Kontakt

Ing. Pavel Karpeta

ČLOVĚK JAKO KAŽDÝ Z VÁS

Tel.: +420 725 797 289

(možno využít též internetové volání zdarma přes Viber nebo Whats App)

Mail: ragauian@seznam.cz

Skype: ragauian

 


Poradna

Pro zájemce o osobní kontakt se mnu: Bydlím kousek od Českých Budějovic v krásném prostředí vesničky naší střediskové jménem Sedlec. Pokud byste se chtěli náhodou za mnou vypravit, přesnou adresu a podklady pro dojezd vám zašlu na požádání mailem – jsem k dispozici kdykoli ve všední dny a v případě vašeho zájmu i o sobotách či nedělích.

Protože těch, kteří skutečně chtějí na sobě pracovat a změnit se, je poměrně málo, s termíny si nemusíte dělat hlavu — obvykle vám mohu vyhovět podle vašeho přání.

Poradna prostřednictvím internetu

Protože stále stoupá počet zájemců o poradenskou službu ze vzdálených míst republiky, také ze Slovenska i z řad krajanů z Rakouska, Německa či Švýcarska je zde k dispozici možnost kontaktu pomocí služby SKYPE na internetu.

I práce přes internet přináší velmi dobré výsledky a proto se nemusí naděje na pomoc vzdávat ani ti, kteří se do jižních Čech mohou dostat jen s obtížemi.

V dnešní době tzv. chytrých telefonů a tabletů je navíc dost snadné použít SKYPE touto cestou: iPhone, iPad, Android.

viber-screen-3

Další možnosti internetového volání

Můj vzkaz případným zájemcům z širokých dálav proto zní: ozvěte se, budu se vám rád věnovat!

Předběžné konzultace a první lekce ZDARMA

z-blata-do-louze

Vám, kteří jste při čtení reálných příběhů mých klientů možná podlehli pocitu, že vaše případy psychických či psychosomatických problémů jsou příliš fádní a obyčejné, než aby stály za práci mnou doporučeným systémem rekonstrukce lidské psychiky…

…Vám chci nabídnout možnost krátké úvodní konzultace ZDARMAabyste se mohli rozhodnout, zda vám tato metoda může něco nabídnout.

To znamená, že mne můžete kontaktovat kdykoli — viz výše.

V rámci této úvodní konzultace přijmu váš popis problému, případně pokusů o řešení, které jste se již absolvovali a které případně nevedly k cíli. Objasním vám možnosti, jak ve vašem případě dosáhnout nápravy i metody, kterých k tomu konkrétně použijeme… informace bude natolik podrobná, že se na jejím základě můžete svobodně a kvalifikovaně rozhodnout, zda nabízenou cestu rekonstrukce vlastní psychiky chcete podstoupit.

Upozorňuji vás, že samotný pojem rekonstrukce lidské psychiky představuje práci na energetických změnách ve vašem nitru specifickými pracovními postupy, které provádíte sami formou tzv. mentálních soustředění pod mým vedením… pro toho, kdo chce pojem mentální soustředění lépe osvětlit, podotýkám, že se jedná o práci určitou vizualizací / představou / při jinak plně normálním denním vědomí… tedy žádné uvádění do hypnóz či jiná přímá manipulace s vaším vědomím z mé strany… vše budete mít pod plnou kontrolou…

Dvě cesty životem aneb Příručka pro použití Země