PROČ 6. 8. 1945 USA zničily Hirošimu jadernou bombou? Známe pravý důvod. Ne ne, NEBYLO to proto aby ukončily válku!

Jsou věci, které nikdy nesmí být zapomenuty — a navíc jsou právě dnes aktuálnější než kdykoliv jindy » Japonská Hirošima, se v roce 1945 stala  terčem jaderného bombardování USA. Americká atomová puma tehdy srovnala město se zemí a připravila o život na 140 tisíc lidí.

Jaký byl skutečný důvod bombardování?

Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!
Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!

Podplacení západní historici sice americké nálety označují za nezbytný krok, který vyústil v záchranu životů, ale je to jedna velká lež. Připomeňme si skutečnou pravdu…

Vtom jsem viděl jinou šelmu, jak vyvstala ze země: měla dva rohy jako beránek, ale mluvila jako drak. Z pověření té první šelmy vykonává veškerou její moc. Nutí zemi a její obyvatele, aby klekali před první šelmou, které se zahojila její smrtelná rána. A činí veliká znamení, dokonce i oheň z nebe nechá před zraky lidí sestoupit na zem... (Zj 13:11-15)

6. srpna 1945 svět poznal atomovou bombu. Bez jakéhokoli varování spadla na japonské město Hirošima jaderná bomba a zabila 90 000 lidí. Nepočítaje zraněné a hrůzné následky radiačního ozáření na mnoho přeživších… O tři dny později se to samé opakovalo v Nagasaki. 74 000 mrtvých a 75 000 zraněných.

On August 9, 1945, the American B-29 bomber, Bock's Car left Tinian carrying Fat Man, a plutonium implosion-type bomb.  Of the 286,00 people living in Nagasaki at the time of the blast, 74,000 were killed and another 75,000 sustained severe injuries.
On August 9, 1945, the American B-29 bomber, Bock’s Car left Tinian carrying Fat Man, a plutonium implosion-type bomb. Of the 286,00 people living in Nagasaki at the time of the blast, 74,000 were killed and another 75,000 sustained severe injuries.

Pokračujeme v mapování smutné historie a přinášíme další depresivní epizodu ze života Druhé šelmy Janova Zjevení » Zdůrazňuji že jsme zcela nestranní, nechceme rozfoukávat žádné vášně, naopak.

Věříme tomu, že si po poznání pravé, nezfalšované historie lidstvo uvědomí, že je oblbováno už dlouho a tentokráte se nenechá zaplést do nového kolotoče násilí. Je to smutný příběh, ale jen pravda nám umožní se osvobodit od manipulace.

Už jsme vás vícekráte informovali, jak se právě v těchto dnech stejná šelma opět snaží vyvolat 3. světovou válku… a dělá to svým obvyklým křiváckým, pokryteckým stylem „rozděl a panuj“ tak, že příkladně přilévá olej do ohně občanské války nejen na Ukrajině a v Sýrii… Podpora válčení bývá skrytá nebo maskovaná např. jako financování tzv. opozičních (ale přesněji teroristických) islámských skupin v Sýrii… Záda jí kryjí média, která sama globálně většinově vlastní (domyslete si to, prosím). Ta stejná (rozhodně ne nezávislá) masomédia jí nejenom poskytují mediální ospravedlnění, ale navíc se často podílejí také na vyvolávání atmosféry nenávisti a strachu umělým vytvářením neexistujících nebezpečí — cílem je samozřejmě přimět ovčany k souhlasu s dalším válčením…

Také jsme vám názorně ukázali, jak tato šelma prostřednictvím peněz vládne světu » A není od věci si připomenout, že tato šelma praktikuje zlo vlastně nepřetržitě od okamžiku, kdy se v původně demokratických Spojených státech k moci dostal FED — současný faktický vládce USA i celého západního světa — s výjimkou Ruska… uvažujte sami, prosím. Dále např. v seriálu o Fatimském zjevení jsme ukázali, že svět byl v roce 1962 velmi blízko skutečnému konci světa v atomové výhni » Skutečným původcem tohoto nebezpečí byla opět Druhá šelma Janova Zjevení!

Hiroshima, August 1945
Hiroshima, August 1945

Po přečtení další děsivé epizody můžete pouvažovat i nad tím, o co vlastně oběma šelmám jde… a co s tím každý člověk může udělat. Autor citovaného článku vám odpověď nedá, protože hledá na nesprávném místě!

My tu odpověď ovšem máme!

Ano, náš web je tady právě proto aby vám dal návod, jak z tohoto začarovaného kruhu vystoupit. Jak? Tím že změníme sami sebe, uvnitř své mysli!

Pochopte prosím, že lidstvo jako celek je záměrně manipulováno směrem k energiím strachu, nenávisti a agresivity podle hesla „rozděl a panuj“. Proč?

