Děsivá FAKTA: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se chystají na migrační vlnu v ČR! Probíhají URYCHLENÉ rekonstrukce budov pro uprchlíky, kteří mají dorazit po zvolení Drahoše prezidentem!

NECHTĚL JSEM ZASAHOVAT SVÝM NÁZOREM DO PREZIDENTSKÝCH VOLEB. JE MI TÉMĚŘ SEDMDESÁT LET A MÁM TO ZA PÁR. TAKŽE BUDOUCNOST PRO VÁS A VAŠE DĚTI JE VAŠÍ STAROSTÍ. TO VY TU BUDETE JEŠTĚ NĚJAKOU DOBU ŽÍT. A O TOM, JAK TU BUDETE ŽÍT, ROZHODNETE V TĚCHTO PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH. ZŮSTANETE-LI V KLIDU A ZVOLÍTE NEBO SI NECHÁTE ZVOLIT LOUTKU V RUKOU MERKELOVÉ A SPOL., KANDIDÁTA HERCŮ, ZPĚVÁKŮ, PORNOHERCŮ A JINAK ORIENTOVANÝCH LIDÍ, PROFLÁKLÝCH POLITIKŮ A ZLODĚJŮ VE VELKÉM, TOHO DRAHOUŠKA DRAHOŠE, NEDIVTE SE PAK, CO SE VÁM BUDE DÍT! MOŽNÁ TO NEVÍTE. MOŽNÁ TO ANI NECHCETE VĚDĚT! ALE TOHLE NENÍ KONSPIRACE, TOHLE JSOU FAKTA, KTERÁ VÁM ONI NEŘEKNOU! TOHLE JE NA VÁS NACHYSTÁNO A TOHLE UŽ BĚŽÍ! TADY MÁTE ADRESY, JMÉNA, ČÁSTKY! VOLEJTE SVÝM POSLANCŮM, VOLEJTE VLÁDU, VOLEJTE ZEMANOVI! A DEJTE MU VE VOLBÁCH HLAS! JENOM ZEMAN TO JEŠTĚ /MOŽNÁ/ MŮŽE ZASTAVIT! SPD A OKAMURA TO SAMI NEZVLÁDNOU.


Nepřímé důkazy ukazují, že masový import muslimů do ČR je zřejmě již naplánován. Zase z nás dělají blbce. Necháme se?

suz.cz_co-delame_provoz-zarizeni

 

Redakce AE News ve spolupráci s redakcí Svobodného vysílače CS odhalily v rámci investigativní novinařiny velkou zpravodajskou bombu jen několik dní před prezidentskými volbami. Zatímco veškerá pozornost českých médií je upřena na prezidentské volby, Ministerstvo vnitra ve spolupráci s nevládními organizacemi a neziskovým sektorem zahájily mohutné přípravy na zahájení logistického a operačního procesu přijímání migrantů do České republiky na základě rozhodnutí Rady ministrů Evropské komise z roku 2015, které určuje jednotlivé kvóty, které musí členské země EU plnit a přijímat migranty z arabských a afrických zemí podle harmonogramu určeného Evropskou komisí. Server Aeronet.cz ve spolupráci se Svobodným vysílačem CS přináší exkluzivní investigativní informace o procesech, které potají a v tichosti probíhají za zády veřejnosti a mainstreamových médií.

Už minulý týden unikla na veřejnost informace o pracovním inzerátu Ministerstva vnitra na serveru Jobs.cz, kde Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra (dále jen SUZ MV) hledá kandidáta na pozici „Organizační pracovník skupiny příjmu“ pro letiště na Ruzyni. (Jen pro upozornění, neuznáváme dnešní název letiště se jménem bývalého protičeského prezidenta.) Z inzerátu jednoznačně vyplývá, že jde o pozici tzv. „migration officer“, migračního úředníka, jehož úlohou bude registrace migrantů, ověřování identit migrantů v evropských bezpečnostních databázích a v neposlední řadě úzká a intenzivní spolupráce s neziskovkami a nevládním sektorem. Znění inzerátu na jobs.cz je následující »

SUZ MV hledá pro své pracoviště – přijímací středisko na Letišti Václava Havla vhodného kandidáta /kandidátku na obsazení pozice ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK (do skupiny nepřetržité služby příjmu klientů – cizinců)

Požadujeme:

 • min. úplné střední vzdělání s maturitou nejlépe se sociálním zaměřením
 • znalost práce s MS Office
 • multikulturní toleranci
 • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)
 • organizační dovednosti a schopnost pracovat samostatně v zátěži
 • komunikativní znalost cizích jazyků výhodou

Nabízíme:

 • samostatnou a odpovědnou práci
 • platové zařazení PT 8 dle NV 341/2017 Sb. + příplatky za směnnost a neurozátěž
 • osobní příplatek po 3 měsíční zkušební době
 • výhody zaměstnance organizační složky státu (5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, fond kulturních a sociálních potřeb)
 • profesní růst a systém průběžného vzdělávání

Pracovní náplň:

 • péče o klienty ve specifickém uzavřeném středisku
 • vedení administrativy související s příchodem, pobytem a odchodem klientů ze zařízení
 • podíl na správě informačních databází
 • koordinuje objednávání stravy, vydávání materiálního vybavení a hygienických potřeb klientů
 • spolupráce s dalšími státními institucemi, zejména Policií ČR a nevládním sektorem

Předpokládaný nástup dle dohody.

