VIDEO: Mainstreamová #fakenews média vyrábí falešnou realitu. Pobavte se, kterak natáčí zinscenované video s muslimskými jakože „utonulými“ uprchlíky. A proč mají publikovaná videa nepřirozeně nízkou kvalitu?

Aktualizace 30. 8. 2018: Do médií se dostala zpráva, že ono falešné natáčení údajně utonulých migrantů prý je historický dokument o útěku Řeků z Kréty během turecko-řecké války v letech 1919 až 1922, který natáčela režisérka Eleni Vlassi a kameraman Giannis Kassis, viz zpráva AFP na Twitteru:

Pro-migrační dokument prý je vzdělávacím materiálem určeným pro osvětu a vzdělávání. AFP jej bude distribuovat po celé Evropě jako učebnicový příklad migrace v historii — ano vážení a milí — tohle je učebnicový příklad emocionální manipulace s lidskými egy. Což je ještě horší než jsme si mysleli původně — protože takový dokument nezmizí v propadlišti času jako běžné TV zprávy a jistě bude šířen mj. do škol… Prosakují (nepřekvapivé) informace, že dokument už objednaly i evropské televize v rukou globalčiků, takže se dá očekávat, že dokument dorazí i do České televize jako mediální munice na propagaci a podporu migrace… Marek Chrastina je údajně ten, který je nachytal při natáčení. Nyní je obviňován z šíření „falešných zpráv“, nicméně ona manipulativnost a podvodnost onoho řeckého dokumentu je podle všeho ještě větší, než si sám autor původně myslel… Jo, jo, globalisté přitvrzují ve snaze narvat islám do Evropy — poradili se a nyní jede mohutná propagandistická ofenziva na všech frontách »

CENZURA aneb válka o zotročení lidstva

Není náhodou, že právě teď ze všech stran přicházejí informace o zesílené cenzuře konzervativní opozice proti globalismu » Je to cenzura především sociálních médií s velkým dosahem, jako např. FakeBook, Twitter, YouTube, ale i vyhledávače jako Google… to byla média, která doposud neoliberální globalisté (na rozdíl od klasických médií) ještě tolik neovládali — teď to hodlají napravit. Tohle je válka o zotročení lidstva! Alternativnímu zpravodajství silně doporučujeme aby si založilo vlastní weby, dbalo na jejich zabezpečení a sdílelo novinky přes osvědčené RSS… případně použijte nezávislé agregátory zpráv a přejděte na alternativní sítě jako např. VKontakte » pokud už bez tohoto moderního zlozvyku nemůžete být ;-)

Minule jsme vám ukázali další citově manipulativní a zinscenované falešné video o údajně nešťastných utopených migrantech » Teď tu máme podrobnější rozbor manipulace, který vyšel na AEN:


Turista na Krétě náhodně nafilmoval natáčení zinscenovaného videa s muslimskými jakože „utonulými“ uprchlíky. Režisérka diriguje herce zpoza kamery, „zoufalé“ arabské ženy jakože loví z moře těla svých utopených mužů a synů! Takto vypadá výroba falešné reality pro mainstreamová média!

Moravskému turistovi na Krétě se podařil vtipný úlovek. Během svého rekreačního pobytu u moře si totiž všiml zábavné scény, která probíhala přímo před jeho očima nedaleko hotelu, kde byl ubytován. Popadl tedy svůj mobilní telefon a všechno natočil. Před jeho očima totiž probíhala výroba zfalšované virtuální propagandistické reality pro západní mainstreamová média…

Na jedné straně byla scéna: Arabské muslimské ženy zahalené v hidžábech stojí po pás ve vodě v moři. Několik metrů od nich na hladině moře se nehybně vznáší těla jejich mužů.

Na straně druhé filmový štáb na břehu: Žena sedí na stoličce, před sebou má kameru na stativu a rukama gestikuluje směrem k ženám do moře, jak se mají postavit a co mají dělat. Asistenti okolo režisérky jí pomáhají, jeden z nich má v ruce dokonce dron pro natáčení filmových záběrů ze vzduchu.

