Aktuálně o událostech „Konce věku“: USA v Sýrii zvolily „vojenské řešení“, protože i za cenu války chtějí odstranit legální vládu Sýrie. Plán B bude zlý pro všechny

Válečné události v Sýrii se přiostřují, jak postupně rozebíráme v této krátké sérii textů »

Jak je to tedy v Sýrii doopravdy?
O co tam jde doopravdy?

V této sérii vám na dostupných  faktech ukazujeme děsivou pravdu o Sýrii. Ta je taková, že amíkům jde především o výstavbu ropovodu ze Saúdské Arábie do Turecka a dále do Evropy — tím by USA zbavily Evropu závislosti na ruské ropě a plynu — a především — Rusko by bylo ekonomicky poraženo. Současně by USA definitivně ovládly celou Evropu a usamíci by si definitivně uvolnili cestu k nastolení NWO.

Ano, pravda je taková, že USA v Sýrii potřebují dosadit k moci loutkovou vládu, která je bude poslušně poslouchat. Proto všechny ty pokrytecké kecy o ochraně civilistů před „ošklivou“ státní armádou podporovanou ze strany Ruské Federace…

Ano, pravda je taková, že USA v Sýrii potřebují dosadit k moci loutkovou vládu, která je bude poslušně poslouchat. Proto všechny ty pokrytecké kecy o ochraně civilistů před „ošklivou“ státní armádou podporovanou ze strany Ruské Federace… Proto to pokrytecké obviňování Asada a RF z údajných „válečných zločinů“ (s odkazem na údajné civilní oběti v důsledku obnovených vojenských akcí v Aleppu)… přičemž USA samozřejmě zapomínají dodat, že syrská armáda, SA, otevřela před bitvou koridory NEJEN pro bezpečný odchod civilistů, ale dokonce i pro opoziční ozbrojence »

Rusko oproti tomu vyjádřilo obavy, že USA úmyslně chrání Frontu an-Nusrá před vojenskými akcemi ze strany Ruska a Sýrie v naději, že by teroristická skupina mohla vyhnat syrskou vládu. Samozřejmě že tomu je přesně tak!

Když tedy USA mluví o ochraně opozice a civilistů, můžeme si to přeložit tak, že ve skutečnosti chtějí ochraňovat svou zástupnou armádu džihádistů, kterou přes CIA sami vybudovali, nadále sponzorují a vyzbrojují. Důkazů o tom se již objevilo velké množství a veřejně o nich mluvil dokonce i prezidentský kandidát Donald Trump »

26. 9. 2016, Kölner Stadt-Anzeiger: Interview mit Al Nusra-Kommandeur „Die Amerikaner stehen auf unserer Seite“

Jürgen Todenhöfer im Gespräch mit dem Kommandeur der Al-Kaida-Filiale „Jabhat Al Nusra“
Jürgen Todenhöfer im Gespräch mit dem Kommandeur der Al-Kaida-Filiale „Jabhat Al Nusra“

 

Hier fand das Interview mit dem Kommandeur statt. (Kölner Stadt-Anzeiger)
Hier fand das Interview mit dem Kommandeur statt. (Kölner Stadt-Anzeiger)

 

V naprosto šokujícím rozhovoru pro Kölner Stadt-Anzeiger polní velitel „Džabhat an-Nusra“ hovořil o tom, jak USA podporují jeho teroristickou skupinu v boji proti vládě syrského vůdce Bašára Asada.

26. 9. 2016: Podle něj jim Američané jim dodali zbraně a poskytují vojenské experty. Materiální a finanční podporu militantům dávají také Turecko, Katar, Saúdská Arábie a Izrael, ačkoli jsou oficiálně považováni za teroristickou organizaci.

„USA podporují (syrskou) opozici, ale ne přímo,“ řekl v rozhovoru v Aleppu pro Kölner Stadt-Anzeiger válečník Džabhad an-Nusra, syrské odnože Al-Kaidy.

„Ony podporují země, které nás podporují,“ vysvětlil. „Ale stále nejsme spokojeni s jejich podporou. Je třeba, aby nám poskytli high-tech zbraně. Vyhráli jsme bitvy s pomocí raket TOW (moderní protitankové rakety). Díky nim se nám podařilo vyrovnat síly s režimem. Tanky, jakož i raketomety typu BM, jsme získali z Libye přes Turecko. Režim nás předčí nejen v počtu bojových letadel, raket a odpalovacích zařízení. Ale díky americkým raketám TOW jsme dostali pod kontrolu některé regiony“.

Zároveň Abu al-Ezza tvrdí, že tyto rakety Američané dali jeho skupině „přímo“. Uvedl také, že skupině Džabhat an-Nusra pomohli důstojníci z Turecka, Kataru, Saúdské Arábie, Izraele a Ameriky. Radili bojovníkům ohledně využití družic, raket, termovizních kamer a provádění průzkumu. „Včetně Američanů?“ zeptal se Jürgen Todenhefer, novinář německého vydání. „Ano,“ řekl velitel. „Například nám bylo řečeno: musíte obsadit a nahradit místo nasazení 47. praporu. Ze Saudské Arábie jsme obdrželi 500 milionů syrských liber. Před zabráním pěchotní školy nám dal Kuvajt 1,5 milionu kuvajtských dinárů, a ze Saúdské Arábie jsme obdrželi 5.000.000 dolarů.“ Přičemž peníze skupině nerozdaly žádné soukromé osoby, ale vlády těchto států, tvrdí Abu al-Ezza. …

Řekl také, že jeho skupina nepodporuje příměří v Sýrii, a připravuje rozsáhlý útok proti režimu. Podle něj „Džabhat Fatah al-Sham“ neuznává syrskou vládu, ani takzvanou „umírněnou“ Svobodnou syrskou armádu. „Naším cílem je svržení režimu a založení islámského státu podle zákonů islámské šaríe,“ dodal.

Zástupce „Islámské fronty“, kteří se podíleli na jednáních v Ženevě, obvinil ze spolupráce s tajnými službami Západu a zemí Perského zálivu, ve prospěch cizích zájmů.

(Americké ministerstvo zahraničí NADÁLE SAMOZŘEJMĚ LŽE a přes dostupné důkazy popírá, že by an-Nusra poskytlo jakoukoliv pomoc.)


Jaký je skutečný cíl USA v Sýrii?

Co představuje tajený americký „Plán B“ pro Sýrii?Citujme si shrnutí podle aeronet.cz.

Náměstek ministra zahraničí v americkém kongresu mlžil, ale o to děsivější jsou náznaky variant války s Ruskem v Sýrii…

Americký náměstek ministra zahraničí Antony J. Blinken měl nedávno slyšení v americkém kongresu, kde byl dotazován na záhadný „Plán B“, o kterém americké „elity“ hovoří už zhruba od počátku tohoto roku. Rusko vloni na podzim udělalo USA a jeho nohsledům v Sýrii čáru přes rozpočet a místo porážky Bašára Asada je dnes situace v Sýrii ve stavu, kdy vládní síly s podporou Ruska osvobozují další a další města od Američany sponzorovaných teroristů…

Hrozí tak úplný krach amerických operací v zemi, jejichž cílem bylo svrhnout v zemi Bašára Asada a dosadit k moci loutkovou vládu. Ta by okamžitě souhlasila s plány Američanů a Saúdů na výstavbu ropovodu ze Saúdské Arábie do Turecka a dále do Evropy, kterým by USA kontrolovaly celou Evropu a tímto krokem by zbavily Evropu závislosti na ruské ropě a plynu. Rusko by bylo odstaveno.

Náměstek amerického ministra zahraničí Antony J. Blinken při slyšení v Kongresu

 

Video (s CZ titulky) je na jedné straně hodně humorné, protože se zdá že náměstek Blinken opravdu neví, co by měl o „Plánu B“ povídat. Vypadá to sice, že na ministerstvu zahraničí nevědí, jak v Sýrii dál, ale opak je pravdou…

Je možné, že Blinken prostě neměl dovoleno o „Plánu B“ hovořit, podle toho že se úzkostlivě vyhýbal konkrétním faktům a při pohledu na jeho ruce a gesta je zřejmé, že hledal nespecifická slova, aby nemusel odkrývat detaily „Plánu B“.

Ty jsou totiž podle náznaků děsivé — a i Blinken ve videu výše přiznává, že „Plán B“ bude zlý pro všechny strany konfliktu.

Přestože nedošlo k faktickému potvrzení toho, jaké parametry „Plán B“ má, tak z náznaků amerických politiků a mluvčích ministerstev už máme jasné obrysy takového plánu.

