Přesvědčil jsem mnohé z vás, že je možné žít vědomě bezpodmínečnou láskou k sobě, lidem i světu. Nyní nastává čas, abyste tu lásku nasměrovali potřebným směrem a pozvedli svůj hlas pro dobrou věc

Lidé dobří, vy, kteří jste osobně skrze mne přijali skutečnou bezpodmínečnou lásku k sobě a tím i skutečnou lásku k lidem a tomuto světu kolem sebe bez podmínek… i vy, kteří se cítíte k tomuto webu něčím přitahováni, něčím, co si možná teď ještě neumíte vysvětlit, dokud nenastane i pro vás ten pravý čas, suďte mne prosím podle mých skutků a nikoli podle toho, jak případně náhledy na problém imigrace, které zastávám, hodnotí komunita těch, kteří se opět pokusili v minulých dnech o státní převrat na Staroměstském náměstí v Praze.

Horáček zahajuje předvolební kampaň proti Zemanovi: Šmíra rozbila šapitó. Královna vdova, Denní husa a další atrakce. Platíme je my. Sorosovy peníze v pozadí. Pohrdání svátkem republiky

Váš prezident je pro řadu poslanců a senátorů, pro tzv. neziskové organizace velmi dobře placené Sorosovými nadacemi i pro americkou ambasádu v Praze jedinou skutečnou překážkou na cestě k zahájení likvidace vás jako českého národa. Jsem si vědom řady chyb, kterých se Miloš Zeman jako politik dopustil v minulosti, i jeho naivity, s jakou naběhl i se svými spolupracovníky na vidle dlouho připravované provokaci ministra Hermana

Ale chci vám zpříma do očí říci: Nebýt Zemanova odporu, zaplavují už tuto zemi nejdříve stovky a poté tisíce a desetitisíce muslimských migrantů. Jen přes odpor Zemanův, Ficův, Orbánův neprošla varianta závazného předpisu Evropské unie o tom, že náš stát /a každý jiný stát ve východní Evropě/ bude vyplácet imigrantům na svém území částky srovnatelné se státy jako je Německo, Švédsko či Francie.

Tím by padly jakékoli zábrany, protože se svými zhruba 900 Eury na měsíc by byl onen cizinec na tom lépe než většina z vás. S tímhle příjmem a našimi cenami by si frau Merkelová snadno vyřešila svůj migrační problém v Německu jednou provždy. Statisíce migrantů by se přelily k nám, do Maďarska a na Slovensko.

A nedělejte si iluze o těch tam nahoře. Sobotka, Babiš, Bělobrádek, Fiala i Kalousek by do toho šli. Cítí se již členy velké evropské „elity“… a národ Čechů, Moraváků a Slezanů, o jehož nádherné historii se můžete dočíst u mne tady v rubrice „Národ v lénu bohů“, jsou připraveni pro svůj prospěch svrhnout do stoupy světových dějin.

NEDOVOLTE TO!

Připravil jsem vám níže jen namátkou vybrané ukázky toho, do čeho jdete, pokud nepozvednete svůj hlas a necháte ty politiky, sluníčkáře, umělce a ostatní pakáž dělat jejich rozkladnou práci v zájmu amerických protektorů toužících ovládnout celý svět.

Poslechněte si, jak egyptský křesťanský kněz Zakaria Botros hodnotí islám a jeho vyznavače. Poslechněte si jeho varování určené právě vám, prostým lidem, protože vládnoucí „elity“ tohle nechtějí slyšet a úmyslně to ignorují. Poslechněte a poučte se, a udělejte s tím něco, pak už bude pozdě!

Poslechněte si jeho slova, protože možná už zítra schválí vámi volení poslanci a senátoři zákon, který mi zakáže na tomto webu vás oslovovat. Já jsem vás ve vašich životních krizích bez pomoci nenechal. Nenechte je vy, aby omezili mé slovo, můj hlas určený vám. Vám, kteří jste připraveni naslouchat.

Tohle je totiž jejich cílem. Chtějí vás nechat samotné, bez opory, chvějící se strachem  a bezmocí tváří v tvář lidem, kteří spolu s mateřským mlékem sají nenávist svého boha k vám, neznajícím jediného boha Alláha a Mohameda, jeho proroka. A mají dokonce ve svých svatých textech přímo uloženo si vás podrobit, zotročit a pokud se nepodrobíte, pak mají právo vás přímo zabít jako „nevěřící psy“.

