Výsměch národu: Vláda dala 200 milionů římsko-katolické církvi, aby učila v Česku muslimy tomu, co je to demokracie! Janovo Zjevení neboli Apokalypsa se vztahuje na dnešní dobu!

Toto je další příběh ze života biblických šelem Janova Zjevení » Tentokráte jde o analýzu zcela nezávislého autora, kterému se podařilo pozoruhodně přesně trefit hřebíček na hlavičku…

Papež František bok po boku při modlitbách s velkým muftím Yaranem v Turecku
Papež František bok po boku při modlitbách s velkým muftím Yaranem v Turecku

Myslíte si vážení a milí, že je to náhoda, že si papa Vatikán tak dobře rozumí s nejvíce násilnickým náboženstvím na světě?

Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS

Mimochodem, aby bylo jasno, my máme rádi všechny lidi… než nás obviníte z nějaké zdánlivé nesnášenlivosti vůči jednomu konkrétnímu náboženství, můžete se prosím podívat na analýzu faktů o tomto náboženství? »

U nás naleznete jen fakta. Můžeme se ovšem ptát, proč pomocníčci NWO tak moc lžou ve snaze překroutit prostá fakta o islámské migrační invazi, která právě teď beze zbraní dobývá Evropu? Je to pohrdání inteligencí lidí. Výsměch ze strany vládnoucích elit je do nebe volající, když lidi nutí nejen k tomu, aby bez odporu nechali obsadit své země nejvíce násilnickým náboženstvím světa — ale navíc aby likvidaci svého národa zaplatili ze svých daní? No, není to zábavné? ;-)

První případ v historii, kdy lidé vítají likvidaci svého národa s mávátky…

Nevím zda se smát, nebo spíš brečet, jak je to absurdní! …nebo spíš horror?

Nemám zrovna v oblibě Miloše Zemana, ale zatím je to jediný člověk ve vedení této země, který používá mozek k tomu, k čemu byl původně určen. Zbývá jen doufat, že se nenechá ani zastrašit, ani uplatit — na rozdíl od nechvalně proslulého s. Pehe či s. Sobotky (kolik jim asi tak za vlastizradu platí?). Na Blanické rytíře bych nespoléhal…

Nenechte se odradit pane prezidente!

Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

Exemplární a do nebe volající příklad překrucování pravdy a demagogie představuje např. soudruh Jiří Pehe. Když např. člověk vidí jeho text útočící (bez jediného podloženého argumentu) na legálně zvoleného prezidenta této země, tak se musí ptát, zda vůbec je možné sepsat do jednoho textu více lží? Navrhuji zainteresovaným čtenářům ať si jen svobodně porovnají fakta o islámu na odkazu výše, s nepodloženou argumentací s. Pehe. Fakta jsou k dispozici, udělejme si prosím každý sám za sebe názor a nenechme se manipulovat. Jen pravda nás osvobodí!

Citujeme teď podle serveru AE News a předem zdůrazňujeme, že vše je předpovězeno ve slavném Janově Zjevení neboli Apokalypse — na toto proroctví poukazujeme také na začátku článku »


Papež je spolupachatelem NWO a Vatikán centrem antikrista — přesně tak, jak předpovídá Janovo Zjevení neboli Apokalypsa

Papež Jan Pavel II. líbá korán — všichni by si měli uvědomit, že vytvoření univerzálního náboženství a světové vlády NWO je v plánu již dlouho. V televizi se to samozřejmě nedozvíte ;-) Ptáte se proč? Je to prosté, cílem je snadné vládnutí poslušným ovečkám, které nebudou mít kam utéct. Chápete už proč Francis bojuje proti lidské individualitě — tj. jinými slovy proti svobodě?
Papež Jan Pavel II. líbá korán — všichni by si měli uvědomit, že vytvoření univerzálního náboženství a světové vlády NWO je v plánu již dlouho. V televizi se to samozřejmě nedozvíte ;-) Ptáte se proč? Je to prosté, cílem je snadné vládnutí poslušným ovečkám, které nebudou mít kam utéct. Chápete už proč Francis bojuje proti lidské individualitě — tj. jinými slovy proti svobodě?

