VIDEO: Tajemný strašidelný svět kvantové fyziky a Einsteinova noční můra. Chcete vědět jak lidé objevili kvantovou podstatu hmoty a jak zjistili, že člověk sám tvoří svou realitu?

Navazujeme na předchozí články o kvantově-energetické podstatě našeho Univerza » Pro zájemce o další detaily kvantové teorie tu máme vyprávění od začátku, o tom jak to celé začalo. Nedozvíte se už nic zásadně nového, jde ale o zajímavé doplnění pro ty, kdož chtějí vědět více…

Einstein se mýlil

Einstein attacks quantum theory-joke

Seznamte se s dějinami kvantové fyziky. Historie kvantové fyziky má svůj počátek na úsvitu dvacátého století, kdy poměrně jednoduchý problém — konkrétně výzkum mechanismu fungování žárovky — zavedl badatele ke skryté podstatě hmoty a k subatomovým stavebním prvkům světa kolem nás. Fyzikům se otevřel svět, ve kterém jedna a tatáž věc může být ve stejný čas na několika různých místech najednou (tzv. kvantové provázání), kde děje fungují podle principu neurčitosti a kde skutečnost (realita) existuje jen tehdy, když ji pozorujeme.

Pozorování nejenže ovlivňuje to, co je měřeno, ale dokonce to i produkuje. My sami produkujeme výsledky měření!

Vše, co považujeme za existující, neexistuje bez vědomí, které to pozoruje

„Považuji vědomí jako základní. Chápu hmotu jako odvozenou z vědomí. Nemůžeme se dostat za vědomí. Všechno, o čem mluvíme, vše, co považujeme za existující, předpokládá existenci vědomí.“ Toto prohlásil Max Planck, teoretický fyzik, který vytvořil kvantovou teorii, za níž v roce 1918 získal Nobelovu cenu.

Zdánlivě pevná hmotná „realita“ existuje jenom v lidském mozku — bez vědomí, které ji pozoruje, tato „realita“ neexistuje. Vše co iluzorně existuje okolo nás, je ve skutečnosti jen směs energetického vlnění. Obraz „reality“ pro člověka, tedy lidskou duši » vypočítává biopočítač (lidský mozek) na základě elektrických signálů z 5 smyslů a počítá jej podle svých programů, kterými jsou jeho osobní víra, jeho přesvědčení atd… Tyto programy jsou velmi často zdeformovány, tato společnost do nás od dětství vkládá falešný, zavádějící a překroucený obraz světa!

Chápete už, proč vás ragauian tak naléhavě upozorňuje, že je potřebné změnit své vnitřní nastavení směrem k pozitivitě?