Ruský prezident Putin přímočaře odpovídá na otázku reportéra BBC ohledně tzv. „agresivity“ Ruska

Protože situace ve světě se vyostřuje… je nejvyšší čas uvádět věci na pravou míru…

Opakovaně zdůrazňujeme že „nefandíme“ ani jedné straně! Naším cílem je vytvořit komplexní obraz, který vám milí čtenáři umožní si udělat vlastní objektivní názor, prohlédnout uměle vytvářené iluze a pochopit oč tu doopravdy běží!

Pochopte prosím, že lidstvo jako celek je záměrně manipulováno směrem k energiím strachu, nenávisti a agresivity podle hesla „rozděl a panuj“. Proč?

Pochopte prosím, že ve skutečnosti jde jen a jen o lidské duše! A naším hlavním úkolem je nenechat se vmanipulovat do kolotoče násilí a negativity. Pokud to připustíme, sami sebe v tom pekle uvězníme…

Osvětlit je nutné například záměrně a úmyslně zamlžovaná fakta o tom, kdo vyvolal občanskou válku na Ukrajině nebo o tom, kdo neustále agresivně rozšiřuje své vojenské základny po celém světě…

Můžete hádat třikrát vážení a milí ;-) Je to Rusko? Nebo…?

Pokud jste neuhádli, můžete se podívat na naše starší analýzy, kde Ukrajinské dění dáváme do souvislostí i v dlouhodobém historickém kontextu…

Věděli jste, že tohle vše začalo už dávno v historii v okamžiku, kdy Vatikán vyslal svou tajnou službu (obecně známou jako jezuitský řád), aby zlikvidoval prosperující protestantský stát jménem Rzecz pospolita Polska, což byla polsko-litevská unie v 16. století? Věděli jste?

polsko-litva
Roku 1569 schválila šlechta na zasedání sejmu v polském Lublinu 1. července 1569 úplné sjednocení Litvy s Polskem do jednoho státu, který se dále nazýval Rzecz pospolita Polska.

Vladimir Putin odpovídá na tiskové konferenci 18.12.2014

Vysílaly ji televizní kanály První, Rossija 1, Rossija 24, rádio Radio Rossii, Majak, Vesti FM. Na tiskovou konferenci se akreditovalo 1259 ruských a zahraničních novinářů. Otázky západních novinářů ukázaly, že oni často netuší „která bije“. Vymývání mozků na Orwellovském Západě evidentně funguje velmi dobře….

Nebudu to komentovat, jen cituji komentář jednoho diváka. A pěkně vás prosím, vážení a milí, nenechte se manipulovat… v klidu a nezaujatě si složte fakta dohromady. Stále totiž platí že 2+2=4!

Komentář diváka

Sokujici JE, ze USA ma na 900 zakladen ve 130 ze cca 150 zemi sveta, a ze po zruseni Varsavske smlouvy nejen NATO nebyla zrusena, ale i navzdory dohode se roztahuje na vychod, bezprostredne k ruskym hranicim. Sokujici JE, ze EU, USA a Ukrajina odmitly odsoudit propagandu fasizmu, ze dodnes neodsoudily masakry v Odese a Mariupolu a genocidu na Donbase. Sokujici jsou udalosti v Iraku, Lybii a vsude, kde Amerika nasazuje svou velmi zvlastni „demokracii“. Pekny den a MIR vsem slusnym lidem.
US Military Involvement and Expansion (2005)
US Military Involvement and Expansion (2005)

Velká tisková konference Vladimira Putina 18.12.2014

https://www.youtube.com/watch?v=yYIwg68q0P4

Tiskovou konferenci ruského prezidenta vysílaly televizní kanály První, Rossija 1, Rossija 24, rádio Radio Rossii, Majak, Vesti FM. Na tiskovou konferenci se akreditovalo 1 259 ruských a zahraničních novinářů.

Where_will_it_end-spheres-of-influence


Další informace