Už zase hoří Reichstag. NATO jako největší teroristická organizace na světě. Velmi neúplný seznam válečných zločinů USA-NATO. Chceme být znovu spoluviníky?

babis-rath-sobotka-politici

Jsme v současnosti svědky, kterak se naši sluníčkoví havlističtí humanitárně bombardovací politici v čele s arcizlodějem Kalouskem »  zaklínají nutností „držet basu“ s našimi prý „mírumilovnými“ kámoši z NATO protože prý nás chrání před prý „zlým“ Putinem, který pro změnu prý naprosto bezdůvodně nechal otrávit vyměněného a pro Rusko zcela bezcenného bývalého dvojitého agenta Skripala »

Jde momentálně o tyto kauzy:

Májová Terezka ihned jasnovidně věděla, že útok na Skripala nařídil sám „ďábel Putin“ a je údajně přesvědčena, že za útokem stojí Rusko, protože ji nic jiného nenapadá :-)

Pak jsme se ovšem ze SkyNews vtipně dozvěděli, že britští chemici nejsou schopni určit původ tzv. novičoku: „Porton Down experts unable to identify ‚precise source‘ of novichok that poisoned spy…“

Příklady útoků pod falešnou vlajkou

Požár Říšského sněmu (Reichstagu) v Berlíně 27. února roku 1933. Hitlerova vláda ho využila jako záminky k masivnímu omezování lidských práv. Obviněný Dimitrov, odmítl soudně ustanoveného obhájce a hájil se sám. Nebyl odsouzen pro nedostatek důkazů. Ve své výpovědi ze zapálení sněmu obvinil vysoké funkcionáře NSDAP.

Zřejmě nikdy neslyšela o hitlerově požáru Reichstagu, o zámince k španělsko-americké válce, o potopeném parníku Lusitania jako zámince která zatáhla USA do 1. světové války, o hitlerovském přepadení vysílačky v Gliwicích která začala 2. světovou válku

U.S. Battleship Maine Explodes, triggering Spanish-American War
U.S. Battleship Maine Explodes, triggering Spanish-American War

Zřejmě nikdy neslyšela o Amerikou vylhaném útoku Vietnamu na loď US námořnictva v Tonkinském zálivu jako zámince pro zahájení války USA proti Vietnamu s následnými miliony mrtvých

Skutečností však je, že 4. srpna v Tonkinském zálivu žádné severovietnamské lodě neútočily. „Naše torpédoborce střílely na přízraky, žádné (útočící) čluny tam nebyly… Nebylo tam nic než temné moře a americká střelba,“ popsal situaci jeden z pilotů zapojených do akce. Sám prezident Lyndon Johnson prý v roce 1965 v soukromí přiznal, že „pokud ví, tak námořnictvo střílelo na velryby“. … Fiktivní přestřelka ovšem měla reálné důsledky. Prezident Johnson ještě v noci 4. srpna amerického času vystoupil s rozhlasovým projevem, ve kterém popsal útok severovietnamských plavidel na americké lodě a zároveň mluvil o právu na vojenskou odplatu »

US democracy in Vietnam: Children running after a napalm attack. The girl in the centre has had her clothes and part of her skin burnt off.
US democracy in Vietnam: Children running after a napalm attack. The girl in the centre has had her clothes and part of her skin burnt off.
US democracy in Vietnam: Over 200 civilians are killed by USA soldiers in the village of My Lai. The media held the story for months before it became public knowledge. Colin Powell, later in the USA government, was involved in the cover-up.
US democracy in Vietnam: Over 200 civilians are killed by USA soldiers in the village of My Lai. The media held the story for months before it became public knowledge. Colin Powell, later in the USA government, was involved in the cover-up.

Export USA-NATO demokracie

Zřejmě nikdy neslyšela o vylhané zámince k útoku USA-NATO na Jugoslávii 24. března 1999, o zámince která se ukázala zcela nepravdivá, jak nahlas říkal mj. český velvyslanec v Jugoslávii a jak později uznal i soud »

Letouny NATO zasáhly 12. dubna 1999 ve 12:15 při útoku na železniční most u obce Grdelička jižně od Bělehradu osobní vlak.
Letouny NATO zasáhly 12. dubna 1999 ve 12:15 při útoku na železniční most u obce Grdelička jižně od Bělehradu osobní vlak.

