Gender Agenda 2030: A sign outside a 'restroom' in America questions gender definitions. Photo: Gerry Broome/AP

Totalita je tady znovu — již není možno svobodně říkat svůj názor: Milan Brázdil se stal terčem nenávisti za vyslovení pravdy o homosexualitě. Díky za všechny lidi s prostým selským rozumem a rovnou páteří!

Aktuální doplnění informace o tom, jak Babišovo ANO legalizuje homosexuální manželství »

V jaké době to žijeme, že již není možno říkat opoziční názor bez toho, aby se na vás sesypala kupa „hejtfríí“ nenávisti? Když se ještě říkaly věci na rovinu, říkali jsme uvedené situaci totalita. Vítejte v nové totalitě liberálně-globalistického-euro-bolševismu!

Znovu jsme se dožili doby, kdy se lidé bojí říkat názory na rovinu…


Britský lékař byl vyhozen z práce, protože trval na objektivně pravdivém výroku, že pohlaví jedince je určeno při narození!

telegraph.co.uk-2018-government-drops-doctor-says-gender-given-birth

Co je to za šílenost? Víte kam směřuje západní společnost? Chcete ji následovat?

Nápověda: Do p****e

Dr. David Mackereth pracoval jako lékař šestadvacet let pro britskou Národní zdravotní službu (NHS), ale ani jeho dlouholetá praxe a zaměstnanecká „věrnost“ jej neuchránily od vyhození z práce. Nikoli proto, že by zanedbal své povinnosti, ale pro jeho názory, které se neslučují s levicovým (liberálním) viděním světa.

Pětapadesátiletý otec čtyř dětí si dovolil zpochybnit globalistické „náboženství“ a říci, že pohlaví je určeno při samotném narození a existují tedy jen dvě pohlaví.

„Nemohu být přece nucen, abych nějaké pohlaví označoval konkrétním zájmenem. Nechci nikoho svými názory urážet. Ale pokud je kvůli tomu vyhozen lékař z práce, měli bychom se zamyslet kam směřuje naše společnost,“ cituje The Telegraph zkušeného lékaře, který ví, že pohlaví je definováno biologií a genetikou a z tohoto důvodu rozlišuje „jen“ mužské a ženské pohlaví. Citace originálu:

Dr. Mackereth: “I don’t believe I should be compelled to use a specific pronoun. I am not setting out to upset anyone. But, if upsetting someone can lead to doctors being sacked then, as a society we have to examine where we are going.”

Orwell se spletl, nebyl to rok 1984, nýbrž 2018

Britský lékař, kterého vyhodili z práce protože odmítal transgendery oslovovat zájmenem, na které se ten den zrovna cítili, mluví o atmosféře strachu ve své profesi. Zaměstnanci jsou prý trénováni, aby jeden na druhého donášeli za porušování antidiskriminačních zákonů. Každý, kdo zpochybňuje neomarxistickou gender ideologii, která si vymyslela že pohlaví je „sociální konstrukce“ (neboli výsledek výchovy ve společnosti), čelí „lynčování“. Lékaři prý musí těhotné ženy nazývat „těhotnými lidmi“, aby transgendery „neurazili“. Mezi zaměstnanci pak přirozeně panuje strach…

David Mackereth říká, že proti transgenderům nic nemá, ale že je třeba, aby lidé mohli říct, co si myslí a bránit to, čemu věří. Jinak se společnost změní v diktaturu a totalitu.

Kam jsme to dopracovali, že už není možno svobodně říkat objektivní pravdu?


S rozumem v koncích: Globalistickou genderovou ideologií a islamismem napadená Velká Británie je na hlavu postavená… aneb Kocourkov verze 2.0

www.mirror.co.uk-dozens-schools-ban-girls-wearing-skirts gender agenda

Nejméně čtyřicet škol v Británii mění od září přístup k oblékání studentů a další školy o tom jednají. Dívenkám na školách nově zakázali nosit sukně, jinde pro změnu klukům zakazují kraťasy a krom kalhot mohou mít pouze sukně… :-)

Na škole v Lewesu ve východním Sussexu prý dívkám sukně zakázali údajně pouze proto, protože se žáci ptali, proč mají holky a kluci něco jiného… :-) Na střední škole Woodhey pro změnu uznali sukně jako nedůstojné, trapné a ponižující, protože prý dívky někdy sedí na schodech školy.

V Bradfordu několik škol s vysokým počtem muslimských studentů zakázalo dívkám nosit sukně, protože podle islámké šaríi jsou příliš necudné. Pouze v kalhotách budou studentky chodit také na většině škol v Ipswich, Leedsu a v Grimsby. Na Whitefieldské škole začne platit zákaz sukní pro dívky od září 2018…

muslim islam shariah-controlled-zone

Tohle s tím mohamedánstvím je asi jediné co smysl dává, když víme, že islám je skutečným otroctvím pro ženy, který je vychovává k absolutní podřízenosti vůči mužům a k povinnému zahalování… a předpokládáme-li samozřejmě že mocipáni mají v plánu islamizaci. Dívky se mohou těšit na černé islámské pytle, již brzy…

Vítejte v Britanistánu!

Bizarní je to každopádně… Maminky a tatínkové, nenechte ze svých dětí vyrůst (neo)liberální šílence… tedy pokud vám záleží na tom aby žily svobodně…

Pták popírák — v roce 2018 vzniká moderní bolševický člověk pro nový světový řád. List The Times napsal že místo sukní budou muset dívky nosit kalhoty. Školy vynucují uniformy z genderového hlediska neutrální, aby vyhověly transgenderové neomarxistické ideologii. Times také upozornil na to, že se tato iniciativa škol časově shoduje s rozhodnutím vlády Spojeného království o nutnosti uznání práv transgenderů. Kresba: Sputnik
Pták popírák — v roce 2018 vzniká moderní bolševický člověk pro nový světový řád. List The Times napsal že místo sukní budou muset dívky nosit kalhoty. Školy vynucují uniformy z genderového hlediska neutrální, aby vyhověly transgenderové neomarxistické ideologii. Times také upozornil na to, že se tato iniciativa škol časově shoduje s rozhodnutím vlády Spojeného království o nutnosti uznání údajných „práv“ transgenderů.

Normální je vidět!

Následující zpráva je jednou z mnoha, které potvrzují naše předchozí informace o tom, kterak globalistický neoliberalismus Agendy 2030 protlačuje svou propagandu skrze podplacené neziskovky i média…

Lékař a poslanec Milan Brázdil se nebál vyslovit prostou pravdu, že homosexuálové jsou jistým způsobem postižení. A sluníčkáři už podle své nenávistné hejtfríí ideologie piští, urážejí a nadávají do údajných „nácků“. Citujme si podle lidovky.cz »

„Nevím, za co bych se měl stydět. Tito lidé chtějí děti a jsou podle mě nešťastní právě proto, že je mít nemohou,“ vysvětlil politik v rozhovoru pro server Lidovky.cz s tím, že mu jde o zachování institutu manželství.

Díky za všechny lidi s prostým selským rozumem a rovnou páteří

Poslanec Milan Brázdil (za ANO) se za „tvrdá“ slova na adresu homosexuálů nehodlá omlouvat. Opakovaně gaye a lesby označil za postižené lidi, kteří nemají nárok na to, aby byli manželé a měli děti. „Nevím, za co bych se měl stydět. Tito lidé chtějí děti a jsou podle mě nešťastní právě proto, že je mít nemohou,“ vysvětlil politik v rozhovoru pro server Lidovky.cz s tím, že mu jde o zachování institutu manželství. Zdroj: lidovky.cz
Poslanec Milan Brázdil (za ANO) se za „tvrdá“ slova na adresu homosexuálů nehodlá omlouvat. Opakovaně gaye a lesby označil za postižené lidi, kteří nemají nárok na to, aby byli manželé a měli děti. „Nevím, za co bych se měl stydět. Tito lidé chtějí děti a jsou podle mě nešťastní právě proto, že je mít nemohou,“ vysvětlil politik v rozhovoru pro server Lidovky.cz s tím, že mu jde o zachování institutu manželství. Zdroj: lidovky.cz

Milan Brázdil, rozhovor

Lidovky.cz: Mrzí vás, že jste nyní, i jak jste řekl, „popotahován“ za váš výrok o homosexuálních párech?

Ne. Nevím, za co bych se měl stydět. Tito lidé chtějí mít děti a jsou podle mě nešťastní právě kvůli tomu, že je mít nemohou. Já jim v ničem nebráním, ať se mají rádi, to všechno, ale děti mezi sebou mít nemůžou, a proto jsou nešťastní. To podle mě není manželství. Ano, jsou to lidské bytosti, které mají mít stejná právana všechno ostatní jako my ostatní. Mohou se mít rádi, užívat si života, ale manželství to není. To je všechno, co jsem k tomu chtěl říct. Možná jsem byl tvrdý, to je pravda…

Lidovky.cz: Použil jste výraz „postižení lidé“. Proč jste napsal právě tato slova? Chtěl jste zdůraznit vaší myšlenku, nebo homosexuály skutečně považujete za postižené?

V médiích to vyznívá jinak. Vím, napsal jsem to takhle. Chtěl jsem říci, že jsou nešťastní z toho, že nemohou naplnit svůj vztah tím, že budou mít děti. V tom vidím to jejich postižení. I proto jsou takto tvrdí a nesnesou opačný názor. Většinový názor. Postižení jsou sami sebou, protože si uvědomí, že to nejde. Tak jsem to myslel. Postižený? Kdo je dneska postižený, a kdo normální? Kolikrát člověk váhá, jestli je tady dneska ještě ta normálnost. Výrazem postižený nemyslím, že jsou nemocní.

Lidovky.cz: Bavili se s vámi kvůli tomuto výroku, za nějž jste teď mnohými lidmi kritizován, i kolegové z hnutí ANO? Někteří mají jistě opačný názor. Například vaše stranická kolegyně Radka Maxová je předkladatelkou návrhu o manželství pro stejnopohlavní páry, který podpořili i další členové hnutí.

Nijak. Zrovna včera jsme si o tom trochu vykládali. Někteří mají opačný názor. Někteří to třeba neřeknou úplně jasně, protože se bojí, ale souhlasí se mnou. Já si myslím, že jde o partnerství, nikoli manželství. Nikdo na mě ale neútočí.

Lidovky.cz: Do sněmovny jste se dostal mimo jiné i díky oblibě související s vaší úspěšnou lékařskou praxí. V roce 2010 jste převzal od tehdejšího prezidenta Václava Klause ocenění Zlatýzáchranářský kříž za to, že jste rok předtím zachránil život muži, jehož do srdce zasáhla metr a půl dlouhá tříska z pily. Nebojíte se, že kvůli výroku o „postižených lidech“ třeba ztratíte podporu některých voličů?

Nikdy jsem nedělal nic kvůli tomu, abych si zvyšoval popularitu. Nechci nikomu přitakávat, když má odlišný názor než já. Nikdy to dělat nebudu.

To ocenění jsem dostal za svou prácia lidé si toho všimli. Nebudu nic měnit. Nebudu se přetvařovat a říkat věci v naději, že za to získám nějaké body. Myslím, že lidé, kteří se na mě obrátili s výhrůžkami, by třeba ani nedokázali ocenit mou práci.

Lidovky.cz: Těmi výhrůžkami máte na mysli reakce poté, co vyšlo najevo, že jste se o homosexuálech vyjádřil jako o „postižených lidech“? Od koho vzešly?

Ano. Šlo o různé facebookové příspěvky. A byly vážně tvrdé. Lidé se mě ptali, v jaké společnosti to žiju a že doufají, že si mě najde nějaký gay a rozbije mi hubu.

Lidovky.cz: Objevují se i výroky, že jste homofob. Myslíte, že naplňujete podstatu výrazu homofob?

Jak jsem řekl – ať se lidé mají rádi, jsou spokojení. Myslím, že žádnou homofobii nemám, ale nejsem pro to, aby lidé tohoto typu uzavírali manželství. V tom je ten rozdíl. Nemám proti nim nic. Necítím nenávist, nic takového. Ať uzavírají registrované partnerství, to je v pořádku.

Lidovky.cz: Chápu to správně tak, že vám jde pouze o zachování institutu manželství v té původní podobě s důrazem na plození a výchovu dětí, a že proti jinému svazku lidé nic nemáte?

Přesně tak. Proti registraci nemám vůbec nic. Doteď s tím byli spokojeni, ale teď to pokračuje dál. Nevím, u čeho by to mohlo skončit. Fobii nicméně nemám.

-konec citace-


Na férovku — jde o snahu zničit lidskou rasu na Zemi

Hate-free = nenávist zdarma — kterou vám "tolerantní" neoliberální levičáci rádi a zdarma vrchovatě poskytnou...
Hate-free = nenávist zdarma — kterou vám „tolerantní“ neoliberální levičáci rádi a zdarma vrchovatě poskytnou…

Za bolševického totáče se některé privilegované „nenormality“ z politických důvodů nesměly nazývat nenormalitami, resp. nemocí či postižením, zatímco jiné ano. A protože již žijeme v nové, sice lépe maskované orwellovskou novořečí (new-speak), ale přesto totalitě neo-marxistického neo-liberalismu, přesně proto opět dochází k cenzuře a potlačování nehodících se idejí (rozumějte, těch, které nesouhlasí s eurobolševiky).

Normální je vidět, být slepec je nenormální. Podobně tak je normální být heterosexuálem, být homosexuálem je nenormální. Normální je mít vlasy, být plešatý je nenormální.

Takže si to vezměme podrobněji: Pokud dotyčný není schopen zamilovat se do osoby opačného pohlaví, je to odchylka od normálu, podobně jako třeba dyslexie či dysgrafie, nebo dejme tomu frigidita/impotence. Jestli tomu někdo řekne „odchylka“, jiný „porucha“, další „nemoc“ či „postižení“, na tom nezáleží, podstata je stejná. Opakovaně zdůrazňujeme že máme rádi všechny své bližní, ať si klidně žijí ze svého pohledu plnohodnotný sexuální život, navazují vztah s osobou stejného pohlaví…

…ale pokud do toho chtějí zatahovat děti, jde jednoduše o zločin — i kdyby si to nechali 100kráte zlegalizovat. Zapojování dětí do nepřirozených homosexuálních rodin je především proti přírodě, protože homosexualita je neplodná — jak říká nejen prostý selský rozum. Tyto rodiny v základech poškozují osobnostní, sexuální a mravní vývoj dotčených dětí.

Je to fakt průšvih, vzhledem k tomu, že se dětská mláďata učí přebíráním vzorů z okolí… ty děti si to možná neuvědomují, nicméně ten vzor, který mají ve svém okolí, nasají a uloží si do podvědomí ega — a je zle!! Program a chybný vzorec chování je uložen na celý život. Jen ten ignorant, který neví jak tohle funguje, může říkat že je to jedno.

Ne, ne, rozhodně to není jedno, právě kvůli způsobu, jak se děti učí — napodobováním vzorů z okolí. Dítě nepřirozeně vložené do homosexuální rodiny bude od začátku programováno nepřirozeně!

Nepřiznávaným cílem genderové ideologie (v součinnosti s migrační islamizací) je vychovat snadno ovladatelné stádo ovčanů, maximálně potlačit rozvoj opravdové Kristovské lásky a zablokovat duchovní vývoj na této planetě. Homosexualita samozřejmě neplodí děti, takže jedním z cílů je zřejmě i zrychlení vymírání původních evropských národů a jejich nahrazení stádem ovčanů řízených totalitním islámem…


Zdroje:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>