Demokracie už byla… NWO totalita Velkého bratra je tady. Cenzura zesiluje: Google, FaceBook, Twitter. Koho vypnou příště? Útok na konzervativní opozici. Liberální neo-marxisté rozhodují, co je ten „jediný správný názor“

Na cenzuru internetu již jsme upozornili několikráte. Je to přesně tak, jak říká soudruh Eric Schmidt z Google: „Neusilujeme o cenzuru, jenom to odstraníme abyste to neuviděli“ »

Vtipné ;-) Jisté ale je, že pravidlo „don’t be evil“ už Google dlouho nedodržuje »


Google vytvořil cenzorský software pro Čínu, ale testuje ho na Západě. Demokracie už byla…

Autor: Vítězslav Kremlík, 28. 8. 2018: Když propukla aféra Climategate, velká média se rozhodla skandál ututlat. Ale díky svobodnému Internetu se o tom svět přesto dozvěděl. Příště už se to možná nebude opakovat.

1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita, se stává zločinem… a rozhodně ne náhodou vidíte na oblečení ženy označení "ANTI-SEX"...
1984 je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita… a lidská individualita, se stává zločinem… a rozhodně ne náhodou vidíte na oblečení ženy označení „ANTI-SEX“…

Zní to jako z nějakého vědeckofantastického filmu. V létě 2018 se mediálními giganti Youtube, Google, Facebook a Apple dohodli na potlačování názorů politické opozice. Představme si luxusní místnost s koženými křesly, kde hrstka pánů středního věku nad sklenkou drahého vína (na které bychom my vydělávali rok) rozhoduje, co si planeta smí myslet. I Orwell by žasnul.

Alex Jones už si to odskákal

Viceprezident Googlu Eric Schmidt řekl » „Upravili jsme naše algoritmy, aby se ve vyhledávání zobrazovaly více autoritativní stránky… a aby se méně zobrazovaly pochybné weby.“ Chtějí tak prý bojovat proti údajným „dezinformačním“ webům. Náš komunistický režim dělal tohle také — proto všude stavěl rušičky, aby se nedalo chytit „dezinformační“ Rádio Svobodná Evropa.

FakeBook: Globalisté všech zemí, spojte se!
FakeBook: Globalisté všech zemí, spojte se!

Letos v srpnu 2018 se mediální magnáti rozhodli odpojit Alexe Jonese a jeho konzervativní web InfoWars » Jeho kanál na Youtube, který měl dva a půl milionu předplatitelů, byl smazán. Apple smazal jeho podcasty. Facebook smazal jeho účty. Je vyhrožováno jeho sponzorům, aby zůstal bez prostředků. Koordinovaný útok. To vše během 24 hodin. Infowars patřil mezi nezávislá média, díky kterým vyhrál Trump volby. A takových je třeba se [před letošními volbami v USA] včas zbavit.

infowars.com

Koho vypnou příště? Vás? Mě?

Oceňuji ale, že zatím jde o měkkou cenzuru. Jonesův web stále nebyl smazán a Jones nebyl uvězněn. :-)

facebook-censor-dislike

Pozn. redakce: Původní autor textu lehce podceňuje dosah Googlovské cenzury — pokud totiž např. Google přestane ve vyhledávání ukazovat nějaký web, rovná se to téměř jeho likvidaci, protože se na něj čtenáři nedostanou… respektive dostanou se na něj jen ti, kteří jej již znají. Ale… obzvláště malé a nové weby potřebují na sebe upozornit, protože jinak nebudou mít čtenáře. Bez vyhledávače je to jako kdybyste vytiskli noviny a nechali je ležet ve skladu… Naštěstí existují alternativy. Používejte alternativní vyhledávače. Googlu se můžete zcela vyhnout! Můžete zkusit např.

ben-garrison-zuckerberg_cartoon-s

Alternativa FaceBooku? U sociální sítě je samozřejmě důležitá komunita, na FkB jsou skoro všichni, takže náhrada je obtížná… ale přesto byste v zájmu zachování své svobody měli FaceBook opustit. Pokud máte závislost ;-) …tak snad byste mohli zkusit ruskou alternativu, kde rozhodně budete svobodnější:

Pravice ničí pravici?

Překvapivě kapitalističtí magnáti nepotlačují „rudé nebezpečí“, ale právě naopak. Potlačují pravicové názory zaměřené na obhajobu tržní ekonomiky. Divné? Vůbec ne. Když máte gigantickou monopolní korporaci, nestojíte o žádnou konkurenci.

Rusko, VRSR, utok na Zimni palac zaplatilo Nemecko, Lidove noviny, 14.11.1997a

Pozn. redakce: Původní autor se zde fatálně mýlí. To „kapitalističtí magnáti“ stvořili a řídí neo-marxistický globalismus — ostatně stejně tak stvořili i první bolševický pokus v Rusku » Kdyby tohle věděl, tak jako naši čtenáři, nemohl by se ničemu divit!

Lze to vyjádřit v číslech. Z Google vyhledávače přichází na průměrný web 25–30% čtenářů. U levicových webů je to v průměru 27,4% (tedy normál), zatímco u konzervativních webů je to jen 15,5%. U klimaskeptických webů je to jen 6–11% čtenářů. To se týká i nejčtenějšího skeptického webu na světě, což je web meteorologa Anthony Wattse. Pro srovnání, u klima-alarmistických webů je to 23–52%. Lze tedy exaktně kvantifikovat, že klimaskepse i pravice obecně je na Internetu potlačována.

