42. Doporučuji všem z vás, kteří si myslíte to, co já kdysi: že už vám není pomoci!

Svědectví A.J. na Cestě za nalezením sebe-sama…


Již to bude rok, co jsem utekla z domu za prací do zahraničí. Nebyly to důvody existenční. Byly to partnerské problémy, k tomu velká neláska k sobě, stupňovaná slovní agrese ze strany partnera nebo jeho výhružné mlčení, všechny ty lži, podvody a k tomu má žárlivost, ztracena v koloběhu pracovním, rodinném, partnerském s neschopností racionálního myšlení.

Opustila jsem domov, své děti, rodinu, přátele. Potřebovala jsem se najít. Najít sama sebe. Podívat se na svůj život z dálky, s odstupem, bez emocí. Rozmyslet se, jak žít dál.

S panem Karpetou jsem znovu prošla svůj život. Poznáním skutečné lásky k sobě a odstraněním bloků z prenatálu se odstartoval sled událostí, který mě vracel do podobných situací, se kterými jsem si dříve nevěděla rady. Posilněna důvěrou a láskou své malé Aničky pod vedením pana Karpety jsem na těchto blocích v sobě pracovala a vrstvy starých bolestí a pokřivených přesvědčení o sobě a lidech kolem sebe ze mne postupně odpadávaly.

Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.
Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.

Pan Karpeta mi svým citlivým vedením pomohl najít nejen svou malou Aničku, ale i mou ženskou část duše, kterou jsem kdysi odhodila. Všechny tři vevnitř pospolu ted spolu žijeme úžasný vnitřní život. Máme obrovskou radost a chuť zkoušet vše nové, doslova žízníme spolu objevovat svět a rozdávat lásku a přátelství tady zde na Zemi. A začalo se nám dařit. Nové nastavení vlastního nitra nás vede k lepšímu životu. Moje duše září každý den víc a víc. Jsem vděčná za vše, co pro mě pan Karpeta udělal.

Doporučuji všem z vás, kteří si myslíte to, co já kdysi: že už vám není pomoci! Cítím se skvěle!

A.J.