Souhrn důkazů o 11. září 2001, názorná videa na jednom místě

Motto: „Kdykoli slyším, že někdo shazuje zajímavé teze tím, že se jedná o »konspirační teorie«, obvykle to znamená, že se někdo dostal k pravdě až příliš blízko.“ (bývalý agent CIA Michael Hasty)


K výročí nešťastných událostí okolo 9/11 jsme aktualizovali naši detailní analýzu této kauzy. Článek, která právě čtete, je v podstatě stručným shrnutím faktů. Celou sérii naleznete na této adrese »

http://www.ragauian.cz/category/special-k-11-zari/

11. září nezasáhla Světové obchodní centrum žádná dopravní letadla Boeing, protože to bylo fyzikálně nemožné — bylo to jednoduše mimo schopnosti těchto letadel

Tohle pod přísahou prohlásil bývalý pilot CIA — a my mu pod tíhou důkazů musíme dát za pravdu.

John Lear, syn vynálezce Billa Leara, poskytl odborný posudek, že je fyzikálně nemožné, aby Boeing 767 (lety AA 11 a UAL 175) zasáhl mrakodrapy „Dvojčata“ 11. září 2001, zejména když je měli řídit nezkušení piloti. Ve svém místopřísežném prohlášení – pro soudní řízení – uvádí: „Žádný dopravní Boeing 767 nezasáhl Dvojčata, jak podvodně prohlásila americká vláda, média, NIST (Národní institut standardů a technologie při ministerstvu obchodu USA) a jejich dodavatelé.“

„Žádné takové nehody se nestaly, protože tak, jak byly popsány, jsou fyzikálně nemožné, a to z následujících důvodů: v případě UAL 175, který mířil proti jižní věži, by se skutečný Boeing 767 po nárazu špice do 14palcových ocelových sloupů (35 cm) začal teleskopicky hroutit…

Vertikální a horizontální ocasní části by byly okamžitě odděleny od letadla, narazily by do ocelových sloupů a spadly by na zem… Motory by po nárazu na ocelové sloupy udržely svůj základní tvar, buď by spadly na zem, nebo by byly objeveny v troskách zřícených budov…

Žádný Boeing 767 by nedosáhl rychlosti 870 km/hod (540 mph) ve výšce 330 metrů nad mořem… atd.

Can 767 Aluminum Wing Cut 14'Steel?
Can 767 Aluminum Wing Cut 14′Steel?

Toto je pouze ilustrační obrázek. Celé toto video a mnohem více naleznete v našem seriálu o 9/11 tedy v rubrice Speciál k 11. září »


Vlevo exploze sopky. Vpravo údajný „pád“ budovy WTC.
Vlevo exploze sopky. Vpravo údajný „pád“ budovy WTC.

Podobnost čistě náhodná? Optický klam? Horní část budov „dvojčat“ nikdy nedopadla na zem jako celek, záhadně se rozpadla hned na začátku pádu až explodovala, ačkoli se jednalo o pevnou mřížkovou soustavu ocel-beton.

Opravdu přirozený pád?  Ocelové trámy se samy od sebe záhadně vzájemně odřezaly a byly vymrštěny do vzduchu, přestože každý vážil řádově tunu…
Opravdu přirozený pád? Ocelové trámy se samy od sebe záhadně vzájemně odřezaly a byly vymrštěny do vzduchu, přestože každý vážil řádově tunu.
Tihle tunoví "drobečci" na obrázku jsou právě těmi kusy nosníků destruovanými připravenou trhavinou (viz šikmé seříznutí). Přesně tyto "drobečky" vidíte na obrázku výše ve stovkách kusů padat po okrajích dýmové clony halící věž v okamžiku zřícení.
Tihle tunoví „drobečci“ na obrázku jsou právě těmi kusy nosníků destruovanými připravenou trhavinou (viz šikmé seříznutí). Přesně tyto „drobečky“ vidíte na obrázku výše ve stovkách kusů padat po okrajích dýmové clony halící věž v okamžiku zřícení.
Horní část budovy se na počátku pádu silně naklonila...
Horní část budovy se na počátku pádu silně naklonila…

Horní část budovy se silně naklonila, očekávalo by se, že se převrátí úplně a dopadne na zem. Nedopadla. Ve skutečnosti se ještě ve vzduchu rozprskla na betonovou drť a nasekané ocelové sloupy.

