Informační válka o Ukrajině 2: Nová Chatyň aneb Masakr v Oděse

V minulém pokračování jsme začali s video groteskou z ukrajinského parlamentu a pokračovali s německým satirickým pořadem televize ZDF. Ten nás upozornil mj. na hororový čin ukrajinských vládnoucích fašistů. Čin, který je nazýván pravým jménem Nová Chatyň aneb Masakr v Oděse.

Protože západní i místní média nám většinově do očí lžou a všemi silami mlží o tom, co se skutečně stalo — proto nejspíše nevěříte mně ani německé ZDF… Proto se podíváme smutné pravdě do očí, předvedu vám něco z důkazního materiálu a především videa.

Informační válka o Ukrajině na ZDF

Německý zábavně-satirický pořad ‚Die Anstalt‘ televize ZDF přichází s dílem nazvaným „Informační válka o Ukrajině“.

Němci ze ZDF jsou fakt skvělí. Lépe se lži našich médií ani nedají popsat…

O kousek níže pro srovnání naleznete 2 ukázky mediální manipulace.

Tento první článek na webu ČT24 o masakru ještě dává slovo oběma stranám. Většina dalších už jen papouškuje kyjevské vládní fašisty: Článek s titulkem Hádka o Oděsu. Stáli za tragédií provokatéři, nebo extremisté?
Tento první článek na webu ČT24 o masakru ještě dává slovo oběma stranám. Většina dalších už jen papouškuje kyjevské vládní fašisty: Článek s titulkem Hádka o Oděsu. Stáli za tragédií provokatéři, nebo extremisté?

Mezi fašistickými novináři neslavně vyniká Luboš Goebbels Palata. V jeho textu je pravda jen když píše že na Ukrajině je občanská válka — cituji: „Putinova agrese si začala vybírat krvavou daň a přízrak etnické války se přiblížil, píše ve svém komentáři k poslednímu dění na Ukrajině Luboš Palata.“

iDnes.cz plný lží
iDnes.cz plný lží

http://zpravy.idnes.cz/komentar-ukrajina-putin-odesa-palata-ds4-/zahranicni.aspx?c=A140503_110655_zahranicni_aha

Ostatně, posuďte sami vážení čtenáři, a sami vlastním rozumem zvažte důkazy níže. Spolehněte se, že na tomto webu z vás nikdo blbce dělat nebude. Já mám svědomí čisté.

Zopakuji nyní popis skutečného děje, tentokráte proložený reálnými videi a dalšími snímky.

Průběh Oděsského masakru

Večer 2. května 2014 v Oděse nevěstil nic špatného ani obyvatelům, ani správě města a oblasti. Někteří věděli, že se “něco” stane, ale věřili, že vše mají pod kontrolou. Ostatní o ničem nevěděli. Průvod (fotbalových) ultras a (“pravosekovských”) bijců ulicemi Oděsy prošel poměrně klidně.

Ale na ulici Grečeskoj na ně zaútočili lidé s pálkami, v bojové výbavě, a s georgijevskými stužkami a ČERVENÝMI PÁSKAMI na rukou. To byla první podivnost a “nesouhlas” s oficiální verzí junty. Přesně stejné červené pásky byly na rukávech NĚKTERÝCH milicionářů. Nejzajímavější je, že právě v tom místě, kde se nalézali dotyční miliconáři, proběhl “průlom” (policejní linie, pozn. překl.) “separatisty” k účastníkům pochodu. Také absolutně “náhodně” právě tento moment byl natočen z vyvýšeného místa (jako bývalý kameraman říkám, že to naznačuje, že filmař znal scénář a předem si vybral pozici). Dále následovala krátká potyčka, která vyústila v první oběti. Přičemž ze střech a z davu stříleli “neznámí střelci” (podle verze junty je jasné, že proruští).

Starý špatný trik: policejní provokace
Starý špatný trik: policejní provokace

Potom rychle, na rozkaz, odešli bojovníci s páskami. Poté lidé s páskami ze scény mizí (nejspíš si jednoduše jen sundali červené pásky a smísili se s davem).

Nabuzený dav fašistické zvěře přibíhá do stanového tábora pokojných protestujících

Rozběsněný dav se místo pronásledování zjevných provokatérů přesunul na Kulikovo Pole (hlavní náměstí v centru Oděsy, pozn. překl.) do (stanového, pozn. překl.) tábora “federalistů” — tam bylo 200 až 300 lidí, většinou staří muži a ženy (a ne více než 100 mužů), kteří se nemohli nijak protivit více než desetinásobnému počtu útočníků.

Proto se rozhodli ustoupit do Domu odborů, kde by bylo snazší udržet “obranu”. Až do tohoto bodu všechno šlo podle plánu junty (zřejmě bylo plánováno opakování Záporoží a Charkova). Milicionáři se prostě stáhli a byli jen statisty. Ale dav “opilý krví” se nebyl schopen zastavit. Pohled na prakticky bezbranné soupeře udělal, co musel. “Trestné komando vrahů” ztratilo veškerý smysl pro míru.

Policie spolupracující s fašisty nechala zvěř vejít bočním vchodem do Domu odborů

Dále pracovaly jen instinkty. Upalování a dobíjení přeživších “federálů” lze objasnit jen tím. To se stalo kolem 22:00 kyjevského času (zapamatujte si tento čas, ještě se k němu vrátím). Právě v tuto chvíli gubernátor (gauleiter) Oděsské oblasti napsal na facebooku, že nevidí v jednání davu nic nezákonného (jak si teď určitě hryže lokty). Předpokládal, že vše jde podle plánu. Tábor “federálů”, který několik týdnů nebyl schopen rozehnat, byl podle zámyslu operace již zničen (fakticky byl spálen, pozn. překl.). Těch pár mrtvol na Grečeské opět podle “plánu” budou hozeny na “proruské bijce” (ty se stužkami a páskami). Kdo by si představoval, že rozzuřené “jen děti” (onižeděti, pejorativní označení zdivočelých stoupenců západních hodnot, vychází z tradiční fráze západních politiků “nesmíte je trestat za jejich zločiny, jsou to jen děti”, pozn. překl.) zaživa upálí několik desítek Oděsanů, a ty, kteří se zachránili před ohněm, budou dobíjet na náměstí, absolutně se nestarajíce se o to, že je natáčejí…

Druhý den ráno zmanipulovaní útočníci zažívají šok, když nalézají pouze své mrtvé sousedy

Zmanipulovaní fašisté se chlubí svou „úspěšnou“ akcí :-( na YouTube

Poznámka pro všechny soudné lidi: Zkuste se prosím zamyslet nad tím, že následující video je uloženo mj. na oficiálním YT kanálu EMPR — „Euromaidan PR“ Euromajdanistů podporovaných tzv. Západem a sponzorovaných z USA…

Zvířata Euromajdanu se chlubí tímto videm pod titulkem „Russian Terrorists Were Burned Alive In Trade Union Building Fire In Odessa Ukraine, May 2 2014“. Komentáře jsou také výživné. Tito chudáčci už byli zmanipulováni pod úroveň zvířat. Říkat jim fašistická zvěř je příliš lichotivé. Brave New World is here. Soudruzi z FED-USA jsou jistě pyšní na svůj úspěch, obzvlášť když si sami ruce neušpinili. Zavléct lidstvo do kolotoče násilí jim jistě náramně vyhovuje. Jen mne překvapuje, že jim to lidé stále žerou…

Ovšem, lidičkové, nemylme se… karmický zákon nikdo neošulí… Každý dostane co zasel. A dostane to rozmnožené, i s úroky, až úroda dozraje.

Poznámka číslo 2: Zákon karmy. Co je to vlastně? »

http://www.youtube.com/watch?v=ycfOCxR5mxM

Odessa Massacre-What REALLY Happened3
Video „Odessa Massacre — What REALLY Happened“. Zvířata se chlubí.
Tohle už nejsou lidé: Pochvalné fašistické komentáře
Tohle už nejsou lidé: Pochvalné fašistické komentáře

Fotografie mluví jasnou řečí

Shrnutí událostí anglicky

Shrnutí událostí v TV Rossija 1


Další informace:

  • http://weissbach-info.webnode.cz/news/odesa-nove-materialy-co-se-delo-uvnitr-budovy-domu-odboru-dalsi-svedectvi-dalsi-svedkove-skutecny-obraz-se-zacina-ukazovat-v-cele-nahote-/
  • Массовые убийства в Одессе: Правый сектор ЗАЖИВО сжег 43 человека » http://www.youtube.com/watch?v=ZoNJ28lBsNc
  • Odessa Massacre — What REALLY Happened » http://scgnews.com/the-odessa-massacre-what-really-happened
  • Contrary to what the mainstream media has tried to convince you, it’s not at all a mystery how the fire started in Odessa, Ukraine and it’s not at all a mystery who started it. We owe it to the victims to expose what really happened » http://www.youtube.com/watch?v=H4dJRnI-X8Q