Ptáte se, jak to bude dál? Tak trošku se s islamisty poškorpíme, pár desítek milionů Evropanů půjde pod kytičky. My, co přežijeme, zase budeme žít jako lidé a ne otroci těch vatikánských prasat a jejich nohsledů

Stát se to prý může každému. Oč jde? Nedávno jsem dělal doma pořádek a tak trochu nestíhal. Žiju sám a nikdo mi s domácími pracemi nepomáhá. A tak byl večer a únava zvítězila nad přirozenou mužskou potřebou mít doma pořádek. Nezbylo než zalézt do postele 200×140 cm přeplněné různě poskládanými knihami z nově uspořádávané knihovny a odpočinout si po zbytek noci spánkem. Vmáčkl jsem se mezi tu změť literatury a unaven jsem usnul prakticky okamžitě.

A pak to začalo. To byste možná neuhodli, co je ve snu možné. Ale rád se s vámi o to podělím. Netuším jak a proč, ale najednou jsem letěl vysoko nad Zemí snad v nějakém létajícím stroji… Možná to byl létající talíř, co já vím? A vedle mne stál maličký Marťánek, zelené stvoření tak metr dvacet vysoké, s dlouhatánskými tykadly a velkýma krásnýma mandlovýma očima ve svojí exotické tváři.

Naše rozmluva probíhala telepaticky: „Hele, chceš se trochu proletět budoucností?“ Povídá. Proč ne, já na to: „A nemohl bys to vzít takhle večer třiadvacátýho nad Londýn po jednadvacáté hodině?“, kuju železo, dokud je žhavé. Kouk mne těma svýma magickýma očima a říká: „Hele, pusť tu Čelsí k vodě! Jestli vyhraje nebo prohraje, to je vedlejší. Dnes ti chci ukázat něco jiného.“

Drží páku ovládání stroje jediným malíčkem, pohne jím a my prudce klesáme k povrchu planety. Vidím kontury afrického pobřeží Středozemního moře. Hraje všemi odstíny rudé barvy. Ta červená znamená válku USA a NATO proti islámskému státu, který právě provedl samotnými Američany řízený transfer ze Syrie a Iráku do Lybie, povídá onen piňďa. A teď to do nich perou vším, co mají po ruce. V Sýrii dopadli jak idioti, tak se teď mohou zbláznit, dodává.

A co Sýrie, ptám se, jak to tam vypadá? Jo, tak tam už je poměrně klid, říká on. Ramenatí Turci dostali od Rusů přes držku, potentáti Saúdské Arábie ukončili své vojenské předvádění se a stáhli ocasy mezi nohy. Američané si ve volebním roce prostě netroufli konflikt s Rusy nakonec eskalovat a proti odhodlanému Rusku nakonec nevystartovali. Sýrie se zklidňuje, dostávám informaci.

A co se děje právě teď v Evropě? Taky tam nám to od jihu pěkně rudne, povídám. Marťan se poťouchle usměje a říká: Za to může to ten komáří vir ZIKA. Kdepak Brazílie, Američané ho přednostně už před časem rozptýlili v Bruselu. Zasáhl téměř výhradně mozky vedoucích představitelů Evropské unie a národních vlád západních zemí, které se tam jezdí klanět. Bohužel včetně té tvojí v Praze.

A pokračuje: Rychle se zmenšující se mozková kapacita se u unijních i státních představitelů projevuje jednak slyšitelným klapáním zmenšeného mozku politiků v hlavě při chůzi a jiných činnostech, jednak tím, že jejich činy jsou činy slepých, jejich uši neslyší a prostá lidská inteligence je jim už totálně cizí.

Takže ani netuší, že mohamedáni na stezce džihádu » udělali jediné možné rozhodnutí… Aby ochránili své bojovníky před masakrem technicky vyspělými prostředky tzv. Západu v otevřené krajině, urychleně vyklizují své pozice i v severní Africe a stěhují své zbývající věrné do jižní Evropy.

Má to logiku, ne? Šklebí se na mne Marťánek a pokračuje: Blbí ti kluci z východu rozhodně nejsou. Proč se nechat vybíjet technicky zdatnějším protivníkem, když se mohu infiltrovat do jeho vesnic a měst? Teď ať si nás bombardují, říkají si. Tady jsme v bezpečí!

„Když na vás v guerillovém městském boji půjdou letadly, za jednoho našince zabijí oni sami pětset těch svých křesťanských psů“, říkají džihádistům vládnoucí imámové. „A oni si to nasazení letadel či raket krátkýho doletu dobře rozmyslí. Takže kucí jdeme na to! Konečně můžeme naplno dělat svou práci! Hurisky jsou v ráji pohotově a už se na nás těší!“ …tohle zní unisono jejich mešitami, dodává Marťánek.

„A co zbraně?“ Ptám se. „Ty jim přece nedovolí vzít si s sebou do Evropy přes hranice Schengenu“, oponuji s pocitem, že si to můj dočasný parťák představuje tak trochu jako Hurvínek válku.

„Zbraně nejsou problém“, ujišťuje mne. „Ty jim vždycky někdo dodá. Když nikdo, tak CIA zcela určitě. Stačí bomby a samopaly. EU své lidi spolehlivě odzbrojila a evropské armády mají spíše operetní než skutečně bojový charakter. Navíc ty statisíce rukojmí z řad evropských občanů taky sehrají své. Tahle válka bude pro muslimský džihád procházkou růžovým sadem, věř mi!“, konstatuje můj malý průvodce budoucností Evropy.

Mohamed slíbil sexuální odměnu bojovníkům, kteří zemřou při šíření islámu...
Mohamed slíbil sexuální odměnu bojovníkům, kteří zemřou při šíření islámu…

 

„Žádné bomby, žádné dělostřelectvo. Rozumíš? Nebude možno rozeznat, ve kterém bloku jsou »naši« a ve kterém útočníci. Bude to válka ručních zbraní a pěchoty. Bude stát proti sobě armáda odhodlaných fanatiků hledajících smrt pro Alláha a věřících v blaženou sexuální odměnu dvaasedmdesáti hurisek v nebi… a proti nim zhýčkané armády evropských států, které bez žoldu v dolarech nehnou ani prstem. Jedna armáda neustále doplňována a posilována mladými muži z Východu i těch, kterých je Evropa již dnes plná, a kteří se třesou na nějakou akci, která je vytrhne z nudy nicnedělání. A na druhé straně „armáda“ Evropanů, kteří teprve musí najít motivaci k obraně svých domovů a zapomenout na to, že za boj proti islámským fanatikům mohou být podle práva odsouzeni do vězení.“

„Navíc, než se minimozky těch v Bruselu a ve vládách států Evropy rozhoupají, evropská policie a armády zahájí svůj boj ze zvyku na straně ozbrojených migrantů (tak jak to mají teď aktuálně přikázáno zrádnými EU politiky) a budou zpočátku střílet spolu s nimi do vlastních lidí ve snaze zabránit nežádoucím jevům rasismu a xenofobie ze strany evropského obyvatelstva. A samozřejmě i za práva džihádu svobodně podle své víry utínat nevěřícím hlavy. To víš, politická korektnost musí bejt, jak řekl jeden váš slavný rodák!“

„Teprve poté, kdy evropské elity, někdy o hodně později, pod dojmem pádu Říma, útěku a smrti posledního papeže » změní svůj pohled na otázku migrace, postaví se silové složky v jednotlivých zemích na stranu svého obyvatelstva. Ale to už budou armády NATO rozjetými džihádisty v evropských městech snadno rozprášeny a likvidovány.“

Veškerá převaha techniky bude Evropě prd platná ve chvíli, kdy by ji měli použít proti nepříteli, který drží evropské obyvatelstvo v dobytých městech jako „lidské štíty“ a clonu proti palbě. Prostí lidé budou umírat po desetitisících a ti šťastnější budou hromadně prchat na sever a ozbrojovat se, čím se dá.

Zákaz vlastnit zbraň bude odvolán až poté, kdy ty hlavy pošahané v EU a národních vládách pláchnou v posledních leteckých spojích ke strýčkovi v Americe.

Nové vedení zbytku Evropy se bude rodit opravdu těžce. Ohniska odporu proti islámskému útoku z jihu budou roztříštěna a likvidována. Balkán, Řecko, Itálie, jižní Francie a Španělsko bude islamizováno a ztráty na životech nemuslimského obyvatelstva budou obrovské.

Pátá kolona vlastních muslimských spoluobčanů a sluníčkáři milovaných migrantů porazí odpor ve zbytku Francie a v jižní části Německa i v Rakousku. Džihádisté směřující z Balkánu na Maďarsko a Čechy nebudou nijak tlačit na pilu, protože prostor, kde v podstatě není co ukořistit kromě typické české bídy, je příliš zajímat nebude.

Dokonce ani vstřícné usnesení našich „milovaných“ VIP v českém parlamentu o tom, že sex s kozami a jinou havětí vyjímá z trestního zákoníku a fakt, že vláda nakoupí stáda kamzíků a horských koz v jižní Americe pro aktivní ochranu ženské části populace našeho státu, se nestane lákadlem pro jejich průnik do střední Evropy.

Ani toto personální opatření k vybavení speciálních sexcenter ani nepřítomnost vlastní armády v domácím prostoru v důsledku nasazení jejich existujících drobtů v zahraničních misích, vládou vítané hosty nepřiměje napřít válečné úsilí proti českým zemím, Moravě a Slezsku.

S postupem k severu Evropy se bude postup islamistů zpomalovat a odpor nových evropských vojenských uskupení prostých občanů zbavených těch stvůr nahoře z bývalého centra EU bude sílit…

Zlomem ve vývoji konfliktu bude okamžik, kdy se — přes velké vnitřní napětí způsobené pátou kolonou domácí islámské populace — podaří zabránit vstupu agresorů na britské ostrovy. A to zejména proto, že v Lamanšském průlivu bude možno použít proti výsadku agresorů moderních zbraní, které si angličtí vlastenci dokáží uchránit před vzbouřenými davy vlastních islámských hord.

Postup islámu bude zastaven někde na úrovni Amsterdam, Appeldorm, Entschede, Padeborn, Kassel, Jena, Norimberk, pokračuje Marťánek. Pravděpodobně proto, že Evropané se konečně naučí opět vetřelce nenávidět a zabíjet poté, kdy se agresoři v prvé řadě postarají o likvidaci dnešních tzv. sluníčkářů, kteří jim budou nabízet své hlavy na stříbrných podnosech. Nevylučuji ani fakt, že bojeschopnost islámských hord poklesne i díky aktuálnímu nedostatku hurisek k obsluze hrdinů padlých za Alláha.

Po stabilizaci frontové linie konečně nové evropské vedení zruší sankce proti Rusku a pochopí, že je třeba přehodit výhybku od západu k východu. Američané s pomocí Evropě nebudou nijak spěchat, její totální roztříštění a likvidace jim vyhovuje a už připravují nový Marshalův plán, který dokonale pozvedne jejich krachující ekonomiku.

Nakonec pomůže Král severu. Tolikráte Evropany popliván a dehonestován jako netvor a zákeřný nepřítel. Napře přesto na požádání zbytku Evropy svoji techniku a vojenskou sílu proti obsazené části Evropy prakticky zbavené evropského obyvatelstva a zažene útočníky zpět do Středozemního moře.

Religion-Of-Peace

Tak tohle mi vyprávěl můj zelený průvodce. Je ovšem pravdou, že něco mi v mém nitru po celou dobu volalo: Tohle přece není možné, islám je náboženství míru, on se musí mýlit! Multikulti je podle našich politiků přece tím nejlepším, co Evropu mohlo potkat! A mužnost bez viagry, toho si přece musí evropská žena vážit!

Angela Merkel: ...wir schaffen das ...wir schaffen das ...wir schaffen das (německá lidová karikatura)
Angela Merkel: …wir schaffen das …wir schaffen das …wir schaffen das (německá lidová karikatura)

 

A pak zazvonil budík… Má hlava spočívala na hromádce knih o budoucnosti lidstva. M.j. na Nostradamových proroctvích a záznamu středověkých proroctví prostých lidí z území střední Evropy ve starém brožovaném vydání z první republiky. A pochopil jsem, že můj sen byl inspirován proroctvími, která o dnešní době hovoří jasně a jsou v knihovnách lehce dohledatelná. Jaká škoda, že Merkelová a Sobotka neumí číst. Určitě by se pak nechovali jako idioti.

Nebo ten Marťánek byl přece jenom vůl a zabloudil do jiné varianty současného dění?