Herci ve vodě se snaží udržet na hladině a splývají na zádech, aby to jako vypadalo, že jsou utopení. Určitý detail ovšem režisérce uniká, protože mrtvoly v moři plavou obvykle obličejem dolů, což je způsobeno axiálním těžištěm lidského těla ve vlnách v moři. Ruce utonulého obrátí tělo směrem tváří a břichem dolů ke dnu moře. Jenže to je detail, který laická veřejnost nezná, pokud tedy nečte detektivky, takže pro tzv. “production value” zinscenovaného filmu to vůbec nevadí. Do mainstreamových zpráv se dostanou stejně jenom rychlé několikasekundové střihy, případně se video dostane k soukromému promítání v Evropské komisi nebo pro potřeby propagandistických materiálů neziskovek. Nejde totiž o nic jiného, než o formování a překreslování informačního pole v Evropě a důkazy, pokud chybí, se prostě vyrobí na zakázku. Není ani potřeba nic skrývat, protože tyto záběry se označí za pravé, nebo se označí za záběry něčeho jiného. Mainstream nepotřebuje dokladovat autenticitu, protože mainstream se sám prohlásil, že prý je autentizační autoritou.

Pozn.: Je to úplně stejný fígl, jako když pekelný papež prohlásil sám sebe za údajně „neomylného“ ;-) Nedivme se, v pozadí obou je stejná satanská síla »

Sionistické řízení světa na 3. prioritě v praxi: Zinscenování utonulých migrantů na Krétě

Arabské ženy stojící ve vodě dostaly do ruky velké rance, ve kterých si nesou svůj skromný majetek na cestě ze své země, ze které jakože „prchají“. Plovoucí těla potom vykreslí tragédii, že při cestě do Evropu ovdověly a je třeba jim tedy pomoci a litovat je. Takové scény skutečně pohnou srdcem některých lidí a dárců, a přesně o to ve skutečnosti jde, vyvolat soucit a následnou generositu různých fondů, aby nasypaly neziskovce a jejímu projektu více peněz. Tyto záběry jsou konzultovány a zachycovány z více zdrojů, štáb disponuje obvykle nejen kamerou na stativu, ale i mobilními prostředky obrazového záznamu, zejména drony. Hlavním úkolem je zachytit a vykreslit tragédii celé scény z co nejvíce úhlů, ale současně tak, aby nebyly vidět detaily. Proto si všimněte jedné podivné věci, na kterou AEN již upozorňoval.

Pokaždé, když se do mainstreamu dostanou nějaké záznamy a videa svědků nějaké události, tak obrazové záběry jsou v katastrofální kvalitě, jako kdyby je někdo točil na Nokii z roku 1999 s mobilním snímačem 0.5 Mpix a ještě rozostřeně. Viděli jsme to při záznamech střelby v Pařiži v klubu Bataclan, viděli jsme to při střelbě šíleného střelce v Las Vegas, pokaždé se najednou objevily záznamy z mobilních telefonů, ale v naprosto otřesné kvalitě natočené v tak nízkém rozlišení, že snad žádné dnešní mobily tak nízké rozlišení ani neumí. Zkuste si sami vyfotit nebo natočit cokoliv okolo vás svým mobilním telefonem. Je úplně jedno, jestli máte nový smartphone, nebo je starý několik let, na tom vůbec nezáleží. Již od roku 2005 jsou mobily standardně vybaveny takovými kamerami, že tak rozostřené záběry s tak nízkým rozlišením na nich prostě nevyrobíte.

Trhlina v informačním poli: Nepřirozeně nízké rozlišení tzv. svědeckých videí

Naposledy se jednalo o video, které je staré jen několik dnů. Údajně policejní kameraman zachytil skupinu migrantů, jak se vyloďují ze člunu na pláži v Jižním Španělsku » Video bylo pořízeno před několika dny, v roce 2018. Člověk, který video natočil, však disponuje zřejmě telefonem z roku 1999, protože kvalita videa je opět otřesná. A toto video (viz. níže) nepřinesl nikdo jiný, než americká mainstreamová stanice CBS, která patří do mediálního impéria sionistů pod kontrolou skupiny Rothschild/Goldman Sachs. Záběry jsou točené z moře, CBS tvrdí, že údajně prý policií, ale to z videa není patrné, že by policejní loď za migranty nějak spěchala, takže video natočil buď pracovník pobřežní stráže, což nebude chudák a bezdomovec, který by si nemohl dovolit dnešní mobilní telefon s normální kamerou vyrobenou po roce 2005, nebo záběr natočil turista, který také asi nebude chudák, když si může dovolit trávit čas na pláži ve Španělsku.

VIDEO: A boat full of migrants being chased by police on a Spanish beach

Není rozhodně náhoda že tyto věci vidíme na globalistické CBS TV. Mimochodem, všimněte si také značky Rothshildovy televize, velmi výmluvná temná symbolika:

WATCH: A boat full of migrants being chased by police crashes onto a Spanish beach and its passengers run off into the countryside https://t.co/5atNwmdhdF pic.twitter.com/UmFXol8iF9

— CBS News (@CBSNews) July 27, 2018

Ve všech těchto případech se objevují videa, která zachycují nějaký příběh, ale video je neostré a v nepřirozeně nízkém rozlišení, jako bychom nežili v roce 2018, ale někdy na přelomu tisíciletí, kdy mobily měly zoufale nízké rozlišení. Jenže to bylo už skoro před 20 lety. Vždyť to nedává smysl, kdykoliv dnes natočíte cokoliv jakýmkoliv telefonem, i z bazaru, pokaždé půjde o video ve vysokém rozlišení, ostré a velmi pravděpodobně HD rozlišení 720p, což je standard u všech telefonů vyrobených po roce 2009. To je skoro už deset let. A zkuste si natočit video v HD 720p, bude naprosto ostré a zachytí i ty nejjemnější detaily. Tady prostě něco opravdu nehraje, něco je špatně a nedává to smysl. A to jsme přesně u jádra věci:

Nízká rozlišení svědeckých videi mají za úkol zabránit identifikaci krizových herců a spolupracovníků neziskovek

Pokud v informačním poli něco nedává smysl, pokud mainstreamová média falšují utonulé migranty na Krétě, pokud uveřejňují údajná svědecká videa v nenormálně nízkém předpotopním rozlišení, jaké produkovaly telefony před 20 lety, potom jsme svědky konspirace a spiknutí těch, kdo ovládají mainstreamová média.

Ano, jsme svědky výroby virtuální reality na zakázku a zadavatel si nepřeje, aby byly vidět detaily, obličeje, proto do mainstreamových médií přichází jen videa v zoufale nízkém rozlišení, které jako něco ukazují, ale ve skutečnosti nelze nikoho identifikovat. Nelze zjistit tváře lidí na člunech, jestli náhodou nejde o najaté herce, které by někdo poznal.

Je tady totiž nebezpečná hrozba pro ty, kdo organizují tyto #fakenews záběry: Dnes už existují na internetu technologie na vyhledávání obličejů a porovnávání identit. A jsme doma.

Pokud by totiž někdo skutečně a doopravdy byl svědkem nějaké události, natočil by video mobilem, který má v kapse. A bez ohledu na to, jaký by to byl mobil, video by muselo být v ostrém a vysokém rozlišení, které by zachytilo tváře a obličeje, třeba právě těch migrantů na člunu, kteří se vyloďují v jižním Španělsku. A tváře by šlo identifikovat. Jenže co to potom znamená?

Mainstreamová média nemají za úkol jen šířit propagandu, jejich úkolem je i něco mnohem důležitějšího: Tvorba falešné (virtuální) reality

Globalističtí sionisté na 3. prioritě procesů řízení (na mediální prioritě) inscenují a falšují dnešní realitu. Nemůžeme tudíž věřit tomu, co vidíme na mainstreamu, toto je toho nesporným důkazem. Jenže to se netýká pouze záběrů z moře nebo nějakých událostí z pláží ve Španělsku, to se týká veškerých informací a událostí ve světě, potom totiž není jisté, jestli opravdu probíhají události tak, jak je potom vnímáme a reflektujeme.

Cílem mainstreamu tak už není jen překrucovat zprávy, ale přímo formovat úplně jinou realitu, než která je okolo nás. …

-VK-


Falšování reality ve velkém proběhlo podle všeho např. již při událostech 9/11

O podvodu 9/11 jsme vás podrobněji informovali v sérii textů zde »

VIDEO: News Reports WTC7 Fell Before It Happens!

Vzpomínáte si na událost, jak reportérka BBC informovala 11. září 2001 o tom, že v New Yorku za ní spadla také „Šalamounova budova“ (Solomon’s Building) WTC7 — ta ale přitom v té chvíli, během vysílání její živé reportáže, za ní pořád ještě stála a zhroutila se až o 20 minut později? Chybička se vloudila… Není to zábavné?

wtc_map

Závěr a ponaučení?

Zkuste to vzít s nadhledem, třeba jako že jsme součástí kosmické hry a že ti temní se nás snaží takto obavovat, nebo spíš oblbovat… Bavte se, ale současně to prosím vnímejte i jako naléhavé upozornění na fakt, že na „Konci věku“ je třeba urychleně dokončit svůj duchovní vývoj » a dát sbohem této realitě, která míří víte kam ;-)