Tomu neuvěříte: Rakouský soud zrušil rozsudek nad muslimským Iráčanem, který znásilnil 10letého chlapce v bazénu. Prý si nemusel být vědom toho, že chlapec nechce být znásilněn!

Vážení čtenáři, opravdu se vám omlouvám za to, že tentokráte prostě jen přetiskuji materiál podle aeronet.cz. To, co se dočtete níže, je tak neuvěřitelné, že i vás to bezpochyby šokuje. V Rakousku, na naší jižní hranici, je starousedlík svými vlastními orgány státní správy, které vytvořil ke své ochraně, jednoduše sprostě obětován na oltář multikulturalismu a politické korektnosti. Přečtěte si něco o tom, co vás a vaše děti čeká, pokud budete dále volit tu s Bruselem otrocky spolupracující politickou garnituru jako dosud…

Muslim ASYLUM seeker Amir A. accused of raping a schoolboy. The boy, 10, was hospitalised after the incident, which took place in a cubicle at the Theresienbad pool in Vienna on 2015 December 2. (Article in austrian paper Heute)
Muslim ASYLUM seeker Amir A. accused of raping a schoolboy. The boy, 10, was hospitalised after the incident, which took place in a cubicle at the Theresienbad pool in Vienna on 2015 December 2. (Article in austrian paper Heute)

 


Naprosto neuvěřitelný rozsudek vynesl rakouský Nejvyšší soud v odvolacím řízení v trestní kauze mohamedánského iráckého uprchlíka Amira A., který vloni v prosinci navštívil na popud rakouských sociálních služeb městský bazén ve Vídni, aby se v rámci integrace seznámil se životem běžných Rakušanů. Program na integraci zastřešuje rakouské ministerstvo vnitra ve spolupráci s rakouským neziskovým sektorem a státní sociální službou.

Amir si ve sprchách vyhlédl malého 10letého chlapce, kterého natlačil do záchodové kabinky a tam ho za obrovského křiku dítěte znásilnil.

Poté v klidu odešel na bazén a tam trénoval skoky do vody z můstku. Krvácející chlapec po svém brutálním znásilnění zalarmoval plavčíka a ten teprve poté zavolal policii. Je neuvěřitelné, že křik nikdo neslyšel, i když matka dítěte (Srbka, která během války v Jugoslávii emigrovala do Rakouska) tvrdila v prosinci médiím, že křik podle policie a svědků slyšeli desítky lidí, ale nikdo tomu nevěnoval pozornost kvůli tomu, že znásilnění se odehrávalo v kabince a nebylo tam vidět.

Chlapec utrpěl těžké zranění v anální oblasti a dosud trpí silným post-traumatickým syndromem. Amir A. se policii k činu přiznal a zdůvodnil ho tím, že to se jednalo o „sexuální pohotovost“, kdy potřeboval se urychleně sexuálně ukojit, protože jako uprchlík už přece 4 měsíce neměl sex a manželku nechal doma v Iráku.

To samo o sobě ukazuje na zvrácenost celé uprchlické krize. Pokud by Iráčan utíkal před Islámským státem nebo před jinou hrozbou, určitě by tam nenechával manželku, ne? Rakouský soud toto ale vůbec neřešil.

Muslimové argumentují mj. tím, že nesmí onanovat, protože to zakazuje Korán, takže podle výkladu Koránu má právo se muslim sexuálně ukojit na bezvěrci. To koneckonců je popsáno i v Koránu, kdy po bitvě o Mekku a Meddinu stoupenci Alláha znásilňovali za odměnu své zajaté nepřátele.

Absurdita č. 1: Iráčan údajně nerozuměl německému „Nein!“. Absurdita tak absurdní že civilizovaný člověk tomu jednoduše nemůže uvěřit…

Iráčan byl soudem nižší instance před několika měsíci odsouzen ke 6 letům vězení, ovšem v dovolaní k Nejvyššímu soudu obhájce Iráčana uspěl a soud rozsudek zrušil a vrátil k projednání nižší instanci.

Obhájce uprchlíka totiž argumentuje tím, že Amir A. si nemusel být vědom toho, že chlapec nechce být znásilněn! A soudci Nejvyššího soudu tuto argumentaci překvapivě přijali. Iráčan prý kvůli jazykové bariéře nemusel rozumět výkřikům dítěte „Nein! Nein!“, které se rozléhaly po celé budově bazénu a lidé okolo se tvářili, že raději nic neslyší.

Nejvyšší soud Rakouska tak vyslal do světa neuvěřitelný precedens, že když vás třeba znásilní Nigerijec, Korejec nebo Číňan, tak když nebude umět česky, tak jeho čin může být omluven tím, že nerozuměl tomu, že znásilnění nechcete.

