David Wilcock: Nikdo mě nemůže obvinit, že někomu politicky straním. Já straním Odhalení! Podpořím každého, kdo to může zajistit.

Válka o planetu Zemi a lidské duše. Prezident Trump versus Deep State. Kdo je Mega Anon a QAnon? Proč Donald Trump kandidoval na prezidenta USA? Proč nám berou svobodu slova? 7

Naši čtenáři již vědí, že ragauian.cz se vám pokouší ukázat smysl a cíl života na planetě Zemi především v duchovní oblasti — nicméně občas přece jen nahlédneme i do světových dějů, které jsou stále v moci temné strany síly. Duchovní lidé často neradi slyší cokoliv o negativitě okolo nás, nicméně i v Bibli je nejednou jasně řečeno — na Zemi vládne Satan:

1 Ježíš pak plný Ducha Svatého se vrátil od Jordánu. Duch ho vodil pustinou 2 čtyřicet dní a Ďábel ho pokoušel. ... 5 Ďábel ho vyvedl vzhůru, v jediném okamžiku mu ukázal všechna království světa 6 a řekl mu: “Všechnu tuto pravomoc a jejich slávu dám tobě, protože mně je dána, a komukoli chci, tomu ji dám. 7 Jestliže se tedy ty přede mnou pokloníš, všechna bude tvá.” (Lukáš 4)

Zde je velmi jasně potvrzeno, že Satan má moc nad naším světem. K tomu si vážení a milí přidejte dešifrovaný obsah Janova Zjevení, ve kterém jsou popsány symbolické satanovy šelmy (mocnosti), které na Zemi vládnou »

Jste připraveni poznat, kdo jsou ty šelmy? Nebo chcete raději dál žít v duchovním a myšlenkovém otroctví se zavřenýma očima a ušima? Lépe je vědět, to zná každé malé dítě! Otevřete konečně oči, tady a teď!

Budeme pokračovat s daty, která publikuje David Wilcock. Navážeme na předchozí část, kde jsme ukázali skutečné důvody kandidatury D. J. Trumpa na prezidenta USA »

Temná vláda kontra Aliance

David Wilcock 27. 10. 2018 pokračuje s informacemi o Trumpově prezidentské kandidatuře: Po celou dobu jsem vnímal Donalda Trumpa jako „beranidlo“, kterého bylo zapotřebí, aby prorazilo přes existující násilný odpor proti Odhalení. Odvaha, síla jeho osobnosti a silná motivace být nejlepším a vstoupit do dějin jaksi vedly k tomu, že to dělá právě on.

Je to boj na život a na smrt

debate-hillary-trump-3-ben-garrison_orig

Mělo by být každému jasné, že média hlavního proudu (MSM) bojují s Trumpovou administrativou na život a na smrt. Jeden z posledních příkladů byl neuvěřitelně ošklivý boj, týkající se jmenování Kavanaugha do Nejvyššího soudu, který proběhl 7. října. Pokud jste pozorně nesledovali alternativní média, museli jste samozřejmě věřit tomu, že prý „Kavanaugh je nebezpečný, sadistický znásilňovatel žen“.

Sdělení od QAnona vyjasnila, že se jednalo o vykalkulované falešné snahy o zdiskreditování, protože Kavanaugh byl důležitý, aby předpovídané masové zatýkání proběhlo úspěšně. Když byl dosazen do Nejvyššího soudu, QAnon naznačil, že záležitost zatýkání může probíhat nerušeně dál. …

Trump a Aliance

Znovu opakuji, říká David: Nikdo z těch lidí se vám nemusí líbit. Vůbec ne. Ale myslím, že by se vám mohlo líbit úplné Odhalení. Pokud tyto stránky navštěvujete již delší dobu, pak doufám, že si jste vědomi toho, že se Aliance dostává stále blíž ke splnění své mise.

March of tyranny: Banking and corporate masters control both major parties behind the scenes (Illustration: Ben Garrison)
March of tyranny: Banking and corporate masters control both major parties behind the scenes (Illustration: Ben Garrison)

V předcházejících volbách, do doby před volebním vítězstvím Trumpa, nebyli oba protikandidáti ničím jiným než figurkami, předstírajícími boj. V debatách se zdálo, že stojí proti sobě. Nicméně, bylo to přesně jako u pouťových zápasníků [tzv. amerického wrestlingu], kteří se po zápase spolu smějí a jdou na pivo.

Je to jako klasický vtip, který rád říkal jeden z mých informátorů. Začíná otázkou: „Stoprocentně vám mohu zaručit, kdo vyhraje příští fotbalovou ligu. Chcete to vědět? Ano, řekl jsem. Fotbalová liga!“

V tomto případě by to znělo takto: „Chcete vědět, kdo vyhraje příští volby? Deep State“

Nikdy neporušují pravidla hry

V jazyce těchto „pouťových soubojů“ se toto předstírané nepřátelství mezi obchodními společníky nazývá „divadélko“. Zápasníci se musí naučit, že pravidla té hry NESMÍ nikdy porušit. Kdykoliv je může někdo vidět na veřejnosti, musí se tvářit, že se vzájemně nenávidí. Kdyby někdo přišel na to, co se skutečně děje, divadélko by bylo rychle vyšetřováno policií pro podvod, bylo by zavřeno a vyhnáno z města.

Je to jenom úchylná hra, na váš účet, za vaše peníze vydřené z daní a ukradené podvodným finančním systémem

Wrestlingový zápas má předepsány role pro každou postavu. Máme tu „Klaďase“ a „Záporáka“. Klaďas líp vypadá a schválně lidem říká, jak krásné je jejich město. Čím je oblíbenější, tím líp. Záporák je míň atraktivní a schválně uráží město i jeho obyvatele, či aspoň některé. Jeho úkolem je poštvat si co nejvíc publikum, aniž by věci propukly v otevřené násilí. Pak, když se zdá, že Záporák je v zápase poražen Klaďasem, všichni se radují a mají pocit, že ty peníze za to stály.

Volby z roku 2016 jsou dokonalým příkladem

Wrestling Face and Heel

hillary-vs-jeb-fake-duel-race

Plán Temné vlády pro volby v roce 2016 byl, ve světle této pouťové logiky, velmi jednoduchý: Hillary byla Klaďaskou a Jeb Bush byl Záporák. Do Jebovy kampaně byly investovány stamiliony dolarů. Brali to vážně. Jeb nevypadal jako Hillary, neměl její charizma a dovednost promlouvat k veřejnosti, ani její magnetizmus. O to šlo. On byl Záporákem.

Obrázek je z článku v masomediálním Politico z 1. června 2015, kde se popisuje, jak se očekává, že tyto „nudné“ volby skončí.

Temná vláda věděla, že ovládá oba kandidáty. I kdyby se stalo nepravděpodobné — a vyhrál Záporák, kdo by stejně vyhrál? Deep State!

„Jejich“ MSM po celou dobu neustávala v útocích na Trumpa a vytvářela dojem, že nemá šanci porazit ani Jeba a další také ne. Každý další krok, který překonal směrem ke své kandidatuře, byl považován za další šok. A přece vyhrál. Nějak. Od té doby bylo na něj naházeno tolik nenávisti, že to v historii nemá obdoby.

V masivním měřítku byla zaměřena pozornost lidí na negativitu

debate-hillary-trump-2-ben-garrison_orig

Global-bolševická MSM média neustále Trumpa napadala od doby, kdy se připojil k boji o kandidaturu a zejména poté, co to začalo vypadat, že by mohl vyhrát republikánskou nominaci. Když o někom dostatečně dlouho slyšíte samé negativní věci, pravděpodobně ho začnete nesnášet, protože je vám už z toho špatně… Teď už ani nemůžete mluvit o ničem jiném, než jaká je oficiální linie médií hlavního proudu, protože by vás zcenzurovali.

Diskreditace je falešná informace, která byla úmyslně vytvořena, aby poškodila někoho pověst. Pomluva je diskreditace ústní, křivé nařčení je diskreditace písemnou formou. Rozsah pomluv a křivých nařčení, k nimž v tomto případě dochází ze strany médií, o nichž se předpokládá, že jsou „ze zákona“ nezaujata, je absolutně ohromující.

Možná je to drsné, ale…

ben-garrison-cnn-talking-garbage-s

Zkuste si na chvilku toto cvičení. Možná se vám vůbec nebude líbit. Ale přemýšlejte o něm, aniž byste použili jména, jenom se zamyslete nad podstatou. Máte víc peněz, než si dovedete představit. Vaše rodina je zajištěna. Jste celebritou. Jste miliardář. Můžete dělat, cokoli chcete. Můžete žít v bezpečí a chránit svoji rodinu. Z nějakého důvodu se dobrovolně rozhodnete pro poslání, které téměř jistě znamená smrt — pro vás i celou vaši rodinu.

Výhrůžky smrtí budou nesnesitelné a neustálé. Míra nenávisti, která se na vás bude valit, nebude mít v historii Země prakticky obdoby. Víte, že nejste dokonalý, nevyhnutelně se objeví věci z vaší minulosti, které budou, když je zveřejní, velmi znevažující a ponižující, dokonce vám mohou přinést zatracení. Vaším cílem je oddalovat potíže, jak to jen půjde, abyste svou misi mohli dokončit a zůstat přitom naživu. Pnutí s manželkou je mimořádné. Neustále zažíváte rozpory a dokonce i zrady ze strany svých spolupracovníků. Média se obrací proti vám mnohem víc než proti jakékoliv jiné postavě v zaznamenaných dějinách.

A přesto stále pokračujete.

Pamatujte na záměry „Aliance“

Snahy Aliance se datují nejméně od Korejské války, kdy (jak DW uvedl v předchozích svých textech) vznikl 12 cm tlustý fascikl, zvaný Plán, který má nyní již přes 700 000 shlédnutí.

Aliance si byla vědoma toho, že má co do činění s genocidní, krvežíznivou kabalistickou skupinou lidí, uctívajících dávné bohy, která se snaží vytvořit na Zemi totální utrpení a smrt.

V průběhu Obamovy administrativy hrozilo, že špičkoví generálové začnou provádět hromadná zatýkání. Od roku 2009 jsme zažili mnoho setkání Aliance ohledně potencionálních hromadných zatýkání a bylo to velmi vážné. V té době by něco takového bylo velmi traumatizující a vypadalo by to doslova jako vojenský puč proti vedení USA.

Deep State si byl vědom existence Aliance a ta čelila neustálým útokům. Patřily k tomu i velké finanční problémy. V tomto ohledu se to hodně podobalo příběhu Otců zakladatelů USA. Aliance neměla silnou členskou základnu. Tyto informace z brífingů jsem začal získávat až nedávno a pomohlo mi to vysvětlit mnoho věcí.

Jiná volba

ben-garrison-swamp-trump-draining-cia-deep-state

Donald Trump byl očividně osloven Aliancí proto, že byl jediný, koho našli a kdo měl šanci uskutečnit jejich misi:

  • 1. Již byl celebritou a u mnoha lidí byl oblíbený
  • 2. Měl dost peněz na to, aby si financoval svou vlastní kampaň, aniž by musel být koupen
  • 3. Jak zjistilo šetření Aliance, osobně nebyl zapojen do žádných zvrácených aktivit Deep State
  • 4. Má velmi silné sebevědomí, což bylo velmi zapotřebí s ohledem na to, že čelí nenávisti, jaká nemá v dějinách obdoby
  • 5. Má vlastnosti „nebojácné dominance“, které jsou zapotřebí k tomu, aby čelil téměř jisté smrti ze strany vražedné Kabaly

donald-trump-7

Znovu opakuji: Co mnoho lidi nechápe je to, že to VŠECHNO NENÍ jenom o prezidentovi.

On je pouze jedním člověkem v mnohem širším úsilí. Udělal nehorázné přešlapy, které bych si já nikdy nedovolil udělat na veřejnosti, ani v soukromí. Je úžasné, že víc neztratil nervy, když vezmeme v úvahu šílený tlak, jakému čelí z celého světa. Trump byl jednoduše vybrán, aby sehrál zvláštní roli v rámci mnohem rozsáhlejší operace, která sahá dál do minulosti než on. Aliance se pokoušela spolupracovat ohledně Odhalení také s Obamou, ale ten se podvolil vražednému tlaku ze strany Temné vlády.

David Wilcock: Nikdo mě nemůže obvinit, že někomu politicky straním. Já straním Odhalení! Podpořím každého, kdo to může zajistit.
David Wilcock: Nikdo mě nemůže obvinit, že někomu politicky straním. Já straním Odhalení! Podpořím každého, kdo to může zajistit.

Mým politickým programem je Odhalení. A jak jsem řekl o skupině „Zákona Jednoty“ a o mých vlastních informátorech, i lidé s mnoha chybami mohou udělat věci, které přispějí k Odhalení.

Duchovní ponaučení: Vzorce událostí se stále opakují, dokud nepřijmeme lekce, které nabízejí

Skutečný život není jako film od Disneyho. Nemá dokonalé hrdiny, oblíbené davem, kteří dokonale ztělesňují všechny aspekty archetypu hrdiny. Takže zrovna teď to vypadá, že se nacházíme v absolutně surrealistické situaci, která také vyvolává podivné vzpomínky předků o svérázných králích z dávné minulosti. Míra nenávisti, jakou denně vidíme, je doslova omračující a velmi traumatizující. Pokud věříte všemu, co „globálně-mocenský systém“ vypouští ven, věci ještě nikdy nebyly tak zlé. Vypadá to tak, že z globálního hlediska se zdá, že jsme opravdu v situaci, kdy je vše ztraceno.

Na duchovní úrovni to každému umožňuje zpracovat vzpomínky z hlubokého nevědomí, týkající se jiných pozemských životů. Tyto historické cykly jsou velmi důležité pro praktikování odpuštění a vývoj duše, jak píši v knize „Klíč k synchronicitě“. Vzorce událostí se stále opakují ve velmi přesných časových cyklech, dokud nepřijmeme lekce, které nabízejí. Tyto lekce se stále točí kolem myšlenky odpuštění sobě i druhým.

Celé je to nějak těžkopádné…

Zase se musím smát, protože dokud jsem nedostával brífingy a nevěděl, co všechno Aliance dělá, nebyl bych o Donaldu Trumpovi řekl ani jednu pozitivní věc. Stejně ale existuje obrovské množství věcí, co se staly a které mě vytočily. Byla to prohlášení a rozhodnutí, z nichž jsem se málem osypal. Šlo o přešlapy tak šílené, že kdybych je viděl, slyšitelně bych úpěl. A tak dále. Také jste to zřejmě zažili. Stále k tomu dochází. Média se snaží vytvořit situaci, kde neexistuje neutrální pozice. Buď jste Trumpovec anebo Trumpa jasně nenávidíte.

Každý, kdo se jenom pokusil vyvořit nějakou „zlatou střední cestu“, byl okamžitě a nevybíravě napaden, zneuctěn a umlčen. Udivuje mne, jak divoce mě někteří lidé nenávidí jenom kvůli tomu, že se optimisticky dívám na myšlenku, že by tato administrativa mohla naplnit dlouhodobý plán Aliance ohledně plného Odhalení [ET]. A jak vidno podle šílených cenzorských orgií, které probíhají, se mediální elity ve službách Deep State snaží, abyste neslyšeli žádné nesouhlasné názory. To by pro vás mohl být námět k zamyšlení, pokud dokážete odstoupit stranou, nadechnout se a na chvilku přemýšlet jinak…

Tak, jak se točíme kolem celé té povídačky o ruském „zasahování“…

media-presstitue

Zaprodaná média v žoldu globalistických „elit“ udatně bojovala, když tvrdila, že Trump vlastně v lidovém hlasování nevyhrál. Místo toho média, která jsou manipulována, tvrdošíjně opakovala, že musel volby ukrást. Jak? Starý nukleární „nepřítel“ USA je prý zpátky, aby získal trofej: Totální nadvládu nad Amerikou. Rusko… to prý bylo, kdo vymyslel tu opravdu ošklivou věc o naší „svaté neposkvrněné matce“, Hillary, a rozeslal to po celém internetu. Ironií bylo, že většina lidí neměla ráda ani Hillary. Pro mnohé to byla volba mezi dvěma, ne zrovna ideálními, kandidáty.

Opakuji, že pokud chtěli demokraté vybrat nějakého kandidáta, který by měl šanci vyhrát, měl to být Bernie Sanders. Byl mnohem méně do něčeho namočen a byl mnohem příjemnější. Hillary byla velmi neoblíbená. Byla přichycena při bezpočtu prokazatelných zločinů, proti nimž byla aféra Watergate, pokud jde o rozsah, docela malá. Ano, Temná vláda věděla, že to musí být ona. Bylo mimořádně neskutečné sledovat, jak nám ji vnucovali.

CENZURA JE TADY ZNOVU!

Co je ještě horší, ani vám nedovolí o tom mluvit! Necháte se znovu zotročit?

Pozn.: Útoky global-bolševiků na svobodu se neustále stupňují, podrobnější rozbor jsme přinesli např. zde »

Pokud máte potíže s tím, myslet si o Trumpově administrativě něco pozitivního, přemýšlejte o tomto: Temný stát bojuje tak fanaticky, že o této administrativě ani nemůžete nijak pozitivně mluvit, aby byl váš hlas slyšet online. Jediný způsob, jak si teď můžete zachovat svobodu slova je, že si založíte své vlastní stránky na soukromém serveru a budete mít věrné, dlouhodobé sledující čtenáře, tak jak je tomu v tomto případě. Cokoliv jiného, včetně případů, kdy máte stránky pod nějakou větší doménou, je zcela a výslovně zranitelné.

A pokud píšete na nějaké větší sociální síti anebo děláte videa na Youtube — zapomeňte na to. Vyřídí vás. Probíhá masivní, neustálá, krvavá cenzura proti KAŽDÉMU, kdo se odváží říct o Trumpovi něco jiného, než je totální negativita.

Tento článek z Natural News » je jeden z mnoha, které píší o obrovských čistkách [a útocích proti svobodě slova] těsně před listopadovými volbami. Tady je výňatek:

10/12: Massive, Coordinated Social Media Purge Before Midterm Elections

(Natural News) Facebook, Google, YouTube and Twitter are committing massive election fraud with a coordinated purge of conservative and libertarian accounts just weeks before the mid-term elections. …

Následují výňatky z „Information Liberation“ (Chris Menahan) » a „The Organic Prepper“ (Daisy Luther) »

„…stovky administrátorů alternativních médií, kteří se přihlásili na Facebook zjistily, že jejich účty byly zrušeny. Brzy poté mnozí zjistili, že byly zrušeny i jejich účty na  Twitteru“. Oblíbené stránky jako The AntiMedia (2,1 millionu fanoušků), The Free Thought Project (3,1 millionů fanoušků), Press for Truth (350 000 fanoušků), Police the Police (1,9 millionů fanoušků), Cop Block (1,7 millionů fanoušků), a Punk Rock Libertarians (125 000 fanoušků) jsou jenom některé z těch, které nešlo zveřejnit. Skutečnost, že mnoho těch účtů bylo krátce poté zrušeno i na Twitteru by vám měla napovědět, že se jedná o koordinovanou snahu umlčet široké vrstvy obyvatelstva…“.

ben-garrison-zuckerberg_cartoon-s

Mark Zuckerberg právě zavřel 559 stránek a 251 účtů provozovaných Američany; do toho patří velké množství nezávislých mediálních stránek s miliony sledujících, a to vše jenom pár týdnů před volbami. A útoky na svobodu samozřejmě probíhají globálně » Následoval Jack Dorsey, který zablokoval mnoho stejných nezávislých zpravodajských stránek a novinářů, kteří je provozovali na Twitteru. K těmto stránkám patřily The Free Thought Project, Press For Truth, Anti-Media, Cop Block, Filming Cops, Counter Current News, Right Wing News, Noisy Room, Gun Laws Don’t Work, Reverb Press, Nation in Distress, Clash Daily, Voluntaryist Veterans a mnoho dalších.

In a corporatist system, corporate censorship is state censorship!

Nezní vám to povědomě?

censorship-digg-jones_ban_good-bad_thing

Pokud vám nevadí to, co jste si teď přečetli a považujete to za nějaký sport, kdy strana, kterou nemáte rádi, prohrává, jste zcela mimo.

Pokud se vzdáte svobody myšlení, stanete se otroky…

Úryvek textu připisovaného německému protestantskému teologovi Martinovi Niemöllerovi (1892–1984). Jde o morální apel na většinovou společnost, jež přehlíží útlak menšin…

Nejdřív [hitlerovi fašisté] přišli pro komunisty,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista.
Pak přišli pro Židy,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid.
Pak přišli pro odboráře,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář.
Pak přišli pro katolíky,
a já jsem se neozval, protože jsem byl protestant.
Pak přišli pro mě
a tehdy už nezbýval nikdo, kdo by se mohl ozvat…

 -pokračování-


Zdroj a další informace:

VIDEO: Matrix of Anti-Trump TV: What 2018 was like for mainstream media

V globalistických MSM slyšíte neustále jen čirou nenávist vůči Trumpovi a konzervativcům, proti všem kdož nesouhlasí s global-bolševismem a Agendou 2030… humorné shrnutí ve videu:

 

1 komentář u „Válka o planetu Zemi a lidské duše. Prezident Trump versus Deep State. Kdo je Mega Anon a QAnon? Proč Donald Trump kandidoval na prezidenta USA? Proč nám berou svobodu slova? 7“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>