Mřížková soustava desetitisíců kusů až 80cm širokých ocelových vzájemně pospojovaných nosníků, navíc zalitých betonem v podlahách
Mřížková soustava desetitisíců kusů až 80cm širokých ocelových vzájemně pospojovaných nosníků, navíc zalitých betonem v podlahách

wtc-matrix-construction1

Tato mřížková soustava desetitisíců kusů až 80cm širokých ocelových vzájemně pospojovaných nosníků, navíc zalitých betonem v podlahách, těchto 500 000 000 kg oceli a betonu se zhroutilo během cca 10 sekund (v podstatě rychlostí volného pádu), jako by přestala existovat jakákoli vazba mezi jednotlivými díly budovy, jako by jinak velmi pevný beton byl během pár vteřin ve všech patrech rozdrcen na prach. Horní část budovy padala jakoby do prázdna, jako kdyby nemusela překonávat žádné překážky ve formě ocelo-betonové konstrukce zbytku budovy.


Upozornění

Negativní informace uvedené na této www stránce slouží jen k určitému zamyšlení či „procitnutí“. Dlouhodobější studování podobných negativních informací by mohlo většině lidí spíše uškodit než pomoci (deprese). A ničemu by to nepomohlo, spíše naopak.

Je dobré být informován, ale nesmí to být vykoupeno ztrátou vnitřní radosti a víry ve vše dobré! („Nebojuj proti zlu, posiluj dobro.“)

Slepé ignorování nepříjemných faktů jen proto, že nezní příjemně, nemusí být v konečném důsledku dobré. Tento dokument nebyl vytvořen k tomu, aby bezcílně naháněl strach, ale aby upozornil na ještě větší nutnost návratu od chování typu „zisk za jakoukoli cenu“ a „po nás potopa“ k osvědčeným lidským hodnotám, které mohou vytvářet atmosféru pravdy schopné rozpoznat a řešit podvody hned v zárodcích; a také atmosféru důvěry, která je dle současných psychologů nezbytností pro fungování jakéhokoli společenství.

Pravda může být něco, co nás může uvrhnout do silné deprese ze ztracených iluzí. Ale také to může být začátek návratu k důvěře v sebe sama („Poznejte pravdu, a pravda vás osvobodí“).

Češi si od nacistů kdysi vysloužili přezdívku „smějící se bestie“, protože si přes všechny válečné hrůzy dokázali udržet humor a dělat si z okupantů srandu.

Smích, humor, a vědomě vyvolávaná vnitřní radost je velmi účinná „zbraň“ a lze ji použít i nyní.

Řešením ale nejsou žádné násilné revoluce, neboť zlo plodí jen zlo, a patrně by se to dříve nebo později vrátilo jako bumerang (karma!).

Bez vnitřní změny se člověk nikam nepohne…

Pro začátek postačí přestat bezmezně věřit masmédiím, politikům, módě apod. a naučit se více poznávat a věřit více sobě samé/mu (Intuice, srdce, selský rozum).

Zdravý „selský“ rozum v kombinaci se „Srdcem“ (Intuice) umožňuje rychle prohlédnout jakoukoli lež. „Srdce“ (Intuice) však musí být dostatečně čisté, aby dobře fungovalo…

Změňme sami-sebe. Jak?

Lidé, nebuďte k událostem ve světě lhostejní. Ptejte se svých poslanců, pište na zveřejňované internetové stránky parlamentu, senátu i vlády, posílejte jim tyto materiály. Oni se nejvíce bojí toho, že nemusí být případně příště zvoleni. Vytrhněte je z jejich klidu…

To oni v americkém žoldu vás chtějí v rámci obnovené vojenské služby hnát do tzv. sil NATO na Ukrajinu a do přímého konfliktu s Ruskem. Jen si spočítejte, kolik ohledů se můžete dočkat jako Evropané od vlády státu, který dokáže zorganizovat tento megapodvod a beztrestně při tom zabíjí své vlastní občany.

Pamatujte prosím na Kristovo: „Hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno, proste a bude vám dáno“. Pokud nebudete hledat skutečnou pravdu, nenaleznete ji. Pokud nebudete tlouci, nebude vám otevřeno. Pokud nebudete prosit, nebude vám dáno. To vy jste svého osudu strůjci.

ANTIAMERIKANISMUS?

Velké množství webů a filmů o podvodu 9/11 či o globální vládě vytvořili američtí občané, kteří „jen“ zjistili, že se v jejich zemi děje něco velmi nebezpečného a cítili povinnost to odhalit a napravit, lidé včetně vědců či členů Kongresu, tedy lidé přirozeně americky patriotičtí. Tudíž informace o blamáži 9/11 nemají nic společného s nějakým anti-amerikanismem, ani tyto filmy nejsou vytvářeny „ruskými špióny“, jak o tom nedávno informoval jakýsi „odborník“ pozvaný do Českého Rozhlasu.

John Farmer, nominovaný Bushovou vládou do oficiální Komise 9/11, říká, že oficiální verze o 11. září je „téměř zcela nepravdivá“.

Naopak 9letá snaha politiků a masmédií intenzivně tajit pravdu ohledně WTC 9/11 a lobovat za radar působí dojmem intenzivního amerického vlezdoprdelismu.

Dokumenty o blamáži 9/11 nejsou proti-americky zaměřené. Jsou většinou tvořeny v duchu „Odsuzuj hřích, nikoli hříšníka“. Dokumenty tedy odsuzují způsob jednání USA, resp. části jejich vlády, nikoli USA samotné. Občané USA v tom jedou jen tak, že svými postoji vytvářejí vhodné prostředí ve smyslu „jaká národ, taková vláda“. Ale vyčítat jim to moc nemůžeme, nejsme na tom až tak výrazně lépe.

Problémem není USA, problémem je globální vláda, která má členy i mimo USA, třebaže většina členů pochází z USA, což je pochopitelné, neboť USA byla dlouhou dobu nejsilnější vojenskou velmocí a navíc se jedná o zemi, kde vznikl podvodný peněžní systém založený na takřka neomezeném tisku peněz nepodložených reálnými hodnotami.

Je však pravda, že USA již desetiletí nejsou oním vzorem demokracie a pro-lidského průmyslu, ke kterému jsme po revoluci vzhlíželi. Již nějakou dobu je americký blahobyt zajišťován skrytým vykořisťováním jiných zemí ve smyslu „ekonomických vrahů“ (viz 24. minuta filmu „Zeitgeist Addendum“) a skrze monopolu na výrobu „mezinárodní“ měny (podle A. Clause umožňuje tento monopol na výrobu světové měny existenci paradoxu, kdy USA spotřebovávají cca dvojnásobek zboží a služeb, než sami vyprodukují. Tj. asi jako kdyby někdo pracoval na poloviční úvazek a dostával přitom mzdu za plný úvazek (zjednodušeno).


PRAVDA O POZADÍ ÚTOKů Z 11.9. namísto NIKDY NEDOKÁZANÉ konspirační teorie o 19 arabských partyzánech

EXPLOZE ve WTC zachycené kamerou v BLÍZKOSTI BUDOVY

  1. část videa: Ozve se výbuch, teprve až potom padá budova – to je divné, mělo by to být naopak v případě přirozeného pádu. Následuje krátká pauza.
  2. část videa: Otázka: Pocházejí výrony betonu a nasekaných ocelových trámů z přirozeného pádu horní části budovy nebo se jedná o výbuchy trhaviny postupně likvidující jedno podlaží za druhým? Pusťte si zvuk, jednotlivé výbuchy lze zřetelně slyšet.
  3. část videa: Ve spodní části budovy se ozve obrovský výbuch. Je tak silný, že to zatřepe s „obrazem“. Kameraman se dá poté na útěk. Výbuch byl sice určen ke zničení vnitřních nosníků budovy, ale při opakovaném nebo zpomaleném přehrávání lze vidět stopy po výbuchu na stěně budovy. Těchto silných výbuchů bylo více, lze je zřetelně slyšet na jiných videozáznamech.

