Stručný propočet hodnoty českého občana podle pravidel EU… aneb jak si vás v Bruselu cení

Jen velmi stručně, ale velmi výstižně se nevolení pánové z Evropské komise vyjádřili k tomu, jak si cení občana naší republiky, tedy vás, mne a kohokoli z nás. Podle návrhu Evropské unie se stát, který odmítne přijetí tzv. uprchlických kvót /to znamená nepotřebných imigrantů odložených našimi unijními přáteli na západě/, musí podrobit z rozhodnutí všemocné komise zaplacení vysoké pokuty. Hovoří se o cca 250 tisíc Eur za jednu osobu nepřijatého, resp. odmítnutého migranta.

muslim-imigrant-open-or-die

Tato částka rozhodně není zanedbatelná, orientačně představuje v korunách cca 6,5 milionu korun. Podle tvrzení vysokých úředníků EU nejde o pokutu, ale o náklady na na takto nepřijatého migranta, které budou tímto způsobem refundovány vládám zemí, z nichž tito lidé díky našemu nesouhlasu neodejdou.

Nebudeme tedy daleko od pravdy, když konstatujeme, že EU oceňuje jednoho migranta touto /pro nás/ astronomickou částkou.

Podívejme se na věc z možná poněkud nezvyklého, ale hodně vypovídajícího úhlu pohledu. Podle našich vládních údajů nám .
naše tolik milovaná a nesmírně štědrá Unie za 12 let našeho členství v ní poskytla velkoryse v dotacích celkem čistých 561 miliard korun. Buďme také velkorysí a ponechme stranou, že bohaté evropské státy za stejnou dobu získaly od nás více než čtyřnásobek této cástky na odvodech zisků svých firem zdaňovaných u nich v zahraničí.

Ponechme rovněž bez povšimnutí,  že díky skvělému vedení vlády v čele s tím p*asetem Sobotkou /přiléhavější výraz, kterým ještě nedávného lídra sociálních demokratů označil prezident, nechme zatím z humanitárních důvodů stranou/, skončila převážná část těchto prostředků v kapsách politických stran, jejich lídrů a s nimi spřátelených bossů, jak to ostatně bylo i Unií pro zainteresování vlád východoevropských států na podvádění vlastních občanů i původně zamýšleno.

Řekněme si pouze, že kupeckými počty vzato tzv. čisté unijní dotace na jednoho českého občana představují zhruba desetimilióntý podíl z oněch 561 miliard korun, což představuje zhruba 57 tisíc korun.

Prostým porovnáním obou částek zjistíme, že EU vydává podle všeho na jednoho migranta částku zhruba 120 x vyšší než na jednoho našince.

Nuže, český občane, narozený z českých rodičů, vychovaný v Čechách, pracující v Čechách a dbalý českých zákonu, postav se před zrcadlo. To, co vidíš, má v očích následovníků jistého neslavného frajtra v čele známé tisícileté říše z dob první poloviny dvacátého století, takto Junckera, Merkelové, Tuska, evropských komisařů a vůbec celé té havěti z Evropské komise 120krát nižší hodnotu než muslim, obvykle negramotný afgánský nomád, beduínský pastevec koz či pologramotný syrský zedník vydávaný médii na západě za vědce či inženýra.

Když postavíš před zrcadlo svou čtyřčlennou rodinu, stále máš ty i se svými nejdražšími v očích bruselských úředníku 30krát nižší hodnotu než kdokoli z těch, kteří přicházejí, abys je živil.

Budou volby, český člověče, a s nimi budeš mít šanci zase volit ty stejné ku*vy do parlamentu, jako už tolikrát. Tytéž ku*vy, které ti už nejednou v tzv. demokracii českého typu dokázaly, že se tě pak čtyři roky nebudou na nic ptát a budou si s tebou tvým jménem dělat, co chtějí! Jak se svým tzv. demokratickým právem naložíš?

Všichni kromě Pirátů a Okamury své velmi nevalné kvality /viz restituce, boj s korupcí, účast českého kanonenfutru v amerických válkách atd. atd./ už dokonale předvedli. Nepochybuj o tom, že se od nich po volbách dočkáš i podrazu ve věci migrace a přivedení cizí /ne/kultury do svého města, své ulice, bloku svého domu. Oni totiž v tom stejném městě, té stejné ulici a tom stejném nájemním domě s tebou a s nimi žít nebudou! Dovolíš jim a Evropské Unii, aby udělali tobě a tvým dětem ze života peklo, jako to udělali prostým lidem všude na západě?

Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu... všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!
Málo známý propagační plakát EU má symboliku dokonce dvojnásobnou: Babylonskou věž, která je v Biblickém Janově zjevení jasně spojena se Satanem. A pak dokonce i reverzní negativní pentagram, jakožto hlavní symbol satanismu… všímejte si převrácených hvězd! Tohle je silné kafe!

eu poster 1992-babylon tower 2

Pozn. redakce na závěr: Stojí za zamyšlení, proč vlastně je tak očividně podporována islamizace Evropy! Podívejte se na fakta a přemýšlejte »