Místem výkonu práce je Letiště Václava Havla, Terminál 2, Praha 6 – Ruzyně.

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. U vybraných uchazečů je součástí výběrového řízení psychologické vyšetření, které se uskuteční na psychologickém pracovišti MV v Praze. Případné bližší informace poskytne vedoucí zařízení pan Jiří Hlavička na tel. č. 974 883 797. Informace o naší organizaci na www.suz.cz. Jestli vás naše nabídka zaujala, zašlete životopis a motivační dopis prostřednictvím tohoto pracovního portálu.

Informace o pozici:

 • Společnost: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra
 • Adresa: Praha-Ruzyně
 • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
 • Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Ruština (Mírně pokročilá)
 • Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Recepční, Referent
 • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
 • Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
 • Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
 • Zadavatel: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Lhotecká 559/7, 14300 Praha-Kamýk, Česká republika

Migranti budou do ČR proudit letecky přes vyhrazený terminál na pražské Ruzyni

V této souvislosti právníci neziskovky Organizace pro pomoc uprchlíkům (Martin Rozumek) dokonce navštěvují žadatele o mezinárodní ochranu » v přijímacích střediscích, na Letišti Václava Havla v Praze, v Zastávce u Brna a v Pobytovém středisku v Kostelci nad Orlicí. Holedbají se tím ve výroční zprávě za r. 2015 », lze se domnívat, že v následujících letech tomu nebude jinak.

Před veřejností je skryt tranzitní prostor mezinárodního letiště v pražské Ruzyni, kde muslimové nebudou příliš nápadní

PřS Ruzyně, Aviatická 1017/2, Praha 6. Přijímací středisko slouží k ubytování nově příchozích žadatelů o mezinárodní ochranu, a to až do doby ukončení základních vstupních procedur: identifikace totožnosti, zahájení řízení o udělení mezinárodní ochrany, vstupní pohovor a sociální šetření, předepsaná vstupní zdravotní prohlídka. Zdroj: suz.cz
PřS Ruzyně, Aviatická 1017/2, Praha 6. Přijímací středisko slouží k ubytování nově příchozích žadatelů o mezinárodní ochranu, a to až do doby ukončení základních vstupních procedur: identifikace totožnosti, zahájení řízení o udělení mezinárodní ochrany, vstupní pohovor a sociální šetření, předepsaná vstupní zdravotní prohlídka. Zdroj: suz.cz

Německá vláda nedávno musela oficiálně přiznat letecký dovoz migrantů

Bezpečnostní kontrola muslimů na německém letišti. Jistě žádný terorista neprojde :-)
Bezpečnostní kontrola muslimů na německém letišti. Jistě žádný terorista neprojde :-)

V Německu se již delší dobou šíří zvěsti, že federální vláda tajně nočními lety dopravuje migranty do Německa. Tyto zvěsti byly oficiálními místy označovány za pravicové konspirační teorie a „fake news“, ale jen do nedávné doby. Tvrdá fakta se totiž ukázaly být drsnou realitou a šokem. Poslanec AfD Stephan Brandner oficiálně požádal o tyto informace německou vládu na základě zákona o veřejném přístupu k informacím a ukázalo se, že letecky bylo do Německa dopraveno cca. od roku 2013 celkem 45.766 migrantů. Lety byly rozděleny do následujících kategorií:

 • a) relokace ze zemí EU
 • b) přesídlení ze třetích zemí
 • c) humanitární příjmy ze třetích zemí

Roky – počty migrantů:

 • ad a) 2015 – 21 migranTů; 2016 – 1.078 migrantů; 2017 – 8.067 migrantů
 • ad b) 2013 – 279 migrantů; 2014 – 280 migrantů; 2015 – 511 migrantů; 2016- 1.239 migrantů
 • ad c) 2013 – 801 migrantů; 2014 – 3.470 migrantů; 2015 – 1.804 migrantů; 2016 – bez záznamu, 2017 – 2.737 migrantů

Zdroj:

Modlící se muslimové na letišti v Dallasu. Podobný obrázek možná už brzy uvidíme i v Praze na letišti v Ruzyni.
Modlící se muslimové na letišti v Dallasu. Podobný obrázek možná už brzy uvidíme i v Praze na letišti v Ruzyni.

Navíc v neveřejné části na terminálu 1 a terminálu 2 letiště v pražské Ruzyni, tedy přímo na terminálu, kde by měl působit nový organizační pracovník skupiny příjmu imigrantů, se nacházejí muslimské modlitebny, jednoduše místnosti určené pro relaxaci, rozjímání a modlení pro Muslimy. Najdete tam kromě Koránu i modlitební koberečky a další propriety. Prý se jedná o ekumenické místnosti, čili i pro buddhisty, Židy, Křesťany. Informaci nám potvrdila sama tisková mluvčí letiště v Ruzyni Marika Janoušková.Jenže přípravy na příjem vyšších objemů migrantů neprobíhají jen v Praze v Ruzyni na letišti, ale i v samotných objektech SUZ MV, kde probíhají mohutné investiční akce ve vztahu k renovacím, rekonstrukcím, nákupům zchátralých a ekonomicky nerentabilních budov od soukromníků a jejích zateplování a rekonstruování.