Pochopte prosím, že ve skutečnosti jde jen a jen o lidské duše! A naším hlavním úkolem je nenechat se vmanipulovat do kolotoče násilí a negativity. Pokud to připustíme, sami sebe v tom pekle uvězníme… A to jsme u hlavního tématu našeho webu: Poznejme sami sebe, poznejme kým my lidé DOOPRAVDY jsme a co se s tím dá dělat »

Citujme si z www.collective-evolution.com:


Čemu ale v americké historii můžeme věřit, když existuje tolik důkazů o dezinformacích a neupřímnosti?! Co se bude psát v učebnicích o 11. září? Uvidíme. (Pravdu o 9/11 můžete nalézt v uvedené analýze »)

Víme, co učebnice říkají o shození atomové bomby, ale ukazuje se, že to není tak úplně pravdivé…

Učíme se, že použití atomové bomby bylo nutné k ukončení války, ale podle svědectví několika politických i vojenských osobností to není pravda.

Zde je názor tehdejšího prezidenta Eisenhowera:

„Japonsko bylo už poraženo a shození bomby nebylo nutné. Navíc si myslím, že to nebylo nutné opatření k záchraně amerických životů. Japonsko hledalo cestu, jak se vzdát s co nejmenší ztrátou ‚cti‘.

Japonsko bylo připraveno se vzdát a nebylo nutné ho zasáhnout takovou otřesnou zbraní… Vadí mi fakt, že jsme byli první zemí, která tuto věc použila.“

Navíc dodal:

„Jako vláda bychom měli bojovat proti neoprávněnému vlivu, vedeného nebo nevedeného, armádním komplexem. Potenciál rostoucí moci, která není ve správných rukou, je hrozbou, která tady vždycky byla a taky bude. Pouze vědomé obyvatelstvo může ovlivnit vývoj průmyslové a vojenské obrany.“

Byla to právě tato moc „v nesprávných rukou“, která rozhodla o osudu Hirošimy a Nagasaki? Nevíme to jistě, ale může to být jedna z možností.

„Od první chvíle, co jsem vstoupil do politiky, se mi svěřují ti největší muži z oblasti obchodu a průmyslu, že se někoho nebo něčeho bojí. Vědí, že existuje moc, která je tak organizovaná, tak nepatrná, tak opatrná, tak uzamknutá a tak všudypřítomná, že je lepší o ní špatně nemluvit.” – Woodrow Wilson

Generál Douglas MacArthur poslal prezidentu Rooseveltovi 40ti stránkové memorandum, uveřejněné 19. srpna 1945 na titulní straně Washington Times, ve kterém odhaluje, že se Japonsko nabídlo ke kapitulaci.

Ještě dramatičtější je fakt, že kapitulační podmínky byly téměř ty samé, jako USA podepsaly po bombardování.

Japonsko se snažilo sebevíc o ukončení války, a to skrze neutrální Švédsko a Portugalsko a také Sovětskou unii.

Ellis Zacharias, velitel námořní rozvědky:

„Zrovna když Japonsko bylo připraveno kapitulovat, vytasili jsme na něj tu nejděsivější zbraň, kterou kdy svět viděl. Washington rozhodl, že Japonsko už mělo své šance, a je načase mu to ukázat, ale přiznávám, že to bylo špatné rozhodnutí. Jak na poli války, tak i humanity.“

Obdobně i admirál Leahy:

„Dle mého názoru tato barbarská zbraň nepomohla naší válce s Japonskem… Japonsko už bylo dávno poraženo díky silné námořní blokádě a úspěšnému bombardování s vhodnými zbraněmi…

Můj pocit je ten, že tím, že jsme jako první použili takovou zbraň, jsme si jaderné bomby adoptovali jako etický standard. Stejně jako tomu bylo v barbarském raném středověku. Války by neměly být vyhrávány zabíjením žen a dětí.“

Admirál William F. Halsey potvrdil, že i přesto, že ti nejvýznamnější vědci byli proti, bomba byla svržena.

Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!
Oheň z nebe: A která teroristická skupina udělala tohle?!

Takže si zodpovězte sami, co vedlo USA ke svržení bomby?

Někdo tvrdí, že šlo o demonstraci síly Sovětům, a někdo zase říká, že měl útok nastartovat Studenou válku.

O co se tady snažím, je přimět čtenáře přemýšlet. Přemýšlet o tom, zda bylo nutné shazovat bombu, i když to zdaleka nebylo nezbytné. Válka je zbytečnost a vždycky existuje někdo, kdo vytváří konflikty typu 11. září, aby zamaskoval invazi, ať už na Blízký Východ nebo Japonsko. Poučili jsme se však?

Existuje elita, která vymyslela atomové bomby, ale kde je inteligence národa, aby vymyslela, jak zastavit válku?

Musíme se poučit z historie a nepřijímat učebnicové texty jako vysvětlení. Udělejme si vlastní úsudek o tom, co se kdysi stalo, a snažme se tomu předejít. Je očividné, že většina lidí chce žit v míru, tak proč je to i v dnešní době nemožné?!

Zdroj: http://www.collective-evolution.com/2015/05/09/the-real-reason-america-dropped-the-atomic-bomb-it-was-not-to-end-the-war/