 

Lze si domýšlet, kde Google tyto báječné algoritmy vyvinul. Když se Google chtěl dostat na obrovský a lukrativní čínský trh, dostal podmínku: Vyhledávač musí být naprogramován jako „bezpečný“. Tedy musí blokovat jakékoli weby, které jsou nepřátelské vůči komunistické diktatuře. Tento projekt má název Dragonfly. Koho by napadlo, že projekt vytvořený pro totalitní režim se bude pilotně testovat na Západě?

Koho příště?

[Neo-marxističtí-liberální] aktivisté tlačí na ředitele mediálních gigantů, aby cenzuru přitvrdili. Např. neziskovka Media Matters for America nedávno napsala dlouhou litanii, jak je to hrozné, že Mark Zuckerberg na svém Facebooku ještě trpí klimaskeptické články, videa a reklamy. Prý by je měl také vypnout.

Pozn. redakce: Původní autor evidentně není dost informovaný, měl by více číst ragauian.cz ;-) Pak by věděl, že vše má pod palcem jedna parta. Stručně řečeno — globalisté. Tato parta na jedné straně skrze týpky typu Sorose financuje údajně „nestátní neziskovky“ a vymývá mozky tlupám neo-liberálních marxistů… Na druhé straně globalisté ovládají i ty technologické giganty skrze prodejná individua typu Schmidta. Ve skutečnosti si tato tlupa sama pro sebe vytváří alibi (no vždyť oni to lidé chtěli)… nepřijde vám to vtipné? Uznejte alespoň že je to moc chytrý podvod, to se jim musí nechat ;-) A nakonec je třeba dodat, že ta stejná parta záměrně podporuje oblbování lidstva pomocí „klimatické pohádky“. Náš web ovšem nepopírá, že klimatické změny přicházejí… Zpochybňujeme ale globalisty propagované údajné příčiny — příčinou totiž není lidstvo!

Vzdělávací nadace Prager University z Kalifornie už vloni zjistila, že YouTube (vlastněný Googlem) cenzuruje jejich videa – nejen o změnách klimatu. Byly „demonetizovány“ (nezobrazují se u nich reklamy a video tedy nevydělává). A byly zařazeny do „omezeného“ režimu, takže se nezobrazují třeba mladistvým. Jako by byly nevhodné pro mládež – přestože jde vzdělávací videa vhodná pro školy. Dennis Prager se obrátil na soud – marně. Ústava prý sice stanoví, že vláda nesmí provádět cenzuru – ale soukromé firmy jako Google prý mohou. (zdrojzdroj). Pokud tedy vláda outsourcuje špinavou práci a najme si na ni firmu, je vše v tom nejlepším pořádku.

Je dobré vědět, kdo na jaké straně stojí…

Nevím, kdo z českého parlamentu by se měl hrozbě rostoucí cenzury na internetu věnovat. Nejspíše strana Pirátů. Na jejím webu však o přelomu v dějinách svobodného internetu není ani článek. To jejich vize svobodného internetu znamená stahuj zdarma, ale nemysli? Začínám chápat ten slogan, že Pirátům by nevadil Gulag, pokud v něm budou mít WiFi zdarma.

Pozn. redakce: Původní autor se v tomto opět hrubě mýlí — tzv. Piráti jsou falešná alternativa, která ve skutečnosti je na straně neo-marxistů a podporuje Agendu 2030 »

Facebook je skvělým nástrojem tajných služeb pro sledování všeho a všech... a navíc na vašem soukromí pěkně vydělává. No, nekupte to za ty prachy  ;-)
Facebook je skvělým nástrojem tajných služeb pro sledování všeho a všech… a navíc na vašem soukromí pěkně vydělává. No, nekupte to za ty prachy ;-)

Závěr? Co s tou cenzurou?

My vám neříkáme co si máte myslet — na rozdíl od našich státních cenzorů. Jen vám předáváme fakta — použijte svůj rozum, své srdce a svou intuici k jejich posouzení… a nenechte se už nikým manipulovat. Zesilující snaha o cenzuru a likvidaci svobody slova je příznakem toho, že globalisté chtějí rychle a za každou cenu dokončit svůj velký babylonský plán podle Agendy 2030 » Doba „Konce věku“ je tady a týká se nás všech! Jsme připraveni?

Nenechte se v žádném případě zastrašit a vmanipulovat do stavu negace!

Opakujeme dokolečka velkou moudrost — jen pravda nás osvobodí. Samozřejmě, vědět jakými úskoky a manipulací nám mocipáni vládnou je dobré, právě proto abychom se už nenechali dál manipulovat.

Nenechte se tím zlem ovšem v žádném případě zastrašit a vmanipulovat do stavu negace, protože platí:

  • To čemu vzdorujete, přetrvává.
  • Čím víc myslíte na to, co nechcete, tím víc to posilujete.

Místo toho změňte své myšlení:

  • Jestli jste proti válce, buďte pro mír.
  • Jestli jste proti nějakému politikovi, buďte pro jeho oponenta.
  • Pokud jsou obě strany špatné, volte někoho třetího!

Není vaším úkolem změnit svět okolo,
vaším úkolem je změnit sami sebe!

Berte zlo jako impuls ke své vnitřní změně! Poznejte sami-sebe,  zjistěte jak účinně změnit své myšlení a trvale se naladit na pozitivitu. Chcete vědět jak na to? Odpověď je k dispozici zde »


Zdroj a další informace:

ben-garrison-google_car-s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>