Prezident Miloš Zeman říká bez emocí čistou pravdu o islámské imigraci, o tom že islámská kultura nenávisti je nebezpečím pro Evropu — a islám prostě není integrovatelný

Prezident Miloš Zeman zamlada
Prezident Miloš Zeman zamlada

Protože prezident ČR je jeden z mála, který se nenechal podplatit, nezapomněl k čemu slouží hlava a prostý selský rozum, a je také jeden z mála, kteří nezradili náš národ — pro to vše není od věci připomenout jeho důležitý proslov na téma islámské imigrace…

Toto video s proslovem prezidenta Miloše Zemana ze dne 2016-02-12, který pronesl v Bratislavě (Inštitút ASA: Analýzy, Stratégie, Alternatívy – medzinárodná konferencia: „Sociálna demokracia v 21. storočí“) mj. na téma islámu a masové imigrace do Evropy, získalo velkou popularitu ve světě a dokonce i na arabském internetu.

Je příznačné, že myšlenky prezidenta jsou překrouceny a interpretovány přesně naopak zrádci národa v čele se soudruhy sobotkovci a v dojemném souznění se soudruhy černokabátníky. Je to smutné až děsivé, když takové překrucování faktů slyšíme např. i v ČTV, kterou si občané platí ze svých daní… jen proto, aby vytvářela vlastizrádnou propagandu, která se neštítí útočit ani na prezidenta.  Je něco shnilého v televizi České… Je také na místě zdůraznit, že nejsme fanoušky Miloše Zemana a nevolili jsme jej — a přesto je to jediný člověk, který doopravdy hájí zájmy našeho státu — ať mu to vydrží!

Ukázali jsme si nedávno mj.  jak sobotkovci v ČSSD plánují likvidaci naší státnosti a svobody občanů… dále také  vytvoření globální totality »

Co se týče vatikánských soudruhů — o těch je veřejně a prokazatelně známo, že se lidskou svobodu snaží potlačit už od 4. století, kdy se dostali k moci »

Jak prezident Zeman trefně připomíná, soudruzi Sobotkové nejen že zradili svůj lid, ale též ideu své strany. Ukazuje to mimo jiné na obhajobě práv žen… ta práva byla vždy v programu socialistů… Prezident pokládá otázku, která zasahuje přímo do černého: Jak si vysvětlit, že nyní socialistická centrála v EU všemi prostředky podporuje islám, který pošlapává práva žen tím nejhrubším způsobem? »

Mimochodem — několik svědectví o pravé tváři islámu z první ruky jsme již v této rubrice přinesli. Nechali jsme promluvit nejen Sabatinu, ale i další české a německé ex-muslimy…

V blízké budoucnosti vyjde na našem webu několik dalších svědectví z reálného života muslimských žen. Samy ex-muslimky naprosto jednoznačně dokazují, jak islám systematicky zotročuje a znásilňuje ženy. Není to to samozřejmě náhoda, nýbrž plán s jasným cílem.

Nikoliv omyl, nýbrž dlouhodobý plán!

Angela Merkel: ...wir schaffen das ...wir schaffen das ...wir schaffen das (německá lidová karikatura)
Angela Merkel: …wir schaffen das …wir schaffen das …wir schaffen das (německá lidová karikatura)

Miloš Zeman se ovšem fatálně mýlí v hodnocení role EU. On je totiž jejím fanouškem a doposud nepochopil, že současné dění v Evropě není selháním migrační politiky EU, nýbrž cíleným plánem resp. nástrojem k potlačení lidské svobody a k instalaci NWO totality!

Zemanovi ke cti slouží mnohé komentáře lidí u videa s jeho proslovem: President Zeman of the Czech Republic speaks on Islam and mass immigration

This is a very important speech by a national leader. We need to listen and spread our support of one of the very few leaders willing to speak the truth.

Malý výběr z komentářů u videa

Z.C.: Svatá pravda. Aspoň někdo z nejvyšších představitelů své země, kdo dokáže říct pravdu nahlas a stojí za vlastním národem. Klobouk dolů.

B.M.: Pane prezidente velmi dobre a srozumitelné i pro nas normální lidi díky bohu jste vládní činitel a to co jste řekl mate moc učinit dekuji

S.V.: Jsem hrda na to, ze mame v Cechach prezidenta ktery vidi situaci tak jak je, budte radi ze chrani nasi republiku pred invazi uprchliku a nemusite se bat vyjit si vecer klidne do ulic,coz tady v Italii si nemohu dovolit a navic kdyz slysim ty Italske politiku radsi zhasnu televizi protoze nechavaji zaplavit celou svoji vlast uprchliky a podle toho to tu taky vypada! Takze klubouk dolu pane prezidente Zemane!

-pokračování-


Další informace:

Prezident Zeman: Nejsme plastelína ani fašisté. Nepodléhejme vymývání mozků!

Praha, Albertov 17.11.2015: Prezident České republiky Miloš Zeman přednesl projev k migrační krizi, islámskému státu a výročí 17. listopadu.