Další důkaz o tom, že vám nelžeme! Nigel Farage prohlásil před všemi europoslanci v Bruselu, že Evropská unie není demokratická! Od toho je k fašismu už jen krůček!

Ve svých textech obvykle nešetříme slovy kritiky na postoje Evropské komise resp. EU k mnoha společným evropským problémům, zejména pak ve věci přímé podpory a vyvolávání vlny migrace z muslimských arabských a afrických států zaplavující EU » Jsme zajedno s tzv. alternativními médii, kterým se nyní pokouší vláda nasadit cenzurní náhubek v podobě nového úřadu „pro výklad pravdy“ » ve spolupráci s aktivisty tzv. pražské kavárny a tzv. neziskovými organizacemi financovanými ze zahraničí soudruhy Sorosem a spol. Proto přetiskujeme aktuální materiál z portálu AENews, který vyšel právě dnes a europoslanec Nigel Farage v něm mimo jiné otevřeně říká:


V EU není demokracie — vládne nikým nevolená Evropská komise!

Britský europoslanec Nigel Farage, který byl hlavním vůdcem Brexitu minulý rok, vystoupil včera v Evropském parlamentu s projevem, který opět odhalil samotnou podstatu a nedemokratický charakter celé Evropské unie. V poloprázdném sále Evropského parlamentu probíhala diskuse ke stanovisku Evropské komise odsoudit kroky Donalda Trumpa v USA, kterými zakázal na dobu tří měsíců vstup do USA lidem z celkem 7 muslimských zemí. Nigel Farage si vzal slovo a začaly se dít věci. Nejprve porovnal procesy v USA a v Evropě. Zatímco Donald Trump plní sliby svým voličům, Evropská unie je z toho v šoku a zuří — hezky se ukazuje pravá podstata NWO.

Vzápětí si rýpl do Evropské komise, která jako jediná má výhradní právo navrhovat legislativní opatření, přestože komise nebyla nikým zvolená. Evropský parlament je tak pouze fíkovým listem, protože slouží pouze k posvěcování zákonů, které se upečou v Evropské komisi.

Evropská unie je zločineckou organizací, která legalizuje nelegální migraci

Dále se opřel do pokrytectví EU a také se ptal, jak je možné, že země jako Saúdská Arábie nebo Kuvajt, což jsou jedny z nejbohatších zemí na světě, nepřijaly ani jednoho uprchlíka ze Sýrie, zatímco EU otevřela náruč teroristům. Farage nenechal na Evropské unii nit suchou a jeho projev opravdu vystihuje charakter celého evropského aparátu. Je to hra na demokracii, ale ve skutečnosti Evropská unie je zločineckou organizací, která legalizuje nelegální migraci a řídí procesy proti vlastním národům, proti vlastním obyvatelům.

Neziskovky ve spolupráci s Frontexem pašují do Evropy (převážně) mu-slimy v průmyslovém měřítku

Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Tak pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami. | Photo taken on November 5, 2016 shows members of Maltese NGO MOAS helping people to board a small rescue boat during a rescue operation of migrants and refugees by the Topaz Responder ship run by Moas and the Red Cross, on November 5, 2016 off the coast of Libya. / AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO
Loď neziskovky MOAS je už přeplněná. Tak pomůže alespoň motorovým nafukovacím člunem a záchrannými vestami. | Photo taken on November 5, 2016 shows members of Maltese NGO MOAS helping people to board a small rescue boat during a rescue operation of migrants and refugees by the Topaz Responder ship run by Moas and the Red Cross, on November 5, 2016 off the coast of Libya. / AFP PHOTO / ANDREAS SOLARO

Nigel Farage si rýpl do komisařky Federicy Mogheriny, která je komisařkou EU pro zahraniční vztahy a bezpečnostní politiku. Ona je zodpovědná mj. za skandální činnost pohraniční stráže Frontex, která potají ve spolupráci s neziskovým sektorem za pomoci lodí pašuje migranty od libyjského pobřeží do EU, do přístavů v Itálii » Evropská unie tak de facto funguje jako organizovaný pašerácký kartel s politickým krytím.

Evropský chanát už nefunguje

Jediným řešením je vystoupení z EU, protože čím dál více se ukazuje, že EU v současné podobě nelze transformovat v lepší subjekt, ale jenom v subjekt daleko horší, více pro-migrační. Projekt Nové Evropy bude pouze dalším stupněm současného nedemokratického směřování EU [směrem k NWO]. Uvnitř EU mezitím vzniká nová vlna anti-amerikanismu a také proti-izraelských postojů. Všechno to dává naprostý smysl.

EU jako globalistický „chanát“ půjde proti americkým zájmům a proti Izraeli, protože USA a Izrael bude v následujících letech na jedné lodi a politika obou zemí bude směřovat proti EU, proti podpoře migrace, proti muslimům a proti globalizaci.

Farage vyčetl v projevu Evropské unii, že neřekla ani slovo, když minulý týden 16 zemí zakázalo svým etnickým židům vycestovat do Izraele na svátek Dne Holokaustu. A nakonec pozval Trumpa do EU parlamentu:

Bombastické prohlášení zednáře Nigela Farage

.... Všichni zde v EU říkají, že jsme demokraté. Takže tady je šance to dokázat:

00:04:17
Pozvěme prezidenta Trumpa, aby přišel sem do tohoto Evropského parlamentu, jsem si jistý, že všichni demokraté souhlasí, že všechno co potřebujeme, je otevřený dialog s nově zvoleným, nejmocnějším mužem na světě — a pokud mi hodíte tento návrh na hlavu, potom dokážete, že jste antidemokratičtí fanatici, což je to, co jsem si vždycky myslel, že opravdu jste.