Tým vědců z USA, Kanady s Dánska odhalil velké množství reziduí z profesionální trhaviny v troskách WTC

Podobnost tohoto hoření s hořením v objektu WTC...  Exothermic thermite reaction using iron(III) oxide. The sparks flying outwards are globules of molten iron trailing smoke in their wake
Podobnost tohoto hoření s hořením v objektu WTC…
Exothermic thermite reaction using iron(III) oxide. The sparks flying outwards are globules of molten iron trailing smoke in their wake

Tým vědců z USA, Kanady, Dánska aj. dokázal, že zbytky červené hmoty nalezené všude v troskách WTC jsou zbytky nevyhořelého nano-thermitu, látky schopné vyvinout teplotu hoření vysoko nad bodem tání oceli (termit se dříve běžně používal ke svařování kolejí).

Zjištěná trhavina byla špičkové (vojenské) kvality, vyrobena pomocí nejmodernějších nano-technologií. Dle vědecké studie uveřejněné v prestižním vědeckém bulletinu muselo být této trhaviny v budovách WTC značné množství (nejedná se tedy o nějaké zbytky ze stavby WTC, navíc v té době neexistoval nanotermit). Celý článek zde »

A také chemicko-fyzikálním rozborem a experimenty dokázali, že spousta miniaturních kuliček roztavené oceli (rovněž nalezených všude v troskách WTC) pochází z předešlé termoexplozivní reakce nano-thermitu.

Informace o nano-thermitu v budovách byly zveřejněny ve vysílání televizí (tedy kromě těch českých televizí, samozřejmě…). Zde např. slovenská TV:


Jak hoříme a nepadáme ve světě a jak hoříme a řízeně padáme v New Yorku

Do budovy WTC7 žádné letadlo nenarazilo a byly v ní mnohem menší požáry. Přesto „spadla“, resp., implodovala do sebe…

Porovnání: První část – Ohnivé peklo – extrémně silně hořící ocelovo-betonová budova – a přece se neroztaví ani nezhroutí (což je logické, neboť ocel se taví při teplotách mnohem vyšších). Druhá část videa ukazuje mnohem menší požáry v budově WTC-7 a následný „pád“ silně připomínající řízenou demolici.

Porovnání: WTC-7 padá stejným stylem a rychlostí jako budovy, které obsahovaly stovky pečlivě nainstalovaných náloží s precizně načasovaným postupným odpalováním směrem odspodu.


Výpadky el. proudu a evakuace v budovách WTC jeden týden před 11.9.2001

Hodně lidí si pochopitelně klade otázku, jak mohly být trhaviny do budovy nainstalovány, aniž by si toho lidé všimli.

1) Nejedná se o obytné, ale o obchodní budovy; v noci je tam víceméně „zavřeno“ a pohybuje se tam minimum lidí.

2) Několik měsíců před 11. zářím dostal bezpečnost budov WTC na starost Marvin Bush, čirou náhodou bratr George Walkera Bushe. Krátce poté byl vyměněn personál zajištující ochranu budov.

3) Přibližně 1 týden před 11. zářím došlo k několika evakuacím kvůli výpadku el. proudu ve WTC. Je doložitelné, že byly vypnuté všechny kamery a byli staženi psi čichající bomby. Jeden z důvodů vypnutí kamer bylo oficiálně uvedeno instalace nové kabeláže pro ethernetovou síť. Mimochodem: Pro instalaci ethernetu není třeba vypínat elektřinu a evakuovat(!) budovu; a když už elektřinu vypínat, tak jen lokálně. Většina lidí je evakuovaná, kamery odpojené, zhasnuto, možnost instalace trhaviny (aktivované rádiovým signálem) je nabíledni.

Další videa o výpadcích elektřiny ve WTC lze najít na Youtube vyhledáním „WTC Power Down“.

WTC bylo náhle prodáno jen 7 týdnů před 11.zářím, nový vlastník komplexu WTC si budovy 6 týdnů před útoky pojistil na několik miliard dolarů, ale s dodatkem, že za peníze z případné pojistky musí vystavět nové WTC budovy. Podle smlouvy však tento dodatek neplatí v případě poškození budov v důsledku teroristického útoku… Nový vlastník komplexu WTC si tak „přilepšil“ o několik miliard dolarů.


PODOBNOST ČISTĚ (ne)NÁHODNÁ

Porovnání „pádu“ budov WTC s řízenou demolicí jiných budov…


Záblesky explozí v budovách WTC před zřícením

6-WTC-Thermite charges

Zřícení ocelo-betonové budovy je velmi neobvyklé (i obrovské a dlouhotrvající požáry nevedly ke zřícení). 11.9.2001 se „zřítily“ „v důsledku údajného oslabení konstrukce vlivem požárů“ hned 3 ocelo-betonové budovy.

Ocelo-betonovou budovu WTC nelze snadno zničit obyčejným mechanickým nárazem. Jedná se totiž o matricovou soustavu tvořenou v několika osách vzájemně pospojovaných ocelových trámů až 80 cm širokých, to vše je navíc prolito v mnoha podlažích betonem. Jakékoli mechanické namáhání na nějakou část budovy je ocelovou nosnou konstrukcí okamžitě přeneseno na ostatní části ocelové konstrukce a původní namáhání rozptýleno.
Narušením i větší části konstrukce nedojde ke zřícení, neboť zbytek konstrukce drží vše pohromadě. Je to velmi podobné jako s „drátěným sklem“, nebo s betonovými sloupy s vnitřními železnými dráty. Silným mechanickým působením lze takovéto výrobky sice silně narušit, ale nerozpadnou se na kusy, sestava drží stále pohromadě.

Patrně jediná použitelná možnost, jak zničit ocelo-betonovou budovu, je nejprve pomocí speciální trhaviny „přeseknout“ nebo přetavit ocelové sloupy a nosníky v budově. Pak se teprve budova začne chovat jako obyčejná „zděná“ budova a lze ji zničit odpovídajícím mechanickým působením, např. klasickou trhavinou.

Pro přerušení vnitřní ocelové konstrukce budovy se používá speciální trhavina ve tvaru hadice, která se ovine kolem hlavních ocelových nosníků v budově. Po aktivaci dojde k „přeseknutí“ sloupu speciálním břitem tlačeným rázovou vlnou z trhaviny, nebo k přetavení oceli vlivem teploty hoření vysoko nad teplotou tavení oceli (více info video níže).

Přetavení ocelových sloupů se často provádí pod úhlem, aby se plochy po sobě svezly a budova se snázeji zhroutila. V troskách WTC bylo mnoho sloupů přetavených pod úhlem. Ještě 3 týdny po 11.9. záchranáři referovali o velkých ložiskách roztavené oceli. Většina ocelových trámů byla odvezena k recyklaci. To bylo jednoznačně protiprávní jednání (likvidace důkazního materiálu).

Následující video ukazuje budovu určenou k demolici. Demolice proběhne ve dvou krocích – nejprve je přerušena vnitřní ocelová konstrukce v budově (viz exploze vycházející z budovy, budova však ještě nespadla). V druhém kroku byla budova teprve definitivně stržena pomocí dalších explozí:

V dalším videu lze pozorovat velmi podobné záblesky na budovách WTC před jejich zřícením:


Pád budovy WTC7 a reakce zkušeného pyrotechnika

Špičkový odborník a majitel demoliční firmy Danny Jowenko sebejistě popisuje anonymní video, které mu předložili k posouzení. S dokonalou profesionální jistotou odborně popisuje co demoliční četa na předloženém anonymním (!) videu dělá.

Poté co mu sdělili, že 11.9. spadla i budova WTC7, tak mu spadla čelist :-) Byl evidentně dost překvapen… v životě o WTC7 neslyšel. Když mu následně sdělí, že uvedené video je z 11. září, je v šoku…


Může hliníkové křídlo letadla řezat ocelové nosníky?

Can 767 Aluminum Wing Cut 14'Steel?
Can 767 Aluminum Wing Cut 14′Steel?

Za úvahu rozhodně stojí i porovnání nárazu hliníkového trupu letadla do ocelových nosníků s reálným crash-testem letadla.

Upřímně řečeno, celé to vypadá spíš jako filmový trik. Povšimněte si prosím speciálně křídel, jak se zanořují do budovy – jako nůž do másla. To prostě neodpovídá fyzikálním zákonům! Kdo tady z koho dělá blbce?!


Zdroj: http://wtc917.freevar.com