehož konci má být konfrontace s Moskvou a Ruskem. Došla snad globalistům s Ruskem trpělivost? Chtějí válku? Alespoň konvenční?

Proč se Rusko tak usilovně chystá na válku?

Proč se v Ruské Federaci mluví o evakuaci obyvatel do protiatomových bunkrů? Proč RF přerušila jaderné odzbrojení a likvidaci plutonia? Neplánují snad naši nemilí loutkaři zabít dvě mouchy jednou ranou? Například tak, že se USA a Rusko mezi sebou zničí a globalisté se budou smát jako ten třetí v koutě a až bude po všem, tak nastoupí jako spasitelé lidstva po zničující válce? Proč Pence hovořil o ruském resetu? A co když je na spadnutí globální reset?

-VK-


Závěr? Štěstí přeje připraveným!

Připomínám, že rozhodně nejsme fanoušky Putina — jenom na rozdíl od bruselských politiků netoužíme po další světové válce a po radioaktivní lázni. Vy snad ano? Pokud ano, bude nejlépe když ve volbách podpoříte některého z našich rusofobních politiků… oni vám to snadno a rychle zařídí :-)

Můžeme jen dodat, že uvedená fakta z reálného pozemského dění dokazují, že se postupně realizují události předpovězené v Janově Zjevení o dvou šelmách » a rovněž popisované v seriálu Lidstvo v centru střetu civilizací » o událostech „Konce věku“…

Ačkoliv výše popisované události mohou vypadat jako strašení, smyslem naší publikace je umožnit vám být připraveni. Současně vám tyto znalosti přinášejí velkou naději do budoucna. Jste sami tvůrci svého osudu!

Jakkoliv vám popisované děje „Konce věku“ a „střetu civilizací“ mohou připadat neuvěřitelné a fantastické, hmotné důkazy postupně vyplouvají na světlo… CO víc ještě chcete? Na CO ještě čekáte?

Putin Issues Desperate Warning of WWIII

7. 10. 2016: Alex Jones naléhavě varuje, aby se lidé na Západě probudili… a uvědomili si, že umožňují vládcům Západu vést svět do světové války…

Alex Jones breaks down the western mainstream media cover-up of Vladimir Putin warning journalists of war. The Russian president met with foreign journalists at the conclusion of the Saint Petersburg International Economic Forum on June 17th, and left no one in any doubt that the world is headed down a course which could lead to nuclear war. www.infowars.com