Jak souvisí události „Konce věku“ s děním v Sýrii? USA těžkým útokem na Syrskou armádu porušily příměří a pomohly svým spojencům z IS. Posunuly tím svět zase blíže ke světové válce. Proč o tom lžou?

V této sérii textů se dozvíte oč aktuálně v Sýrii běží, o co se tam hraje doopravdy. Není to téma, kterému bychom se věnovali rádi, ale ono má vážné souvislosti s předpovězenými událostmi „Konce věku“ »

Aktualizace 23:00: Doplněny citáty ohledně agresivních výroků amerických politiků, které vypovídají o snaze USA ospravedlnit před voliči rozpoutání světové války…

Informace o tom, že Američané se svými spojenci těžkým útokem na Syrskou armádu porušili příměří a pomohli tím svým spojencům z teroristického IS » je dobře známa a ani korporátní lžimédia ji nemohla ignorovat. Tak se to alespoň maskuje za „omyl“ údajně nejlepší armády světa, za kterou ji vyhlašují ta stejná lžimédia.

US drone MQ-1 Predator
US drone MQ-1 Predator

Aby odvedly pozornost od agresivního válečného aktu vůči LEGÁLNÍ syrské vládě, aby podpořily protiruskou propagandu, proto USA zničily konvoj OSN pomocí dronu Predator a pomocí médií se pokoušejí vinu shodit na RF, jak jsme rozvedli v minulém pokračování » Je to pro ně snadné, jelikož většina masových korporátních médií patří té stejné vládnoucí skupině…

Ukazuje se ovšem, že RF na tento evidentně záměrný útok na svého spojence reagovala — a to takovým způsobem, že ani jedna ze stran vydařený protiútok nemůže přiznat…

Citujme si, co se z masomédií nikdy nedozvíte:


Ruská armáda pozabíjela americké, britské a izraelské vojáky v syrském Aleppu, kteří z bunkru řídili operace IS a Fronty Al-Nusrá. Delegace OSN obvinila americkou vládu ze lží a propagandy!

AE News: 21. 9. 2016 přinesla íránská státní tisková agentura FARS informaci o tom, že ruská fregata ve Středozemním moři v blízkosti syrských břehů odpálila ze své paluby tři rakety typu Kaliber, které zničily na předměstí syrského Aleppa operační bunkr » V něm zahynulo 30 důstojníků izraelské zahraniční rozvědky, dále řídící důstojníci USA, Velké Británie, Saúdské Arábie, Turecka a Kataru. Informace začala nejprve kolovat na serverech americké a izraelské alternativy bez potvrzení západními médii, jedno z videí přinášíme v tomto článku nahoře, plus české titulky. Přestože jde o obrovský masakr, západní média mlčí, ale co je podstatné a důležité, že nikdo k této informaci nevydal ani žádné tiskové dementi. Informaci nepřináší ani ruská státní média. A ani ruská média informaci nepotvrzují, ani nevyvrací. Co to znamená?

Podle všeho ruské ozbrojené síly chytily západní mocnosti se špinavýma rukama právě během jejich řízení teroristických operací v Aleppu s cílem útočit proti syrské armádě. …

Všichni mlčí, aby nemuseli spustit 3. světovou válku… už teď…

Mlčení zemí, které v bunkru po zásahu ruskými raketami Kalibr přišly o své důstojníky, je zcela logické.

Přiznání, že v Aleppu operují jejich operativci uprostřed čtvrti Dar Ezza, kterou ovládá Fronta Al-Nusrá, by se médiím vysvětlovalo jen opravdu těžko a válku s Ruskem teď nelze spustit kvůli volbám v USA.

Takže došlo k uplatnění sovětského modelu informační blokády, velmi dobře známé z dob Studené války. Západní média mlčí, nekomentují, nevyjadřují se, nepotvrzují, ani nevyvrací. Je ale už zcela zjevné, že informace je nejenom pravdivá, ale [událost] už má dokonce své následky.

Po zničení bunkru přišel řev, USA obvinily Rusko z barbarismu!

adolf-make-the-lie-big

Financial Times přinesl informaci, že poté, co bylo svoláno mimořádné zasedání Rady bezpečnosti OSN minulý týden, tak Rusko brutálně zaútočilo v Aleppu »

USA proto odsuzují [údajný] „barbarismus Ruska v Sýrii!“ a předmětem kritiky je bombardování Aleppa, ale bez [konkrétní faktické] specifikace.

