Exkluzivní reportáž: Autobusy německé Luftwaffe vozí NWO migranty do zimního střediska na lyžovačku! Kdo z vás to má?

Převzato bez komentáře…


Německo je země neomezených možností a nebuďme skromní, je to země zázraků. Když v roce 2015 otevřela Angela Merkel svoji náruč migrantům, nikdo asi netušil, že německými a rakouskými kopci a sjezdovkami se místo jódlování Tyroláků a cinkání zvonců začne ozývat arabština a ve frontě na vlek místo „schnell, schnell“ uslyšíte „jala, jala“. Jeden z našich čtenářů z Prahy byl o víkendu na německé straně Šumavy a přijel si zalyžovat na Arber (Javor). Jaké to však bylo jeho překvapení, když na kopci se proháněli na snowboardech migranti z arabských zemí, do každého vráželi a padali po sjezdovce jako hrušky. Začal tedy pátrat po původu těchto dárečků a nestačil se divit.

Arabští migranti na lyžích a snowboardech na sjezdovce na Arberu. Čekají na instruktora?
Arabští migranti na lyžích a snowboardech na sjezdovce na Arberu. Čekají na instruktora?


„Uprchlíky“ do zimního resortu totiž přivezly autobusy kdysi hrdinné a pyšné Luftwaffe, konkrétně armádního hudebního tělesa Luftwaffenmusikkorps [1], které koncertuje při vojenských příležitostech. Armádní hudební soubor Luftwaffe spadá pochopitelně pod letectvo, a to spadá pod velení Bundeswehru. Za peníze německých daňových poplatníků se tak arabští „uprchlíci“, kteří jsou navlečení do značkového zimního oblečení a na nohách mají úplně nové snowboardy, učí jezdit na sněhu, což je bezpochyby mnohem důležitější, než třeba výuka němčiny nebo dokonce ta nechutná a sprostá věc, které se prý říká „hledání práce“. Bundeswehr podle informací naší redakce opravdu poskytuje autobusy pro dopravu běženců v Německu na kulturní a sportovní programy pořádané německými ministerstvy práce, kultury a sociálního fondu pro podporu multikulturního soužití. Níže je uvedeno svědectví našeho čtenáře, který barvitě popisuje tuto podivnou taškařici, která se na Arberu odehrála.

Svědecká zpráva čtenáře a fotografie

Anděla z protizákonně dovezených muslimských analfabetických hotentotů dělá novou šlechtu … za peníze německých daňových poplatníků je autobus Luftwaffe – Bundeswehru  svými autobusy a náklaďáky naváží na Arber jednotky kilometrů od Čech, na sjezdovky mezi dospělé i dětské lyžaře, aby si ilegálové zpestřili to denodenní flákání mezi modlitbami !!! Nebo že by je cvičili na zimní invazi na lyžích proti slovanům a židům z bývalého východního bloku? Ale popořadě.

Vydali jsme se dnes výjimečně na lyžovačku namísto na český Špičák, na německou stranu Šumavy, na Arber. Už to asi  víckrát neuděláme. Přijížděli jsme chvilku po 12-té hodině, a proti nám jel po parkovišti bílý osobní VW golf Variant s vojenskou SPZ (na SPZ byla Německá  vlajka plus čísla). Hned za ním bílý VW Transporter s korbou a s plachtou, taky s vojenskými značkami. Obě auta měla na bocích nápis ve smyslu Bundeswehr – sloužíme Německu.  Na konci parkingu u lanovky Turnhof (2 kotvy vedle sebe) stály autobusy a mezi nimi i bílý autobus Bundeswehru.

Autobus Luftwaffe zaparkovaný před zimním resortem na Arberu.
Autobus Luftwaffe zaparkovaný před zimním resortem na Arberu.
Luftwaffenmusikkorps – Hudební armádní sbor Luftwaffe
Luftwaffenmusikkorps – Hudební armádní sbor Luftwaffe

Tak jsem dětem řekl, že uvidíme vojáky na lyžích, jak trénují. Během následující hodiny a půl jsme nikde neviděli žádného vojáka, jen se lidi ve frontě na vleku ( byla tam tak polovina Čechů, je to tam prý  běžné )  bavili, že po sjezdovce jezdí na snowboardech i na lyžích absolutně nebezpečně skupina Afghánců či Pakistánců , a srážejí děti i dospělé, protože to neumí, ale dělají si absolutně co chtějí a na nikoho nedbají.  Neumějí prý ani německy ani anglicky. Divili jsme se všichni, kde se tam vzali. Pak se ozval jeden pán, že je viděl vystupovat z autobusu Bundeswehru – Luftwaffe a další vojenská  dodávka (asi ten bílý  transporter), že jim vezla snowboardy a lyže!

Jala, jala! Arabové na německé sjezdovce!

Při následné jízdě jsem spatřil ten výsadek ilegálních muslimských invazních jednotek se snowboardy a lyžemi , navážených na svah za peníze německých daňových poplatníků německým Bundeswehrem ( ten by si měl na auta napsat spíš sloužíme invazním muslimským jednotkám). Váleli se všichni u horní stanice kotvové  lanovky, všichni hulili jak fabriky, a mezi nimi nějaká sluníčkářka která je asi vedla.  To vše za peníze německého daňového poplatníka, a dost možná že i za peníze EU, čili nás všech evropanů. Němec maká v továrně, a z jeho daní platí Anděla muslimským ilegálům ježdění na snowboardech a na lyžích, za peníze onoho pracujícího Němce, a vozí je tam autobusy a dodávky Bundeswehru !!!! to je absolutně zrůdné… krom toho že jejich kolegové ve víře – údajní uprchlíci,  vraždí a terorizují celé Německo, které je živí a šatí.

Anděla nám tlačí uprchlíky pod tlakem, je to její úloha v projektu islamizace, likvidace Evropy a genocidy původního obyvatelstva ilegálními muslimskými invazními jednotkami. Pak nám řekne, že je máme za peníze české armády (čili za peníze nás, Čechů) vyvážet na české  sjezdovky a platit jim výuku lyžování a snowboardování včetně permanentek, hulení cigaret a hospod !!!  Anděla je prostě …. . Udělal jsem si pár fotek plus video této naprosto neuvěřitelné seance, kdy údajní utečenci z války namísto práce nebo učení jazyka jezdí mrhat v pracovní dny  penězi daňových poplatníků Německa ježděním na snowboardu.

Ale dost možná i penězi všech ostatních Evropanů, mrhají penězi na permanentky i na hulení cigaret a bezohledné jezdí na snowboardech mezi lidmi a malými dětmi, které bezohledně porážejí!!! A Bundeswehr – Luftwaffe , který měl být už dávno kompletně  se všemi ostatními evropskými armádami na středozemním moři a otáčet všechny invazní lodě zpátky na Turecko a Afriku, na náklady armády a daňových poplatníků dováží nebezpečné muslimské ilegály až na sjezdovku mezi normální lidi za zábavou!

Němci to vidí, slyší, brblají, ale do ulic raději nevyjdou

To je naprosto neuvěřitelná schizofrenie, co Anděla řízená Obamou a muslimy ze Saúdské Arábie předvádí! Proč proboha Němci nepovstanou a neshodí vládu, která toto dovolí a organizuje? Cestou zpátky jsem si udělal fotku autobusu  Luftwaffe-Bundeswehru.  Řidič, jakmile zjistil že fotím jeho i autobus, okamžitě nastartoval a začal odjíždět z parkingu vyhrazeného pro autobusy. Přejel však pouze o pár set metrů tzv. za roh, za který není normálně vidět, pokud tam nezajedete autem. A zaparkoval tam u bočního sjezdu ze sjezdovek, aby si mohli ilegálové na snowboardech a na lyžích  po vydovádění na sjezdovce nepozorovaně naskákat do busu a nikdo to neviděl. Asi dostal echo, že to tam zajímalo všechny přítomné lyžaře na sjezdovce i ve frontě , a že z toho bude pořádné haló, až se toho chytí media . Přitom tam kam zajel, je zákaz vjezdu a parkování autobusům, ty mají vyhrazené místo u spodní stanice kotev.

Luftwaffe vozi mohamedanske migranty na lyze na Arber 4

Autobus německé Luftwaffe, který odparkoval „za roh“, aby nebyl vidět. Na snímku je vidět vpravo vzadu u krajnice.
Autobus německé Luftwaffe, který odparkoval „za roh“, aby nebyl vidět. Na snímku je vidět vpravo vzadu u krajnice.

Toto včetně fotografií by se mělo co nejdřív objevit v novinách na předních stranách, aby lidé konečně prozřeli, co se děje, neb snad všem v ČR je už jasné, že Anděla není šílená, ale že je klíčovou řídící osobou – součástí spiknutí muslimů proti Evropě, tzn. že ona pracuje pro muslimy a pro cizí mocnosti, tedy proti své zemi a svým občanům na jejich islamizaci – likvidaci německého národa, a poté všech národů v Evropě.

Němci už jednou šli za Hitlerem až do hořkého konce, proč proboha opakují dnes tu samou chybu s Andělou? Ta OSI STASI všehoschopná kreatura je pro celou Evropu nebezpečnější než 100 Adolfů dohromady!

Angela Merkel: ...wir schaffen das ...wir schaffen das ...wir schaffen das (německá lidová karikatura)
Angela Merkel: …wir schaffen das …wir schaffen das …wir schaffen das (německá lidová karikatura)

Proč se proboha  Německo nevzepře té probíhající genocidě vlastního národa, která je na něj plánovaná těmito zrůdami  a realizovaná Andělou před jeho očima a za jeho peníze ? Vždyť Trump je už u vesla a vydává jeden rozumný dekret za druhým, takže takhle muslimská zrůdnost násobně horší fašismu  už musí skončit !!! Anděla už nemá v USA podporu, naopak Trump řekl že udělala katastrofální chybu…a doufejme, že Anděla za vlastizradu a evropozradu  co nejdříve skončí tam kde má – před soudem. Ti nebezpeční muslimští dárečkové hulící a válející se na sjezdovce na mě při focení ještě dělali usměvavé obličeje a ukazovali palec nahoru, asi jako že už mají Německo doma, že jim ho Anděla proti vůli všech Němců už darovala i s nimi jako s otroky, kteří vydělávají na jejich zimní radovánky.