Šok! Ukradli krev Jana Pavla II. Pak jej svatořečili. A papež zhřešil. Porušil Desatero. Aneb co je před námi skrýváno po 2000 let?

Co je před námi skrýváno po 2000 let?

Známe pravdu! Důkazy naleznete v tomto článku.

Abych vám vážení čtenáři mohl osvětlit ono zmíněné tajemství, musíme začít fakty. Budeme si nejdříve trochu citovat z médií. A v duchu geniálního přísloví »pod svícnem je největší tma« si ukážeme, co je pod svícnem skrýváno před lidstvem po 2000 let. Zdůrazňuji, že řeč bude jen o holých faktech, žádná nepodložená tvrzení. A když budete trpěliví, poznáte nakonec pravdu. O trpělivost vás prosím, jelikož dat je k dispozici opravdu hodně… Je nutné spojit všechny stopy, abychom strhli závoje iluzí a dostali správný obraz.

Mediální šílenství naší doby nemohlo nikoho minout, ledaže by byl izolován někde na pustém ostrově, bez kontaktu s civilizací. Katolická církev je (alespoň podle obsahu korporátních médií) neuvěřitelně populární – snad ještě víc než fotbal :-) Ani náš web nemůže zůstat stranou dění. Naleznete zde ovšem i to, co vám jinde »zapomněli« říci.

Všechny události o kterých budu mluvit jsou velmi čerstvé a lze je snadno dohledat v tisku. Lidská paměť je ovšem krátká a první událost z počátku r. 2014 již byla jistě zapomenuta – začneme proto pár výstřižky:

Ukradli krev Jana Pavla II.

Z kostela San Pietro Della Lenca v regionu Abruzzo neznámí pachatelé ukradli v lednu 2014 ampuli s krví papeže Jana Pavla II. Úřady do pátrání vyslaly policejní psy a více než 50 policistů. Není to poprvé, co byla obdobná relikvie odcizena… Lupiči z kostela v horách spolu s vzácnou ampulí ukradli také relikviář a krucifix. Další věci nechali netknuté, přestože se do kostela vloupali v noci a měli tak pravděpodobně dost času…

http://zpravy.idnes.cz/lahvicka-s-krvi-jana-pavla-ii-byla-ukradena-krev-jana-pavla-ii-pr1-/zahranicni.aspx?c=A140127_144016_zahranicni_bse

Neznámí zloději ukradli ampuli s krví papeže Jana Pavla II.

Monstrance containing a tiny relic bearing Pope John Paul II's blood, stolen from San Pietro della Ienca chapel, in the Apennine mountains, near L'Aquila, Italy, San Pietro della Ienca cultural association.
Monstrance containing a tiny relic bearing Pope John Paul II’s blood, stolen from San Pietro della Ienca chapel, in the Apennine mountains, near L’Aquila, Italy, San Pietro della Ienca cultural association.

Ampuli s krví papeže Jana Pavla II., relikviář a jeden z křížů ukradli neznámí zloději z kostela svatého Petra nedaleko L’Aquily. Město leží ve středoitalském kraji Abruzzo, kam tehdejší hlava katolické církve ráda jezdila… Církevní historik Jaroslav Šebek tvrdí, že hodnota papežských relikvií se nedá vyčíslit penězi. Pro věřící má ale baňka s papežovou krví nesmírnou cenu…

„Je to i otázka určité náboženské úcty. Může to souviset s tím, že některý z věřících mohl chtít ampulku pro sebe. Věřící často ostatkům přikládali magické schopnosti,“ vysvětlil historik.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/evropa/_zprava/neznami-zlodeji-ukradli-ampuli-s-krvi-papeze-jana-pavla-ii–1308573

Je třeba opravit soudruha církevního historika v tom smyslu, že tzv. ostatkům (kusům mrtvol) jsou v církvi přisuzovány magické schopnosti evidentně i dnes. Poskládáním indicií uvedených v médiích nám vyjde jednoznačný obraz – cíleně byly ukradeny pozůstatky mrtvoly, nic jiného zloděje nezajímalo.

Mimochodem, vše ukradené bylo policií nalezeno – ovšem s výjimkou obsahu! Přesně řečeno, šlo o kus látky potřísněný krví Jana Pavla po atentátu na papeže. Oficiálně to samozřejmě církev nepřizná, nicméně je evidentní, že při krádeži šlo jen a právě o tu krev!