Nepozvednete-li svůj hlas na podporu našeho prezidenta proti Bruselu a činům těch prodejných děvek v řadách našich tzv. „elit“, brzy zjistíte totéž, co již s hrůzou zjistili prostí lidé v okolních státech západní Evropy. Že už je pozdě a že jste již pouze trpěnými /zatím ještě/ obyvateli krásné země, která bývala… ale už není vaše.

Pokud si myslíte, že onen kněz ve videu výše poněkud přehání, je to vaše právo. Podívejte se však nyní na další video, natočené v tureckých ulicích s místními Turky formou průzkumu veřejného mínění. Poslechněte si, co si o nás, Evropanech, myslí běžný „normální“ a „mírumilovný“ Turek islámského vyznání /jak jsou tito lidé označováni sluníčkářskou propagandou/. Takhle smýšlí občan muslimského vyznání státu, kterému má být Bruselem i naší „nekonfliktní“ a proto bezpáteřní vládou koncem tohoto roku „věnován“ bezvízový přeshraniční režim, aby nás mohli údajně rasově „obohatit“ a vytáhnout z demografické krize.

Milí chlapci, viďte! Když už jsme u toho, tak se spolu podívejme, jak dopadly vojenské hroby padlých Britů, tedy i hroby Čechoslováků v Tobruku v Lybii. Vidíme v dalším videu, jak „mírumilovný“ a „civilizovaný“ muslim cítí potřebu zasáhnout proti náhrobkům křesťanských padlých ve válečném střetu. To zřejmě proto, aby tak dal průchod své touze po míru a proti válkám a vyslal signál o své připravenosti k integraci v mírovém soužití s námi Evropany. Tolik lásky, až by jeden zaplakal.

Mírumilovný islám! Byly tam více než 50 let, ty hroby. A stačilo svrhnout diktátora Kaddáfího a ejhle! Tyhle  záběry nepotřebují slovní doprovod. Co nato naše drahá EU? Co na to naši politici, novináři? Říkají: dejte jim, co žádají a nač /prý/ mají právo a oni se uklidní! A budou hodní. a integrují se do naší společnosti. A ty  kalašnikovy na zádech? Prostě jsou hraví!?

Ukažte tato videa každému, kdo vám bude hovořit něco o těch „chudácích přistěhovalcích“ nebo o tom, že mají také „právo na klidný život“. Žádejte tvrdě po svých volených zástupcích garance nulové tolerance imigrace ze Středního východu a Afriky.

Vaše politická aktivita, aktivita občanů může ty cestovní kanceláře přepravující statisíce muslimských migrantů do Evropy uzavřít. Rozhodnete-li se v této chvíli mlčet, rozhodujete se i za své děti a vnuky. A nemůžete jim pak říci, že jste nevěděli, jakou budoucnost jim připravujete!

ceske-kralovstvi-znak

Na závěr vám nabídnu šanci k zamyšlení. Vy, kterým není váš život lhostejný… pro vás, pro které je vaše rodina skvělým místem k životu… pro vás, pokud jsou pro vás vaše děti světlem vašich očí… ponořte se do slov písně na níže umístěném videu a pohlédněte na krásy naší vlasti, které jsou přímo ohroženy.

A máte-li rádi sami sebe a své blízké, pamatujte že máte povinnost předat svou zemi budoucím generacím takovou, jakou jste ji převzali od těch generací předchozích…

Váš prezident, jako jeden z mála politiků, stojí za vámi, nenechte ho napadat těmi, kteří dosud svou prací nic dobrého nevytvořili a hledí na vás z výšky své idiotsky sobecké namyšlenosti jako na zbytný lidský odpad… Dokažte jim, že bez vás jsou ničím!

   Prosíme, sdílejte dál, ať to vidí co nejvíc lidí!

3 komentáře u „Přesvědčil jsem mnohé z vás, že je možné žít vědomě bezpodmínečnou láskou k sobě, lidem i světu. Nyní nastává čas, abyste tu lásku nasměrovali potřebným směrem a pozvedli svůj hlas pro dobrou věc“

Komentáře nejsou povoleny.