Desítky firem začaly na konci roku 2017 na počátku zimy, počasí nepočasí, narychlo rekonstruovat vybraná uprchlická zařízení v ČR. Situace je vážná, něco se evidentně děje!

suz.cz_migranti-cz-bela-jezova1

Když jsme pátrali po informacích, kdo je investorem a zadavatelem mohutných investičních akcí do rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení, dopátrali jsme se k Ministerstvu vnitra. Jednotliví majitelé řemeslných firem, které se podílejí na rekonstrukcích, nechtějí o ničem mluvit, utíkají před dotazy, nemáme se prý na nic ptát, jiní nás rovnou odkazují na SUZ MV a někteří na rovinu přiznávají, že rozšiřují kapacity pro větší počty migrantů po skončení prezidentských voleb, ve kterých prý zvítězí Jiří Drahoš, a proto se spěchá, aby kvóty migrantů mohly být v ČR spuštěny ma začátku léta. Většina migrantů bude v 1. vlně do ČR distribuována letecky nočními spoji. Rozpis letů odpovídá strojům Ministerstva obrany ČR, které budou pomocí Airbusů vládní letky zajišťovat transporty migrantů kvótovaných podle pravidel Bruselu. Nebudou podle našich informací využita vojenská letiště, protože na nich chybí ubytovací, personální a logistická podpora pro příjem migrantů.

suz.cz_migranti-cz-vysni-lhoty

Letiště v Ruzyni je mezinárodní dopravní uzel a přítomnost Arabů a a Afričanů, pokud by byla veřejností zpozorována, nevyvolá podezření. Rozšiřování ubytovacích kapacit Správy uprchlických zařízení je bohužel největším důkazem toho, že Česká republika podle všech informací sklonila hlavu a bude po vzoru Slovenska potichu a v utajení před občany přijímat řádově v 1. vlně stovky až tisíce migrantů ročně, přesně podle výroku Jiřího Drahoše, který pronesl v diskusním panelu Paměti národa a video nyní obíhá celý internet v České republice, zhlédnout ho můžete zde »

Jiří Drahoš prohlásil: Vážím si Miroslava Kalouska, je to člověk, se kterým se dá dohodnout!

Čeká se pouze na instalaci Jiřího Drahoše do funkce prezidenta, následně po jmenování Miroslava Kalouska premiérem, které je podle našich důvěrných informací již dohodnuté, bude Evropské komisi předáno memorandum s oznámením o přijetí kvót ze strany ČR, čímž Evropská komise zruší žalobu na ČR za nepřijímání migrantů.

Seznam kontraktorských společností, které renovují a rekonstruují ubytovací prostory Správy uprchlických zařízení Ministerstva vnitra pro 1. vlnu migrantů do ČR

7. 11. 2016

 • bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o.
 • Stavební úpravy objektu SO 08 za 7.205.937 Kč
 • bss BÁŇSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o., Chebská 53, Sokolov. Jednateli jsou Ing. Miroslav Paparega z Tašovic, MARTIN VEDRAL ze Staré Role, Ing. MONIKA ŠIHOVCOVÁ z Březové. Za společnost může jednat každý jednatel samostatně.

17. 10. 2016

 • Pilecký s.r.o. Výroba a montáž atypických mříží za 403.663 Kč
 • Zároveň tato firma Pilecký s.r.o. provedla ve smlouvě z 17. 10. 2016 stavební úpravy objektu SO 12 za 311,159 Kč
 • PILECKÝ s.r.o. Mokrovraty 177, Nový Knín. Jednatelem je ZDENĚK PILECKÝ z Buše a DANIEL PILECKÝ z Nových Dvorů. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

2.12.2016

 • Tezao s.r.o.
 • Provoz elektronického zabezpečovacího systému v rámci. Cena neuvedena.
 • TEZAO s.r.o. Ládevská 416/15, Dolní Chabry. Jednateli jsou Tomáš Brázda z Lysé nad Labem, Roman Pech z Litole, Libor Zámostný z Dolních Chabrů.
 • Smlouvu pro Balkovou zajišťoval Ing. Petr Košťál, jeho zástupcem byl Mgr. Pavel Bacík

7. 11. 2017

 • SSPM Group, s.r.o.
 • Kamerový systém za 784.963 Kč
 • SSPM GROUP s.r.o., Na Veselí 1206/14, Nusle, Praha 4. Jednatelem je Josef Piskáček, Počaply, Králův Dvůr, Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá

3. 11. 2017

 • THERM, spol. s r.o.
 • Zateplení objektu č. 01 za 5.179.827 Kč
 • THERM, spol. s r. o. Pavlovova 1351/44, Zábřeh, Ostrava. Jednateli jsou Ing. Jiří Figala z Kopřivnice, Ing. Miroslav Stark Výškovice, Ostrava, Ing. Radim Barták Ludgeřovice. Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

1. 11. 2017

 • CL-Evans s.r.o. za 414.796 Kč

7. 12. 2017

 • CL-Evans s.r.o.
 • Rekonstrukce objektu č. 04 za 35.786 Kč
 • CL-Evans s.r.o. Bulharská 1557, Česká Lípa. Jednateli jsou Ing. JAN NEUŽIL z České Lípy, Ing. JOSEF LÁF Jablonné v Podještědí, společníky jsou EVA LÁFOVÁ Jablonné v Podještědí RŮŽENA NEUŽILOVÁ, Česká Lípa, PETR VACEK, Kunratice

3. 11. 2017

 • Josef Voňavka
 • Oprava fasády objektu č. 11 za 356.239 Kč

27. 10. 2017

 • PILECKÝ s.r.o.
 • Úpravy vjezdové brány za 224.328 Kč
 • PILECKÝ s.r.o. si pamatujeme z výroby atypických mříží a rekonstrukce objektu v uprchlickém táboře v Balkové u Plzně. Adresa Mokrovraty 177, Nový Knín. Jednatelem je ZDENĚK PILECKÝ z Buše a DANIEL PILECKÝ z Nových Dvorů. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.

3. 11. 2017

 • KM koupelny s.r.o.
 • Oprava balkonů za 289.910 Kč
 • KM koupelny s.r.o. Antonína Sovy 1777/11, Česká Lípa. Jednateli jsou JAROSLAV KUČERA Pertoltice pod Ralskem Karel Mojžíšek Mimoň.
 • Jezová, Bělá pod Bezdězem se bude zřejmě rozšiřovat. 2. 11. 2017 Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedly tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem na Správu uprchlických zařízení Ministerstva vnitra. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. Pod Juliskou 1621/5, Dejvice, Praha 6. Zakladatelem je Ministerstvo obrany ČR. Ředitelem je Ing. JOSEF VOJÁČEK, Lhota pod Libčany, jeho zástupcem je Ing. ZDENĚK MOCEK, Židlochovice, Kostelec nad Orlicí.

26. 6. 2017

 • VASPO VAMBERK, s.r.o.
 • Stavební úpravy 1.237.515 Kč
 • VASPO VAMBERK, s.r.o. Smetanovo nábřeží 180, Vamberk. Jednateli jsou Ing. JIŘÍ KRÁL Záměl, Karel Bačina Vamberk, Ing. Dalibor Kořízek Kostelec nad Orlicí 2. Máme tu dvě smlouvy na výměnu otvorových výplní.

2. 11. 2017

 • RI OKNA s.r.o. za 4.599.273 Kč

6.12.2017

 • RI OKNA s.r.o.
 • Výměna otvorových výplní, cena neuvedena.
 • RI OKNA s.r.o. Úkolky 1055, Bzenec. Předsedou představenstva je Petr Ingr Bzenec a předsedou dozorčí rady je Ing. BRONISLAV FORMÁNEK, Mistřín, Svatobořice, členy dozorčí rady jsou Ing. MILAN ŽÁK Chodov, Praha 4, Ing. PAVEL SOCHOR Sudoměřice. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem

16. 11. 2017

 • JKN stavby s.r.o.
 • Výroba mříží za 90.736 Kč
 • JKN stavby s.r.o. Staré Město 107, Bruntál. Jediným jednatelem je ROSTISLAV KLECH Staré Město. Vyšní Lhoty č.p. 234

1. 11. 2017

 • Velidor, s.r.o.
 • Rekonstrukce sociálního zařízení 225.022 Kč
 • Velidor spol. s r.o. Rodinná 232/3, Hradiště, Těrlicko. Jediným jednatelem je JAKUB VOZNICA Hradiště, Těrlicko.

7. 11. 2017

 • THERM, spol. s r.o.
 • Zateplení objektu za 3.527.388 Kč
 • THERM, spol. s r. o. si pamatujeme ze zateplování objektů v ubytovacím zařízení pro uprchlíky v Havířově. Pavlovova 1351/44, Zábřeh, Ostrava. Jednateli jsou Ing. Jiří Figala z Kopřivnice, Ing. Miroslav Stark Výškovice, Ostrava, Ing. Radim Barták Ludgeřovice. Za společnost jedná každý jednatel samostatně.

18. 10. 2017

 • Europrojekt build and technology s.r.o.
 • Rekonstrukce objektu č. 02 za 2.585.002 Kč
 • Europrojekt build and technology s.r.o., Hasičská 551/52, Ostrava, Hrabůvka. Jediným jednatelem je MARTIN ČECH Stará ves, Dukelská.

20. 10. 2016

 • DO, a.s
 • Ubytování pro 14 osob z Afghánistánu za 128.700 Kč.

V tentýž den, 20. 10. 2016

 • DO a.s
 • Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 294.780 Kč.

5. 1. 2017

 • DO a.s
 • Ubytování pro 9 osob z Afghánistánu za 238.500 Kč.
 • DO, a.s Vodňanská 974, Kyje, Praha 9. Předmět podnikání: Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, tedy v jejich prostorech pravděpodobně poskytují ubytování migrantům z Afghánistánu. Členem představenstva je PETR KOVANDA Kyje, Praha 9, členkou dozorčí rady Lenka Kovandová Záběhlice, Praha 10.

Chystají se mříže, kamerové systémy, ploty, nové brány, ostraha! Proč, když údajně nejsou nebezpeční?

Takže si to shrneme. Dochází k masovým rekonstrukcím, zateplováním a rozšiřováním uprchlických táborů po celé ČR. Neustále nám lžou do očí, budují uprchlická centra a jedním dechem lžou o tom, jak nikdo nebude přijímat uprchlíky.

1. Balková u Plzně: rozšiřování elektronického zabezpečovacího systému firmou Tezao s.r.o. a kamerového systému firmou SSPM Group, s.r.o. za téměř 800 tis. Kč. Proč, když nejsou nebezpeční, a jen vyvoláváme paniku? Tyto systémy rozšiřují zcela nedávno, smlouvy podepsány 7.11.2017.

2. Havířov, Na Kopci 5, Dolní Suchá: probíhá zde masivní zateplování firmou THERM, spol. s r.o. např. objekt č. 01 za 5 mil. KČ. Proč, když se žádné migranty prý nechystáme přijmout? Zateplování je prováděno nestandardně nyní v zimě, narychlo, smlouva uzavřena 3. 11. 2017.

3. Jezová č.p. 1501, Bělá pod Bezdězem: Probíhají zde obrovské rekonstrukce objektů v listopadu a prosinci 2017 firmou CL-Evans s.r.o. za půl milionu Kč. Také tu probíhá oprava fasády objektu č. 11 Josefem Voňavkou za cca 350 tis. Kč, úprava vjezdové brány firmou PILECKÝ s.r.o. za 224 tis. Kč atp. Záchytný uprchlický tábor v Jezové, Bělé pod Bezdězem se bude zřejmě dokonce rozšiřovat. Vojenské lesy a statky ČR, s.p. bezúplatně převedli tři pozemky v katastru Bělá pod Bezdězem pod Správu uprchlických zařízení MV. Jak si to máme vysvětlit?

4. Kostelec nad Orlicí, Rudé Armády 1000: Masivní stavební úpravy pobytového centra firmou VASPO VAMBERK, s.r.o. za 1,2 mil. KČ. Dále tu probíhá výměna otvorových výplní firmou RI OKNA s.r.o. za neuvěřitelných 4, 5 mil. Kč.

5. Předlice, Husitská cesta 217/4, Ústí nad Labem: Vzpomínáme si na Terezu Hyťhovou (SPD), která upozorňovala na bezpečnostní riziko spojené s Předlicemi? Vysmívali se jí, že jde o standardní azylové centrum. Proč tedy firma JKN stavby s.r.o. bude osazovat všechna okna tohoto centra železnými mřížemi podle smlouvy z 16. 11. 2017? Zřejmě asi tak bezpečné centrum to nebude, že?

6. Vyšní Lhoty č.p. 234: Vzpomínáte na Tomia Okamuru, kterak navštěvoval Vyšní Lhoty a varoval před bezpečnostním rizikem? Tedy firma Velidor, s.r.o. bude provádět rekonstrukci soc. zařízení Vyšní Lhoty za 225 tis. Kč, dále je prováděno masivní zateplování objektu Vyšní Lhoty firmou THERM, spol. s r.o. za 3,5 mil. Kč, dále firma Europrojekt build and technology s.r.o. bude provádět rekonstrukci objektu č. 02 Vyšní Lhoty za 2,5 mil. KČ.

Rekonstrukce budov a infrastruktury pro potřeby Správy uprchlických zařízení má pokrýt ubytovací kapacitu až pro 3.000 migrantů v 1. vlně, přesně podle „předpovědí“ resp. přání Jiřího Drahoše!

Toto je jenom lehký /neúplný/ seznam a ukázka společností, které v posledních týdnech a měsících provádí rozšiřování ubytovacích kapacit v budovách a objektech pod správou SUZ MV, aniž by si česká veřejnost čehokoliv všimla. Neexistuje setrvání členství v EU bez přijímání migrantů. Toto je pouze potvrzením toho neblahého faktu. Všimněte si, že Ministerstvo vnitra se opět inspiruje u Německa, které malou část svých migrantů transportovala do své země letecky. Česká republika použije stejnou metodu, bude zpracovávat migranty na vyčleněném terminálu Ruzyňského letiště. Podle odhadu naší redakce současné stavební úpravy v zařízeních SUZ MV odpovídají kapacitě migrantů mezi 1.500 až 3.000 migrantů v 1. vlně. To nám potvrdily i zdroje naší redakce z okolí SUZ MV. V posledních dnech však dochází k nárůstu intenzity prací, i když je zima, což má přímou souvislost s možností zvolení Jiřího Drahoše prezidentem ČR. Pokud by byl zvolen, kapacity SUZ MV nebudou nejen stačit, ale 1. vlna bude odstartována v řádu týdnů po inauguraci Jiřího Drahoše.

Původně se očekávalo, že ČR přijme cca. 2.600 až 3.000 migrantů poté, co prohraje soud s Evropskou komisí, která na ČR podala v prosinci žalobu za nepřijímání migrantů. Konec soudu se odhaduje na polovinu roku 2019, možná až 2020. Ovšem příchod Jiřího Drahoše na Pražský hrad by znamenal, že Česká republika se připojí ke Slovensku a přestane vzdorovat Evropské komisi a začne dobrovolně migranty přijímat. Nový inzerát SUZ MV narychlo podaný na Jobs.cz a vysoká aktivita firem rozšiřujících kapacity v uprchlických centrech tak dává tušit, že se opravdu počítá s tím, že Jiří Drahoš bude zvolen prezidentem a ČR začne přijímat migranty. Potichu, potají, za zády občanů se chystá přijímací terminál pro migranty na Ruzyni a rozšiřují a renovují se uprchlické tábory v ČR. Sami víte, co to znamená, jestli bude prezidentem zvolen Jiří Drahoš.

Hra na schovávanou skončila!

muslim-imigrant-open-or-die

Ministerstvo vnitra chystá infrastrukturu pro migranty na Ruzyni, rozšiřuje a narychlo renovuje tábory pro migranty uprostřed zimy, kontraktorské firmy na výrobu mříží, instalace nových oken a podlah se nezastaví.

Jakou chcete budoucnost? Odpor proti migraci se Zemanem, nebo servilní poklonkování Bruselu s Drahošem?

ZZC Bělá–Jezová. Zařízení pro zajištění cizinců (detence).
ZZC Bělá–Jezová. Zařízení pro zajištění cizinců (detence).
ZZC Bělá–Jezová. Zařízení pro zajištění cizinců (v zahraničí i u nás někdy nazývaná „detence“ nebo „záchyt“) slouží primárně k zajištění cizinců, kterým bylo vydáno pracovníky cizinecké policie rozhodnutí o správním vyhoštění a o zajištění. Klientelu tvoří osoby, které se pobytem na území ČR dostaly do rozporu se zákony ČR. Akcent je kladen zejména na kroky spojené se ztotožněním klienta (ten je často bez platných dokladů). Zajištěny mohou být jen osoby ve věku nad 15 let. ... Klienti mají s výjimkou nočního klidu relativně volný pohyb, mohou využívat sportoviště nebo kulturní místnost (TV, knihovna, společenské hry). Zdroj: suz.cz
ZZC Bělá–Jezová. Zařízení pro zajištění cizinců (v zahraničí i u nás někdy nazývaná „detence“ nebo „záchyt“) slouží primárně k zajištění cizinců, kterým bylo vydáno pracovníky cizinecké policie rozhodnutí o správním vyhoštění a o zajištění. Klientelu tvoří osoby, které se pobytem na území ČR dostaly do rozporu se zákony ČR. Akcent je kladen zejména na kroky spojené se ztotožněním klienta (ten je často bez platných dokladů). Zajištěny mohou být jen osoby ve věku nad 15 let. … Klienti mají s výjimkou nočního klidu relativně volný pohyb, mohou využívat sportoviště nebo kulturní místnost (TV, knihovna, společenské hry). Zdroj: suz.cz

Pokud nechcete připustit, aby se ČR podvolila diktátu Evropské komise, musíme zvolit prezidentem Miloše Zemana. Nedělejte si iluze o Jiřím Drahošovi. Je připraven pozvat do ČR Středoevropskou univerzitu mezinárodního zločince George Sorose, je ochoten akceptovat tisíce (podle jeho slov “prověřených”) migrantů. Drahoš je připraven jmenovat Miroslava Kalouska premiérem tzv. “Koalice pro Evropu”, což je jejich zákulisní název pro projekt vlády opozičních stran spolu s hnutím ANO, které ovšem bude zbaveno Andreje Babiše, který bude donucen rezignovat na pozici předsedy Hnutí ANO.

Informaci máme z vnitřních kruhů Drahošovy volební kampaně, děkujeme tímto whistleblowerovi Arnold42, který nám poskytuje zevnitř Drahošova týmu důležité informace. Nejprve chtějí odstranit Miloše Zemana a vzápětí odstraní Andreje Babiše z čela ANO ve spolupráci s lidmi, kteří uvnitř ANO stojí proti Andreji Babišovi. Spolu s Drahošem přijde do ČR nejen migrace, ale i podobná vláda a politika jako v Polsku. Americké vojenské základny v ČR, rozmístění amerických vojsk v republice a nasunutí amerických raket krátkého a nově i středního doletu na kótách Brdy, Břeclav, Opava a Pardubice, což jsou dopředu vytipované lokace pro rozmístění amerických prvků raketových vojsk v ČR podle nové americké doktríny Steelrose v Evropě.

Realita je mnohem horší, než jsou nejhorší představy obyčejného voliče

Sdílejte tento článek na sociálních sítích a v emailech, zmobilizujte rodinu, své příbuzné, vysvětlete situaci svým dospělým dětem, klidně je finančně zamotivujte, když půjdou volit Miloše Zemana, protože jde naprosto o všechno a jde o budoucnost národa.

Za zády občanů se už stát pomalu chystá přijímat migranty, veřejnost je přitom krmena historkami o tom, jak nikdo migranty z vlády přijímat nechce a nebude.

A právě proto vadí Miloš Zeman, protože říká otevřeně a na rovinu, co si myslí, jeho názory jsou nepohodlné Bruselu a současně i USA, protože Miloš Zeman chce spolupráci východu se západem a chrání zájmy našeho průmyslu.


Zdroje a další informace o vražednosti islámu:

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

CO ŘÍCI NA ZÁVĚR?

SNAD JEŠTĚ… ZNÁTE TENHLE? POCHODUJÍ SPERMIE A TU SE TA PRVNÍ OBRÁTÍ A ZAVELÍ: PÁNOVÉ, ZASTAVIT-STÁT! BYLI JSME ZRAZENI! JSME V PRDELI! ČELÉM-VZAD! POCHODÉM-CHOD!

A TEĎ DOTAZ NA VÁS:

CHCETE DOPADNOUT JAK TY SPERMIE? MYSLÍTE, ŽE PAK JEŠTĚ BUDE NĚJAKÉ ZASTAVIT-STÁT? NEBO ČELEM-VZAD? NEDĚLEJTE SI ILUZE! TO UŽ NEZASTAVÍ NIKDO! JEDNOU ZVOLÍTE ŠPATNĚ A UŽ TO NIKDO NESPRAVÍ!

suz.cz na oficiálním webu přiznává tyto počty migrantů pro rok 2016. Rok 2017 pro jistotu neuvádějí... Všímejte si prosím hlavně silně islámských zemí jako Afghánistán, Írán, Irák, Turecko apod. – protože životu nebezpečný je islám, nikoliv migranti...
suz.cz na oficiálním webu přiznává tyto počty migrantů pro rok 2016. Rok 2017 pro jistotu neuvádějí… Všímejte si prosím hlavně silně islámských zemí jako Afghánistán, Írán, Irák, Turecko apod. – protože životu nebezpečný je islám, nikoliv migranti…

Merkelová, atentát v Berlíně, Německo, islám, multikulti, imigranti a co bude dál? Proč soudružka tak usilovně importuje islám? Jistě jej miluje ;-)

Pár faktů o atentátech i o výchově muslimů, muslimek a muslimčat…

11 komentářů u „Děsivá FAKTA: Letiště Ruzyně a Správa uprchlických zařízení se chystají na migrační vlnu v ČR! Probíhají URYCHLENÉ rekonstrukce budov pro uprchlíky, kteří mají dorazit po zvolení Drahoše prezidentem!“

 1. Aeronet? Vážně? To lithium byl taky trapas a vy do toho jdete znovu? Cokoliv důležitého chcete sdělit se kontaminované těmahle kravinama stává taky problematické k uvěření. Ale je to váš web, dělejte s ním co chcete. Odpojovat netřeba, zvládnu to sama.

  1. VÁŽNĚ DOBRÝ NÁPAD S TÍM ODPOJENÍM. NIKDO VÁM NIC NEVNUCUJE.

  2. http://www.ragauian.cz/vlada-resp-cssd-schvalila-velkou-lithiovou-loupez-stoleti-tesne-pred-volbami-dukazem-kradeze-je-predevsim-vybrany-tezar-protoze-skutecny-vlastnik-je-zamerne-zamaskovan-za-spleti-virtualnich-firem/

   Můžete prosím pěkně někdo dokázat a doložit, že v tom článku je nějaká chyba? Rádi jej opravíme. Ani s odstupem času doposud nikdo nedokázal, že by tam byla nesprávná fakta… Děkuji za věcné argumenty a tvrdá fakta. Nebudeme v diskuzi reagovat na emoce, které nemají žádný smysl… Co je třeba nesprávného na tvrzení o tom že australského těžaře, který má na Cínovci těžit lithium, vlastní a ovládají schránkové společnosti s nedohledatelnou vlastnickou strukturou? Atd…

  3. Jano, říkám to nerad, ale faktem je, že sebou necháváte manipulovat… my opakovaně zdůrazňujeme NEVĚŘTE NÁM, ověřte si to sami…

   My jen předkládáme doložitelná fakta a svědectví, která si můžete sami ověřit, jak ve vnějším světě, tak uvnitř sama-sebe, uvnitř své mysli — tohle platí především pro popis Kristovské Cesty v této pozemské dualitě… Jedním z těch nejdůležitějších je právě toto sdělení o podstatě naší duše a „tvrdé hmotné“ důkazy vám nikdo dát nemůže »

   Bohužel jsme nuceni se zabývat i světskou mocí, která plíživě realizuje vytvoření globální vlády podle své Agendy 2030 » Koneckonců i Janovo Zjevení se zabývá touto světskou mocí a symbolicky říká že „Druhá šelma bude vytvářet obraz První šelmy“ — přesně řečeno předpovídá, že právě nyní je ta doba, kdy se šelmy/mocnosti budou snažit globálně ovládnout svět — ano, je poměrně zřejmé že ono „vytváření obrazu šelmy“ je snaha o vytvoření NOVÉ SVĚTOVÉ VLÁDY = NWO Agenda 2030 »

   Opakovaně se pokoušíme analyticky poctivě a detailně ukázat jak funguje propaganda = masové nasunování jednostranné ideologie do myslí lidí. Pokud byste sama-sobě dala čas na promyšlení, dívala byste se na to jinak… já vás totiž docela dobře chápu, před nějakou dobou jsem na tom byl stejně jako vy — žral jsem propagandu i s navijákem — ale jen do té doby než JSEM SE ZAČAL ZAJÍMAT O SOUVISLOSTI… Jedna prvních věcí, která vám pak dojde je prostý fakt, že EU je prostě bolševismus… je jedno, že tomu tak neříkají… důležité je co dělají. Nevidíte ty totalitní bolševické zákonodárné praktiky, které už byrokraticky vnucují nesmysly ve všech oblastech lidského života? Nevolení byrokraté provádí marxistickou hospodářskou politiku přerozdělování pomocí dotací, které jsou navíc hnojištěm korupce? I ten nejmenší podnikatel se špetkou selského rozumu to vidí… no a někteří jako např. podvodník Babiš se rozhodli to využít… nicméně většina je opět bita. Někteří jiní se slušně živí tím že tyto věci pro své páníčky na úplatu realizují (všichni ti sobotkovci a prý neziskoví sluníčkáři… všichni jsou placeni nejen z našich daní ale i těmi bohatými, kteří tu skutečně skrze banky vládnou »)

   Takže, na rovině pozemské moci už temní soudruzi vyhráli — teď jim zbývá ovládnout lidstvo myšlenkově/duchovně — a ideálním nástrojem k tomu je právě islám » Myslete prosím.

   Staré „dobré“ vymývání mozků podle hesla nacistických soudruhů znovu jede na plný plný plyn…

   http://www.ragauian.cz/jak-funguje-propaganda-komu-patri-media-donald-trump-tvrdi-cnn-je-fake-news-a-ceska-televize-je-podle-sveho-vzoru-take-fake-news-co-na-to-cenzorovi-chovanci-uvedou-informace-ctv-na-pravou-miru/

   http://www.ragauian.cz/valka-o-pravdu-video-dukaz-ze-cnn-vyrabi-fake-news-ceska-televize-je-prebira-sami-lzou-a-soucasne-se-snazi-potlacit-mocensky-alternativu-za-udajne-falesne-zpravy-jejich-cil-je-totalita-1/

   JEN PRAVDA/POZNÁNÍ MŮŽE ČLOVĚKA OSVOBODIT!

  4. Vážená paní Jano, že by se POUZE na základě „kravin“ tohoto prokremelského dezinformačního webu sešla těsně před volbami mimořádně poslanecká sněmovna a vše se řešilo na nejvyšší státní úrovni…že by si ty informace o lithiu s ohledem na následný politický dopad vážně nikdo z vážených mocnářů neověřil…?

 2. M, díky… zcela s tebou souhlasím, nenapsal bych to líp… jen v jednom se rozcházíme: proč někdy věnuješ tolik svého úsilí házení perel sviním?.. nic nepochopí a ty perly zašlapou do bláta… zvířecím egem těchto lidí ovládaná mysl vždy inklinuje ke ztotožnění se se stádem sobě podobných, kde hledá iluzorní pocit bezpečí… to lidé jí podobní před dvěma tisíci lety a ani dnes nejsou schopni pochopit, co říká Kristus v tomto výroku zachyceném v Tomášově evangeliu: : 22 Ježíš viděl malé děti, které pijí mléko. Řekl svým učedníkům: Ty děti, co pijí mléko, se podobají těm, kteří vcházejí do království. Řekli mu: Vejdeme, když jsme dětmi, do království? Ježíš jim řekl: Když z dvou uděláte jedno a vnitřní připodobníte vnějšímu a vnější vnitřnímu a to, co je nahoře, uděláte jako to, co je dole, a když to, co je mužské, a to, co je ženské, učiníte jedním jediným, aby mužskost nebyla mužskostí a ženskost ženskostí, když své oči budete mít na místě svých očí a ruce na místě rukou, nohy na místě nohou, obraz místo obrazu – pak vejdete do království. /To22/ co by asi nám na tohle řeklo zvířecí vědomí oné paní?.. jistě nestojíš o to, to slyšet… prostě komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí!.. nikdy nepomůžeš člověku tohoto stádního typu, kterého sežral lev… to o podobných lidech již kdysi řekl Ježíš: Blažený je lev, kterého pozře člověk, takže se lev stane člověkem, ale zavržený je člověk, kterého pozře lev, takže se člověk stane lvem. /To7/

  1. Nelíbí se mi, jak pohrdáte paní, která vyslovila svůj názor. Lidi jsou už dost dezorientovaní, nikdy tu nic takového – takový nátlak nebyl. Tak co se divíte… já volím od začátku pana prezidenta Zemana, ale ještě všichni nemají jasno. Tak je neodhánějte, ale vysvětlujte, ale nenuťte. Vyvolává to opačné reakce…

   1. kdyby byl ten názor názorem jejím, bylo by to jiné… nepohrdám lidmi, kteří skutečně lidmi jsou… ale mít lidské tělo, ještě nic nevypovídá o tom, kdo je v něm přítomen… svět je mnohem složitější, než si kdy pomyslíte… ne náhodou Ježíš řekl: „Stál jsem uprostřed světa a zjevil jsem se jim v těle a našel jsem všechny opilé. Nenašel jsem mezi nimi jediného žíznivého a moje duše pocítila bolest nad lidskými syny /a dcerami/, že jsou slepí ve svém srdci a nevidí, že přišli na svět prázdní a hledají zase, jak by prázdní vyšli ze světa. Ale teď jsou opilí. Až setřesou své víno, budou činit pokání“… uplynulo dva tísíce let a tahle planeta je na tom podstatně hůř než za Kristových dob… ta paní je podobně jako mnozí ostatní i dnes opilá řečmi jiných a slepá ve svém srdci a nevidí důsledky toho, k čemu se přiklání… až /a pokud vůbec někdy/ setřese své víno a nastoupí cestu pokání, dám ji to, co ji patří…

  2. Taky děkuji za komentář, Pavle,… sleduji tu kampaň docela intenzivně, házení perel sviním je naprosto trefný příměr,…určitě taky znáte formy názorů našich zemanobijců, v jejich argumentech převažují sprostoty, urážky, nenávist k jiným názorovým skupinám…, vysmívání se zdravotním problémům prezidenta, dokonce přání jeho brzké smrti…Snažím se s rozumnými lidmi ještě promluvit, ale manipulace je velice silná…, zvláště líto mi je mladé „pirátské“ generace a s některými už je škoda prohodit byť jen jediné slovo…,je mi líto, že na stranu soupeřů se přidaly i některé osobnosti, kterých jsem si dosud docela vážil…, jestli je v tom vy.úranost, servilita „budoucímu“ prezidentovi , nebo něco jiného, nejsem schopný u některých rozčísnout. Je mi z toho všeho docela smutno, věřil jsem , že se sebou český národ po staletých zkušenostech nenechá opět vy….t. A věřím i nadále:)

 3. Doufám že se na mě nebudete zlobit, ale tento Váš komentář jsem rozšíříl na facebooku. Jen ať si to každý přečte!!

 4. Je podivuhodné jaké kvoty dostaly soukmenovci o přijetí svých pokrevních bratru z Saudské Arabie ,Omanu,´Kuvajtu a jiných zemí naftových zbohatlíku ,rád bych získal informaci kolik svých bratrů v krvi PŘIJALI??!!!
  A tedy z jakého aspektu jsme morálně povinnováni dodržovat nadirektované kvoty Evropské uunie???

Komentáře nejsou povoleny.