Pokud pošlete malé dítě na bazén v Rakousku v těchto dnech, ujistěte se, že umí říct arabsky a minimálně i paštunsky slovo: „Ne!“

Nejvyšší soud zdůvodnil své rozhodnutí tím, že soud nižší instance prý nevyšetřil otázku, zda-li chlapec chtěl být znásilněn, anebo jestli znásilnění bylo proti jeho vůli.

Ano, čtete dobře. Rakouskému Nejvyššímu soudu toto není jasné a chce, aby to bylo u soudu nižší instance znovu projednáno a zjištěno. Naprosto skandální rozhodnutí, které nemá v evropském soudním prostoru obdoby.

Samotný akt znásilnění nemůže být posuzován podle jazykové vybavenosti útočníka, protože takto by se dalo potom argumentovat i u trestných činů fyzického ublížení na zdraví, kdy útočník by argumentoval, že když vás fackoval, tak nevěděl, jestli se vám to nelíbí.

Rakouský nejvyšší soud v tomto rozhodnutí opět ukázal, že i rakouské soudy rozhodují v klientelistickém postavení podobně, jako rozhodují soudy v ČR. Účelový rámec rozsudků pokrývá tzv. veřejnou objednávku v rámci podpory budování evropského chalífátu. Soudy postupně přestávají bránit zájmy vlastních občanů a začínají podporovat útočníky a invazní svazy Arabů. A to je model, kterému se jinak říká „autogenocida“, tedy vyhlazení vlastní rasy vlastními lidmi a vlastními politiky.

Za znásilnění chlapce odškodné ve výši necelých dvou průměrných mezd!

Dalším skandálem ve stejné kauze je odškodnění, které soud nižší instance přiznal dítěti a jeho matce za tento brutální čin. Hluboce se nadechněte a představte si, že dítě dostalo kompenzaci jen ve výši 4700 EUR, to je nějakých 125 000 Kč.

To dokonce nepokrývá ani léčebné náklady dítěte v dětské nemocnici a náklady na operační zákrok, který musel chlapec podstoupit. Takto nízká náhrada újmy byla podle pozorovatelů přiznána kvůli tomu, že jí bude muset za Amira A. uhradit rakouský stát, který za uprchlíka nese zodpovědnost.

Iráčan totiž byl na bazén poslán v rámci státem organizovaného integračního programu a proto rakouský stát musí zaplatit náhradu újmy. Samotný Iráčan je nemajetný, takže na něm se nemůže maminka dítěte nijak hojit. Ta uvedla pro média, že lituje toho, že svým dětem říkala, aby se k uprchlíkům chovali pěkně, protože ona sama je uprchlicí z Jugoslávie.

Celá kauza se tak začíná měnit v absurdní komedii. Cizinec, který neumí ani slovo německy, znásilní nezletilého chlapce. Dostane za to 6 let natvrdo, ale oběť dostane odškodné ve výši necelého 2-násobku rakouské průměrné mzdy, které nezaplatí útočník, ale stát, který ho do země pozval. A Nejvyšší soud rozsudek zruší, protože si není jistý, zda-li si byl uprchlík vědom toho, že chlapec znásilněn být nechce, protože kvůli jazykové bariéře nedokázal Iráčan rozeznat rozdíl mezi požitkem chlapce a bolestí.

Sprosťárna nejvyššího stupně je prováděna  podle zadání NWO Agendy 2030

Jak sám /Iráčan/ uvedl u soudu, jeho žena při sexu s ním v Iráku křičela také velmi silně. Podle jeho obhájce tak nebylo jeho mandantovi jasné, jestli znásilnění probíhá se souhlasem nezletilce, anebo si to oba dva užívají.

Co na to říct? Takové soudce z Nejvyššího soudu by měli zavřít do kabinky na bazénu s uprchlíky na pěkně dlouho. Možná by jim potom došlo, že jazyková bariéra není to hlavní, co určuje parametry znásilnění. Jsou určité mimoverbální zákony, které v Evropě platí bez nutnosti znát příslušný jazyk. A znásilnění mezi takové mimoverbální události patří zcela logicky. To by potom každý mohl jezdit do cizí země a tam znásilňovat kdekoho a potom tvrdit, že kvůli jazykové bariéře nerozuměl tomu, jestli oběť znásilnění chce, anebo nechce. Rakouský Nejvyšší soud tak předvedl, že veřejná politická objednávka na ochranu migrantů je natolik v zemi silná, že už pokřivuje i uvažování a rozsudky soudců Nejvyššího soudu.

Pozn.: Lidé, plačte, protože bude hůř, když se neprobudíte a nepozvednete svůj hlas k tomu, aby vaše vláda, kterou jste zvolili, si tohle pořádně rozmyslela připustit i u nás…


Zdroje a další informace:

Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou "neziskovku" Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je o dobře prokázáno)
Parodie na nechvalně proslulou zkorumpovanou „neziskovku“ Refugees Welcome: Němcům dochází trpělivost v souvislosti s vlnou znásilnění a sexuálního obtěžování německých žen a dívek islamisty, pro které jsou ženy jen majetkem (což je dobře prokázáno)

Šokující rozhodnutí soudu: Migrant, který znásilnil chlapce, si „nejspíš nebyl svého činu vědom“

24. říjen 2016, eurodenik.cz: Zcela nečekaný verdikt vynesl soud, který se zabýval případem 20letého Iráčana Amira A., jenž v loňském roce znásilnil v jednom z rakouských bazénů 10letého chlapce. Obviněný ve své obhajobě tvrdil, že si vůbec neuvědomoval, že se dopouští trestného činu. Soud nejprve poslal muže na 6 let do vězení za sexuální napadení a znásilnění. Nyní však verdikt zrušil s tím, že musí být přezkoumáno, zda si násilník skutečně byl či nebyl znásilnění vědom.

Znásilněný chlapec dodnes trpí posttraumatickou stresovou poruchou

Ke znásilnění došlo v bazénu Theresienbad v rakouském hlavním městě v prosinci loňského roku. Amir A. navštívil zařízení v rámci „výletu na podporu integrace“.  Muž si zde vyhlédl teprve 10letého chlapce, kterého zatáhl do šatny a brutálně znásilnil. Dítě utrpělo vážná zranění a neprodleně muselo být ošetřeno v místní dětské nemocnici. Malý chlapec dodnes trpí posttraumatickou stresovou poruchou.

Uspokojený mu-slimák se následně vrátil zpět do bazénu, jako by se nic nestalo. Tam si pro něj přijela policie a mokrého v plavkách jej odvedla pryč. Na policii se Amir A. ke zločinu přiznal s tím, že údajně jednal „z nouze,“ protože už čtyři měsíce neměl sex.

Soud dal za pravdu migrantově obhájci

Muž původem z Iráku následně stal před rakouským soudem, který jej odsoudil k 6 letům odnětí svobody. Jenže Nejvyšší soud své rozhodnutí později zvrátil s tím, že musí být znovu projednána poznámka násilníkova obhájce, podle něhož muž nevěděl, že chlapce znásilňuje a že se dopouští trestného činu. Mužův obhájce totiž tvrdí, že soud neudělal dost proto, aby si všechna fakta k případu řádně ověřil. Násilník si podle slov právníka neuvědomoval, že sexuální uspokojení činil proti vůli dítěte. Původní trest byl tak zrušen a Amir A. nyní čeká ve vazbě na další soudní projednání.

Rodině chlapce bylo mezitím uznáno odškodnění ve výši 4700 eur (125 tisíc Kč). Matka chlapce, která je původem ze Srbska, uvedla, že se v ní po rozhodnutí soudu „vaří krev“.

Žena uvedla, že nyní hořce lituje, že svým pěti dětem říkala, aby se k uprchlíkům chovaly pohostinně, protože ona sama prchla do Rakouska před válkou. Případ vyvolal pobouření napříč Rakouskem i celou Evropou a zároveň přidal vodu na mlýn různým pravicovým a anti-migračním uskupením.

Závěr? Chcete také importovat muslimy do ČR? Volte soudruhy sobotkovce!

Mohamed slíbil sexuální odměnu bojovníkům, kteří zemřou při šíření islámu...
Mohamed slíbil sexuální odměnu bojovníkům, kteří zemřou při šíření islámu…

Zcela racionálně, bez jakékoliv vášně je třeba dodat, že toto jsou běžné tzv. normální islámské praktiky vůči nevěřícím — důkazů naleznete velmi mnoho v naší rubrice „Evropa a islám“…

Sexuální pud (který patří mezi nejsilnější energie ega uvnitř člověka) je v islámu promyšleně a velmi rafinovaně zneužíván jako motivace mužů-muslimů při šíření islámu jakýmikoliv prostředky — je jim slibováno nejen 72 panen po smrti… Sexuální útoky vůči nevěřícím jsou muslimům tradičně povoleny a tolerovány podle práva šaríja…

Malí chlapci jsou k takové morálce od mala programovaní svými imámy, takže by se nikdo neměl divit jejich chování mezi nevěřícími (tj. nemuslimy) v Evropě… proto se všude v islamizované Evropě šíří ty epidemie sexuálních zločinů a skupinových znásilnění, tady jsou ty kořeny »

Pochopte prosím vážení a milí, že pro slimy je normální se násilně-sexuálně uspokojit na nevěřících, stejně jako pro naši civilizaci je normální, že žena sama si určuje zda dovolí sexuální vztah s nějakým mužem… Islámofilové to mají trochu jinak — doufejme že to lidé pochopí než bude pozdě…