Sankce proti ruským sportovcům. Jak dopadla olympijská myšlenka v provedení křesťanské civilizace? Poznáte rozdíl mezi „křišťálově čistou“ západní sportovkyní a „nadopovanou“ Ruskou?

V politickém celosvětovém běsnění současné doby tak trochu zapadá otázka sankcí proti ruským sportovcům v souvislosti s blížící se olympiádou. A vlastně nejen s olympiádou, ale vůbec je veden tvrdý útok proti ruskému státu, který údajně dopingové excesy svých sportovců centrálně organizuje a zakrývá před veřejností.

K protiruskému tažení ve sportovním světě je využívána organizace s hlubokými kořeny v anglo-americkém civilizačním prostoru s názvem Světová antidopingová agentura (anglicky World Anti-Doping Agency, odtud zkratka WADA, francouzsky Agence mondiale antidopage, odtud zkratka AMA): Tato údajně nezávislá mezinárodní organizace  je zaměřena na boj proti dopingu. Byla založena 10. listopadu 1999 v Lausanne ve Švýcarsku a jejím hlavním iniciátorem a sponzorem byl Mezinárodní olympijský výbor, který dodnes zajišťuje zhruba polovinu jejích příjmů. Na základě rozhodnutí z roku 2001 se v roce 2002 ústředí organizace přestěhovala do Montrealu v Kanadě.

Jako vše, co funguje v gesci západních tajných služeb, podobně jako mnoho jiných tzv. nezávislých světových organizací živených dolarovými injekcemi americké administrativy, i tato WADA se zapojila do seriálu na pokračování v rámci tzv. protiruských sankcí a vede si velmi aktivně. Rozhodla se na základě vlastních neprůhledných dopingových testů prováděných svými vybranými laboratořemi označit ruské sportovce před olympiádou v Soulu „an block“ jako podezřelé z dopingu podle zásady, že „tam, kde není ruským sportovcům doping přímo prokázán, se tak stalo pouze nedopatřením a je proto nutné postavit tomuto nepříznivému vývoji zřetelnou hráz“ :-)

Pozn.: Zdá se že veškerá obvinění ve snaze poškodit reputaci RF jsou *zpětně* vykonstruována na základě svědectví jediné osoby — a to je přinejmenším podezřelý postup! Dotyčný svědek je navíc už od roku 2011 terčem kriminálního vyšetřování a utekl do USA, poté co byl v Rusku obžalován — nabízí se tedy i ta možnost, že tento pán si prostě ve spolupráci s FBI zachraňuje kůži a mstí se těm, kdo ho obžalovali: Grigory Rodchenkov was the former chief of the Russian Anti-Doping Centre, but had been under criminal investigation, since 2011, after his sister was arrested for selling sanctioned performance-enhancing drugs to athletes… Grigory Rodchenkov became the sole “witness” in claiming Russian Olympic athletes did drugs

K ekonomickým sankcím, hybridní válce a obkličování Ruska vojsky NATO je prostě nutno přidat sankce na sportovním poli. Snad proto, aby i ten poslední moula mezi námi řadovými občany, který už ani nesleduje bezcenné blábolení o ruské hrozbě na ČT1, byl prostřednictvím jemu stále ještě dostupných sportovních zpráv vehnán do řad nepřátel Ruska, které (údajně) přece tak flagrantně porušuje to poslední čisté, které člověku na této Zemi zbývá — totiž férový přístup ve sportovních kláních.

Opravdu porušuje?

Nechci se pouštět do politiky a říkat ty či ony soudy o tom, zda je to tak či onak. Nejsem k tomu kompetentní a snažím se pohlížet na vývoj v této kauze nezaujatě. Což je velmi obtížné s přihlédnutím k známému zvyku západních médií vyrábět podobné kauzy s dokonale zvládnutou bájnou lhavostí.

Ale oko vidí a není blbec, říkávalo se u nás v dobách mého mládí. Do mého do oka při procházení internetem padly nějaké obrázky. A možná náhodou jsem se začetl i do textů u nich uvedených. A těm z vás, kteří jste to štěstí neměli, chci dnes přiblížit zajímavé informace, dokreslující onen politický akt našich drahých spojenců v NATO v podobě sportovních sankcí proti ruským sportovcům tak trochu z jiné stránky.

V souvislosti s dopingovou aférou se na internetu začaly  objevovat fotky, které porovnávají dopingově „čisté“ americké a západní sportovkyně vůbec a „nadopované“ Rusky. Fotografie, které by měly lidem znalým problematiky dopingu, zneužívání steroidů a jiných zakázaných látek dokumentovat přímo v reálu propastný rozdíl v přístupu sportujících žen obou /údajně tak nesmiřitelně/ rozdělených částí světa. Podívejte se na ně spolu se mnou očima Kanaďana Bena Kampena:

Its easy to see which one is on steroids It has to be the Russian

Kanaďan Ben Kampen na svém Twitteru zveřejnil fotografie americké gymnastky Simone Bilesové a Rusky Aliji Mustafiny. Obě ve svém oboru představují světovou špičku a již z prvního pohledu na tyto fotografie je naprosto zřejmé, která z žen svojí muskulaturou se blíží svým mužským protějškům a velmi pravděpodobně používá při přípravě na sportovní klání steroidy. Jistě ani vy nemáte žádné pochybnosti. 

K hodnocení se přidali i další uživatelé internetu. Někteří ony svalové dispozice Američanky dávají do souvislosti s pravděpodobným přebytkem salátů a stoprocentních přírodních džusů ve stravě :-) jiní onu křehkost ruské krásky považují naopak za další důkaz umného zastírání dopingu ze strany ruské vlády a Putina osobně.

Pokud maskulinně tvarovaná postava u žen bývá spolehlivým dokladem příjmů steroidů, situace je poměrně jasná. Vše se ovšem na rovině politiky neúnosně komplikuje tím, že tou mužsky vyhlížející ženou vlevo je právě Američanka a to křehké děvčátko vedle ní je Ruska.

Russian must be giving drugs to the wrong person

Pojďme dál. Ben Kampen si počkal, až bude jeho příspěvek populární a „vytasil“ druhé eso. Na paškál si vzal tenistky Máriu Šarapovovou a Serenu Williamsovou. Ke svému příspěvku přidal komentář, že Rusové musí asi dávat doping špatným osobám a nebo ty je proti příkazům shora pravděpodobně hází do koše. Je pravdou, že zaručené „čistá“ a „žensky křehká“ Serena Williamsová to sice dotáhla dále než Mária Šarapovová, která ovšem byla světovou třídou taky. A možná by bylo všechno jinak a před skutečným vrcholem a Marií Šarapovovou stálo jen pár desítek či set dávek posilujících prostředků, které Wiliamsové /zdá se/ nechyběly.

Já osobně se přiznám, že mít Wiliamsové svaly, tak v oboru pornoherec bude onen Janda z Evropských hodnot oproti mně pouhým ratlíkem proti gryzzlymu. A měl bych možná šanci si ještě dnes něco přivydělat k té almužně, co čeští politici, ti srandisti k popukání, nazývají důchodem. Tady obě ženy máme ještě jednou:


Olga Zajceva a Marit Bjørgenová

A do třetice všeho dobrého. Norská běžkyně na lyžích Marit Björgenová /na obrázku níže vlevo/ v únoru na MS získala rekordní 15. zlatou medaili z mistrovství světa. Tuto ženu asi znají hlavně milovníci lyžování, pokud však tuto úspěšnou ženu uvidíte společně na fotografii hned vedle třeba třeba vynikající ruské biatlonistky Olgy Zajcevové, které WADA zakázala start na únorové olympiádě, musíte se ptát, jak je to vůbec možné.

Fotka uživatele Erich Hanzlíček.

Vlevo: Marit Bjørgenová, norská běžkyně na lyžích, od WADA dostala povolení užívat steroidy „na astma“. Vpravo: Olga Zajceva, ruská biatlonistka, WADA ji zakázala start na olympiádě.

Já, laik, přidávám do diskuse svůj pohled. Za svých více než šest desítek let viděl spoustu ženských těl, těch nahých i spoře oblečených. Ale když na straně jedné vidím dívčí postavu blondýnky a svaly oné tmavovlásky, jsem připraven věřit tomu, že je to s tím dopingem opačně. Prostě moc svalů na to, aby to bylo přírodní.

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/news/olga-zajceva-a-marit-bjorgenova/

A není to jen o steroidech! I vrány na na poli si něco krákají o tom, že mnohé ty osvalené sportovkyně západu jsou těžké astmatičky a mají povolené brát posilující léky proti tomuito astmatu, čili legálně dopovat. Například je zajímavé, kolik je sportovkyň a sportovců s těžkým astmatem mezi norskými běžkyněmi a běžci na lyžích!

Zřejmě je to v tom Norsku pěkně „zasmogované“. Ještě nedávno tam byl nejčistší vzduch a teď to tam připomíná Ostravsko! A minulý týden ve Světovém poháru obsadilo 5 /slovy pět/ těžce nemocných astmatických sportovkyň z Norska prvních 5 /slovy pět/ míst! Až na místě šestém přišly na řadu příslušnice jiných národů. Náhoda?

TOBLACH (It.) — Závody SP v běhu na lyžích

Ženy – stíhací závod 10 km klasicky: 1. Björgenová 25:19,3, 2. Östbergová -0,3, 3. Wengová -0,8, 4. Jacobsenová -21,5, 5. Hagaová (všechny Nor.)

Další astmatik mezi vrcholovými sportovci jako kandidát na doping se v těchto dnech objevil mezi cyklisty. A není jím nikdo jiný než čtyřnásobný šampion Tour de France Chris Froome. Má reálnou šanci přijít o svůj titul ze španělské Vuelty, na které letos překročil povolený limit léku na astma. Nabízí se otázka: kolik asi inhalátorů s sebou má při etapách dlouhých přes 200 km a 6 dní v ikonickém cyklistickém závodu západního typu zapotřebí jeden závodník s astmatickými záchvaty? Jak to dokáže udýchat ve vražedných kopcích Francouzských Alp či jinde?

Měl jsem přítele, který odešel z tohoto světa v padesáti letech na selhání dýchání v důsledku těžkého astmatu. Pokud je mi známo, již v období po třicítce, kdy my ostatní běhali na fotbalových turnajích o bečku piva, on ty bečky hlídal. Byl totiž rád, že se u toho nemusí hýbat. Pohyb při dané nedostatečnost plic byl jeho velikým problémem. Napadá mne: možná měl jít trénovat na Vueltu či běhat za Norsko, mohl být ještě naživu. Ale pozdě bycha honiti!

A ještě pár snímků, co v diskusi na internet poslali čtenáři. Podle tváří tyto sportovkyně neznám, ale myslím si, že po názorném přehledu výše už naprosto bez problémů rozpoznáte, která z nich patří kam. Zde jsou:

Prosím, připomeňte si slova prezidenta Zemana, k němuž mám spoustu výhrad, ale který je pro nás teď a tady mužem na pravém místě. Nabádá vás, abyste mysleli samostatně a nenechali se sebou manipulovat světová a s nimi i česká média a českou televizi. Jsou totiž zatraceně dobře placeni za to, aby vyli podle not svých pánů, kteří je drží na vodítku… A jejich řečí je řeč lži!

Z uvedených případů je vidět opět použití dvojího metru WADA na sportovce. Vše je jen hnusná politika USA a jejich vazalů! Už zasahují i do sportu! A je vidět, že těch jejich přicmrndávačů je víc než dost. U nás tím vyniká speciálně biatlonistka Koukalová. Ta jak může, tak si do Rusů kopne a ráda i do prezidenta Zemana. Typická nemyslící sluníčkářka… Logiku ani mozek sluníčkáři přece nepotřebují.