Dostávám mnoho dotazů do redakce AE News, proč si myslím, že papež je kandidátem NWO a proč Vatikán je centrem antikrista a také centrem demolice křesťanství v Evropě. Podle ovoce poznáte je, říká se v Bibli. A kdo se dobře dívá a pozoruje podivné sbližování se Vatikánu s Islámem, tak musí pochopit, že papež již dávno nechrání zájmy křesťanů, ale razí tvrdou agendu NWO s cílem demografického překreslení mapy Evropy islámem. Nyní se ukazuje, že nemusíme pro dříví chodit do lesa, protože nám křičí přímo před vlastním prahem.

Je to vtip? Nebo to myslí vážně?

Vláda ČR totiž tento pátek, ve světle teroristických útoků z Bartolomějské noci v Paříži minulý pátek, schválila poskytnutí 200 milionů korun, a to se podržte, římsko-katolické církvi skrze její neziskovou dceřinku Charita ČR, aby učila tisíce migrantů (které Německo chystá vrátit do ČR, mimochodem) tomu, co je to demokracie, aby jim zajistila byty a rekvalifikace.

Obraz »Saint Dominic presiding over an Auto da fe« z kostela S. Tomáše v Ávile. Autor: Pedro Berruguete, pravděpodobně v r.1495. Není známo, že by se takové jednání shodovalo s Kristovým učením. Uctíváním takových »svatých« katolíci schvalují jejich chování, stávají se spouviníky a porušují hned několik bodů z Desatera. Důsledky si musí každý vyvodit sám za sebe: Z hlediska světské moci jsou všichni spoluviníci již dávno z obliga, co ale z hlediska duše a boha, ve kterého všichni naoko věří?
Obraz »Saint Dominic presiding over an Auto da fe« z kostela S. Tomáše v Ávile. Autor: Pedro Berruguete, pravděpodobně v r.1495. Není známo, že by se takové jednání shodovalo s Kristovým učením. To ovšem nikdy nebránilo drakoniánské církvi podobné zločince prohlašovat za »svaté«. Uctíváním takových »svatých« katolíci schvalují jejich chování, stávají se spoluviníky a porušují hned několik bodů z Desatera. Důsledky si musí každý vyvodit sám za sebe: Z hlediska světské moci jsou všichni spoluviníci již dávno z obliga, co ale z hlediska duše a boha, ve kterého všichni naoko věří?

Kdyby bylo 1. Apríla, tak by si člověk řekl, že je to velmi nepovedený vtip, že by katolíci učili muslimy demokracii, což je dvojnásobný oxymoron. Jak by mohli muslimy učit jinověrci, které muslimové neuznávají jako výkladové autority, a už vůbec ne o demokracii, o které ani samotná římsko-katolická církev toho moc neví…

…viz. její skandální a nechutné církevní restituce na vrub českých daňových lopotníků, které prosadil právě Vatikán skrze svojí lobbystickou kliku v ČR známou pod krycím názvem „Česká biskupská konference“. (Nebo třeba protilidské papežské zločiny za téměř 2000 let od vzniku cézaropapismu »)

Vláda ČR islamizuje republiku, je na čase podat žalobu za velezradu národa

Takže vláda ČR jasně vysílá vzkaz k muslimizaci republiky za pomoci Vatikánu. Zcela přejdu mlčením fakt, že vláda vybrala tuto vatikánskou neziskovku bez výběrového řízení, to už v českém lidovém koloritu nikoho nepřekvapí. Když se podařilo nakoupit Pandury, podaří se „profinancovat“ i uprchlíky, ne? Je tak zcela jasné, že maminky a rodiny s těžce nemocnými dětmi tak nadále budou muset jako bezdomovci vybírat kontejnery s plasty a sbírat víčka od PET lahví, protože přednost budou mít muslimské maminy s osmi dětmi.

Le massacre des Albigeois, Chronique de Saint-Denis, British Library
Vlevo »Pope Innocentius III excommunicating the Albigensians«, vpravo »Massacre against the Albigensians by the crusaders«. Obrázek pochází z iluminované kroniky Chronique de Saint-Denis (mezi roky 1332 až 1350), momentálně uložené v British Library.

Pomalu tak vzniká nový vtip: Víte, co je to nejdrzejší černý humor na český způsob? To je, když římsko-katolická církev, skrze svojí neziskovku, učí muslimy, co je to sekulární demokracie… za 200 míčů… aby jim mohla koupit byty, bez výběrového řízení… a poté, co prošly i církevní restituce za desítky miliard… z kapes českých občanů!