A nebylo to poprvé. Jak ukazuje např. následující případ, kdy byla ukradena skutečná ampule s krví:

  • Thieves steal vial of late Pope John Paul II’s blood from priest’s backpack. http://www.dailymail.co.uk/news/article-2195092/Thieves-steal-vial-late-Pope-John-Paul-IIs-blood-priests-backpack.html

Český rozhlas vám hned nabídne i další chuťovky v sekci Související příspěvky:

  • Česko získá další ostatek loni blahoslaveného papeže Jana Pavla II. http://www.rozhlas.cz/_zprava/1139605
  • Katedrála sv. Václava v Olomouci získá kapky krve Jana Pavla II. http://www.rozhlas.cz/_zprava/953638
  • Kubica z F1 požádal o papežovy relikvie. Mají ho uzdravit. http://www.rozhlas.cz/_zprava/850387
  • Do kaple prachatického hospice dají relikvii Jana Pavla II. První mimo Vatikán a Polsko. http://www.rozhlas.cz/_zprava/1196107

Polská církev chce srdce zesnulého papeže Jana Pavla II.

Představitelé polských katolíků si představují, že srdce uloží na krakovském hradě Wawel vedle ostatků polských králů. Po blahořečení Jana Pavla II. se totiž jeho ostatky stanou relikviemi… Po kanonizaci vyjmou lékaři ostatky Jana Pavla II. z vatikánských jeskyní a rozřežou je na kousky….

http://www.rozhlas.cz/nabozenstvi/zpravy/_zprava/441980

Rok víry končí. Antipapež František vystavil ostatky svatého Petra

The hand of St. Francis Xavier is seen in a reliquary at the Jesuits’ Church of the Gesu in Rome Sept. 8. Relics of holy people have been venerated since early Christianity. (CNS photo/Paul Haring)
The hand of St. Francis Xavier is seen in a reliquary at the Jesuits’ Church of the Gesu in Rome Sept. 8. Relics of holy people have been venerated since early Christianity. (CNS photo/Paul Haring)

Dnešní liturgie na ukončení Roku víry, který vyhlásil ještě Benedikt XIV., byla výjimečná tím, že na začátku obřadu byl k oltáři přinesen relikviář s ostatky svatého Petra. Následně byl otevřen a papež František se ostatkům prvního papeže poklonil. Při modlitbě pak papež relikviář držel osobně v rukou a nepustil ho po celou dobu… Relikvie svatého Petra se skládá z devíti kostních fragmentů. Jsou uloženy v relikviáři, který nechal pro tento účel zhotovit papež Pavel VI. v roce 1968, předchozím Roce víry.

http://www.rozhlas.cz/zpravy/clovek/_zprava/1284713

Tak nám zabili ukradli Ferdinanda Jana Pavla. A kterýho, paní Millerová?

Dozvěděli jsme se z mainstreamového tisku, že kusy mrtvol (kterým se zde říká relikvie, aby to nevypadalo tak ošklivě) jsou předmětem zbožňování a uctívání…

Také si říkáte: Co to sakra je? Také vám to přijde jakési divné? Předmětem zbožňování a uctívání jsou nechutné kusy hmoty mrtvých těl…

Definice modlářství nám říká, že jde o náboženské uctívání čehokoliv, jedno zda zlatého telete či osoby. Je to velmi jednoznačně řečeno v slavném tzv. Desateru v Bibli:

Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, který tě vyvedl z Egypta, z domu otroctví. Neměj žádné bohy kromě mne. Nevytvářej si modly v podobě čehokoli nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Neklaň se jim a nesluž jim, neboť já Hospodin, tvůj Bůh, jsem Bůh žárlivě milující. (Exodus 20,1-7)

http://bible.com/15/exo.20.1-7.b21

Klanění a sloužení je třeba chápat symbolicky jako zbožňování a (náboženské) uctívání. Je totiž obecně známo, že Bible mluví v symbolech a obrazech, nikoliv doslovně.

Jedna věc je jistá: Modlářství přesně pasuje na výše uvedené mediální informace. Nechme myšlenky zatím potichu uvnitř mysli pracovat a podívejme se na další papežské novinky.

S uctíváním kusů mrtvol se můžeme setkat i u nás (kardinál Vlk a lebka sv. Václava)
S uctíváním kusů mrtvol se můžeme setkat i u nás (kardinál Vlk a lebka sv. Václava)

Poláci přivítali s nadšením svatořečení Jana Pavla II.

Krakov, Polsko, 27.04.2014 – Po celém Polsku vyzváněly zvony a davy věřících tleskaly poté, co dnes papež František ve Vatikánu prohlásil za svatého polského papeže Jana Pavla II. Současně s ním byl při bezprecedentním obřadu dvojité papežské kanonizace na Svatopetrském náměstí svatořečen i někdejší italský papež Jan XXIII… Tisíce polských věřících přišly na mnoha místech Polska na koncerty a modlitby k uctění papeže, který je v zemi vnímám jako národní hrdina, jenž pomohl skoncovat s komunismem. „Je to velký den pro Polsko. Je to velký den pro mne. Svým učením a svými návštěvami naší země změnil Polsko a změnil nás,“ citovala agentura AP dojatou Marii Jurekovou z Krakova…

http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/polaci-privitali-s-nadsenim-svatoreceni-jana-pavla-ii/1072637

Povšimněme si prosím vyjádření zástupců z lidu… nevím proč mi to připomíná oslavy sportovních fanoušků, známé už i u nás třeba ze Staroměstského náměstí po vyhraném šampionátu…

Bývalí papežové Jan Pavel II. a Jan XXIII. byli svatořečeni

Vatikán, 27.04.2014 – Papež František dnes před zaplněným Svatopetrským náměstím ve Vatikánu prohlásil za svaté dva ze svých předchůdců – Jana Pavla II. a Jana XXIII… Odhaduje se, že kromě desítek tisíc osob přímo na náměstí kanonizaci v přímém televizním přenosu sledovaly na dvě miliardy lidí na celé Zemi… Svatopetrské náměstí, které pojme kolem 180.000 lidí, zaplnily po jeho otevření v 05:30 SELČ davy, které neodradila ani ranní přeháňka…

St Peter's Square packed during canonisation of Popes John XXIII and John Paul II
St Peter’s Square packed during canonisation of Popes John XXIII and John Paul II

Do celého Říma na kanonizaci dvou papežů dorazil nejméně milion poutníků z celého světa. Ti, kdo se nedostali přímo na náměstí, mohli dění sledovat na 19 velkých obrazovkách rozmístěných po italské metropoli. Na bezpečnost dohlížely tisíce policistů za asistence armády. Mezi hosty slavnostního aktu byly desítky prezidentů, premiérů a dalších představitelů z mnoha zemí světa. Z Česka to byli šéf Poslanecké sněmovny Jan Hamáček, ministr kultury Daniel Herman, ministryně spravedlnosti Helena Válková …

http://www.ceskenoviny.cz/svet/zpravy/byvali-papezove-jan-pavel-ii-a-jan-xxiii-byli-svatoreceni/1072527

Dva papežové vešli mezi svaté, přenos z Vatikánu viděly miliardy lidí

Vatikán, 27.04.2014 – Statisíce poutníků zaplnily Svatopetrské náměstí a jeho okolí ve Vatikánu, kde papež František prohlásil za svaté své dva předchůdce v čele katolické církve: Jana Pavla II. a Jana XXIII. Jednu z nejvýznamnějších katolických událostí za poslední léta si vedle poutníků nenechaly ujít desítky předních světových politiků.

„Ustanovujeme a vyhlašujeme blahoslavené, Jana Pavla II. a Jana XXIII., svatými a zapisujeme je do seznamu svatých a ustanovujeme, aby byli v celé církvi se svatými zbožně uctíváni,“ zaznělo Svatopetrským náměstím krátce po 10. hodině z úst úřadující hlavy Svatého stolce, papeže Františka…

Během ceremoniálu byly posléze přineseny ostatky nových světců: v případě Jana XXIII. je to kousek kůže odebraný při vyzvednutí jeho těla, u Jana Pavla II. jde o ampulku s krví… (velikostí) se tomu může rovnat jen pohřeb princezny Diany v Londýně v září 1997, který v televizi sledovalo na 2,5 miliardy lidí. Na svatořečení bývalých hlav katolické církve zamířilo do Vatikánu celkem kolem milionu poutníků. Podle komentářů evropského tisku katolická církev zažila celosvětový happening víry: na místě a zároveň pomocí televizních přenosů po celém světě dvojitou kanonizaci odhadem sledovaly na dvě miliardy obyvatel planety… Pro ostatní poutníky a zájemce, kteří se na hlavní vatikánské náměstí nevešli, bylo pro sledování obřadu na různých místech Říma instalováno 17 obřích obrazovek…

http://zpravy.idnes.cz/svatoreceni-papeze-jana-pavla-ii-a-jana-xxiii-f33-/zahranicni.aspx?c=A140427_093919_zahranicni_im

A mimochodem, nikdo z nás už běžně nevnímá význam slova svátek. Uvědomili jste si někdy že slovo svátek je odvozeno od katolických svatých?

Ano církev, silně ovlivňuje i ty z vás, kteří se považujete za ateisty. Toto je jen z mnoha příkladů toho, jak silně je tzv. západní kultura ovlivněna papežstvím.

Církev provozuje modlářství za bílého dne? Ano či ne?

Shrňme si to: Dav lidí uctívá kusy mrtvol (což jsou typické magické pomůcky: kousek kůže odebraný při vyhrabání hrobu, u Jana Pavla II. jde o ampulku s krví atd…) a dělá to shromážděn okolo vzácného egyptského artefaktu slunečního kultu (další informace).

