Ze života Druhé šelmy: Nejsem rasista. Cítím se ohrožený invazí zla a popisuju, co dělají „uprchlíci“, nemůžu mlčet, chci burcovat, říká umělec a politik František Ringo Čech. MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO!

[18+] POZOR, MLÁDEŽI NEPŘÍSTUPNO ;-)

Lekce němčiny pro uprchlíky

Podivujete se nad prudkostí imigrační vlny valící se do Evropy? Divíte se, proč politici vítají muslimské migranty s mávátky, i když tím dochází k útoku na samou podstatu Evropské civilizace? A proč je obhajován násilnický islám? Pročpak naši vládci kriminalizují ty, kteří jen rozumně poukazují na rizika šílené imigrační politiky EU, jako třeba náš prezident Zeman nebo ministerský předseda Orbán?

Tento web si klade za cíl střízlivě a objektivně poukázat na fakta ohledně tzv. islámské imigrační invaze. Je životně důležité umět si spojit fakta dohromady a vytvořit si komplexní pravdivý obraz…

Klíčový text, který dává do souvislostí pradávné děje s aktuálním děním v Evropě i ve světě, je k nalezení na www.ragauian.cz » Poodhalili jsme skutečný smysl toho všeho i co to znamená pro nás všechny… právě tady a teď!

Praotec Čech vítá uprchlíky
Praotec Čech vítá uprchlíky

Je skutečně zarážející, jak se prostá pravda o podstatě islámu překrucuje a jak velká snaha je našimi vládci vyvíjena ve snaze protlačit do Evropy co nejvíce mohamedánů… proč to dělají? To je ta nejlepší otázka, kterou můžete položit!

Např. prezident Zeman ohledně imigrace pouze používá prostý selský rozum, když říká že muslimové se NECHTĚJÍ tzv. integrovat » a přesto je za prostou pravdu kritizován a dokonce obviňován z populismu příp. rasizmu… Dnes se na dané téma podíváme poněkud odlehčeně, prostým selským rozumem, nic víc není třeba…

Uvedený politický tlak je krásně vidět i na níže odkazovaném televizním rozhovoru s Ringo Čechem, který ve svém proslaveném „naivistickém“ malířském stylu namaloval svůj komentář k aktuálnímu dění ohledně tzv. islámské migrační invaze do Evropy. Byl inspirován mj. prudce rostoucím množstvím sexuálních útoků na evropské ženy »

Tyto útoky jsou přímo způsobeny proti-lidskou ideologií islámu, který k ženám přistupuje jako k majetku ve vlastnictví muže » Moderátorka se samozřejmě musí přísně držet oficiální demagogie a proto na Čecha od začátku ostře útočí… místo toho aby byla ráda, že alespoň někdo hájí práva žen. F.R. Čech naštěstí není ovce a nebojí se říkat pravdu…

Prostý selský rozum každému jasně odpoví, že říkat pravdu není rasistické a humor je spolu s poznáním pravdy naše nejsilnější zbraň proti Druhé i První šelmě Janova Zjevení » proti všem šelmám, které by z nás rády udělaly nemyslící ovce… necháme se bez protestů odvést na porážku?

Je nutno poděkovat dalšímu Čechovi, který se odvážil riskovat a říkat veřejně pravdu… pravda totiž dnes v EU není žádoucí…


Cítím se ohrožený invazí zla a popisuju, co dělají uprchlíci, nemůžu mlčet, chci burcovat, říká František Ringo Čech. Jeho kontroverzní obraz „Lekce němčiny pro uprchlíky“ prý už má kupce, který za něj zaplatí dvacet tisíc. Čech je pro znovuzavedení všeobecné vojenské povinnosti a vznik domobran. Pravicovým extremistům podle něj nahrává bezzubost naší politiky a osočování každého, kdo se trochu vzepře.

Po obrazu s názvem „Praotec Čech vítá uprchlíky“, namaloval další glosu k současnému dění v Evropě. Dílo nazval „Lekce němčiny pro uprchlíky“.

Komentář autora Františka Ringo Čecha

Lekce němčiny pro uprchlíky
Lekce němčiny pro uprchlíky

Výuka němčiny pro migranty

„Uschi, německá bojovnice proti rasismu a členka humanitární organizace »Willkommen Freunde« — fanatické zastánkyně nové, rodící se Evropy, a Gerda, pracovnice sekce EU »Nicht weiss! Nicht schwarz! Alles braun!«, uposlechly výzvu mámy Evropy Angely Merkelové a pozvaly mladé Eritrejce na výuku němčiny do mnichovského parku.

„Jsou to ubozí mladí, smutní chlapci, daleko od svých černošských maminek a rodné Eritreje,“ se slzami v očích povídá Gerda při pohledu na záplavu urostlých těl. Dojatá Uschi též plakala…


Nejsem rasista, média se vrhají jak zuřiví psi na každého, kdo projeví jiný názor, tvrdí Ringo Čech v TV rozhovoru

Daniela DRTINOVÁ: Po obrazu Praotec Čech vítá uprchlíky, namaloval František Ringo Čech nový obraz Lekce němčiny pro uprchlíky. Na jeho webu doprovází dílo text založený na otřepaných, rasisticky laděných stereotypech. Je nutné ještě přilévat do českého ohně další olej? František Ringo Čech je naším hostem. Dobrý den.

František Ringo ČECH: Dobrý den.

Daniela DRTINOVÁ: Jste rasista, pane Čechu?

František Ringo ČECH: Museli bysme si říct, paní Drtinová, co je rasista. Rasista určitě nejsem.

Tady jde o základní lidské právo: Svoboda duše, to je oč tu běží!

Zbytek rozhovoru můžete shlédnout na odkazu níže… Nejsme fanoušky F.R. Čecha ani jeho přisprostlého humoru, přesto je nad slunce jasné, že on rasista není… ptejme se znovu: Proč jsou lidé říkající prostou pravdu o migrační invazi — jako např. prezident Miloš Zeman, ministerský předseda Viktor Orbán nebo Robert Fico — proč jsou za tuto pravdu označováni za nesnášenlivé rasisty atp.?

Jaká síla se tu snaží oblboval lidstvo?