Lie After Lie After Lie: What Colin Powell Knew Ten Years Ago Today and What He Said

Zřejmě nikdy neslyšela o „iráckých zbraních hromadného ničení“ o kterých se později ukázalo že nikdy neexistovaly…Před 15 lety byl celý svět ujišťován, že Irák prý vlastní Zbraně hromadného ničení, kterými Saddám Hussein může během dvou hodin vyvraždit miliony Evropanů, pokud proti Iráku nebude podniknuta preventivní „humanitárně-bombardovací a demokratizační“ válka. Tehdejší ministryně zahraničí USA, Condoleeza Rice, před propagandistickým show v OSN slibovala „nezvratné důkazy“. Pak ministr obrany USA, Colin Powell (pravděpodobně ten stejný co se snažil zamaskovat zločiny USA ve Vietnamu, viz výše), přinesl do OSN několik fotografií něčeho, co mohlo být klidně fotografií stavby tenisových kurtů v L.A. Dále přinesl NAKRESLENÉ obrázky nákladních aut, o kterých prohlásil, že prý to jsou irácké mobilní laboratoře, kde Irák vyrábí tisíce tun zbraní hromadného ničení. Colin také přinesl — v rámci divadelního lhaní — ampulku se solí, o které prohlásil, že tak vypadá antrax, který by mohl zabít až milion nebohých Evropanů, pokud nedojde k okamžitému útoku proti suverénnímu a pro vlastní obyvatele i přes sankce dobře fungujícímu státu Irák (srovnejte se současnou děsivou situací po americké „humanitárně-bombardovací demokratizaci“).

Může se někdo divit, že tak mnoho mužů z Iráku tím získalo důvod stát se vojáky IS, tedy islámského státu?

O několik let později se Colin Powell, zřejmě pod tíhou vlastního svědomí pokusil ze všeho vylhat a ukonejšit vlastní svědomí tvrzením, že ho CIA obelhala. Pokud ho CIA obelhala obrázky nakreslenými v Microsoft Paint, tak ministrem obrany USA byl mentálně retardovaný kretén (to není nadávka, ale klinická diagnóza)… Ale tak to samozřejmě nebylo. Colin Powell 100% vědomě lhal…

Dnes dokonce i CNN, která je známá jako hlásná trouba amerického „cia-deep-state“ má na svých stránkách článek s názvem „Iraq War was a terrible mistake and violation of U.N. charter“…

Islamic State (ISIS) formed in the wake of the U.S. invasion of Iraq, said U.S. General Mike Flynn. Photo: AP
Islamic State (ISIS) formed in the wake of the U.S. invasion of Iraq, said U.S. General Mike Flynn. Photo: AP
Huge Error: "2003 U.S. invasion of Iraq fueled the creation of the Islamic State (ISIS) today and must serve as a warning against similar rash military intervention in Syria", former U.S. special forces chief Mike Flynn, told Der Spiegel.
Huge Error: „2003 U.S. invasion of Iraq fueled the creation of the Islamic State (ISIS) today and must serve as a warning against similar rash military intervention in Syria“, former U.S. special forces chief Mike Flynn, told Der Spiegel.

Ano. V podstatě identická záležitost, zcela stejná jako když TERORISTICKÁ organizace USA-NATO, zničila Jugoslávii — porušení pravidel OSN a záminky k útoku, které se nakonec ukázaly jako nepravdivé… jako bonus USA vytvořily ISIS — no uznejte, není to krásný „úspěch“? ;-)

Český klub přátel USA-NATO teroristů

Ale teď na rovinu, celá ta banda sluníčkových havlistických kamarádů NATO nejspíše velmi dobře tuší o jakou habaďůru tady jde… a tito prolhaní kumpáni dnes podporují stejnou lež  podle stejného vzoru. Ti stejní zloději pravdy křičí chyťte zloději podle osvědčeného vzoru všech lhářů světa…

usa-democracy-will-come

Sežereme jim to zase?

Všechno je to stejná banda — dobrý voják Švejk je vystihuje naprosto dokonale: BUĎ BLBÍ, NEBO NAVEDENÍ. Soudruzi nejspíše spoléhají právě na to, že většina ovčanstva netuší nic o zmíněných operacích pod falešnou vlajkou — a že je proto nenapadne, že se právě odehrává další divadelní fraška podle stejného vzoru…

Jedna z charakteristik propagandy je, že sama sebe neobhajuje. Nesnaží se prokázat svou pravdivost. Prostě sama sebe prohlašuje za prý pravdu. A rovnou je servírována pomocí mediálních presstitutek…

Lidé bohužel nejsou navyklí uvažovat v SOUVISLOSTECH, většinou reagují na první signální soustavu — přesněji na emocionální reakce ega — a pak jsou obětmi manipulátorů. A to je dobré si uvědomit obecně při jakékoliv události. Historie je plná „false flag“. V té souvislosti si uvědomte prosím také, jak je velmi důležité pracovat na své psychice, na sjednocení sebe-sama — protože pak budete daleko odolnější proti manipulaci skrze emoce ega. Buďte si jisti, že mocipáni dobře vědí, jak s vámi manipulovat!

Vážení a milí, vy teď ale máte možnost využít kristovské poznání sama-sebe, které vám ragauian nabízí » a tím se stát nemanipulovatelnými. Tak co, kterou cestu si zvolíte?

Doufám že si někdo vzpomene na fakta o všech těchto zločinech při příštích volbách — pokud tedy nějaké budou. Pokud se usa-nato-eu-havloidům nepodaří nalít tolik oleje do válečného ohně, aby se to pro nás všechny stalo osudným…


Zdroje a další informace: