Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Aktuálně o událostech „Konce věku“: Kyberválka o americké prezidentské volby je v plném proudu. Připravuje Hillary volební podvod?

Aktualizace 8:16:  Přidali jsme horkou novinku o WikiLeaks a Julianovi. Najdete na konci textu.


Dlouho jsme přemýšleli, zda přidat následující aktuality, které navazují na naše předcházející informace o amerických volbách… nakonec zvítězila jejich zajímavost, i když trochu vybočují z řady…

Navazujeme na minulý díl, kde bylo zmíněno že divoký vývoj v Sýrii je silně spojen s prezidentskými volbami v USA » a tzv. globalistické křídlo zoufale spoléhá na vítězství své loutky Hillary Clintonové. Hlavní vůdce globalistů a loutkař v pozadí je podle dostupných informací miliardář Soros » Ten stejný Soros stojí také v pozadí řízené mohamedánské migrační invaze do Evropy a budování NWO obecně »

Hitlery je natolik šílená, že nejenže přiznává že spolustvořila islámský terorismus (viz Al Kaida, mudžahedíni, IS/ISIL/Daesh)… nejen že hodlá vyhlašovat bezletovou zónu v Sýrii (což by znamenalo světovou válku s RF) …ale aby toho nebylo málo, tak na potkání veřejně vyhrožuje jadernými zbraněmi, proto si mnozí myslí, že její zvolení způsobí 3. světovou válku… a proto že by měl raději vyhrát Trump.

Masová kyberválka je už v plném proudu

Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)
Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

 

Díky serverům WikiLeaks a DCLeaks se na Clintonovy i na současného prezidenta Bombamu provalilo mnohé zlo co napáchali — a to mj. založení Islámského státu IS a podpora islámského terorismu v Eurasii… Ukazuje se také podrazácké ovlivňování voleb ze strany Hitlery. Globalistům naneštěstí patří téměř všechna média — a tato média v čele s CNN jednoduše manipulují s fakty, hrají na nízké pudy a emoce — prostě lžou. Do manipulací patří i prefabrikace (falšování) anket a průzkumů ohledně popularity kandidátů » A protože jde o globální média, podobná dezinformace o amerických volbách vládne i v ČR.

Jak už jsme uvedli, mj.  výrok prezidenta Putina o tom, že spojenci USA — Saúdská Arábie a Katar — tajně financovali teroristy islámského státu byl potvrzen jako pravdivý poté, co Wikileaks odtajnily e-maily Hillary Clintonové… viz  originály e-mailů z Wikileaks »

Zmínili jsme i indicie ukazující na to, že zakladatel WikiLeaks Assange byl podle všeho nedávno zlikvidován…

Nyní v souvislosti s Assangem přišly z kyberprostoru informace natolik zajímavé a neobvyklé, že to zní i IT profesionálům neuvěřitelně…

head-rolling-keyboard

21. 10. 2016 ráno jsme se dozvěděli o kybernetickém útoku v USA, který byl proveden ve třech vlnách — a co je zajímavé a NEOBVYKLÉ — nikoliv z počítačů, ale ze zařízení, které patří do takzvaného internetu věcí, jako např. inteligentní lednice, webové kamery apod.

Za druhé je NEOBVYKLÉ že útok nebyl veden přímo na konkrétní stránky služeb, nýbrž na organizaci Dyn, která se stará o řízení provozu na  webu:

You may have already heard that this was the result of a massive “denial of service” attack, a well-established practice where attackers flood a target with so much fake traffic that real people can’t get in. But what’s unusual here is that Friday’s attackers were not focused on those specific sites, but rather on Dyn, an organization that helps other companies reroute their web traffic.

And adding to the weirdness: Your home security camera might have been responsible… Those devices, could be turned into a zombie army even if their users had supposedly set a custom password to protect them:

That’s because while many of these devices allow users to change the default usernames and passwords on a Web-based administration panel that ships with the products, those machines can still be reached via more obscure, less user-friendly communications services called “Telnet” and “SSH.”

  • http://www.recode.net/2016/10/22/13364386/ddos-attack-internet-of-things-outage-security

Velmi POZORUHODNÉ je že tento masivní kybernetický útok začal krátce poté co Wikileaks na Twitteru oznámila, že venku před Ekvádorským velvyslanectvím v Londýně, kde zakladatel Wikileaks, Julian Assange žije již od roku 2012, se objevila těžce ozbrojená „policie“!

Tento masivní útok skončil, když Wikileaks napsali na Twitteru: „Assange je stále naživu a WikiLeaks stále publikuje. Žádáme naše stoupence, aby přestali útočit na US internet. Ukázali jste svůj názor. “

Svítání naděje pro Trumpa?

Přes všechnu propagandu médií, která jsou vlastněna a podplacena globalisty, přes tu propagandu, která hučí ve dne v noci i ve všech našich médiích, v podstatě převzatá beze změny… přesto všechno existuje náznak svítání naděje… a to sice podle reálných reakcí lidí na tzv. „sociálních sítích“. Ty indicie jsou natolik silné, že dokonce redaktor Jim Hoft použil 7. 10. 2016 emotivní výrazy typu:

Trump is likely to win in a landslide.
Trump is killing Hillary!

Z časových důvodů jen stručný citát v angličtině s odkazem na původní zdroje:

To the staggering advantage Donald Trump has over Hillary Clinton in the “social media” world is evidenced by his having double the amount of Facebook users (Trump nearly 12 million to Hillary’s 5 million), a 30% advantage in Twitter users (Trump over 10 million to Hillary’s 8 million), Facebook Livestream posts with Trump having 135,000 likes, 18,167 shares, 1.5 million views compared to Hillary having 11,000 likes, 0 shares, 321,000 views, YouTube Livestream showing Trump averaging 30,000 live viewers per stream while Hillary is averaging 500 live viewers per stream, Instagram where Trump has 2.2 million followers and Hillary 1.8 million, and Reddit where Trump has 197,696 subscribers and Hillary only has 24,429—but Hillary For Prison has 55,228 subscribers.

  • http://www.thegatewaypundit.com/2016/08/evidence-trump-landslide/

Samozřejmě, proti Trumpovi stojí globalisté s jejich koupenými, zavedenými a vysoce sledovanými médii jako např. New York Times s 1 mil. čtenářů, anebo CNN-MSNBC cable news TV s 1,7 mil. diváků za hodinu…

…a ONI se za žádnou cenu nevzdají. Už s podrazy zašli hodně daleko, tak není důvod, proč by tomu nyní mělo být jinak…

Propaganda hučí na plné obrátky a z nějakého důvodu globalisté svádějí všechno špatné na Rusko — v duchu metody „rozděl a panuj“ se neustále hystericky pokouší vytvořit obraz nepřítele… možná proto, aby se vytvořila další záminka pro lití peněz do vojensko-průmyslového komplexu a k případné světové válce s Ruskou Federací? Dokonce už předem varují že by ruští hackeři mohli chtít zmanipulovat volby v USA…

Je to bizarní… a to není všechno, korunu tomu dává prohlášení (obvykle dobře informovaného) ruského serveru whatdoesitmean.com:

…TRUTH about this Obama regime warning—it’s TRUE that Russia already has the documents/secret emails/correspondence/phone calls, etc., showing EXACTLY how this election is going to be stolen from Donald Trump—but are hoping they’ll never have to be released and that someone in the American government (military perhaps) will allow their presidential election to honestly proceed.

Jen rychle ve zkratce: Je to v podstatě o tom, že Rusové údajně skutečně mají dokumenty dokazující volební podvody v USA, ale doufají že je nebudou muset vypustit a že volby proběhnou poctivě… Ačkoliv to zní neuvěřitelně, ladí to dobře s informací, kterou jsme přinesli minule — totiž že od amerických voleb byli (v rozporu s mezinárodní úmluvou) vykopnuti ruští pozorovatelé…

PS: Před chvílí v 8:16 vydala WikiLeaks tweet…

Julian Assange je v bezpečí

Toto nepřímo potvrzuje spekulace, že oni ozbrojení muži / nikoliv „policisté“ byli spojeni s někým mocným v pozadí (možná dokonce i s Trumpovými americkými patrioty) a Assange by se mohl stát svědkem v procesu proti Hillary a globalistům… což by opět zvýšilo šance, že Hitlery nevyhraje volby…