Donald Trump se mezitím stihl pohádat s australským premiérem Malcolmem Turnbullem kvůli migrantům a položil mu po divoké roztržce telefon » V telefonickém rozhovoru se pohádali mezi sebou kvůli skandální dohodě mezi Austrálií a vládou Baracka Obamy, který podepsal s australskou vládou memorandum o přijetí těch migrantů z Austrálie, kteří v zemi neprošli přijímacími procedurami a nevyhověli bezpečnostním požadavkům na udělení statusu uprchlíka v Austrálii. Trump to zjistil během auditu smluv, který má na starosti Steve Bannon, a začal řádit jako nepříčetný. Nejprve volal Obamovi, ten mu nezvedal telefon. Potom volal do Austrálie premiérovi a spustil na něho křik. … Trump v rozhovoru premiérovi Austrálie řekl, co si to dovoluje posílat do USA muslimské teroristy, které si nechce u sebe doma ponechat. Trump potom rovnou telefon položil a mezi USA a Austrálií tak došlo k diplomatickém rozkolu.

Anti-amerikanismus EU je předpovědí konce NATO a globalisté jsou vzteky bez-sebe

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

Donald Trump a jeho administrativa tak dělá takové tvrdé kroky proti migraci a minulé vládě Baracka Obamy, že dokonce bývalá poradkyně prezidenta Obamy Rosa Brooks, která pracuje v této době pro nadaci New America Foundation sponzorovanou Georgem Sorosem, už veřejně spekuluje, že by v USA měl proběhnout vojenský puč, anebo by měl být Trump odvolán z důvodu mentální poruchy » Mezi USA a Evropskou unií tak budou vzájemné vztahy oslabovat, spolu s tím se bude destabilizovat i situace v NATO, navzdory výrokům a ujišťování o stabilitě a podpoře USA ve vztahu k NATO.

Procesy, které probíhají v USA a atmosféra plná antiamerikanismu v Evropské unii, povedou k rozštěpování Evropy a k transformaci EU do dvou nových subjektů, Nové Evropy a skupiny národních států, které se na straně jedné přimknou více k USA a druhá část více k Rusku, viz. návštěva Vladimira Putina včera v Maďarsku. Dělení moci, vznik multipolárních skupin moci, bilaterální transatlantické spojenectví mezi USA a Ruskem, plus multipolární regionální svazky souručenství typu Das neue Europa, případně skupiny V4 a vybraných zemí, které si budou tvořit vlastní politiku ve svazku s USA anebo Ruskem. …

-VK-


Zdroj a další informace:

  • http://aeronet.cz/news/video-nigel-farage-pozval-pred-rozcilenymi-europoslanci-trumpa-do-bruselu-a-strhl-se-poprask-evropska-unie-nestoji-na-demokratickych-zakladech-cz-titulky/

Vrchol pokrytectví na Zemi

Z USA na počátku roku 2017 přišel závan čerstvého povětří díky prezidentu Trumpovi, který zaútočil na globalisty zákazem (nejen) islámské imigrace.

Aktualizace 4. 2. 2017: Hned ráno přichází čerstvá zpráva o tom, že generální prokurátor státu Washington, Bob Fergusson, zablokoval výše zmíněný prezidentský dekret. Je vidět že globalisté skutečně zuří a pokouší se Trumpa blokovat jak mohou. Vnucuje se ovšem otázečka: Co je to za lidi, kteří podporou islámu, agresivního politického systému vlády, pracují proti vlastní zemi a proti lidstvu jako celku?

Také ne-svatý vatikánský papá (jakožto hlavní vůdce globalistického NWO) dlouhodobě útočí na prezidenta USA právě za jeho snahu chránit USA před mohamedánským terorismem.

Citujme si podle catholicherald.co.uk a podívejme se na vrcholnou ukázku jezuitského pokrytectví a psychologické manipulace s posluchači, kdy jezuité, kteří právě za použití svého papeže Franty islamizují Evropu a jsou největšími antikristy na Zemi — přitom všem nekřesťanském archontickém zlu co sami páchají, drze Trumpa obviňují, že nejedná křesťansky — je to učebnicová ukázka jezuitské zásady „když můj vůdce (jezuitský generál) řekne černá je bílá“, tak okamžitě změním své myšlení a začnu zcela přirozeně lhát, jak mi vůdce káže » A přesně tohle vám nyní předvádí soudruh jezuita František, když pravdu překrucuje na pravý opak. Je to vrcholná (!) učebnicová ukázka pokrytectví jezuitů — a všimněte si prosím vážení a milí, že oni ti pokrytci dokonce mají ještě tu drzost z pokrytectví obvinit svého nepřítele, tedy Trumpa. Kolik oveček jim na to asi skočí?

Papá prezidenta Trumpa podle Catholic News Service pokáral, že „chce sice hájit křesťanství na Západě,“ ale zároveň je „proti uprchlíkům a proti jiným náboženstvím.“ … „Tou zvráceností, nebo můžete říci hříchem, který Ježíš odsuzoval nejvíce, je pokrytectví, a přesně k tomu dochází, když někdo tvrdí, že je křesťan, nežije však v souladu s Kristovým učením. Nemůžete být křesťany, aniž byste žili jako křesťané,“ řekl ne-svatý papá. „Je pokrytectvím nazývat se křesťany a zároveň zahánět uprchlíky nebo někoho usilujícího o pomoc, kohosi, kdo je hladový či žíznivý, vyhodit někoho v nouzi, komu je třeba pomoci,“ řekl papež František.