On 5 January 2015, NASA reported observing an X-ray flare 400 times brighter than usual, a record-breaker, from Sagittarius A*.

Nebeský soudce, Planeta X a historicko-mytologické souvislosti. Materialisté navíc dospěli k závěru, že náš vesmír by vůbec neměl existovat. Kde udělali soudruzi z USA chybu?

Navazujeme na sérii textů ve které hledáme důkazy o existenci 10. planety alias Planety X alias Planety 9 ve Sluneční soustavě » Poukázali jsme mj. na fakt, že vyškrtnutí Pluta ze seznamu planet může být zcela záměrné ve snaze skrýt prorocké souvislosti s onou nikoliv novou — ale přesněji znovuobjevenou Planetou 10. Budeme záměrně používat název Planeta 10, resp. Planeta X, právě protože je úmyslně skrýván — takže pokud ve zdrojových textech čtěte „Planeta 9″ resp. „Planet Nine“, my tento název automaticky nahrazujeme lepším a přesnějším „Planeta X“.

Mimochodem, Planeta X úzce souvisí i se starověkou historií lidstva, tak jak se ji pokouší rozluštit Z. Sitchin v jiné rubrice »


Průlet „nebeského soudce“ šokoval vědce

A-2017 U1 as recorded 2017-10-21 at Tenagra Observatory near Rio Rico, Arizona
A/2017 U1 as recorded 2017-10-21 at Tenagra Observatory near Rio Rico, Arizona

Systém NASA Sentry je určen pro hlídání objektů, které by potencionálně mohly narazit do Země. NASA Jet Propulsion Laboratory nedávno vydala celosvětové varování prostřednictvím svého systému Sentry Earth Impact Monitoring, který oznámil každému teleskopu na světě, aby okamžitě začal sledovat tajemný objekt, který vstoupil do naší sluneční soustavy z mezihvězdného prostoru. Přišel ze směru hvězdy Vega v souhvězdí Lyry. Nejprve jej 18. 10. 2017 detekovaly dalekohledy Pan-STARRS na Havaji. Nejblíže Zemi byl 14. 10. ve vzdálenosti ca 24.000.000 km. Odhadovaný průměr okolo 160 metrů.

Astronomové ze začátku označili tento tajemný objekt jako Comet C/2017 U1, ale protože neměl žádnou známku kometární povahy, International Astronomical Union’s Minor Planetary Center jej pak přejmenovalo na Asteroid A/2017 U1 — což z něj učinilo vůbec první kometu přeznačenou na asteroid!

První „věc“ pocházející z mezihvězdného prostoru, která byla kdy viděna v naší sluneční soustavě

A/2017 U1 is most likely of interstellar origin. Approaching from above, it was closest to the Sun on 2017-10-9. Traveling at 44 kilometers per second. Credits NASA-JPL-Caltech
A/2017 U1 is most likely of interstellar origin. Approaching from above, it was closest to the Sun on 2017-10-9. Traveling at 44 kilometers per second. Credits NASA-JPL-Caltech
A/2017 U1, first comet to ever be re-designated as an asteroid
A/2017 U1, first comet to ever be re-designated as an asteroid

Zůstává prostý fakt, že nikdo skutečně neví, co je tento záhadný objekt, který se nyní nazývá A/2017 U1, protože je to první „věc“ v zaznamenané historii, která byla kdy viděna v naší sluneční soustavě pocházející z hlubokého mezihvězdného prostoru — jak prohlásil ředitel NASA Near Earth Orbit Program Office, Dr. Paul Chodas: „Čekali jsme na tento den po celá desetiletí. Dlouho jsme předpokládali, že takové objekty existují — ale toto je první taková detekce.“

"We have been waiting for this day for decades," said CNEOS Manager Paul Chodas."It's long been theorized that such objects exist — asteroids or comets moving around between the stars and occasionally passing through our solar system — but this is the first such detection. So far, everything indicates this is likely an interstellar object, but more data would help to confirm it." (phys.org)

Objekt vyvržený ze superobří černé díry Sagittarius A* v centru Mléčné dráhy? Cože?

Pozn. redakce: Pisatelé zdrojových textů možná nevědí, ale my si spojujeme fakta dohromady a naše intuice nám říká, že by to mohlo mít souvislost s tajemnou Planetou X, o které jsme již publikovali několik textů. Protože jde o extrémně neobvyklé až fantastické zprávy, proto jsme v zájmu serióznosti a dokazatelnosti velmi důkladně pátrali a ověřovali fakta a úmyslně citujeme zdrojové texty velmi detailně. Pro plné pochopení tématu je dobré si projít související fakta od začátku. Nejdříve ve zkratce úvod, dále následují odkazy na podrobné texty:

V roce 2014 se NASA „podívala“ téměř 5 miliard let do minulosti s použitím Nukleárního spektroskopického teleskopu (NuSTAR) a zpozorovala něco nemožného, něco co se předtím nikdy nestalo – obrovský objekt, který byl vymrštěn ze supermasivní černé díry v centru naší galaxie v oblasti Sagittarius A* – a měl tolik energie, že jej vědci NASA přirovnali k celkové energii, která je emitována celou naší galaxií:

Saint Mary’s universities, Dan Wilkins says that: “This is the first time we have been able to link the launching of the corona to a flare. “This will help us understand how supermassive black holes power some of the brightest objects in the universe.”
The Milky way is immense, and in a region of our galaxy that is simply called Sagittarius A* has been generating a range of flares just about every 10 days or so. Since the passing of this past year, the activity of these flares has drastically increased, to the point of nearly every day.

Slovíčko „nemožné“ je nutno chápat ve smyslu „nemožné podle současných poznatků oficiální vědy“. Tato „věda“ toho stále moc neví ani o historii vesmíru, ani o tzv. černých dírách. Je to především proto, že současná pozemská „věda“ je spíše náboženstvím hmoty, než skutečnou vědou… materialistické dogma brání skutečnému poznání. Víceméně všechny současné teorie, Einsteinovou teorií relativity počínaje a termodynamickými zákony konče, jsou založeny na vzájemném působení „viditelné hmoty“… něco o pravé „energetické“ podstatě univerza sice objevila kvantová fyzika — ta je ovšem zaslepenými vědeckými dogmatiky ignorována…

On 5 January 2015, NASA reported observing an X-ray flare 400 times brighter than usual, a record-breaker, from Sagittarius A*.
On 5 January 2015, NASA reported observing an X-ray flare 400 times brighter than usual, a record-breaker, from Sagittarius A*.

Zdroj: http://www.jpl.nasa.gov/news/news.php?feature=4753

Výše popsaný tajemný objekt vymrštěný z centra galaxie mohl nyní teoreticky vstoupit do našeho solárního systému — a podle autorů z ADF je tento objekt pravděpodobně ona nová planeta(?!), jejíž objev nedávno oznámila výzkumná společnost Caltech pracující pro NASA.


A proč se do toho plete papež?

Pokračujme s novými informacemi: Nejenom Dr. Chodas a astronomická komunita byla zaujata objevením se tohoto tajemného objektu, ale dokonce i papež Francis — který šel tak daleko, že si zajistil tajnou komunikační linku, aby mohl zavolat na Mezinárodní vesmírnou stanicí ISS, jejíž vědci používali palubní dalekohled HyperStar Lens pro zobrazení A/2017 U1. Papež ukončil svou „návštěvu“ tím, že se ptal astronautů jaké si myslí že je místo člověka ve vesmíru.

Speaking to the six astronauts on the International Space Station, the Pope asked them "in light of your experience in space, what are your thoughts on the place of man in the universe?" (independent.co.uk)

The universe shouldn’t exist: World’s top scientists struggle to explain why our cosmos didn’t destroy itself as soon as it came into existence

Do této informační mozaiky patří i další ohromující informace, která byla v médiích zveřejněna v minulém měsíci a která uvádí, že světoví špičkoví vědci po dlouhých experimentech dospěli k závěru, že náš vesmír by vůbec neměl existovat… Všichni se desetiletí namáhali aby vysvětlili, proč se vesmír nezničí, jakmile se objeví, ale nedospěli k ničemu — respektive se ujistili v tom, že vlastně neví jak ten vesmír vznikl… Jde o známou teorii [nebo spíš hypotézu?] „Velkého třesku“ a o to, že podle standardního modelu fyziky by se kosmos měl zničit hned poté co se vytvořil. Podle této teorie totiž Big Bang vyprodukuje stejné množství hmoty a antihmoty — ovšem když se tyto dva druhy hmoty setkají, vzájemně se anihilují a zbude pouze výron energie. Proč tedy vesmír vůbec ještě existuje?

My bychom mohli škodolibě dodat, že to vše je jen následkem toho, že „vědci“ (kteří nic nevědí) používají falešné a chybné materialistické paradigma, tak jak o tom píšeme podrobněji v našem novém seriálu o podstatě Univerza » Česky prostě a jednoduše jsou mimo mísu ;-)

Nakonec to nejdůležitější — jaký je význam tohoto tajemného vesmírného objektu?

A-2017 U1, trajectory and star constellations
A-2017 U1, trajectory and star constellations

Nakonec něco o významu tohoto tajemného vesmírného objektu — zejména proto, že pochází z hvězdy Vega, kterou starověcí Asyřané označovali za Nebeského soudce, Babyloňané ji pojmenovali Posel světla, ve staré Persii prý byla nazývána Mithra nebo Mitra a po staletí byla uctívána kulturami po celém světě.

A TO NENÍ VŠECHNO — oběžná dráha tohoto objektu je téměř zrcadlově shodná se stejně tajemnou „Planetou X“!

Jistě ne náhodou NASA, také minulý měsíc, publikovala a zdůraznila pět důkazů, které poukazují na existenci Planety X:

Is an extra world hidden on the edge of our solar system? Evidence that Planet X DOES exist piles up

Vědci už dlouho diskutují o tom, zda na okraji naší sluneční soustavy číhá záhadná Planeta X. Někteří astronomové si myslí, že existence údajné planety — o které tvrdí, že má desetinásobek velikosti Země — vysvětluje bizarní způsob, kterým se pohybují vzdálené objekty ve Sluneční soustavě. Další nové důkazy o existenci Planety X jsou založeny na výpočtech, simulacích pohybu předpokládaného nebeského objektu.

Naše redakce už předložila velmi podrobný přehled důkazů a zde tedy můžete nalézt čerstvé shrnutí nejnovějších poznatků z 19. 10. 2017:


Další zdroje informací:

Není od věci aby každý sám pouvažoval o tomto tajemném vesmírném objektu, o možných souvislostech s Planetou X a o historicko-mytologickém významu toho všeho…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>