Ukrajina a Rusko: Obraz nepřítele aneb Západ se stal blázincem. A co když jsou západní hodnoty také jenom vymyšlené — stejně jako záminky USA pro válku?

Německý satirický pořad „Die Anstalt“ tedy Blázinec pokračuje a je čím dál lepší! Pokračování s názvem „Obraz nepřítele“… aneb Zkorumpovaní novináři.

Němci si dělají legraci ze lží, kterými je Západ prolezlý tak důkladně, že to již většina obyvatelstva ani nevnímá, ani netuší.

Není moc co dodat, němci jsou dokonale výstižní… klobouk dolů! Přidávám jen malý přehled obsahu.

die-anstalt-obraz-nepritele-01 die-anstalt-obraz-nepritele-02

Tenhle fór je fakt dobrej!

Můj oblíbený vtip ;-)
Můj oblíbený vtip ;-)

A tenhle znáte? :-)

die-anstalt-obraz-nepritele-04 die-anstalt-obraz-nepritele-05 die-anstalt-obraz-nepritele-06 die-anstalt-obraz-nepritele-07 die-anstalt-obraz-nepritele-08 die-anstalt-obraz-nepritele-09

Krym a Kosovo není možné srovnávat. Cože?! Barack Obomba lže?!!

die-anstalt-obraz-nepritele-10 die-anstalt-obraz-nepritele-11 die-anstalt-obraz-nepritele-12 die-anstalt-obraz-nepritele-14 die-anstalt-obraz-nepritele-15 die-anstalt-obraz-nepritele-16

Pokud vám chybí lži, běžte na idnes.cz, tam jich zaručeně najdete spoustu

Například se tam můžete dočíst jak Kličko podplacený z USA kličkuje na jasnou otázku ohledně referenda: „Mají obyvatelé poloostrova právo rozhodnout o oddělení Krymu od Ukrajiny?“ Takto vypadá západní demokracie podle Baracka Obomby — můžete si dělat co chcete… pokud se to zrovna bankéřům z FED-USA hodí ;-) V opačném případě máte smůlu. Také se vám líbí taková demográcie? Nepřijde vám to zábavné?

Konečně víme jak vypadají pravé americké hodnoty: Demokracie jako stehno

Rozhovor s Vitalijem Kličkem je vrcholnou ukázkou pokrytectví:

idnes.cz, 1.3.2014
Otázka: Jaký je váš postoj k referendu na Krymu? Mají obyvatelé poloostrova právo rozhodnout o oddělení Krymu od Ukrajiny? 
Odpověď: Podívejte, je to jinak. Lidé ve všech částech Ukrajiny chtějí totéž. Chtějí normální život, chtějí mít práci, chtějí spravedlnost...

http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-o-situaci-na-ukrajine-s-vitalijem-klickem-f8g-/zahranicni.aspx?c=A140301_2040065_zahranicni_hv

Slizký had Kličko se ani neobtěžuje odpovědět a odvádí pozornost. Ano je to JINAK. Je to TAK ŽE KLIČKOVI SPONZOŘI Z FEDu v žádném případě nechtějí přijít o byznys — ÚKOL ZNĚL JASNĚ: Chceme Víťo kámo, abys nám ten byznys na východní Ukrajině zajistil, jinak nebudou prémie. Sorry vole. OK? Kapišto?

A Krym samozřejmě chceme taky kámo. Sebrat Rusku důležitou strategickou základnu Rusy hodně oslabí — a to je pro nás podstatné, protože Rusko kámo, Rusko my taky chceme sežrat. OK?

Myslet si, že to má něco společného s demokracií je naivním nepochopením situace.

Pro ty co stále nechápou, co znamená demokracie podle ne-hodného strýčka Obomby a jeho kamarádů z FEDu, mohu přidat třeba zdánlivě nesouvisející ekonomickou  zprávičku z 1.5.2014 s titulkem: IMF warns Ukraine on bailout if it loses east.

http://www.cnbc.com/id/101631226#.

Nebo třeba tady:

IMF Warns Ukraine: Fight For The East Or No Money, 1.5.2014 ... IMF approved the $17bn tranched loan to Ukraine last night, Gazprom gets paid... but IF UKRAINE GOVERNMENT LOSES EFFECTIVE CONTROL OVER EAST OF COUNTRY, $17 BLN IMF BAILOUT WOULD NEED TO BE REDESIGNED. Which, roughly translated, appears to mean go to war with pro-Russian forces (and thus Russia itself if Putin sees his apparent countrymen in trouble) or you don't get your money!

http://www.zerohedge.com/news/2014-05-01/imf-warns-ukraine-fight-east-or-no-money

Nebo tady:

Losing Credibility: The IMF’s New Cold War Loan to Ukraine, 9.10.2014 ... Four months later, on August 29, just as Kiev began losing its attempt at ethnic cleansing against the eastern Donbas region, the IMF signed off on the first loan ever to a side engaged in a civil war, not to mention rife with insider capital flight and a collapsing balance of payments. Based on fictitiously trouble-free projections of the ability to pay, the loan supported Ukraine’s hernia currency long enough to enable the oligarchs’ banks to move their money quickly into Western hard-currency accounts before the hernia plunged further and was worth even fewer euros and dollars.

This loan demonstrates the degree to which the IMF is an arm of U.S. Cold War politics. Kiev used the loan for military expenses to attack the Eastern provinces, and the loan terms imposed the usual budget austerity, as if this would stabilize the country’s finances. Almost nothing will be received from the war-torn East, where basic infrastructure has been destroyed for power generation, water, hospitals and the civilian housing areas that bore the brunt of the attack. Nearly a million civilians are reported to have fled to Russia. Yet the IMF release announced: “The IMF praised the government’s commitment to economic reforms despite the ongoing conflict.”[1] A quarter of Ukraine’s exports normally are from eastern provinces, and are sold mainly to Russia. But Kiev has been bombing Donbas industry and left its coal mines without electricity.

http://michael-hudson.com/2014/09/losing-credibility-the-imfs-new-cold-war-loan-to-ukraine/

Přeloženo do prosté selské řeči to znamená že naši milí vládci z FEDu poštvávají své fašounské loutky ještě k většímu násilí proti občanům v zuřící občanské válce na východě Ukrajiny. Výstižně to píše jeden čtenář v komentáři pod článkem:

So now the IMF is outright saying: „We will pay for War!“ WTF!

Jinými slovy IMF říká: ZAPLATÍME VÁM ZA VÁLKU proti Rusku. Velmi hnusné svinstvo! WTF!

Smutná realita. A co s tím?

Přetiskli jsme zde tyto informace za jediným účelem — ukázat vám v jakém světě iluzí a manipulace dnes všichni žijeme. Poznáním pravdy o tom, jak tento svět funguje, se může člověk lépe bránit manipulaci. Vědět je důležitý první krok k opuštění vězení systému, k vystoupení z matrixu… Jak?

Co udělat pro zlepšení tohoto šíleného světa?

Dovolte mi připomenout prastarou moudrost, předávanou mudrci a zasvěcenci lidstvu po tisíce let… mnozí říkají to samé, i když třeba trochu jinými slovy. Dovolte mi citaci, tak jak ji řekl Don Miguel Ruiz, autor vynikající publikace osobního rozvoje s názvem „Čtyři dohody“: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést

Nemusíte však jet do Mexika a učit se cizím jazykům. Dokonalou odpověď na otázku, co se děje uvnitř lidské mysli, najdete zde, přímo na našem webu.

Zajímá vás, kdo je ten SÁM, který zatím i u vás pravděpodobně nemá rád SEBE? Čtěte zde texty Pavla Karpety v rubrice Dvě cesty a Dualita lidského bytí a konečně pochopíte, proč vám Miguel Ruíz říká: A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.

I proto je zde náš web. Ty nejdůležitější informace o podstatě lidského vědomí jsou k nalezení zde » Nezapomeňte: Každý je sám tvůrcem svého osudu!