Chápete? Všechno to do sebe zapadá: Rusko vybombardovalo koncem týdne zpravodajský bunkr v Sýrii s Izraelci, Američany, Brity… a hned v pondělí média tlumočí stanovisko, že Rusko je obviněno z „barbarismu“. Potřebuje snad teď někdo více důkazů? Je to diplomatický řev bez [konkrétního faktického] pojmenování důvodu, ale je to útok proti pachateli tohoto činu, ze kterého však nemůže být veřejně obviněn, protože by vyšlo najevo, že Rusko jednalo správně a pozabíjelo tam západní šíbry, kteří koordinovali útoky teroristů z bunkru umístěného v srdci regionu, který ovládá teroristická organizace Al-Nusrá.


USA se svými spojenci pokrytecky obviňují Asada z toho, že se brání proti teroristům, kteří zaútočili na Sýrii

Pozn. redakce: Pro potvrzení předchozího si citujme více o mediálně známé hysterické reakci USA a OSN (které samozřejmě jde na ruku americké vládě). USA obviňují Asada (a RF, která je jeho spojencem) z toho, že bojuje proti teroristům, kteří zaútočili na jeho zemi — lze se na věc dívat i tak, že USA upírají Sýrii právo na sebeobranu… pravda je dokonale překroucena a postavena na hlavu.

Mediální pokrytecký řev, který obviňuje Sýrii a RF ze zabíjení civilistů je jen snahou odvést pozornost od toho, že válku v Sýrii rozdmýchaly a udržují v chodu dlouhé prsty americké CIA » mj. pomocí financování a vyzbrojování skrze sousední země jako Saudská Arábie. To, že se k obvinění Syrské vlády (a tím k nepřímé podpoře USA) přidala i papežská První šelma Zjevení » už absolutně nemůže překvapit.

Ponecháme na inteligenci čtenářů, aby si sami udělali jasno v tom, kdo je tady záporňák. Následuje citace podle novinky.cz:

Slovo barbarství použila při svém vystoupení i americká velvyslankyně v OSN Samantha Powerová, která se pustila do Moskvy kvůli podpoře režimu Bašára Asada: „Co Rusko sponzoruje a co dělá, není boj proti terorismu, ale barbarství.“ … „Místo toho, aby usilovali o mír, Rusko a Asad válčí. Místo toho, aby pomáhali dostat k lidem pomoc, jež může zachránit životy, Rusko a Asad bombardují humanitární konvoje, nemocnice a záchranáře, kteří se zoufale snaží udržet lidi naživu,“ dodala. …

Její slova odmítl zástupce Ruska Vitalij Čurkin, podle něhož za eskalaci může trvající podpora USA vzbouřencům. „Humanitární situace v Aleppu se mohla v srpnu normalizovat, ale nestalo se tak, nebylo to možné, zabránily tomu [protivládní] ozbrojené skupiny“ uvedl.

Syrský velvyslanec při OSN Bašár Džáfari řekl, že vláda v Damašku plánuje získat zpět veškerá území, jichž se zmocnili teroristé, včetně Aleppa.


Delegace OSN vedená Američany obvinila americkou vládu ze lží a propagandy a potvrdila to, co AE News popisuje už dva roky

A největší pecka je zpráva komise OSN pro lidská práva, která byla vedena Američany a odjela do Sýrie, aby zjistila skutečnou situaci v Damašku a jeho okolí. Delegace se vrátila a poskytla šokující tiskovou konferenci v OSN, na kterou přišla jen směšná hrstka novinářů, ale informace, které zazněly z úst amerických delegátů, ty doslova novináře šokovaly.

Američtí delegáti obvinili vlastní vládu ze lživé propagandy, ze lží proti Bašáru Asadovi a jeho vládě, z manipulací s americkým veřejným míněním.

Tisková konference s titulky je součástí videa nahoře, je to ve druhé půlce videa a navazuje to na předešlou zprávu Israeli News Live. Všechny tyto informace dávají naprosto pitoreskní obrázek ubohosti západních mocností, které dostaly výprask, ale byl to výprask natolik zasloužený, že nemohou proti RF otevřeně jít s obviněním, tedy jdou na to přes Radu bezpečnosti OSN s reklamními proklamacemi o barbarismu.

Jistě, Rusko pozabíjelo operátory, kteří řídili a finančně vypláceli bojovníky Al-Nusrá a IS, ale barbaři byli tentokráte oprávněně zabiti.

AE News již dlouho upozorňuje na to, že západní mocnosti v čele s USA koordinují a financují činnosti teroristických skupin v Sýrii, včetně těch největších a nejznámějších, ale mainstreamová média na západě o tomto mlčí, všude vládne jen hrobové ticho.

Výzvy k tomu, aby země v EU vystoupily z NATO, jsou nyní aktuálnější, než kdykoliv předtím!

Dá se dokonce tvrdit, že politická strana, která nemá ve svém volebním plánu vystoupení z NATO a vyhlášení neutrality, není stranou pro-národní a lze ji v podstatě označit za fiat-alternativu na politické mapě.

Strany, které podporují setrvání v NATO, tím pádem podporují potažmo i teroristické skupiny v Sýrii, neboť NATO je provozováno hlavně z kapes daňových poplatníků. …


Doplněno ve 23:00: Nelze se divit ostré reakci Moskvy na nehorázné lži, překrucování faktů a dokonce už i vyhrožování ze strany USA. Mohli bychom uvést mnoho argumentů, ukazujících nebetyčné pokrytectví válečných jestřábů, zmíníme jen jeden podle prosté selské logiky:

USA v podstatě říká, že RF podporou LEGÁLNÍ Asadovy vlády podporuje teroristy. Přičemž předtím, než RF podpořila Asada leteckou kampaní, islámský stát teroru neustále rostl. S příchodem RF se věci otočily, ale USA přesto obviňují RF z opaku… Je tu někdo, komu se americké prohlášení zdá normální?

Jestřábi v Americe jsou evidentně již velmi zoufalí z toho, jak jejich spojenec Islámský Stát (IS, al Nusra apod.), dostává na frak, jsou zřejmě tak moc zoufalí, že se opovažují veřejně pronášet takto nehorázné lži. Jsou jistě také vzteklí i z toho, jak jim Rusové rozsekali velitelství CIA… Pokouší se proto alespoň působit na emoce ovčanů a doufají, že pod tímto emocionálním pokrytectvím přehlédneme fakta?! Fakt nás už mají za blbce…

ONI totiž zatím potřebují abychom neprotestovali… Ale my se nemusíme nechat oblbovat!

Mohu dodat, že nejsme fanoušky Ruska, ale rozhodně nechceme aby nás Západ opět zatáhl do další světové války. Je čas vystoupit z NATO i EU!

Reakce Moskvy na obvinění ze strany USA

29. 9. 2016, parlamentnilisty.cz: Rusko rozezlila slova mluvčího amerického ministerstva zahraničí Johna Kirbyho: „Občanská válka v Sýrii pokračuje, extrémisté a extremistické skupiny budou nadále využívat mocenské vakuum, které existuje v Sýrii, rozšiřováním svých operací, které budou obsahovat — bezpochyby — údery ruským zájmům, dokonce i na ruská města. A Rusko bude i nadále posílat vojáky domů v igelitových pytlích, a Rusové budou opět ztrácet zdroje, možná dokonce letadla.“ (Pozn. redakce: Zde jde jednoznačně o skrytou výhružku na dodání moderních protileteckých zbraní teroristům, podobně jako to USA udělaly v Afghánistánu » a jak o tom znovu jestřábi uvažují.)

Náměstek ruského ministra zahraničí Sergej Rjabkov reagoval, že Moskva je pobouřena ultimativními signály Washingtonu. „Dochází neskrývaným cynickým hrozbám vůči nám a proti těm, kteří v praxi vedou boj proti terorismu v Sýrii. Nemůžeme to jinak charakterizovat, než jako de facto americká podpora teroristům,“ zdůraznil náměstek ruského ministerstva zahraničí a označil to za znamení „politické nízkosti“.


Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová reagovala na prohlášení americké velvyslankyně při OSN, Samanthy Powerové, která uvedla, že činnost syrských sil a Ruska je „darem“ teroristickým skupinám Islámský stát a Džebhat an-Nusra. Podle Powerové, tyto akce „vyprovokují větší tok uprchlíků a další radikalizaci“. „To, co dělají, je dárkem ISIL a an-Nusra — skupinám, o nichž (Rusko a Asad) tvrdí, že je chtějí zastavit,“ uvedla novinářům na půdě OSN.

Zacharová naopak zdůraznila, že Washington již dlouho v podstatě popíral přítomnost teroristů v Sýrii. „Podle amerických kolegů, tam žádní teroristé nebyli. Svět se dozvěděl o existenci Islámského státu (IS) v Iráku a Levantě a o dalších extremistických proudech v Sýrii až od ruských představitelů. A nyní američtí experti všechna jména pokrytecky využívají, aby obvinili Rusko z toho, že jim nahrává,“ … „skutečný dar teroristům je tedy to, že USA nechtějí oddělit tzv. umírněné od skutečných teroristů… což jim umožňuje krytí, chrání je to před útoky ruského letectva… příměří jim umožní se zreorganizovat a humanitární pomoc jim umožní vylepšit zásobování… jednoduše: Bílý dům vzal teroristy pod svá křídla…“ dodala.


Tento příběh ještě stále nekončí. Napínavé a strašidelné pokračování následuje! Těšte se na příště!

-pokračování-