Ptačí pohled na Vatikánské náměstí, položený vedle znaku Babylonského Slunečního boha. Nezapomeňte při prohlížení obrázků na to, že uprostřed Vatikánského náměstí stojí obelisk slunečního kultu – ideální místo pro modloslužbu slunečního kultu.

Sun God Babylonian, early 9th century BCSun-God-Babylonian-in-Vatican-Square-aer-b

  1. A meeting of gods on the Tablet of Shamash shows the Sun god Shamash on the throne, in front of the Babylonian king Nabu-apla-iddina; British Library room 55; found in Sippar (Tell Abu Habbah), in Ancient Babylonia; 9th century BC
  2. St. Peter’s Square, basilica at top and Egyptian obelisk in the centre of the Sun disc, Vatican, Rome, Italy

Nepochybně si papežové dali dost práce, aby vytvořili takové výborné podmínky pro svůj sluneční kult. To se jim musí nechat.

sun-obelisksObelisk vlevo: Washington, USA
Obelisk vpravo: St. Peter’s Square, Vatican, Rome, Italy

Co se tady proboha děje? Není to všechno náhodou porušením Desatera, o kterém nám papežové káží, že je máme dodržovat? A pro ně to snad neplatí?

Nejspíš mi to moc nevěříte, přivolám si tedy pomocníka a svědka, který mi tento prostý závěr potvrdí. Papá Francis osobně, poklekněte a zbožně poslouchejte ;-)

„Ustanovujeme a vyhlašujeme blahoslavené, Jana Pavla II. a Jana XXIII., svatými a zapisujeme je do seznamu svatých a ustanovujeme, aby byli v celé církvi se svatými zbožně uctíváni,“ zaznělo Svatopetrským náměstím krátce po 10. hodině z úst úřadující hlavy Svatého stolce, papeže Františka.

Příkladů modlářství bohužel v cézaro-papežském náboženském systému naleznete nekonečně mnoho.

Pope kiss stone and wood and call it holy
Líbáme kamení, dřevo a hadry a říkáme tomu svatost.

Modlářství, nebo ne? Můžete hádat třikrát!

Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, který tě vyvedl z Egypta, z domu otroctví. Neměj žádné bohy kromě mne. Nevytvářej si modly v podobě čehokoli nahoře na nebi, dole na zemi nebo ve vodách pod zemí. Neklaň se jim a nesluž jim, neboť já Hospodin, tvůj Bůh, jsem Bůh žárlivě milující. (Exodus 20,1-7)

http://bible.com/15/exo.20.1-7.b21

Zcela stejně jako papežský kult osobnosti kvete v papežské církvi i další modlářský kult, tentokráte maskovaný jako Mariánský. Abyste mne neobvinili z výmyslů, tak jako bonus přidávám pár obrázků pro oživení. Nebudu nic komentovat, jen budu apelovat na svědomí každého.

Každý sám-za-sebe by měl popřemýšlet a rozhodnout se zda chce žít podle Desatera, nebo jej porušovat a účastnit se modloslužeb slunečního kultu, který se vůbec neliší od zlatého telete… Zda chce sám najít pravdu, která osvobozuje – nebo raději zůstat slepým a nechat se vést slepými pastýři širokou cestou se stádem stejně slepých oveček…

A nikomu na zemi nedávejte jméno »Otec«: jediný je váš Otec, ten nebeský. (Mat 23,9)

Papež i katoličtí kněží také rádi používají označení »Svatý otec«. Evidentně je to v souladu s Biblí ;-)

Závěr

Není to příjemné zjištění, ale na základě uvedených fakt je možno vyslovit jediný možný závěr. Papež (nejen) František si dělá ze svých oveček prču. Potažmo ovšem z celého lidstva, jelikož se nám snaží namluvit že jedině církev má patent na duchovní osvícení. Ve skutečnosti ovšem církev svým pokrytectvím uráží toho, za jehož jméno se schovává – tedy Ježíše.

Porušování Desatera je podle učení církve smrtelným hříchem. Dalším logickým závěrem proto je: Církev páchá smrtelný hřích. Nemusí to být až tak překvapivé, pokud se vám povede dekódovat Janovo zjevení (nazývané též Apokalypsa). Detailní návod k dekódování Zjevení je k dispozici zde »

Amen.

Kristovská nauka byla na Zem přinesena tak jistě, jako byla jistě a dokonale znevěrodněna u všech přemýšlivých lidí. Důkazů pro tvrzení, že Ježíš je hlavní obětí cézaro-papežské nauky, je mnoho a na tomto webu se proto již delší dobu snažíme Ježíše rehabilitovat.

O tuto rehabilitaci se snažíme z prostého důvodu: Jeho sdělení má reálný a praktický význam pro život jednoho každého z nás všech. Začali jsme seriálem Dvě cesty, který vám prozradí základy toho, jak lidská psychika funguje doopravdy. A to je jen začátek.

Aleluja.