Chuťovka pro všechny, kterým zůstal zdravý rozum a myslí si o vypovězení ruských diplomatů Babišem své. Budete toho poskoka evropských šmejdů v Londýně, Bruselu a Berlíně volit i v předčasných volbách?

Protichemická jednotka před domem Sergeje Skripala v Salisbury, Anglie
Protichemická jednotka před domem a slavnou lavičkou Sergeje Skripala v Salisbury, Anglie

Podívejte se na zajímavé fotečky. Dokladuje skutečně profesionální práci anglických chemiků při zkoumání lavičky, na níž byli údajně nalezeni otráveni bývalý ruský agent Skripal a jeho dcera.

V agenturním snímku z místa činu konečně máme možnost vidět dokonalé neprodyšné skafandry specialistů chemické jednotky vojska našich vzácných spojenců v NATO za kanálem La Manche v plné práci při zajišťování stop ruského útoku nařízeného údajně přímo Vladimírem Putinem. Tak naplno a bez servítků nám to sdělila pár hodin poté o původci zbabělého útoku na hrdinného anglo-ruského dvojitého agenta další z hvězdných žen světové a evropské politiky, britská premiérka Theresa Mayová, která si svojí originalitou a politickým přehledem nijak nezadá s tou kračou kancléřkou Merkelovou s jejím slavným „my to zvládneme“.

Připomeňme si, co o tzv. novičoku víme. Údajně má být nervovým plynem ruské provenience a podle zdrojů z britské vlády se jedná o první chemický útok na Velkou Británii od druhé světové války. Za závažným válečným aktem proti tomuto „pilíři demokracie“ v dnešním rozbouřeném světě samozřejmě nestojí nikdo jiný než známá euroasijská říše zla Rusko a chytrá Terezka ihned jasnovidně věděla, že útok nařídil sám ďábel Putin :-)

Bývalý člen komise OSN pro biologické zbraně, vojenský expert Igor Nikulin, zdůraznil, že verze médií o převozu jedu „v kufru“ jsou nepravděpodobné, neboť jed má ostrou vůni a působí okamžitě. Podle něj nervově-paralytické plyny zabíjí během 2–3 minut.

Protichemicka jednotka v Salisbury, Anglie

U takto vysoce nebezpečné bojové otravné látky, která ničí lidské životy prakticky s okamžitou účinností, je přirozeně opatrnost na místě. Ostražitost specialistů zasahujících v nejmodernějších prostředcích osobní ochrany je proto bezpochyby správná a o pozornosti, která je na bezpečnost v tomto případě kladena britskými úřady, svědčí i fakt, že zasahující chemici jsou z bezprostřední blízkosti jištěni speciálním týmem britských „bobíků“ /viz dvě žluté a jedna bílá přilba/. Tito dobří muži nasazují v  takto bezpochyby nebezpečně zamořeném prostředí pravděpodobně z důvodů nebezpečí z prodlení vlastní život dokonce i bez těchto ochranných prostředků, stojíce tak odhodlaně na stráži v přední linii západního světa proti brutální invazi z východu. Zda tito stateční muži pobyt v zamořeném prostředí na místě útoku přežili, se ve zprávách neuvádí. Pokud tomu tak není, pak tedy čest jejich nehynoucí památce.

Máme tu teď jednu jistě dokonale zaručenou vyšetřovací verzi od nejmenovaných zdrojů z britské vlády ;-) Zde je:

Údajně jedna z vyšetřovacích verzí hovoří o tom, že holubi na obrázku, kteří se stále ještě zdržují na místě činu, jsou ruskými agenty původem z Kremlu a mohli přenést otravnou látku na poškozené osoby přímým přeletem z pověření Putina v zobáčcích poté, co jim bylo preventivně aplikováno příslušné antisérum. Za důkaz o použití antiséra můžeme považovat fakt, že vesele zobou v prostoru, kde by podle chování specialistů na otravné látky mohlo i jediné nadechnutí přivodit živému tvoru fatální následky /VIZ OBRÁZEK NAHOŘE/!

babis-eu-dotace-capi-hnizdo

V této souvislosti nemohu nevyslovit poděkování předsedovi české vlády v demisi, který samozřejmě dokonale seznámen s praxí komunistických rozvědek z doby svého úspěšného působení u STB nezaváhal a vyřízl z těla našeho národa nemalý vřed v podobě tří ruských diverzantů akreditovaných za diplomaty. Rovněž tak zařídil vydání ruského hackera Nikulina do USA, aby mohl být dotyčný po důkladném mučení použit jako materiál k odstranění legálně zvoleného prezidenta Trumpa. S radostným vzrušením očekávám, kdy tento skutečně povedený a kvalitní politik z dovozu v rámci své vynikající servilní spolupráce se západními politiky přivede do republiky v množství podstatně větším než malém sobě podobné migrující typy, byť zřejmě tmavší pleti, v rámci jakéhosi stachanovského hnutí pod heslem „když to zvládli oni, my to zvládneme také“!

Führer Merkelové se klaní nejen Bláto Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!
Führer Merkelové se klaní nejen Bláto Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!

Konečně po Topolánkovi z ODS zase jeden politik s gulama! A navíc ve vynikající fyzické formě. Snad ještě nikdy jsem neviděl tak nádherný pravý úhel, který dokáže vyseknout úklonou vpřed ve chvíli, kdy si potřásá rukou s mamá Merkel a jí podobnou havětí.

Bravo, Andreji, jen houšť!

Pozn. redakce: Pár aktuálních zpráv závěrem…

Anglická vláda jednoduše lže, laboratoř Porton Down nikdy neřekla, že údajný Novičok pochází z Ruska

Pomiňme teď fakt, že Skripal byl odhalený dvojitý agent, který byl kdysi dávno vyměněn za britské špiony a Ruská federace dnes nemá ABSOLUTNĚ ŽÁDNÝ důvod k jeho vraždě.

Neexistuje žádná motivace, proč by jej Rusové mohli chtít zavraždit, pokud by to chtěli udělat, mohli to zařídit už dávno — když Skripal byl v jejich vězení a HLAVNĚ, pokud by pro ně byl nebezpečný, nikdy by jej nevyměnili. Jednoduše pro ně už neměl žádnou hodnotu, to je jednoduchá pravda a prostý FAKT, kterým bychom mohli celé tohle uměle vytvořené divadlo uzavřít…

…ale FAKT, že mocipáni Západu neustále přilévají olej do ohně v kauze Skripal znamená jedinou věc — že potřebují vytvořit nějakou záminku pod falešnou vlajkou /false-flag/ proti Rusku. Záminku podobnou té když Hitler zapálil Reichstag, nebo když tento satanský vůdce nechal přepadnou vysílač Glivice německými vojáky v polských uniformách, aby tak vytvořil před ovčany záminku-ospravedlnění k zahájení 2. světové války…

Britští experti nedokázali zjistit původ tzv. novičoku

Britští experti nedokázali zjistit původ tzv. novičoku, jak uvedla 3.4.2018 mj. Sky News TV… jenže nikdo je o to ani nepožádal.

Sergej Naryškin při konferenci v Moskvě uvedl, že Rusko chce navrhnout „civilizované řešení“ incidentu s otravou Skripalových na mimořádném jednání výkonné rady Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) v Haagu.

Britové však reagují poněkud podivně — asi jako hysterická žena — to ukazuje, že se Londýn bojí toho, že OPCW by mohla začít útok v Salisbury vyšetřovat oficiálně. A prostý selský rozum vidí že se mají čeho bát. Prostý selský rozum vidí, že Britové nepředložili jediný konkrétní důkaz a to vše potvrzuje naše podezření o „false-flag“ operaci tajných služeb…

OPCW má totiž podle mezinárodních dohod nejvyšší pravomoci a smí vstoupit a zkontrolovat jakoukoliv chemickou laboratoř na světě a požadovat po provozovateli laboratoře plnou spolupráci.

Jak chemici zjišťují druh chemického útoku?

Doplňme teď něco o čem se raději moc nemluví — laboratoř Porton Down je totiž relativně blízko od Skripalova domu v Salisbury. Lze se domýšlet že Skripal mohl spolupracovat s laboratoří ze svého domu, ale došlo k nehodě…

Británie pravděpodobně skrývá v Porton Down nejedno tajemství. Jedna věc totiž opravdu nehraje, jak rychle se u domu objevila protichemická jednotka!

