Neuvěříte tomu, kam nás chtějí integrovat. Reportáže televize SBS ukazují jak stát v Norsku krade děti. Whistleblower Einar Salvesen, bývalý psycholog Barnevernetu, dosvědčuje globalistické zlo. 3

Navážeme teď na předchozí text, ve kterém jsme si ukázali hromadu dalších důkazů o tom, kterak satanističtí globalisté v Norsku testují v praxi svůj plán na duchovní degradaci lidstva »

V tomto textu naleznete mimo jiné významné svědectví Einara Salvesena, bývalého psychologa Barnevernetu. Salvesen dosvědčuje zlo marxistického systému, který má sloužit údajně pro ochranu dětí. Realita je ovšem jiná!

Protests took place worldwide, including in London, after the removal of the five Bodnariu children for alleged smacking. They were later returned by Barnevernet. Source: sbs.com.au

Australští novináři z televize SBS ukázali jak se v Norsku kradou děti

Tomáš Zdechovský vydal 1. 8. 2016 na idnes.cz vcelku podrobný a pěkně ozdrojovaný text o dokumentech australské televize SBS:

Po reportážích o zásadním porušování lidských práv v Norsku na americkém Fox News channel, tedy na jednom z nejvýznamnějších světových médiích, dokumentu v Evropě známější BBC (odkaz na pořad v radiu BBC, televizi BBC), a také reportáži německé nezávislé televize Deutsche Welle (video v češtině z vysílání ČT), tak slovo Barnevernet umí vyslovit už i Australané. V září se přidají také Francouzi, protože svůj dokument připravuje i televize Arte.

Norsko si svým neustálým obhajováním kvalit Barnevernetu, který dobře pracuje tak maximálně na papíře, a neochotou problém skutečně řešit, vysloužilo obrovskou ostudu v další zemi — tentokrát dokonce až v Austrálii, kdy už fakt, že z takové dálky reportéři přijeli natáčet, svědčí o mnohém. Australská média se navíc chtějí tématu chyb v sociální ochraně dětí v Norsku věnovat i nadále.

SBS Dataline očividně natočila skutečně mnoho materiálu, protože k tématice vydala hned několik podrobných článků. Prvním byl příběh Monicy Fridtjofsen, které Barnevernet bez varování „akutně“ odebral 5 dětí a rozdělil je do 3 různých pěstounských rodin. Po 3,5 měsících je získala zpátky, protože byla schopná vyvrátit všechny lži, které o ní Barnevernet zanesl do spisu, nicméně její situace ještě není definitivně vyřešena.

Výmysly počínaje tím, jak děti neprospívají a mají problémy ve škole, až po údajné zdravotní problémy. Vše se ale ukázalo jako naprosto smyšlené pracovnicemi Barnevernetu, které se dodnes matce ani dětem neomluvily a ani je nikterak neodškodnily. Podobné falšování v zájmu „ochrany dětí“ v Norsku a produkování falešných důkazů známe jak z případu Evy Michalákové, tak třeba další Češky Šárky a její nemocné dcery a je potvrzeno stovkami dalších výpovědí rodičů, jak zmiňuji i v přechozích blozích.

Whistleblower Einar Salvesen, bývalý psycholog Barnevernetu

Einar Salvesen is a former Barnevernet psychologist, turned whistleblower. Source: sbs.com.au

Dalším článkem dokumentu je komentář významného a uznávaného psychologa Einara Salvesena, který uvedli titulkem „To vůbec nejhorší, co se může stát s péčí o děti!“. Autor a iniciátor tzv. petice odborníků, která vystupuje proti praktikám BV a podepsalo ji přes 160 expertů, přibližuje, jak moc se liší realita od obecně tvrzených frází o dokonalosti systému, naslouchání dětem a odebírání jen v krajní nouzi.

Vše ilustruje detaily z případu Natashy a Erika, kterým bez varování odebrali pouhé 4 hodiny po porodu dvojčátka pro údajnou mentální retardaci matky a neochotu otce uznat, že má matka problém… Po obrovské medializaci jim dcery po 7 měsících boje vrátili, nicméně je pozorovali a oznámili jim, že jim holčičky opět vezmou pro „nedostatek rodičovských kompetencí“ a trvale je umístí zpět k pěstounům.

Rodiče se proto sebrali a narychlo utekli do Polska, kde žádají o azyl. V jednu chvíli je i hledal interpol, protože údajně „odepřeli péči dětem“ = unesli vlastní děti z norské země zaslíbené a rozhodli se, že budou žít někde jinde. Barnevernetu navzdory. Ten ihned spustil soudní mašinérii, která přes opakovaná svědectví psychologů o zdravém vývoji dětí stále pokračuje a snaží se rodiče kriminalizovat.

Tento případ je vlastně i takovou fackou pro české zastánkyně Barnevernetu. Ukazuje totiž, že stále omílané fráze o tom, že medializace případu Evě Michalákové uškodila, jsou nesmysly. Kdyby Natasha a Erik svůj případ nemedializovali, své děti by už nikdy neviděli.

Norsko by se mělo stydět

Norsko, severská země k úchylům nejpřátelštější
Norsko, severská země k úchylům nejpřátelštější

Konečně samotný dokument má vlastní obsáhlý článek shrnující jak popis případu Natashy a Erika a dětí Monicy, tak i další případy. Jsou zde také např. záběry z demonstrací, kdy uprchlice ze Sýrie volá, jak museli čelit válce, ale v Norsku je to horší, zde ničí rodiny. Celý dokument končí citací právničky Natashy, která říká, že by se Norsko mělo stydět a je přesvědčená, že vše zpětně vyhodnotí jako nejčernější období jejich historie.

V dokumentu nevystupují jen rodiče, šance je dána i samotnému Barnevernu, ale ti jednoduše prohlašují, jak v zájmu dětí „nemusí“ nic vysvětlovat, jen odkáží na malou skupinku už dospělých dětí z pěstounské péče, která je přesvědčená, že je měli vzít z rodin dříve. A Barnevernet to bere doslova. V roce 2008 odebrali bezprostředně po narození 16 dětí, v roce 2014 už 44, loni už to bylo dokonce 53

Norské proklamace versus fakta

V drtivé většině to jsou děti z tzv. „banky malých dětí“ (småbarnsbanken), primárně určené k adopci pěstouny, jak BV přiznal v tomto článku »

Toto v dokumentu není, ani fakt, že v Norsku zásadním způsobem klesá míra umísťování dětí zpět do rodin a k příbuzným — z cca 38 % v roce 2009 na 31 % v roce 2012 až na 24 % v roce 2014 s tím, že v některých oblastech jsou čísla ještě nižší, tento rok průměrnou míru odhaduji na maximálně 18 %, ale proč neukázat, jak ten skvělý Barnevernet funguje ve skutečnosti.

Před půl rokem jsem psal o tom, jak se mi řada norských diplomatů přiznala k tomu, že oficiální pozici ohledně norské ochrany dětí nesdílí a mluví o mezinárodním skandálu. Tím také situace ohledně v Norsku opravdu je. V dokumentu australská televize se na konci říká — horší už to být nemůže. Rád bych věřil, že mají australští dokumentaristé pravdu, ale na základě znalosti dalších případů, o tom velmi pochybuji, říká Tomáš Zdechovský na závěr.

Norsko, země k úchylům nejpřátelštější má i odpovídající sexuální výchovu dětí. Zde např. můžete vidět jak mainstreamový Sun píše o vzdělávacím pořadu státní norské TV pro děti od 8 let!!
Norsko, země k úchylům nejpřátelštější má i odpovídající sexuální výchovu dětí. Zde např. můžete vidět jak mainstreamový Sun píše o vzdělávacím pořadu státní norské TV pro děti od 8 let!!

-pokračování-


Zdroje a další informace: