ceskekorunovacniklenoty-cz11

Legendární Karel Gott také volí Miloše Zemana. Hlasy rozumu proti vymydleným mozkům sorosových poskoků a pro-bruselských vlastizrádců. Prezident kritizuje neziskové pijavice i zrůdnou inkluzi

10. 1. 2018: Prezident Miloš Zeman předstoupil před Poslaneckou sněmovnu, aby podpořil vládu premiéra Andreje Babiše, jenž žádá o důvěru. Úvodem svého slova vzpomněl na svá léta v Poslanecké sněmovně a poblahopřál všem ke zvolení. …

„Stará generace má tendenci zaplavovat veřejné prostranství radami, které mladá generace přijímá s úsměvem, dávám jedinou radu. Přeji vám, abyste nikdy neztratili kontakt se svými voliči. A abyste naopak tento kontakt trvale rozšiřovali,“ poradil Zeman. …

Je dobré, aby politici šli za lidmi. Kamkoliv – na náměstí, do sálu, třeba i do hospody. Aby nebyli jen ozvučnou deskou, ale sami říkali své názory a poslouchali názory občanů České republiky, protože jen v dialogu se rodí pravda.

Poslední, co chci v rámci tohoto přání říci, je jedna nezdvořilá poznámka. Nemám rád, když politici přijdou do podniku, setkají se s vedením tohoto podniku, a nepřijdou za zaměstnanci,“ podotkl také Zeman. …

„Jestliže jsem jmenoval Andreje Babiše premiérem, je povinností prezidenta sem přijít a vyjádřit této vládě důvěru,“ …

Následně se Zeman rozhovořil o setkání se všemi členy nové vlády. „Když jsem mluvil s novým ministrem školství, zjistil jsem, že má mírně řečeno velmi distancovaný postoj k inkluzi. A mě to velmi potěšilo proto, že několik let protestuji proti inkluzi jako zrůdnému sociálnímu experimentu,“ řekl Zeman.

zeman-anketa-referendum-vystoupeni-cr-z-eu-nato

Programové prohlášení Zeman rovněž zná. „Ve Vánočním poselství jsem toto programové prohlášení ocenil jako dobré východisko pro diskuzi politických partnerů. Trochu mně připomíná v tom dobrém slova smyslu švédský stůl, kde si každý může vybrat, na co má chuť. V některých případech jsou tam témata, na kterých se může sjednotit velká část politické scény. Rád bych vyzdvihl téma přímé demokracie,“ řekl Zeman, kde zdůraznil především přímou volbu hejtmanů, starostů a primátorů.

Následně rýpl do neziskových organizací. „Měly by hospodařit za své a nevysávat státní rozpočet. Jedenáct miliard korun je skutečně hodně peněz,“ podotkl Zeman. „Chtěl bych také upozornit pana premiéra, že ve Strakově akademii pracovalo před pár lety 500 úředníků, a teď jich je tam tisíc,“ zmínil. Rýpl si i do 40 miliard, které míří do solární energie. …

Legendární Karel Gott volí Miloše Zemana za prezidenta

„Současné prezidentské klání sleduji velmi bedlivě, nejen z pohledu názorů a vizí jednotlivých kandidátů, ale zejména z jejich celkového projevu. K volbám půjdu, o prezidentských kandidátech s rozvahou přemýšlím. Budu proto volit člověka, kterého si vážím, jehož myšlenky a názory jsou mi blízké, a vím, že naši republiku bude opět dobře reprezentovat.

A mohl by dle mého obstát i v nelehké době, která nás nepochybně čeká,“ sdělil Gott doslova Blesku.

Karel Gott se k politickým tématům, na rozdíl od jiných a často méně slavných umělců, vyjadřuje minimálně. Naposled promluvil k tématu migrační krize a ke zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Slavný zpěvák je přesvědčen, že migrační vlny nebyly způsobeny spontánně, ale že jde o řízený proces, jehož cílem je oslabení ekonomického růstu Evropy.

Refugees Welcome-jihadist in Europe

Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou "neziskovku" Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)
Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou „neziskovku“ Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)

Gott tehdy kriticky podotkl, že Evropa prochází v současné době diverzí, což prý musí být každému jasné, když nekontrolujeme hranice. „Dřív tudy neproklouzla myš, a najednou přijdou nějací lidé, nikdo neví odkud, proč, zda mají doklady. A co my na to? Refugees welcome! (Uprchlíci vítejte!),“ nelíbilo se mu. …

Před mnoha lety též poskytl obsáhlý vhled do svých názorů na téma chodu a řízení světa. „Politika se odvíjí podle přesných scénářů, nic se neděje náhodou, i to nejhorší jako války. Vždy je o vítězích rozhodnuto dávno předtím. Stejné banky podporovaly toho, kdo je rozpoutal, a vyjednávaly s tím, kdo byl napaden. Domlouvaly se, čím budou platit, až jim budou posílat zbraně. Běh světa řídí tyto vysoké nadstátní kruhy, tzv. ilumináti nebo osvícenci, a také svaté řády a lóže až po mysticko-okultní organizace,“ napsal mistr před lety »

Podle něho hrozí, že celosvětový vývoj kráčí k totální globalizaci, která vyústí v jednu totalitní světovládu. …

„Bojím se toho, že se nakonec naplní všechny orwellovské vize, které při svém vzniku vypadaly tak neskutečné. Napadlo mě, že možná přijde doba, třeba se jí ještě dožiji, kdy budeme nostalgicky vzpomínat na minulé totality. V každém případě, když už se tehdy nedalo dělat vůbec nic, tak si aspoň lidé mohli pro sebe nechat své myšlenky a názory,“ dodal tehdy Karel Gott.


Zdroje:

Rozhovor s Karlem Gottem vyšel 3. 4. 2016, v té době zpěvák měl za sebou vážnou nemoc. Mluvilo se mj. o knize „Jak to vidí Gott, rozhovor na lodi z roku 1992″, v níž zpěvák kromě jiného hovořil o osudu »

„Na jedno světélko z dětství si vzpomínám. Připadá mi ta vzpomínka, jako by se odehrála dnes v noci. Ležel jsem v posteli, a najednou vidím, jak se otevřou dveře a vchází žena zahalená do závoje a kolem ní se klene zář (…) Od té doby věřím, že máme někoho, kdo nás vede životem a určuje náš osud,“ stojí v ní kromě jiného.

Na úvod rozhovoru tehdy přišla řeč na sudičky a anděly strážné, poté jsme se dostali k Mistrově pobytu v nemocnici a chemoterapiím. Dotkli jsme se také bulvárních zpráv o jeho soukromí a tom, co četl v nemocnici.

Otázka: Co jste dělal v nemocnici dalšího? Stíhal jste třeba sledovat, co se děje v politice, ve světě, jak například pokračuje uprchlická krize?

Právě že jsem to stihnul. Přečetl jsem tolik novin a časopisů, jako snad dosud nikdy v životě. Stejně jako vždycky jsem se i tentokrát ptal — co za tím vším asi bude?

Na co jste přišel?

Vždycky jsou přece věci jinak, než jak vypadají. Ten pramen strašáků, které na nás vypouštějí média, přece někde je a má nějaký cíl. Teď jsou to zrovna ti uprchlíci za branami. Ale o to tolik nejde, co to je zrovna teď. Mluvím spíš o celém tom pravěkém způsobu, jak udržovat lidi v poslušnosti — nahánět jim strach. Ostatně podívejte, jak se takové věci pravidelně opakují. Byli tu sebevražední útočníci v Paříži. Pak velká aféra s uprchlíky v Kolíně nad Rýnem a v dalších městech, kde obtěžovali ženy. A sotva to trochu utichlo, hned se objeví další útok. Nečekaně, přímo v centru evropského dění — v Bruselu.

A to vše podle vás souvisí s uprchlickou krizí?

Samozřejmě. Dává se to za vinu náboženství, ale to s tím nemá co dělat. …

A co za tím tedy stojí?

Snaha oslabit Evropu. Pokus dostat sem diverzanty je jen moderní způsob války. Dělají to důmyslně, strkají před kamery novinářů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají… A nepomozte jim… Ale za nimi jsou k zahlédnutí mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají si zprávy a tvrdí, že jdou za příbuznými do Evropy. Jsou oblečení jako málokdo v Praze, mají moderní sportovní ohozy a síla a energie z nich jen čiší. Tak těm máme pomáhat? Od pohledu je na nich vidět, že jim nejde o ty děti, že jsou to téměř profesionální zneklidňovači. Ten, kdo je posílá, ví dobře, proč to dělá.

Kdo je posílá a proč to dělá?

Tušení mám. Ale bojím se to vyslovit. Je to nebezpečné. Je to velmi tenký led.