Znamení času: Duben 2016 — podivnější než podivný — Časté výbuchy sopek, zemětřesení, povodně

25 “A budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů, bezradných před řevem a vlnobitím moře. 26 Lidé budou omdlévat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět; neboť mocnosti nebes se zatřesou. (Lukáš 21, CSP)
29 A řekl jim podobenství: “Podívejte se na fíkovník a na všechny ostatní stromy. 30 Když vidíte, že již vypučely, sami víte, že léto je již blízko. 31 Tak i vy, až uvidíte, že se toto děje, vězte, že je blízko Boží království. (Lukáš 21, CSP)


PS:

Earthquake Swarm Near Yellowstone Is Significant

26. 4. 2016: Poblíž Yellowstonského supervulkánu, přesněji caldery » propukly znepokojivé zemětřesné roje u Virginia City v Montaně a u Hebgen Lake.

Vědci varovali, že tato zemětřesení jsou významná, jelikož fungují jako katalyzátor něčeho daleko většího.

Jezero Hebgen je místem největšího zemětřesení, které v zaznamenané historii zasáhlo Západní mezihoří, s magnitudou M 7,5 — k čemuž došlo v roce 1959.

Tento zemětřesný roj způsobil tlak přicházející od Západního pobřeží. Tlaky přicházející od tohoto pobřeží se nepochybně hromadí, takže teď tlačí okraj kontinentálního litosférického kratonu na východ, čímž způsobuje v Yellowstonu zemětřesné roje.

Yellowstone Volcano, Earthquake Swarm,
2.5 — 3.0 — 2.6 — 3.2, Magma Drum Beats Continue