A především — kde vzala britská strana tak rychle a pohotově protilátku, když nemohla v okamžiku incidentu v Salisbury tušit, o co se jedná, jestli je Sergeji Skripalovi jenom špatně od žaludku, nebo má infarkt? Proč?

Protože diagnostikovat zásah nervově paralytickou látkou vyžaduje zkušenosti lékařů a vlastnictví tzv. chemických prekurzorů, kterými je možné následně vzorek látky porovnat s referenčním vzorkem v laboratoři.

Jenže britská policie přispěchala ke Skripalovým do jejich domu ihned a pohotově s antidotem proti A-234. To vyvolává podezření, že Sergej Skripal spolupracoval s laboratoří v Porton Down na nějakém tajném projektu a mohlo dojít u něho doma k nehodě…

Z toho důvodu potom logicky Britové věděli, s jakým antidotem musí honem rychle za Skripalem přispěchat. Pokud by toto dopředu nevěděli, trvalo by několik dnů, než by lékaři přišli v nemocnici na to, že pacient nezabírá na léčbu proti běžným jedům.

Znamená to, že teprve nemocnice by zalarmovala po několika dnech Úřad protichemické obrany Velké Británie a teprve poté by laboratoř v Porton Down začala testovat krev Sergeje Skripala a až potom by mohla přijít na to, že byl zasažen nervově paralytickou látkou.

Detekce druhu chemického útoku funguje zhruba tak, že pod elektronovým mikroskopem se izoluje obrazec jedem zasažené látky a poté se vezme druhý vzorek, např. čisté krve a přidá se do ní referenční vzorek  jedu č. 1 z referenční báze chemických agentů. Pokud výsledný obraz reakce vytvoří stejný obraz předlohy z těla pacienta, byl původ otravy nalezen. Pokud vzorek nesouhlasí, jde o jiný jed a musí se test zopakovat s novým vzorkem čisté krve a jiným referenčním vzorkem jedu, vzorek č. 2 atd.

Pokud laborant neví, co hledá, může se stát, že bude hledat shodu a vzorek i celý měsíc a bude zkoušet tisíce vzorků jedů z referenčního skladu jedů, kterými disponuje každá státní laboratoř. V tomto případě ale měli Britové hned jasno… a tady nám přihořívá!

Jak lze tedy tušit, Britové si uvědomují, že odborníci z OPCW budou pokládat mnohem brutálnější otázky, než jaké pokládá Moskva, když chce důkazy o útoku.

Že by byli Angláni až takoví trubci, aby když už zjistí, o jaký plyn jde, že by také nezjistili odkud pochází?

Podstatný ale je hlavně prostý fakt — když už v laboratořích Porton Down byli schopni jed identifikovat, MUSELI MÍT VZOREK!

Ale to už nám nehodlají říci a budou nás dělat blbce až do smrti. Otázkou je zda jim to budeme zobat. Díky za prezidenta Zemana, alespoň někdo tu ještě umí používat mozek.

1 komentář u „Chuťovka pro všechny, kterým zůstal zdravý rozum a myslí si o vypovězení ruských diplomatů Babišem své. Budete toho poskoka evropských šmejdů v Londýně, Bruselu a Berlíně volit i v předčasných volbách?“

  1. Kdesi jsem četl, že pan Skripal se zapletl do podpory pí Clintonové ve volbách v USA. Dělal pro ní špinavou práci – nevím přesně co.
    A takový člověk pak už není moc vhodný a je třeba se ho zbavit.

    Nejsmutnější na tom jsou ti lidé, kteří oficiální propagandě věří. Každý by se měl trochu vzdělávat. Je to otřesné, že západ už ani neumí lhát. Ty lži dělá úplně průhledně jako malé děcko. A je vidět, jak má ohromnou moc, že ani taková země jako Rusko se proti zjevné lži nedokáže bránit.

    Podle Pjakina je vypuštění samotného slova novičok lingvistickým útokem – pouze pro anglofonní publikum. Má to znamenat now we chokcke a znamená to teď se dusíme.

    Nakonec to dopadne stejně tak, že si Anglie uřízne ostudu, a tu nepřizná. Ale i to způsobí snížení jejího vlivu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>