A to není vtip, to je od tohoto pátku tvrdá realita. Budou občané dál mlčet a nechají si plivat od podplacené vlády i Vatikánu do obličeje?

-VK, šéfredaktor AE News-


 

Zdroj a další informace:

7 komentářů u „Výsměch národu: Vláda dala 200 milionů římsko-katolické církvi, aby učila v Česku muslimy tomu, co je to demokracie! Janovo Zjevení neboli Apokalypsa se vztahuje na dnešní dobu!“

 1. Na jednu stranu je to skvělé, že upozorňujete na to, co se děje ve společnosti. Lidem to pomůže odhodit růžové brýle a vnímat správně realitu takovou jaká je teď a tady. V diskusích pod články na Seznamu, ale i jinde už je vidět, že spousta lidí začíná chápat, že ti, co nám vládnou si s námi vytírají podlahu až na několik málo placených diskutujících, hlupáků a trollů.

  Ale na druhou stranu je přemíra negativních informací z přítomnosti velice destruktivní. Chtělo by to nějakou pozitivní vizi nebo sen do budoucnosti. Pokud by se více lidí shodlo na oné vizi, tak by se to prostě stalo. Každý člověk na Nové Zemi bude mít zodpovědnost za svoji vlastní budoucnost a za vývoj celého společenství.

  Jediné, co Vy nabízíte jako řešení je cvičební postup mentálních technik sestavený mistrem Ragauaianem. Jenže mistr R nemůže cvičit se všemi lidmi. A navíc pokud se někdo nechová úplně přesně tak, jak si mistr představuje, tak je odmítnut. Brána od mistra Ariona je alespoň koncipována tak, aby ji mohl cvičit kdokoliv, kdo má dostatečně silnou motivaci a vůli. Brána je podle mě správně koncipována, ale bohužel v ní chybí řešení extrémního tlaku, kterému jsme díky současnému vnějšímu prostředí nyní vystavení – třeba již na těchto stránkách zmiňovaný vampyrismus. Těch pastí je mnohem více. Tomu se musí začít bránit ihned na začátku, jinak se nikam dále nedostane.

  Pokud by jste se přímo zeptali Ješui na to co bych měl dělat, tak možná dostanete podobnout odpověď jako je toto:
  V této realitě se začíná kriticky nedostávat čas. Většina technik budujících lidskou psychiku po malých krocích již nelze stihnout. Hledejte království Boží a vše ostatní Vám bude přidáno. Alegorie a družičkami, které nesou olej na svadbu přes temný les je aktuální. Onen olej je výsledek Vašeho duchovního snažení a svadba symbolizuje spojení ega a ducha. Pokud chce někdo více oleje a pro olej se „vrací“, tak již nestihne na svadbu přijít do daného termínu a bude mít smůlu!

  Mimochodem, i to co dělá pan Pjakin je také pozitivní inspirace a ne pouhá kritika stávajícího stavu.

 2. Strašně tady blábolíte a lžete o Církvi a o Bohu…Šíříte zde čirou satanštinu. Duchovně stojíte na stejné straně jako muslimové.

  1. Milý Tomáši mohl byste prosím dát alespoň jediný logický protiargument? Rádi opravíme chyby v článku, pokud nějaké najdete. Děkujeme za pochopení. S kristovskou láskou zdravíme!

  2. Mimochodem milý Tomáši, je moc zábavné pozorovat „pravověrné“ — nikoliv křesťany ale katolíky — jak se rozčilují např. nad tím jak se „přizpůsobuje Vatikán globální ideologii OSN…“

   http://gloria.tv/media/5KQAd55L32h

   …aniž by si ráčili povšimnout, že ve skutečnosti ona První šelma Janova Zjevení je hlavním strůjcem a iniciátorem, který se snaží uzamknout všechny ovce co nejpevněji v jedné ohradě drakoniánského náboženství a zabránit jim nalézt cestu k pravému Bohu. Mohu jen dodat upřímnou soustrast. Neboť tato široká cesta vede přímo k tzv. Druhé smrti — totiž smrti duše…

   http://www.ragauian.cz/dve-selmy-vladnou-zemi-1/
   http://www.ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/
   http://www.ragauian.cz/janovo-zjeveni-druhy-prichod-krista-a-jezuitske-marianske-modlarstvi-co-maji-spolecneho/

   Cituji podle http://gloria.tv/media/5KQAd55L32h a buďte si jisty milé ovečky, že to není náhoda ani náhodou… papežský stát První šelmy začíná jít všem dušičkám po krku daleko drsněji než ve středověku se všemi jeho inkvizičními hranicemi. Upřímnou soustrast… citujme si:

   Může snad Turkson, Sorondo nebo Bergoglio popřít, že svévolně stavějí církevní nauku na hlavu?