Náznaky přichází z více stran: Velmi jasné náznaky různých variant amerického plánu spolu s mnoha důkazy jsme v této sérii již uvedli »

Varianta A – těžké vyzbrojení opozice

O této variantě se v poslední době velmi často hovoří, že předchozí plán na vyzbrojení syrské opozice a vycvičení bojovníků selhal, protože nebyl koordinovaný a vycvičení vojáci neměli americké nebo jiné velení. Varianta A tak může spočívat v tom, že USA spolu se spojenci, hlavně z Turecka a Saúdské Arábie, budou velet jednotkám syrských povstalců a pod jejich dozorem budou provádět operace proti vojskům Bašára Asada a proti Rusům. Profesionální velení by navíc umožnilo Američanům vrhnout do války v Sýrii i speciální zbraně, které by povstalcům jen tak nesvěřili.

Varianta B – bezletová zóna

Zejména poslední týden zaznívá tato varianta velmi často » Hovořil o ní minulý týden i John Kerry, že Obamova administrativa znovu zvažuje vytvoření bezletové zóny nad vybranými částmi Sýrie, zejména v oblasti Aleppa, a také na severu Sýrie na hranicích s Tureckem. Tato varianta nabrala na velké pravděpodobnosti v posledních hodinách, protože RF přivezla do Sýrie jeden ze svých nejmodernější protivzdušných komplexů, více zde »

 

Ruská Federace nemá za normálních okolností v Sýrii vzdušného nepřítele, tedy až dosud!

Je naprosto jasné, že protivzdušný komplex má fungovat zejména jako vzkaz do USA americkému Pentagonu, že vyhlášení bezletové zóny ze strany Američanů nebude Ruskem respektováno a pokud by se do ruského sledovacího prostoru dostala americká nebo jiná cizí stíhačka, Rusové jsou připraveni ji sestřelit.

Dokonce se tento krok dá posuzovat tak, že Rusové mohou vyhlásit nad Sýrií vlastní bezletovou zónu. To by Američanům udělalo opravdu čáru přes rozpočet.

Rusko vloni v září obrátilo situaci v boji s ISIL naruby. Začalo bombardovat cisterny ISIL s ropou, kterou teroristé v obrovských konvojích odváželi do Turecka a tam prodávali na financování svého boje. Rusko tomu učinilo přítrž. Od té doby ISIL ustupuje.

Varianta C – intervence NATO a mezinárodních sil pod záminkou ochrany lidí

Pro tuto variantu se několikrát vyjádřil i český prezident Miloš Zeman, který už několikrát vyzval k tomu, aby NATO ve spolupráci s Ruskem zlikvidovalo v Sýrii Islámský stát. Toto řešení by ale vyžadovalo dohody mezi USA a Ruskem o podobě Sýrie v budoucnu. USA nechtějí Bašára Asada u moci a chtějí místo něho dosadit k moci v Damašku loutkovou vládu, která momentálně pobývá ve Švýcarsku a v Londýně. … Tato varianta je nejspíše možná jen s Trumpem, a to ještě s velkým otazníkem. …

Varianta D – likvidace osoby Bašára Asada

O této variantě hovořil bývalý ředitel CIA Michael Morrell, že smrt Bašára Asada by odblokovala v Sýrii situaci. Rusko by se prý stáhlo ze země, protože smrtí Bašára Asada by Putin přišel o člověka, se kterým může jednat. Po smrti Asada by potom současná vláda v Damašku padla během několika dnů, spolu s ní i operace syrské armády a tím pádem i účast Ruska v konfliktu. Jakkoliv to zní šíleně, Morrellova analýza má hlavu a patu. …

Nejméně 3 z těchto variant mají potenciál rozpoutat 3. světovou válku.

Konflikt mezi USA a Ruskem v Sýrii by byl zničující pro celou planetu. Americké impérium je na pokraji své expirace, vyrůstá nový světový hegemon (Čína) a americká moc se bude postupně ve světě zmenšovat. Američtí jestřábi ale mohou za sebou prásknout dveřmi natolik silně, že to odnese celá planeta ve válečném ohni.

Je proto nutné sledovat náznaky, vzkazy, symboly a znamení, které se dostávají do informačního prostoru médií. … Důležité je nepodceňovat souvislosti. … Souvislosti na sebe navazují a vykazují charakter eskalace. To není dobré, to je nebezpečný vývoj »


Zdroj a další informace: