36. Já a moje rakovina prsu

Musím přiznat, že najít webové stránky Pavla Karpety bylo v mém životě převratné. Dnes je mi 38 let a životem jsem doposud prošla, stejně jako většina z nás, zajímavými životními zkušenostmi podobně jako velmi bolestivými okamžiky.

Byla jsem dlouho hledající lásku a spokojenost o které píše veškerá duchovní literatura. Toužila jsem se z celého srdce dopracovat do stavu, kdy budu naprosto spokojená, vyrovnaná, šťastná a obklopena láskou. A tak jsem stále četla další a další knihy s duchovní tématikou.

Skutečnost však byla taková, že jsem byla plně pohlcena prací, péčí o rodinu a druhé, každodenními povinnostmi a konzumním stylem života. Byla jsem vlastně taková myška, co běží neustále dokola ve svém kolečku a ne a ne z něho vystoupit.

Jak se však říká, nic netrvá věčně a tak se moje točící kolečko zastavilo minulý rok, kdy jsem byla diagnostikována rakovina prsu.

Věděla jsem, že musím projít životní změnou a svojí vlastní transformací, protože jsem byla přesvědčena, že jakákoliv krize, nemoc, nebo problém je signál k tomu, že se musí něco změnit. Věděla jsem, že musím prvořadě ze svého života odstranit stres a negativní emoce a tak jsem začala provádět meditace a pozitivní afirmace. I když jsem se hodně zklidnila, pořád to ještě nebylo plně v pořádku. Nemoc postupovala a byla jsem nucena projít chemoterapií na kterou jsem vnitřně nechtěla jít.

A asi tak v tomto čase jsem vzhlédla nahoru k Bohu a požádala jsem ho, aby mě vedl k těm správným informacím a na správné místo, které by mi pomohlo v mém vývoji a vyléčení mé nemoci. A tak jsem klikla na stránky Pavla Karpety a začala číst.

Okamžitě mě zaujaly a jak jsem četla více a více, v hloubce mé duše jsem věděla, že právě teď toto potřebuji a cítila jsem velkou touhu Pavla K. kontaktovat a projít jeho lekcemi a učením. A tak se stalo. Pavel K. reagoval okamžitě a ani fyzická vzdálenost mimo republiku nebyl problém díky internetu.

Musím říci, že naprosto klíčová byla první lekce, kdy jsem si po 38 letech uvědomila, proč jsem byla vždy tak rozpolcená a nerozhodná a tím i nešťastná. Velice jednoduché znázornění mé psychiky a struktury osobnosti mi kliklo do všech již získaných znalostí, jenž jsem nabírala po celý život. Byl to ten správný klíč, kterým jsem odemkla nové dveře nového chápání mě samotné.

Uvědomila jsem si, jak jsem se celý život tak strašně moc neměla ráda a jak jsem se kritizovala a odsuzovala za úplně každou maličkost. Dokonce když jsem snědla malou sušenku, tak jsem se dokázala vnitřně lynčovat celý den a prožívat tak zklamání ze sebe samotné a pocity viny kvůli strachu, že ztloustnu.

Nebo když jsem zakřičela na děti, tak jsem si celý den vyčítala, jak jsem neschopná matka a že se takto přece duchovně vyzrálý člověk nechová. A čím víc jsem se odsuzovala a nenáviděla, tím více jsem vytvářela stres a nespokojenost, jenž jsem dále přenášela na manžela a děti a všechny lidi kolem sebe.

Byla jsem nešťastná a snažila jsem si získat lásku tím, že jsem neustále naplňovala potřeby a přání všech lidí kolem sebe až do úplného vyčerpání mé vlastní energie. Svoje vlastní přání a potřeby jsem roky a roky potlačovala a nikdy se o ně nestarala z pocitu, že toho nejsem hodna, ostatní jsou přece mnohem důležitější a cennější než já.

Když jsem po lekcích Pavla K. konečně pochopila, že moje vnitřní dítě je to nejdůležitější, o koho se musím začít starat a to naprosto klíčově a prvořadě, všechno se začalo vyjasňovat.

Samozřejmě, že ne hned ze dne na den, ale postupně. Nelze se úplně změnit ze dne na den, protože každý z nás máme v sobě naučené reakce a vzorce myšlení, které jsou pod kůží, ale čím více jsem si těch negativních vzorců začala uvědomovat a čím více podpory jsem si začala dávat, tím jsem se rychleji uklidnila.

V tomto čase také probíhala má chemoterapie, která je skutečně pro fyzické tělo velkou zátěží a pro moji „ženskou část“ naprosto vyčerpávající. Ale jsem si jista, že kdybych v té době nevěděla, že ji musím svojí „mužskou částí“ podporovat, chválit a hladit v těch největších bolestech, tak bych tím procházela určitě s mnohem větším dramatem a to ne pouze pro sebe, ale i pro celou rodinu.

Stále na sobě pracuji a uvědomuji si negativní vzorce a myšlenky, jenž mě limitují, ale považuji to za cestu, která je stále více růžovější. Naprosto klíčové je totiž to, že vím, jak na to. Když člověk dostane univerzální návod, jak řešit své vnitřní problémy,  tak pak už je to jednoduché.

Pak už jde pouze o to to trénovat a trénovat a trénovat a vydržet mentální cvičení a pak už není co cvičit, poněvadž se vaše nové a tolik lepší životní postoje, které si volíte, stávají vaší přirozeností.

Všem, kteří nyní čtou tyto stránky vřele doporučuji projít onou rekonstrukcí vlastní psychiky podle pana Pavla Karpety. Je to velmi laskavý pán, co má otevřené srdce a chce lidem pomoci a za to si ho extrémně vážím.

Je jeho posláním vám předat informace, vědění a poznání, ale nemůže za vás udělat celou práci, ta už je pak skutečně na každém člověku zvlášť.

Kromě nalezení a poznání vnitřního dítěte v první lekci pak následuje spousta zajímavých technik a způsobů, jak se například vypořádat s přebytkem emocí díky emocionálnímu bazénu, jak si dělat ochranu vůči negativním vlivům z vnější, jak stahovat léčivou energii do ochranné bariéry a jak odstranit negativní myšlenkové vzorce o vás samotných, z vašich vztahů k druhým, k penězům atd.

Taktéž jsme prošli mé předchozí životy, což bylo zajímavé, jak se přenáší nezpracované energie do dnešních emocí.

Pro mě osobně to bylo vše extrémně zajímavé a domnívám se, že každý člověk by měl do sebe investovat tuhle práci, Pak se nám tady bude na této planetě krásně žít. Jsem vděčná, že jsem měla možnost poznat Pavla K. a projít jeho lekcemi.

Toto vše píši proto, že u mě to zafungovalo a pomohlo mi to. Na lekce jsem se vždy moc těšila, hlavně na to, co se zase nového dozvím a nikdy jsem nebyla zklamaná. Vždy mě každá lekce a rozhovor s Pavlem K. strašně moc povzbudil a doslova nabil pozitivní energií.

Děkuji Pavlovi a životu za tuto možnost poznání. Cítím se velmi požehnaná. Přeji vám všem z celého srdce stejnou zkušenost.

S láskou Marie a Maruška