   …Oficiálním organizátorem jednání o klimatu byla Papežská rada Iustitia et Pax pod vedením kardinála Petera Turksona, který se bez výhrad hlásí k nové ideologii udržitelného rozvoje vychvalované encyklikou Laudato si.

   …Kardinál Turkson na konferenci v Paříži: „Kontrola porodnosti může nabídnout řešení klimatu“

   …Všichni ti, kteří citují papežovo Laudato si a hlásají „ve jménu životního prostředí ekologické obrácení“, stavějí se tím současně proti encyklice Humanae vitaea papežskému listu Familiaris Consortio.

   …Je to program založený na naprostém bezbožectví, ve kterém člověk vyhlašuje sám sebe za nejvyššího a jediného pána všeho světa. To je jediné „vyznání víry“, které toto vedení světa uznává. Přistoupit na spolupráci s takovým programem znamená se přidružit k těm, kteří popírají a ignorují Boha.

   http://gloria.tv/media/5KQAd55L32h

   Kardinal Turkson bei Weltklimakonferenz in Paris: „Geburtenkontrolle kann Lösung für das Klima bieten“
   Im Ressourcenkrieg sind Abtreibung und Zwangssterilisierung „unvermeidliche“ Instrumente „nachhaltiger Entwicklung“
   http://www.katholisches.info/2015/12/11/papst-franziskus-hat-die-kirche-in-sachen-umwelt-und-demographie-in-eine-sackgasse-manoevriert/

 3. milý věřící, děkuji vám za příspěvek do diskuse… jsem rád, že mohu dát prostor vašemu pohledu na věc… na rozdíl od vás s klidem a láskou v srdci přijímám váš nesouhlasný názor k názoru mému… snad cítím dobře, že jste trochu vyveden z míry a právě jste vypadl z dodržování jednoho ze základních ponaučení vaší bible, které zní: „nesuď, abys nebyl souzen“?… to je mi opravdu líto… ano, píši jasně a zřetelně o věcech, které jsou mými osobními pohledy na události historie a současnosti z pohledu cílů, které má každý z nás sám za sebe jako člověk na této zemi splnit, aby naplnil účel svého zrození… sděluji to tady a teď všem těm, kteří hledají něco jiného, něco mnohem pravdivějšího než to, co za ona dvě tisíciletí dala lidem křesťanská církev… můj vzkaz je vzkazem těm, kteří o to stojí a jsou svým vnitřním vývojemn připraveni převzít svůj vlastní vývoj k onomu cíli svých inkarnací do vlastních rukou… vy mezi ty, kteří jsou připraveni, evidentně nepatříte… může mi to sice být líto, ale není… a není zejména proto, že respektuji vaši svobodnou vůli touto cestou nejít… věřte tomu, k čemu jste svým vědomím duše dozrál… zadejte si na internetu heslo „bible“ a věnujte se studiu neměnných církevních dogmat o tom, v co věřit smíte a v co věřit nesmíte… a pro příště, mohu-li vám něco doporučit, se mému webu raději vyhněte… svádí vás to totiž k tomu, abyste mne podobně jako muslimy považoval za své nepřátele… a to přece váš bůh nerad vidí… miluj nepřítele svého, nabádá vás… takže děkuji za vaši lásku, kterou mi jistě v těchto chvílí posíláte a jsem s pozdravem, který na oplátku jistě potěší zase vás… ten pozdrav zní: ať žije váš Bůh na nebesích… amen…

 4. Otec mně říkal když přišla řeč ve vztahu k církvi, že život sám poopraví slova božích přikázáni na slova – Miluj svého bližního, ale kde můžeš, řízní ho. Pochopil jsem to až teď, že ta doba nastala. Je nutno ihned mobilizovat všechny progresivní síly, pokud je ještě možnost řadu věcí napravit. Máme přece rádi Česko a jsme Slovane !!!

Komentáře nejsou povoleny.