40. Osobní vyznání na téma „úzká“ cesta k Bohu… a k sobě…

Ahoj Pavle,

tak jsme se s Mirečkem rozhodli ti napsat. V prvé řadě bychom ti chtěli ze srdce poděkovat za to co jsi pro nás udělal.

To proto, že jsi mne uvedl na úzkou cestu k sobě samému a otevřel mi oči a především ukázal mi mého dnes už milovaného MIREČKA. Je to k nevíře, jak se mi tím změnil život.

Už to bude pomalu rok co jsem tě kontaktoval. Před tím jsem náhodou, když jsem na internetu hledal Tomášovo evangelium, narazil na tvé stránky.
.
Pak jsem v každé volné chvilce hltal články na tvém webu. Snažil jsem se najít lásku k sobě samému svépomoci, ale víš sám, jaký to mělo výsledek.
.
Když jsi se mě při první lekci zeptal, jestli se mám rád, řekl jsem, že jo. Velmi jsem se mýlil, a tys mi to dal poznat, tu iluzi.
.
Pak jsme se s Mirečkem těšili na každou další lekci.Neříkám, že to bylo vždy vše tak růžové a jednoduché. Nicméně dobré dílo se podařilo a teď je ze mne uplně jiný člověk.
.
Je neuvěřitelné jak je to jednoduché, jak blízko to má člověk na dosah ruky a přece to má od sebe celý život člověk tak daleko.
.
Společnost, věda, církev, škola, lidé kolem, tohle všechno vytváří smrtelné sevření, ze kterého bych se asi bez tvé pomoci nikdy nevyhrabal.

Člověk se vždy snaží hledat smysl života všude možně, ale jenom ne, tam kde má, totiž uvnitř sebe.

Každopádně nyní je život jak procházka růžovou zahradou, někdy se ještě vyskytnou problémy, ale už jsme na to dva. A zvládáme to skvěle.
.
Jestli se rozhodneš tenhle e-mail zveřejnit máš mé svolení. Pro ty kdo ho možná budou číst jen chci říct: nenechte si upláchnout tuto možnost a neváhejte Pavla kontaktovat a pak se budou dít věci!
.
Vím, že mnozí nevěří, v dnešní době je těžké něčemu uvěřit …
Rozumem se tohle nedá pochopit …
.
Snad poslechnete hlasu srdce, zkuste naslouchat. Já jsem své štěstí na Zemi našel. Najděte ho taky, je tu pro všechny.
.
Každopádně ještě jednou, Pavle, děkuji za to vše, že jsi tady s námi a za to vše co jsi pro nás udělal a děláš.
.
Že jsi taky fajny chlop, jak se u nás řiká, s gulama.
.
M a M.