K událostem Konce věku: Výčet těch „méně světlých“ mimozemšťanů doplňme zprávou o těch „světlých“ z opačné strany spektra vibrací /O/

O mimozemšťanech z opačného konce vibračního spektra oproti těm, o kterých jsme si řekli dříve, toho obecně mnoho není známo. Důsledně dodržují zásadu nevměšování se do záležitostí lidstva a jeho právo na svobodný vývoj /třeba až do úplného sebezničení lidstva jako takového/.

Přesto však nyní v čase konce věku jsou připraveni zasáhnout. Třetí světová válka s použitím jaderných zbraní by hluboce narušila strukturu našeho vesmíru v mnoha dimenzích a tomu je třeba zabránit.

Již jsem vás dříve seznámil s tím, že tito „světlí“ mimozemšťané posílají své emisary s časovým předstihem do lidských těl, aby mohli situaci na planetě monitorovat ze své pozice člověka této Země a aby případný podnět k zásahu oněch „čistých“ civilizací vyšel právě od nich. Tedy od lidí probuzených k plnému vědomí svých více duchovních těl v rámci tohoto vesmíru. Protože tenhle jejich podnět už vytváří situaci, kdy je projevena svobodná vůle člověka /lidské bytosti jako takové/ a tím je zásah „světlých“ civilizací shora umožněn.

Níže uvedené informace v původní podobě můžete nalézt na internetové adrese (http://prvopodstata.blog.cz/1507/invaze-mimozemstanu-na-planetu-zemi).

Je zde velmi dobře zachycena možnost zásahu čistých civilizací do záležitostí lidstva pomocí technologií, které jsou samozřejmě mnohem dokonalejší verzí pozemské Teslovy skalární energie, jak jsem vás informoval dříve. Tyto systémy jsou dlouhodobě aktivovány a budiž řečeno, že k jadernému konfliktu před jeho vypuknutím nedojde přes veškeré úsilí těch amerických sobeckých prasat.

Vedle prostředků Ruské Federace je tedy ještě v záloze tato „světlá“ mimozemská síla, která je připravena zabránit útoku jadernou zbraní. Nejednou se tak již při náhodných kritických momentech v téměř sedmdesátileté historii jaderné parity obou světových velmocí stalo. Tyto případy jsou velmocemi dokonale utajovány.

Existuje nordická rasa „světlých“ mimozemšťanů, která se díky své blízké příbuznosti s lidmi přímo angažuje i zde na Zemi. Tato rasa je mírumilovná a nekonfliktní. Má technologie a zařízení na EMP /elektromagnetické pulsy/, kterými může na planetě Zemi kdykoli těsně před jaderným konfliktem velmocí vyvolat výpadek elektrického proudu a zničení veškeré elektroniky. Takže jsou připraveni světové válce zabránit.

Co si myslíte o cvičeních, které se konají po celé Evropě, skoro ve všech velkých městech, kde se nacvičuje Black Out /kolaps energetických systémů/? Proč Merkelová volá po předzásobení potravinami? Západ v čele s USA chce válku s Ruskou Federací /a počítá i s nasazením atomových zbraní/.

Výsledkem pokusu o ni ovšem může být varianta zničení současné technické civilizace rozpadem energetických a informačních sítí a nemožnost jejího restartu. Pak se ovšem civilizace vrátí do svého středověku a interakcí EMP s magnetickým polem Země nastane obrovský chaos, který povede k přepólování zemských magnetických pólů s následnými nutnými událostmi zemětřesného a tektonického charakteru na světové úrovni.

Dá se říci, že onoho absolutního selhání určité sorty lidí, kteří svého do nich vloženého rozumu využili pouze k úplné barbarizaci sebe sama, bude využito k definitivnímu se vypořádání s nimi v podobě onoho Kristem ohlášeného třídění.

Bude to náhlý růst základních zemských vibrací, který ty nízkovibrační lidské bytosti upadlé zpět do svého animálního zvířecího ega bezpečně odstraní z povrchu světa spolu s přírodními jevy, které se uskuteční přesně v souladu s osobní a národní karmou nasbíranou za dlouhá tisíciletí. O těch, kteří padnou do onoho jezera síry a budou vyškrtnuti z knihy života tam nahoře, je v podstatě již rozhodnuto.

Šokující zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu z posledních dnů připravená Systémem pro pokročilý vojenský výzkum a rozvoj /SFLMRD/ dnes uvádí, že válečné cvičení Jade Helm 15 v západních státech USA, kterého se účastní tisíce speciálních jednotek amerického vojska, je ve skutečnosti obrovský lov na podezřelé „sbory nordických mimozemšťanů“, jejichž plavidla prolomila zemskou atmosféru nad městem El Paso ve státě Texas 1. dubna a 29. června 2015.

Podívejte se na video:

Podle uvedené zprávy experti SFLMRD byli 2. dubna 2015 uvědoměni Vesmírným výzkumným ústavem Ruské akademie věd (IKI http://www.iki.rssi.ru/eng/), že jejich zařízení PLASMA-F (/http://www.iki.rssi.ru/eng/current_miss.htm/) na palubě satelitu Spektr-R (https://en.wikipedia.org/wiki/Spektr-R) detekovaly masívní portál „bodu X“, otevřený nad El Pasem v Texasu. Poté se objevilo velké množství mimozemských vesmírných vozidel, která byla pozorována (http://www.mysanantonio.com/news/local/article/Video-shows-bright-lights-above-El-Paso-could-be-6182265.php/ a natočena na video /https://www.youtube.com/watch?v=tcb0MhsvU-U) místními obyvateli.

Dle zprávy zařízení PLASMA-F na palubě satelitu Spektr -R detekovalo další otevření portálu „bod X“ nad El Pasem i 29. června 2015, kdy bylo místními obyvateli pozorováno (http://www.mysanantonio.com/news/local/article/Multiple-witnesses-report-seeing-black-cube-UFO-6372803.php) další vesmírné vozidlo proniknuvší do zemské atmosféry, o čemž máme i toto velmi podrobné a dokumentované svědectví od místní pozorovatelky (https://www.youtube.com/watch?v=o-PaHI10hXE)Jak uvádí zpráva, je zajímavé, že tento výskyt obřího vesmírného plavidla nad El Pasem byl přezíravě komentován houstonskou zpravodajskou agenturou, která provedla interview s Fletcherem Grayem, šéfem texaské vyšetřovací agentury pro výzkum UFO (MUFON http://www.mufon.com/ ), v němž ukázal šokující fotografie vesmírného vozidla v podobě „černé kostky“, o nichž prohlásil, že podle jeho názoru se jedná o „počítačově vytvořené obrazy“ (http://www.mysanantonio.com/news/local/article/Multiple-witnesses-report-seeing-black-cube-UFO-6372803.php) .Jak to Gray rozpoznal, když existuje mnoho fotografií od svědků, kteří se vzájemně neznají, houstonské zpravodajství nevysvětluje. Avšak experti ruského Ministerstva obrany dodávají, že dva dny poté, kdy Gray podal toto vysvětlení, oznámil náhle a bez dalších podrobností, že se vzdává své funkce v MUFON (http://www.mufon.com/mufon-news/fletcher-gray-retires-from-mufon).

Zpráva dále uvádí, že schopnost ruské IKO detekovat otevření portálu „bod X“ nad El Pasem, jímž mimozemská vozidla vstoupila do zemské atmosféry, vychází z objevu amerických vědců pracujících v NASA v r. 2012 (https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html) Tyto portály jsou nazývány „skrytými portály“ (https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html) , a plasmový fyzik Jack Scudder z University Iowa o nich řekl: “ Říkáme jim body X anebo oblasti difuze elektronů; jsou to místa, kde se magnetické pole Země napojuje na magnetické pole Slunce a vytváří tak nepřerušenou cestu vedoucí z naší planety do sluneční atmosféry, vzdálené 93 miliónů mil“ (https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html). Ruští vědci z IKI dále uvádějí o těchto „bodech X“, že jsou neviditelné, nestabilní a těžko zachytitelné, protože se otvírají a zavírají bez varování … což dosvědčuje i Scudder, který řekl, že „nejsou žádné signály, které by nás k nim zavedly“ (https://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/magportals.html).

I když naši pozemští vědci nejsou schopni zachytit tyto „signály“, které by je „zavedly do těchto bodů X“, mimozemské rasy je používají už desítky tisíc let.

Tento fakt potvrdil bývalý ruský prezident a současný premiér Dimitrij Medveděv, který v r. 2010 řekl v závěru interview, kdy se domníval, že již není natáčen http: //www.ufo-blogger.com/2012/12/russia-disclosure-aliens-are-living.html.

„President státu dostává společně s kufříkem s jadernými kódy i „přísně tajnou“ složku materiálů. Ta obsahuje veškeré informace o mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu. Rovněž jsou mu dodávány informace od absolutně tajné speciální služby, která vykonává kontrolu nad mimozemšťany na území našeho státu. Podrobnější informace můžete získat z dokumentu /nikoli z filmu/ zvaného „Muži v černém“. Ani vám neřeknu, kolik jich mezi námi je, protože by to vyvolalo paniku.“

(Poznámka: Dokument „Muži v černém“ lze vidět zde, rusky s anglickými titulky https://www.youtube.com/watch?v=kR014_jY7po ).

Zpráva nehovoří o tom, z jakého důvody mimozemské vesmírné sbory vstoupily do USA portálem „bodu X“ nad El Passem.

Strategičtí analytikové Ministerstva obrany RF přidali ke zprávě poznámku, že tento typ vesmírných vozidel, který se vyskytl nad El Passem, je používán mimozemšťany běžně nazývanými „nordičtí mimozemšťané“ (https://en.wikipedia.org/wiki/Nordic_aliens), kteří byli popsáni jako mírumilovné, dokonce „magické“ bytosti, které chtějí pozorovat lidi a komunikovat s nimi, a také jsou známi jako „nepřátelé“ tzv. „šedých mimozemšťanů“, od nichž USA v minulých 70 letech dostaly většinu svých válečných technologií.

Ruští analytikové MOD dokonce zdůrazňují, že americké státy, kde se tito nordičtí mimozemšťané objevují a rozptylují se mezi lidi, jsou státy, které jsou cílem amerického speciálního cvičení Jade Helm 15, do nichž nyní začínají tajně proudit americké speciální jednotky.

Protože tito „nordičtí mimozemšťané“ jsou známi tím, že mají velký počet „hybridů“, schopných se vydávat za normální lidské bytosti, je možno je mezi americkou populací identifikovat pouze pomocí vojenské operace se speciálně vycvičenými jednotkami, jako je Jade Helm 15.

Zpráva varuje, že Ministerstvo obrany RF má obavy z nového typu války, kterým cvičení Jade Helm ve skutečnosti je. I z toho důvodu, že zpravodajská služba Washington Post oznámila, že toto interní americké „válečné cvičení“ proběhne bez jakýchkoli informací v médiích (https://www.washingtonpost.com/news/checkpoint/wp/2015/07/08/jade-helm-15-heavily-scrutinized-military-exercise-to-open-without-media-access/).

Proč se Obamův režim takto výrazně nyní zaměřil na tyto „nordické mimozemšťany“? Jak zpráva uvádí, rostou obavy z jaderné války vyvolané Američany, na niž již byla zahájena cvičení ve vojenském zařízení v Nevadě, kde strategické bombardéry nacvičují shazování simulovaných atomových bomb (http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3154136/Air-force-drops-controversial-bomb-test-designed-update-nuclear-arsenal.html).

Zpráva uzavírá tím, že tito „nordičtí mimozemšťané“ v minulých desetiletích již mnohokrát zneškodnili americké i sovětské jaderné zbraně a zařízení http://sputniknews.com/military/20130501/180942695.html , a Obamův režim spolupracující s „šedými mimozemšťany“ má obavy, aby jejich plánováná třetí světová válka nebyla těmito mimozemšťany eliminována.

Zdroj: