Praha by se měla více zapojit do pomoci uprchlíkům, tvrdí představitel Zelených. Tušíte, proč asi těm lidem na uprchlících tolik záleží? Zkuste hádat!

Pro vaši informaci přetiskuji bez komentáře dvě rozdílná vyjádření k problematice uprchlické krize tak, jak byly zveřejněny v minulých dnech na internetu. Vy, kteří znáte mou práci a rozumíte rozdílu mezi falešnou podmíněnou lidskou láskou a tzv. bezpodmínečnou láskou podle Krista, která je čistá a spravedlivá, zkuste uhodnout, pod které vyjádření bych se ragauian podepsal jako pod to, které podporuji…


NÁZOR PRVNÍ

Člen předsednictva Evropské strany zelených Michal Berg se v pořadu RegionalniTelevize.cz vyjádřil k situaci s nepřijímáním uprchlíků v Česku. Podle něj se v zemi pro vyřešení migrační krize dělá málo.

V rozhovoru s moderátorkou „Rozhovor s…" Berg prohlásil, že podporuje pozici pražských Zelených, kteří jdou do komunálních voleb s tím, že chtějí ubytovat pět tisíc afrických imigrantů.

„Pražští Zelení chtějí, aby se Praha jako jedno z nejbohatších měst Evropy více zapojila do pomoci lidem, kteří to potřebují, což si myslím, že je věc, která je naprosto rozumná, lidská a která je ve chvíli, kdy tu jsou takoví lidé, kteří potřebují pomoci, na místě," řekl.

Zároveň dodal, že v situaci se syrskými sirotky se zatím dobře nevyzná, neboť se věnuje kampani pro komunální volby na Vsetíně. Ale ještě jednou zdůraznil, že pokládá stanovisko českého premiéra Andreje Babiše ohledně přijímání migrantů za nesprávné.

NÁZOR DRUHÝ

Jak se kšeftuje s uprchlíky za naše peníze? Známá novinářka zveřejnila částky, které české nevládní organizace dostávají za neexistující uprchlíky. Sputnik cenu uprchlíků také zná. Budete se divit.

Zveřejnila pravdu o uprchlících a dostala se na černý seznam. Bývalá poslankyně a známá novinářka Jana Lorencová odhalila, co stojí za hysterií okolo uprchlíků. Peníze. Hromada peněz. Lorencová na svém Facebooku uvedla částky, které dostávají nevládní organizace za to, že pomáhají uprchlíkům, i když žádní uprchlíci v České republice nejsou.

A teď se podržte. Jde o mnohamilionové částky z našich kapes. Za nic. „Konečně mi došlo, o co se tady vlastně jedná. Proč někteří politici propagují nutnost péče o uprchlíky. Je jedno, odkud pocházejí.

EU je nástrojem globalistů pro ovládnutí Evropy a její zapojení do plánovaného totalitně-otrockého systému nového typu. Nejvíce zotročen je ten, kdo si neuvědomuje že není svobodný — takový naivní otrok se totiž nikdy nebude snažit z otroctví utéct... | Málo známý propagační plakát EU z roku 1992 má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
EU je nástrojem globalistů pro ovládnutí Evropy a její zapojení do plánovaného totalitně-otrockého systému nového typu. Nejvíce zotročen je ten, kdo si neuvědomuje že není svobodný — takový naivní otrok se totiž nikdy nebude snažit z otroctví utéct… | Málo známý propagační plakát EU z roku 1992 má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

 

Ono ani tak nejde o diktát EU. Ono jde hlavně o veliký kšeft — abych byla moderní — tedy o business.

Pozn. redakce: Ano tady je udeřen hřebíček na hlavičku! Temní mocipáni této planety manipulují dění zde pomocí nalévání peněz — a zalévají samozřejmě ty, kteří pracují pro jejich satanskou Agendu. EU počínaje a neziskovkami konče, vše to jsou slouhové v jejich žoldu, pracující pro jejich Agendu a prosazující jejich cíle — a přitom se pokrytecky tváří jako svatoušci a lidumilové »

Vůbec totiž nejde o péči o uprchlíky, jedná se o péči o něčí peněženky. Doposud u nás téměř žádné uprchlíky nemáme, a přesto se na „péči o ně“ vydávají obrovské prostředky, ale již se nepublikuje komu a kolik,“ napsala Lorencová.

Žena v hidžábu. Ilustrační foto

Poté zveřejnila částky, které jednotlivé pozlacené nevládky podle jejích informací dostávají: Organizace pro pomoc uprchlíkům 46,8 milionů korun, Sdružení pro integraci a migraci 30 milionů korun, Poradna pro integraci 22,9 milionů korun, Sdružení pro příležitosti mladých migrantů 21 milionů korun, a tak dále. Seznam je vydatný.

Co tento podvod na českých daňových poplatnících znamená? Sputnik požádal o názor známého sociologa Petra Hampla.

Nedávno bývalá poslankyně a známá novinářka Jana Lorencová zveřejnila text o tom, jak nevládní organizace vydělávají na uprchlících, kteří v Česku nejsou. Jsou to horentní částky. Co si o tom myslíte?

Ty informace nejsou nové, ale je důležité znovu a znovu připomínat, že „vítači“ nejsou žádní nezištní lidé, nýbrž že se jedná o vypočítavou a chamtivou společenskou vrstvu. Jsou ochotni se vyhnout práci za jakoukoliv cenu, bez ohledu na to, co to bude znamenat pro jejich spoluobčany.

To, co se děje v České republice, je přitom jen nepatrná ukázka toho, jaká je situace v zemích na západ od nás, kde dovoz migrantů a péče o ně představuje obrovské a nesmírně ziskové odvětví. To je také skutečným důvodem, proč není naděje, že by v dohledné době podařilo zastavit jejich proud a proč nebudou realizovány deportace. Příliš mnoho lidí by přišlo o kšeft.

Překvapilo vás, že se tak čile obchoduje s uprchlíky? Každý imaginární uprchlík má doslova cenu zlata…

Ty informace jsou známé. Ale, jak říkám, je dobré a důležité, že se připomínají. Zvláště proto, veřejnoprávní a další mainstreamová média je cenzurují. Ostatně, nejen velká média. Korporace Facebook příspěvek paní Lorencové vymazala a zablokovala jí profil.

Je vůbec poskytnutí azylu uprchlíkům politický problém?

Česká republika nesousedí s žádným problematický státem a není žádný důvod, proč by měl být někomu udělován azyl. Všechny žádosti by měly být automaticky zamítány. Vyjma těch, kdo prchají před vznikajícím totalitním režimem v Německu. Ale i mezi nimi by se mělo velmi pečlivě rozlišovat.

Jenže zájem velkých peněz převažuje nad zdravým rozumem, takže jsou aplikována opatření nesmyslná a ničivá. Připomínám, že Česká republika šla dokonce tak daleko, že zavedla institut tzv. doplňkové ochrany. Ten spočívá v tom, že když se nenajde žádný důvod, proč by měl být uchazeči udělen azyl, přesto se s ním zachází jako s azylantem. Včetně takových služeb jako kurz češtiny, za který vláda platí 3000 korun na hodinu.

Myslíte, že by stát měl přehodnotit postoj k financování nevládních organizací, které si vydělávají na živobytí jen díky uprchlické hysterii?

Opět se dostáváme k něčemu, co je všeobecně známé. Multikulturní neziskovky by měly být posuzovány jako všechny ostatní zločinecké gangy a vůči jejich členům by mělo být postupováno odpovídajícím způsobem.

Jenže k tomu bychom potřebovali politické leadery, kterým záleží na budoucnosti českého národa a kteří mají dostatek odvahy.

-konec citace-


Připravuji pro vás článek, ve kterém vás seznámím s mým pohledem na zákulisí současného dění kolem migrační krize, jejich zdrojích a silách, které za nimi stojí.