Multidimenzionalita v praxi — něco o tom, co vám mocní tohoto světa utajují

Již jsem se ve svých textech zmínil o možnostech, které mají tzv. čisté humanoidní civilizace při zásazích do záležitostí naší Země a lidstva jako takového. Zdůraznil jsem nutnou roli do lidských těl vyslaných /inkarnovaných/ bytostí těchto světelných civilizací — ty jako lidé musí dát k potřebným zásahům ze strany těchto civilizací podnět. To proto, aby byla zachována svobodná vůle člověka a lidstva jako takového.

Mnozí z vás, kteří jste se pod mým vedením nebo i sami probudili k dosažení rovnováhy svých vnitřních energií, patříte k určitým týmům těchto čistých bytostí mimozemských civilizací, kteří sem přišli splnit své úkoly. Nepochybujte prosím o tom, že budete včas informováni o tom, co je třeba dělat.

Také jsem vás jinde ve svých textech rámcově informoval o tom, že jsem měl dříve možnost zúčastnit se mimo naši pozemskou realitu na jistých projektech, které vytvářely podmínky pro možnost uplatnění zásahů těchto čistých mimozemských civilizací do naší pozemské a jí blízkých vibračních realit.

Do toho docela dobře zapadá aktuální informace o dění, které je nastartováno ve Spojených státech amerických pod rouškou cvičení Jade Helm 15 /ale i jinde ve světě po rouškou podobných cvičení v souvislosti s termínem Black Out/. Indicie hovoří o tom, že čisté humanoidní civilizace zintenzivňují své pronikání do pozemské reality a jí blízkých realit z prostoru našeho Slunce šestého řádu prostřednictvím k tomu otevíraných prostupových tunelů mezi dimenzemi.

USA-game-of-drones, Barack-o-Bomba

Podle vysoce agresivních reakcí americké vlády jako představitelky Satanu věrné „Druhé“ šelmy z Janova Zjevení » se zdá, že určitá mírumilovná /podle všeho humanoidní/ rasa mimozemšťanů na základě „pozvání“ k tomu vyslaným „člověkem“ či skupinou „lidí“ na této Zemi se připravuje k přímému zásahu. Můžeme počítat minimálně s tím, že má schopnosti magických technik či technologií umožňujících přímé zásahy do dění na Zemi na bázi EMP, kterými může na planetě Zemi vyvolat masivní výpadky funkcí počítačových a energetických systému kdekoli na světě — třeba jako prevenci před pokusem o jaderný útok…

Vy, kteří jste si povšimli záhadného několikadenního zmizení ruského prezidenta Putina ze světové scény v průběhu minulých měsíců a například zásahu ruského letadla pro elektronický boj v Černém moři proti americkému křižníku Donald Cook s následnou ztrátou veškerých počítači řízených funkcí při obsluze jeho zbraňových a pohonných systémů (špičkový US systém AEGIS), si klidně můžete některé věci dát do souvislosti.

11denní Putinovo záhadné zmizení skončilo 16.3.2015. Neobvykle dlouhá Putinova absence diskutovaná i v tzv. mainstreamových médiích, podle všeho měla velmi závažné důvody, které ovšem oficiálně nikdy nebyly řečeny a zřejmě ani nebudou. Ti přemýšlivější si jistě domyslí:


Válečné cvičení Jade Helm 15 je spjato s údajnou invazí nordických mimozemšťanů do Texasu

Šokující nová zpráva pro vnitřní potřeby Kremlu připravená Systémem pro pokročilý vojenský výzkum a rozvoj (System of Forward-looking Military Research and Development pro ruské Ministerstvo obrany dnes uvádí, že válečné cvičení Jade Helm 15 v západních státech USA, kterého se účastní tisíce speciálních jednotek amerického vojska, je ve skutečnosti obrovský lov na podezřelé „sbory nordických mimozemšťanů“, jejichž plavidla prolomila zemskou atmosféru nad městem El Paso ve státě Texas 1. dubna a 29. června 2015.

Podle uvedené zprávy experti SFLMRD byli 2. dubna 2015 uvědoměni Vesmírným výzkumným ústavem Ruské akademie věd, že jejich zařízení PLASMA na palubě satelitu Spektr-R detekovaly masívní portál „bodu X“, otevřený nad El Pasem v Texasu, a pak se objevilo velké množství mimozemských vesmírných vozidel, která byla pozorována a natočena na video místními obyvateli.

Dle zprávy zařízení PLASMA-F na palubě satelitu Spektr -R detekovalo další otevření portálu „bod X“ nad El Pasem i 29. června 2015, kdy bylo místními obyvateli pozorováno další vesmírné vozidlo proniknuvší do zemské atmosféry, o čemž máme i toto velmi podrobné a dokumentované svědectví.

 

Jak uvádí zpráva, je zajímavé, že tento výskyt obřího vesmírného plavidla nad El Pasem byl přezíravě komentován houstonskou zpravodajskou agenturou, která provedla interview s Fletcherem Grayem, šéfem texaské vyšetřovací agentury pro výzkum UFO, v němž ukázal šokující fotografie vesmírného vozidla v podobě „černé kostky“, o nichž prohlásil, že podle jeho názoru se jedná o „počítačově vytvořené obrazy“.

Zpráva dále uvádí, že schopnost ruské IKO detekovat otevření portálu „bod X“ nad El Pasem, jímž mimozemská vozidla vstoupila do zemské atmosféry, vychází z objevu amerických vědců pracujících v NASA v r. 2012.

Tyto portály jsou nazývány „skrytými portály“ a plasmový fyzik Jack Scudder z University Iowa o nich řekl: „Říkáme jim body X anebo oblasti difuze elektronů; jsou to místa, kde se magnetické pole Země napojuje na magnetické pole Slunce a vytváří tak nepřerušenou cestu vedoucí z naší planety do sluneční atmosféry, vzdálené 93 miliónů mil“.

Ruští vědci z IKI dále uvádějí o těchto „bodech X“, že jsou neviditelné, nestabilní a těžko zachytitelné, protože se otvírají a zavírají bez varování . Což dosvědčuje i Scudder, který řekl, že „nejsou žádné signály, které by nás k nim zavedly“.

Naši pozemští vědci nejsou schopni zachytit tyto „signály“, které by je „zavedly do těchto bodů X“, mimozemské rasy je používají už desítky tisíc let.
Tento fakt potvrdil bývalý ruský prezident a současný premiér Dimitrij Medveděv, který v r. 2010 řekl v závěru interview, kdy se domníval, že již není natáčen:

„President státu dostává společně s kufříkem s jadernými kódy i „přísně tajnou“ složku materiálů. Ta obsahuje veškeré informace o mimozemšťanech, kteří navštívili naši planetu. Rovněž jsou mu dodávány informace od absolutně tajné speciální služby, která vykonává kontrolu nad mimozemšťany na území našeho státu. Podrobnější informace můžete získat z dokumentu (nikoli z filmu) zvaného „Muži v černém“. Ani vám neřeknu, kolik jich mezi námi je, protože by to vyvolalo paniku.“

Zpráva nehovoří o tom, z jakého důvody mimozemské vesmírné sbory vstoupily do USA portálem „bodu X“ nad El Passem.

Avšak strategičtí analytikové Ministerstva obrany přidali ke zprávě poznámku, že tento typ vesmírných vozidel, který se vyskytl nad El Passem, je používán mimozemšťany běžně nazývanými „nordičtí mimozemšťané“, kteří byli popsáni jako mírumilovné, dokonce „magické“ bytosti, které chtějí pozorovat lidi a komunikovat s nimi, a také jsou známi jako „nepřátelé“ tzv. „šedých mimozemšťanů“, od nichž USA v minulých 70 letech dostaly většinu svých válečných technologií.

Ruští analytikové MOD dokonce zdůrazňují, že americké státy, kde se tito nordičtí mimozemšťané objevují a rozptylují se mezi lidi, jsou státy, které jsou cílem amerického speciálního cvičení Jade Helm 15, do nichž nyní začínají tajně proudit americké speciální jednotky.

Protože tito „nordičtí mimozemšťané“ jsou známi tím, že mají velký počet „hybridů“, schopných se vydávat za normální lidské bytosti, je možno je mezi americkou populací identifikovat pouze pomocí vojenské operace se speciálně vycvičenými jednotkami, jako je Jade Helm 15.

Zpráva varuje, že Ministerstvo obrany má obavy z nového typu války, kterým cvičení Jade Helm ve skutečnosti je, i z toho důvodu, že zpravodajská služba Washington Post oznámila, že toto interní americké „válečné cvičení“ proběhne bez jakýchkoli informací v médiích.

Proč se Obamův režim takto výrazně nyní zaměřil na tyto „nordické mimozemšťany“? Jak zpráva uvádí, rostou obavy z jaderné války vyvolané Američany, na niž již byla zahájena cvičení ve vojenském zařízení v Nevadě, kde strategické bombardéry nacvičují shazování simulovaných atomových bomb.

Zpráva uzavírá tím, že tito „nordičtí mimozemšťané“ v minulých desetiletích již mnohokrát zneškodnili americké i sovětské jaderné zbraně a zařízení. Obamův režim spolupracující s „šedými mimozemšťany“ proti nim chce zahájit novou atmovou třetí světovou válku, což by bylo více než sebevražda, byl by to „biblický konec časů“.

P.S. Orgonet: Tento divně se pohybující „mrak“ z 5. 7. 2015 podle mě taky má formu kostky, i když trochu více zahalenou… A toto video rozhodně nelze označit za podvrh… Což by skeptik klidně mohl říci v případě „kostky“ výše, kde reálné video objektu UFO chybí.


Zdroj: