Soros prokazatelně patřil mezi loutkovodiče Hitlery Clintonové

Aktuálně — Julian Assange o amerických volbách: Trumpa nenechají vyhrát! Úniky informací na WikiLeaks.org pocházejí z amerických tajných služeb, které chtějí odstranit Clintonovu mafii

On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton's private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.
On March 16, 2016 WikiLeaks launched a searchable archive for 30,322 emails & email attachments sent to and from Hillary Clinton’s private email server while she was Secretary of State. The 50,547 pages of documents span from 30 June 2010 to 12 August 2014. 7,570 of the documents were sent by Hillary Clinton.

 

Minule jsme vám vážení čtenáři ukázali, že v pozadí amerických prezidentských voleb zuří válka mezi různými frakcemi přemnožených tajných služeb a jedna z frakcí právě skrze WikiLeaks vypouští informace o zločinech Cliftonů »

Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice "neziskovek", začnete se doopravdy bát...
Soros = Bags of Sorrows. Soudruh Soros je skutečným démonem v lidské podobě, je mj. i podporovatelem a loutkařem globalistické Hillary. Když poznáte všechny detaily o činnosti jeho celosvětové chobotnice „neziskovek“, začnete se doopravdy bát…

Též jsme dokazovali, že Clintonovská mafie je jen poskoky vyšší vrstvy loutkařů » Ukázali jsme rovněž, že nitky loutkařů vedou vedou k temnému s. Sorosovi, hlavnímu sponzorovi chobotnice neziskovek, sponzorovi mohamedánské imigrační invaze do Evropy, k jeho finančnímu impériu i k židovské bance Goldman Sachs… a to je přesně ta banka s kterou se skrze soudruha Sutherlanda kamarádíčkuje i Vatikán » Ano, pekelná mafiánská chobotnice se před našimi zraky pěkně vybarvuje…

Peter Sutherland, šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg — velké zvíře a služebníček Druhé šelmy se teď kamarádí i s papínkem ve Vatikánu. Na první pohled "milý" človíček, jak každý může vidět ;-)
Peter Sutherland, šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg — velké zvíře a služebníček Druhé šelmy se teď kamarádí i s papínkem ve Vatikánu. Na první pohled „milý“ človíček, jak každý může vidět ;-)

Opakovaně vám dokazujeme, že skrytá světová vláda je spojena především s bankovními kruhy. Odtajněné důkazy dostupné skrze WikiLeaks ukazují další (ne)překvapivé věci, jako třeba že CitiBank si v podstatě nadiktovala složení vlády soudruha Obamy — vzpomínáte, kolikrát jsme říkali: „Co myslíte, kdo Bombamovi platil volební kampaně a proč asi tak?“ Prostý selský rozum a intuice vám napoví…

Každopádně, díky tomuto mocenskému zápasu dvou frakcí v USA se na nás valí skutečná záplava důkazů. Konspirační teorie se jedna po druhé ukazují jako pravdivé a my jsme hrdi na to, že jsou potvrzovány i všechny naše texty kde jsme se vám snažili alespoň v obrysech ukázat kdo vládne světu »

 

Julian Assange: Máme důkazy, že Clintonová je jen kolečkem v soukolí pro Goldman Sachs a Saudskou Arábii

(exkluzivní videorozhovor Johna Pilgera)

Whistleblower Julian Assange poskytl jedno ze svých nejzávažnějších interview Johnu Pilgerovi v pořadu Special, pro Darthmouth Films. V něm shrnuje, co lze vyčíst z desítek tisíc emailů Clintonové, zveřejněných WikiLeaks tento rok. John Pilger, rovněž australský emigrant, provedl 25minutové interview na ambasádě Ecuadoru, kde žije Assange od roku 2012 z obavy z vydání do USA. Minulý měsíc mu odstřihli internet, pro údajné „zasahování“ do amerických presidentských voleb prostřednictvím svého webu.

FBI se stala americkou politickou policií

Pilger: Jaký je význam zásahu FBI obviněním Clintonové v posledním týdnu americké volební kampaně?

Assange: Když půjdete do historie FBI, zjistíte, že se stala ve skutečnosti americkou politickou policií. A FBI ukázala tím, že sundala bývalého šífa CIA kvůli tajným informacím, které dal své milence, že téměř nikdo není nedotknutelný. FBI se to snaží dokazovat stále. „Nikdo nám neodolá.“ Ale Hillary Clintonová velice podezřele odolala vyšetřování FBI. Takže, uvnitř FBI je zloba, protože teď vypadá FBI slabá. My jsme publikovali mnoho emailových složek, celkem asi 33 000 emailů, z doby, kdy Clintonová byla státní tajemnicí. Pocházejí ze souboru více než 60 000 emailů. Z těchto 60 000 emailů si Clintonová polovinu ponechala pro sebe, a polovinu jsem publikovali my. A pak jsou tu maily Podestovi. Podesta je manager primární kampaně Clintonové. A to je niť, které vede skrze všechny ty emaily. Je tam spousta „pay to play“ („zaplať a hrej“) emailů, jak tomu říkají, jak celá řada států, jednotlivců a korporací dostala přístup výměnou za peníze- V kombinaci s zatajením mailů Clintonové, když byla státní tajemnicí, to vedlo k situaci, že nátlak na FBI roste.

Ruská vláda není zdrojem uniklých mailů Clintonové


Pilger: Ale kampaň Clintonové říká, že za tím vším stojí Rusko. Říká, že Rusko manipuluje kampaň a je zdrojem pro WikiLeaks a emaily.

Assange: Tábor Clintonové je schopen produkovat takovouto neo-meccarhyovskou hysterii, že za všechno je odpovědné Rusko.

Pilger: Ano.

Assange: Hillary Clintonová mnohokrát prohlásila – lživě – že 17 amerických agentur odhadlo, že zdrojem našich publikací je Rusko. OK. To je lež. My můžeme říci, že naším zdrojem není ruská vláda. WikiLeaks publikuje už 10 let, a za tu dobu jsme vydali 10 miliónů dokumentů. Několik tisíc indidividuálních publikací, několik tisíc různých zdrojů. A nikdy jsme se nespletli.

Saudská Arábie a Katar financují ISIS a Clintonovou

Pilger: Všechny ty maily poskytují důkaz přístupu k penězům a jak sama Hillary Clintonová měla z toho prospěch, a jak z toho profituje politicky, to je zcela mimořádné. Myslím to, kdy představitel Kataru dostal 5 minut s Billem Clintonem, aby mu podepsal šek na milión dolarů, a mnohé další příklady. Můžete … ?

Assange: … nebo 12 miliónů z Maroka….

Pilger: 12 miliónů z Maroka … ano?

Assange: … aby ho Hillary Clintonová navštívila.

Pilger: Pokud jde o zahraniční politiku USA, právě tam toho, alespoň pro mě, ty maily odhalují nejvíc, tam, kde ukazují přímé spojení Hillary Clintonové a financování džihádismu, či ISIL na Středním východě. Můžete o tom něco říci? Jak ty maily ukazují spojení mezi těmi, co mají bojovat s džihádistickým Islámským státem a těmi, kteří ho pomohli vytvořit?

Assange: Je tu mail od Clintonové manageru své kampaně Johnu Podestovi z roku 2014, nedlouho poté, co přestala být státní tajemnicí. Ten email říká, že ISIL/ISIS je financován Saudskou Arábií a Katarem – vládami Saudské Arábie a Kataru. Myslím, že je to nedjdůležitější email v celé kolekci.

A možná proto, že saudské a katarské peníze jsou roztrušovány na všech místech, včetně mnoha mediálních institucí; to vědí všichni seriózní analytikové, a dokonce i vláda USA to zmínila či přiiznala, že některé saudské osobnosti podporují ISIS, financují ISIS. Ale je tu vždycky výmluva, že to nějací darebáčtí princové používají takhle své peníze za ropu, a dělají to, s čím vláda ve skutečnosti nesouhlasí. Ale tento email říká, že to tak není, že to jsou vlády Saudské Arábie a Kataru, které financují ISIS.

Pilger: Saudové, Katar, Maroko, Bahrain – zejména Saudové a Katar dávají nadaci Clntonové tu spoustu peněz, a Hillary Clintonová jako státní tajemnice schvaluje obrovské prodeje zbraní, zejména Saudské Arábii.

Assange: Za Hillary Clintonové, a její emaily odhalují, že se o tom vedla významná diskuse. Největší obchod se zbraněmi, jaký kdy byl na světě, byl proveden se Saudskou Arábií – za více než 80 miliard. Během jejího úřadu státní tajemnice celkový export zbraní z USA se v dolarových hodnotách zdvojnásobil.

Pilger: Zdvojnásobil. A samozřejmě, důsledkem toho je ona známá teroristická džihádistická skupina zvana ISIL či ISIS, která byla vytvořena z peněz týchž lidí, kteří dávají peníze Nadaci Clintonové.

Assange: Ano.

Pilger: To je zvláštní…

Clintonová je sžírána svou ambiciózností

Assange: Podívejte, Hillary Clintonová je jenom člověk. Mně je jí jako člověka vlastně líto, protože vidím, jak je sžírána zaživa svými ambicemi, mučena doslova až do bodu, kdy se stávají chorobnými. Víte, oni následkem stálého pokračování svých ambic ztrácejí soudnost. Ale ona reprezentuje celou síť lidí, a rovněž síť vztahů z jednotlivými státy. Otázka je, jak Hillary Clintonová zapadá do té širší sítě. Je centralizujícím kolečkem v soukolí, v němž operují různé nástroje od velkých bank jako je Goldman Sachs, a významné elementy Wall Street, rozvědky, lidé z ministerstva vnitra, Saudové a tak dále. Ona je, jestli chcete, centrální kolečko, které propojuje ta různá další. Je centrálním představitelem toho všeho, a to vše je více či méně nyní v USA u moci. Jeden z nejvýznamnějších Podestových emailů, který byl zveřejněn, je o tom, jak byl vytvořen Obamův kabinet – polovina jeho kabinetu byla v základě nominována zástupcem Citibank. Je to dost ohromující.

Pilger: To tedy je… Citibank tedy poskytla seznam?

Assange: Ano.

Pilger: A ten se ukázal být…?

Assange: A ten se ukázal být…

Pilger: …převážnou částí Obamova kabinetu.

Assange: Ano.

Vládu USA si vybral Wall Street, CitiBank dodala seznam členů

Pilger: Takže o kabinetu presidenta Spojených Států rozhoduje Wall Street…

Assange: Kdybyste sledoval zpětně Obamovu kampaň, viděl byste, jak blízko k bankovním zájmům byla vedena. Nebyla ani tak blízko ropným zájmům, ale velmi blízko bankovním zájmům.

Pilger: Ano.

Assange: Takže, myslím, že nemůžeme doopravdy pochopit zahraniční politiku Hillary Clintonové, aniž pochopíme Saudskou Arábii. Konexe se Saudskou Arábií jsou tak těsné.

Libye je válka Hillary Clintonové

Pilger: Proč byla tak ostentativně nadšená destrukcí Libye? Můžete trochu pohovořit o mailech, co nám o tom říkají maily, a co se tam stalo? Protože Libye je zdrojem pro velkou část zmatku, který je nyní v Sýrii: ISIL, džihádismus, a tak dále. A byla to zejména invaze Hillary Clintonové. Co o tom říkají maily? »

Assange: Libye byla především válkou Hillary Clintonové. Barack Obama byl zpočátku proti ní. Kdo byla osoba, která ji prosazovala? Hillary Clintonová. To je doloženo emaily. Vtáhla do toho svého favorizovaného agenta Sidney Blumenthala. Z 33 000 publikovaných emailů je 1 700 týkajících se Libye. Nejde o to, že Libye má levnou ropu. Ona vnímala odstranění Kaddáfího a svržení libyjského státu jako něco, co použije k tomu, aby mohla kandidovat ve volbách na presidentku. Takže z konce roku 2011 je tam email s interním dokumentem, nazvaný Libye odfajfkována, který vypracovala Hillary Clintonová, a je to chronologický popis, jak Hillary Clintonová byla ústředí postavou při zničení libyjského státu. V důsledku toho zemřelo v Libyi 40 000 lidí. Pronikli tam džihádisté a ISIS.

To vedlo k evropské uprchlické a migrační krizi, protože lidé neprchají jen z Libye, ale i ze Sýrie, a další africké země jsou destabilizovány v důsledku přílivu zbraní. Libyjský stát už nebyl schopen kontrolovat pohyb lidí přes své území. A Libye je u Středozemního moře. Takže, byla předtím evidentně zátkou na africké láhvi. A s všemi těmi problémy, ekonomickými, s válkou v Africe … Předtím lidé prchající před těmito problémy nedošli až do Evropy, protože Libye střežila Středozemní moře. A v tu dobu to bylo explicitně řečeno Kaddáfím v roce 2011: co si Evropané myslí, že dělají, když se snaží bombardovat a zničit libyjský stát? Budou v Evropě zaplaveni přílivem migrantů z Afriky a dřihádistů. A přesně to se stalo.

Trumpovi nebude dovoleno zvítězit

Pilger: Dostáváte mnoho stížností od lidí: „Co to WikiLeaks dělá, ona se snaží dostat Trumpa do Bílého domu?“

Assange: Moje odpověď je, že Trumpovi nebude dovoleno zvítězit. Proč to říkám? Protože celý politický establishment je proti němu! Nemá ani jednu organizaci – možná s výjimkou evangelíků, pokud je můžeme nazvat establishmentem. Ale banky, výzvědné služby, obchod se zbraněmi, zahraniční velké peníze atd. Jsou sjednoceny kolem Hillary Clintonové. Rovněž tak média, jejich vlastníci i sami novináři.

Pilger: Obvinění, že WikiLeaks je spřežena s Rusy a že vám lidé říkají „A proč WikiLeaks nehledá ani nepublikuje emaily o Rusku?

Assange: Publikovali jsme přes 800 000 dokumentů různých druhů, které se vztahují k Rusku. Většina z nich je kritických. Z našich publikací vzešlo mnoho knih o Rusku, většina z nich je kritických. Naše dokumenty jsou stále používány v množství soudních sporů, případů uprchlictví, kdy lidé prohlašují, že v Rusku jsou politicky pronásledováni, a k podpoře jsou používány naše dokumenty.

Pilger: Máte názor na americké volby? Máte preference pro Trumpa či Clintonovou?

Assange: Pokud se týče Donalda Trumpa, co ten reprezentuje v americké mysli a v evropské mysli? Reprezentuje americký „bílý odpad“, „ubohý a nenapravitelný“, jak nazvala obyčejné lidi Hillary Clintonová. Znamená to, z hlediska establishmentu nebo z hlediska vzdělané kosmopolitní třídy, že s těmito lidmi, např. jako jsou „červené krky“, nemohou spolupracovat. A protože je jasné, slovy i činy, že typ lidí, kteří chodí na jeho shromáždění, nejsou vzdělaná vyšší střední třída, tak tato třída bojí, aby s nimi nebyli asociováni. Je to sociální strach, že ten, kdo bude nařčen, že pomáhá nějakým způsobem Trumpovi, či kritizuje Clintonovou, že tím se snižuje jeho třídní status. A když se podíváte na to, jak střední třída získává svou ekonomickou a sociální moc, dává to absolutní smysl.

USA se pokoušejí ochromit WikiLeaks pomocí mého statutu uprchlíka

Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)
Wikileaks founder Julian Assange speaks on the balcony of the Ecuadorean Embassy in London, Friday, Feb. 5, 2016. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

 

Pilger: Rád bych mluvil o Ekvádoru, malé zemi, která vám poskytla útočiště, a dala vám azyl na ambasádě v Londýně. Nyní odtud Ekvádor odstřihl na ambasádě, odtud, kde děláme nyní toto interview, internet, pro zjevný důvod, že se obávali, aby se nezdálo, že zasahují do americké volební kampaně. Můžete říci něco k tomu, proč podnikli tento krok, a vaše vlastní názory na ekvádorskou podporu vaší osoby?

Assange: Vraťme se o 4 roky. Požádal jsem Ekvádor o azyl na této ambasádě, abych se vyhnul vydání k trestnímu stíhání do USA. Výsledek byl, že po měsíci byla moje žádost úspěšně vyřízena, a pak byla ambasáda obklopena policií. Byla to dosti drahá policejní operace, britská vláda připustila, že na ni vydala více než 12,5 miliónu liber – připustili to před rokem.

Nyní je tam skrytá policie a robotické dohlížecí kamery různých druhů. Takže, v samém srdci Londýna to byl docela vážný konflikt mezi Ekvádorem s 16 milióny lidí a Spojeným královstvím, i s Američany, kteří po straně pomáhali. Od Ekvádoru to bylo velmi statečná a zásadová věc, že to udělal. Nyní jsou nám v patách americké volby. V Ekvádoru budou volby v únoru příštího roku. Bílý dům cítí politický žár jako výsledek pravdivých informací, které publikujeme. WikiLeaks nepublikuje z jurisdikce Ekvádoru, publikujeme z Francie, Německa, Nizozemí a mnoha dalších zemí. Takže se nás Američané pokoušejí zmáčknout přes můj status uprchlíka. A to je skutečně netolerovatelné, když se snaží dostat na publikační organizaci, snaží se jí zabránit v publikování pravdivých informací ohledně voleb, které jsou v nejvyšším zájmu amerického lidu i ostatních lidí.

Pilger: Řekněte nám, co by se stalo, kdybyste vyšel z ambasády.

Assange: Byl bych okamžitě zatčen britskou policií a byl bych vydán ke stíhání, buď rovnou do Spojených států, nebo do Švédska. (Pozn. Orgonet: kde byl Assange falešně obviněn ze znásilnění). Ve Švédsku nejsem obviněn, byl jsem tam již dříve zproštěn obvinění atd. Takže není jisté, co by se stalo tam, ale víme, že švédská vláda odmítla říci, že mě nevydají do Spojených států. A od roku 2000 vydali ze Švédska do USA 100% lidé, o které USA požádaly. Takže, za posledních 15 let každá osoba, o kterou USA požádaly, byla vydána. A odmítli dát záruky. Takže tak nějak.

Pilger: Lidé se často ptají, jak snášíte zdejší izolovanost.

Assange. Podívejte, jeden z nejlepších atributů lidí je, že jsou adaptabilní. Jeden z nejhorších atributů je, že jsou adaptabilní. Adaptují se a začnou snášet zneužívání. Adaptují se na to, že se sami účastní zneužívání. Adaptují se na nepřízeň a jedou dál. Takže, v mé situaci … upřímně, jsem tady trochu jako v nemocniční péči. Takový je svět, vizuálně, takový je svět.

Pilger: Je to svět bez slunečního svitu.

Assange: Je to svět bez slunečního svitu, ale já už jsem ho neviděl tak dlouho, že si ho ani nepamatuji. Takže, člověk se adaptuje. Jediná iritující věc je, že moje malé děti se také adaptují. Adaptují se na to, že jsou bez otce. To je těžká adaptace, o kterou nežádaly.

Pilger: Máte o ně starost?

Assange: Ano, mám o ně starost, a o jejich matku.

Údajně „demokratický“ Západ má politické vězně! Assange je nevinný a je protizákonně zadržen. Politici lžou o jeho neexistující vině

Pilger: Někteří lidé říkají: „Tak proč to neukončíte a prostě nejdete ven a nenecháte se vydat do Švédska?“

Assange: OSN se na tu celou situaci dívalo. Strávilo 18 měsíců formálním sporem – Já a OSN versus Švédsko a UK: kdo má pravdu?

OSN učinila závěr, že jsem zadržen svévolně, ilegálně zbaven svobody. To, co se stalo, nebylo podle zákonů UK, a Švédsko musí poslouchat. Je to ilegální zneužití. OSN se ptalo, co se tu děje, jaké je vaše legální vysvětlení pro toto. Řeklo, že by měli uznat můj azyl. Švédsko formálně odepsalo OSN: „Ne, to neuděláme.“ a nechalo si otevřenou možnost mě vydat.

Shledávám absolutně udivujícím, že historka o této situaci se nedostala na veřejnost a o tisku. Protože se to nehodí pověsti západních států:„Ano, Západ má politické vězně.“ Je to realita. Nejsem to jen já, je to i pár dalších lidí. Západ má politické vězně. Žádný stát ale neakceptuje, aby lidé jím zadržení pro politické důvody byli nazýváni „političtí vězňové“. Ani v Číně je nenazývají politickými vězni, ani v Azerbajdžánu, ani v USA, UK nebo Švédsku. Je absolutně nepřípustné mít tento pohled na věc. Když mluvíme o případu Švédska, kde jsem nebyl nikdy obviněn ze zločinu, kde jsem byl již očištěn a prohlášen za nevinného, kde sama ona žena řekla, že policie si to vymyslela, kde Spojené státy formálně řekly, že celá věc je nezákonná, tam stát Ekvádor rovněž vyšetřoval a shledal, že by mi měl být dán azyl. To jsou fakta. Ale jaká je rétorika?

Pilger: Odlišná.

Assange: Rétorika prohlašuje, bez ustání prohlašuje, že jsem byl obviněn ze zločinu. Nikde se nezmiňuje, že jsem byl již zbaven obvinění, nikde se nezmiňuje, že ta žena sama řekla policii, že si to vymyslela, snaží se vyhýbat pravdě, že OSN formálně prohlásila celou věc za nezákonnou. Natož aby zmínili, že Ekvádor učinil formální hodnocení na základě svých formálních procedur, kde zjistil, že skutečně jsem podroben pronásledování ze strany Spojených států.


Následuje několik prohlášení z druhé strany, od těch, kteří tvrdí že chtějí zlikvidovat Clintonovskou mafii legální nenásilnou cestou. Výsledek je zatím ve hvězdách…

Slibně vypadalo obnovení vyšetřování Hillary ze strany FBI těsně před volbami — jenže to bylo brzy opět zastaveno… i přes obrovské množství důkazů o zločinech, které v mailech jsou…

Bez ohledu na to, jak tohle mocenské klání dopadne — mělo by nás toto vše rozhodně alespoň poučit o tom, kdo tu na Zemi vládne… a že pro tyto samozvané „elity“ žádná lidská morálka ani svědomí neexistuje! Oni již nejsou lidmi

Steve Pieczenik učinil pro Prison Planet s Alexem Jonesem interview o skrytém převratu Clintonových a protipřevratu, který se snaží provést některé frakce v USA

Pieczenik: Jak jsem dříve řekl na jiném místě, máme zde občanský převrat, prováděný Hillary a jejím okolím, pomocí korupce a politického spřažení. A máme zde kontrapřevrat, iniciovaný před několika dny lidmi ze 16 různých výzvědných organizací, a tak stále více informací vychází najevo.

Teď se náš výzvědný systém soustřeďuje zejména na dvě osoby. Jednou z nich je Huma Abedin. Kdo je Huma Abedin? Jaké je její spojení se Saudskou Arábií a zejména s Abdullahem Omarem Naseefem, který finacoval Al Kajdu, a zřejmě i Bin Ladina? Ona je cíl, který nás velmi znepokojuje.

Pieczenik: … Ale o čem chci skutečně hovořit, je tato věc: Ona je tady už dlouhou dobu (20 let). Kdo jí dal hned po dvou letech pobytu zde osvědčení o nejvyšší spolehlivosti, čili,kdo v té době v naší federální agentuře pracoval se Saudskou Arábií? Je tam agentura, co má spojení s CIA, a ředitel CIA John Brennan byl se Saudskou Arábií ve velmi těsném spojení, a to je s tím spjato.

A jaký je vztah mezi oněmi dvěma záležitostmi, špionážní a sexuální? Nejvíce matoucí v této story s Humou Abedinovou a Anthony Wienerem je v tom, že jde o vysoce propracovaný scénář, a ten odvádí od faktu, že Huma Abedin je saudskou agentkou. I když si vzala žida, atd.

A druhá osoba, na kterou se soustřeďujeme, je Peter Kadzik, který pracuje v právnické firmě ve Washingtonu DC s Robertem Shapirem, který je jeho nadřízeným. Jsou to oba vynikající právníci, ale ještě lepší lobbisté. Před pár lety brali 16 tisíc dolarů za hodinu. Možná že to nejsou nejlepší právníci, ale rozhodně jsou to nejzkorumpovanější právníci. Peter Kadzik byl povolán na ministerstvo spravedlnosti v souvislosti v Podestovými maily. Takže, to je židovská firma, a Peter Kadzik dělá vyšetřování ohledně korupce ve spojení s Humou Abedin, což je naprostá fraška. A fraška pokračuje i dále, protože korupce v okolí Hillary Clintonové a Obamy je tak závažná, že když jsem před pár týdny řekl, že tu probíhá občanský převrat, a že my z výzvědné komunity hodláme zahájit kontrapřevrat, tak jde o velmi významné prohlášení.

Probíhá 2. americká revoluce, která odstraní Hillary Clintonovou

To, co probíhá, je skutečná americká revoluce, a to i slovy Donalda Trumpa. On vynesl na povrch hněv a rozhořčení, které cítí americký lid. Michael Flynn, bývalý ředitel výzvědné agentury a Trumpův poradce, pro nějž mám velký respekt, i jiní, s nimiž pracuji a budu nadále pracovat, celá tato výzvědná komunita říká:

Je několik závažných obvinění, s nimiž budeme pracovat, a která odstraní Hillary Clintonovou.

Je to přijímání úplatků, korupce, vyhýbání se spravedlnosti, lhaní před zákony, a nejdůležitější je zákon RICO o organizovaném gangsterství a korupci, který používáme proti mafiánským rodinám.

Tato vyšetřování budou zahájena, ať už se Hillary dostane do Bílého domu nebo ne, protože je zapletena v obrovské korupci a protizákonných tajných dohodách. Jsou v tom zapojeni i jiní lidé, jako Obama, Loretta Lynch, Peter Kadzik, celá řada lidí včetně bratrů Podestových, kteří všichni jedou v tomto nezákonném spolčení. Máme teď před sebou 5 až 6 dní do voleb.

Pokud bude Hillary zvolena, bude aktivována naše iniciativa, aby ji president Obama neuznal. Důvodem je, že Obama je hodně chytrý, a v minulosti vždy pracoval s CIA, např. s Peterem Gardnerem, a z velké části je i on produktem CIA.

Tyto volby v USA jsou zfalšované, není žádný způsob, jak by Hillary mohla vyhrát legálně

ben-garrison-hillary-halloween-cartoon

Jones: Co mají lidé dělat, aby podpořili tento proces?

Pieczenik: Měli by podpořit Trumpa. Tyto volby jsou zfalšované. Až budou vydány výsledky, měli by protestovat proti zákonnosti voleb, říci, že volby nepřijímají. Volební přístroje jsou naprosto zmanipulované, a lidé by měli vystoupit s tím, že to vědí, a nepřijmout výsledky voleb. Bez násilí. Není žádný způsob, jak by Hillary mohla vyhrát legálně.

Nejde o to, zda Trump vede v průzkumech či zda přijme či ne výsledek volby. Ani o to, zda výzvědná komunita přijme výsledek volby. Nejčestnější věc, kterou by Hillary mohla udělat, je rezignovat. Apeloval bych na její rodinu, kterou znám, a zejména na Chelseu, kterou znám od dětských let. Ta měla stejné starosti s korupcí v Clintonově nadaci jako my, byla silně znepokojena, když nadace přišla do rukou Podestů. Ona měla velké výčitky, když kvůli Clintonově nadaci zemřelo 10 000 lidí na Haiti. Takže jménem Spojených států bych na ni apeloval, aby řekla své matce, aby odstoupila.

Když Hillary neodstoupí, to vše bude pokračovat jako revoluce. Občanská, doufám, že bez násilí…

8. listopadu buď vyhraje Donald Trump, nebo budou volby zfalšovány

Pieczenik: Fakt, že tady spolu mluvíme o Hillary — a rovněž důkaz, že z vaší stanice nevycházejí nesmysly — je to, že jste se stali závažnou hrozbou pro establishment a tím i důležitou součástí kontrapřevratu… a výzvědné služby s vámi chtějí spolupracovat. Ne že vás využívají, ale prostě konstatují, že Hillary nemůže se svou Parkinsonovou chorobou fungovat, jak jsme už zmínili.

Vy chcete definitivní konec této osoby. Tak se to nestane. My budeme veškeré politické moci, které měla, přebírat postupně, včetně mocí Humy Abedin, Petera Kadzika, Podesty. My o nich víme, jdeme po nich, jsou vysoce zranitelní. Každý, kdo byl součástí Clintonovy nadace, přijímal peníze. Máme jména, známe sumy peněz, které přijali, a je pro nás velmi snadné je sebrat. Například Peter Kadzik, ten by měl raději rezignovat, protože po něm jdeme kvůli nezákonnému spolčování, pro nezákonné aktivity jako právníka. Kdybychom chtěli, sebereme i Shapira, a kteréhokoli dalšího. Mohou říkat co chtějí. Toto, co říkám, je pro ně varování. I pro všechny ostatní. To vše, co víme, vyjde najevo ve správný čas.

Nemohu vám říci kdy (to vyjde najevo) …ale 8. listopadu buď vyhraje Trump, nebo budou volby zfalšovány.

Proti těmto zfalšovaným volbám můžou lidé v ulicích pokojně protestovat a odmítnout inaugraci Hillary Clintonové. Mezi listopadem a inaugurací do úřadu presidenta v lednu je mnoho měsíců. Doufáme, že bude rezignovat, nebo onemocní, to není pro nás relevantní. Ale jestli si Obama myslí, že s ní bude v korupci dále spolupracovat, to se nestane.

Vyvoláme nové volby a nepřijmeme ji. Také budeme vyžadovat rezignaci Johna Brennana z CIA, protože ten byl velkým zdrojem problémů v mnoha a mnoha věcech, od 9/11 až dodnes. Je nás v tom 16 velkých výzvědných agentur, zejména vojenských…

Jones: Jaký vzkaz má ještě komunita výzvědných služeb pro Hillary a její lidi?

Pieczenik: Vzkaz je velmi prostý. Chápejte, že pracuji s těmi ostatními neformálně, a nijak oficiálně. Můj vzkaz pro Hillary je, aby odstoupila, Nemůže být presidentkou USA. Není fyzicky, mentálně ani psychologicky ani finančně schopná zastávat úřad presidenta USA. Těch 16 organizací pro ni nebude pracovat. Bude mít velké a velké problémy, dokud neopustí úřad. Není to výhrůžka, o to nám nejde. Ona zná velmi dobře svůj zdravotní stav, který jí neumožňuje dělat presidentku. Jestli neodejde, Huma Abedin, Peter Kadzik, Podestové i  další budou mít spoustu problémů, které vyjdou na povrch. Ona sama bude obžalována z úplatkářství, zasahování do vyšetřování, lhaní veřejnosti, lhani FBI, a podle zákona RICO o gangsterských a korupčních organizacích. Podle tohoto zákona do toho bude zahrnuto mnoho lidí z Clintonovic kampaně a úřadu. Ani podplacení právníci jako Shapiro ji z toho nedostanou. A Peter Kadzik bude pravděpodobně mezi obžalovanými dle RICO.

Jones: Víte, která organizace provedla únik materiálů pro Assange?

Pieczenik: Nechci ji teď označit.

Jones: Není to Michael Flynn?

Pieczenik: Znám Michaela Flynna, obdivuji ho, jak úžasně ovládá psychologické předpoklady šetření, umí se brilantně zaměřit, přesně ví, co výzvědná komunita může a nemůže, je to skvělý člověk. Měl by být ředitelem výzvědné agentury, a možná jím i bude, ale Michael Flynn je pouhou součástí mnohem širší skupiny lidí, kteří pocházejí z různých zázemí, z 16 různých agentur.

ben-garrison-your-choose-election-decision

Je to druhá americká revoluce, psal jsem o tom v knize Maximum Vigilance, o převratu, který probíhá. Americká veřejnost musí pochopit, že toto je skutečná revoluce věku internetu. Alex Jones a další jsou součástí tohoto převratu, který probíhá v binárních číslech (na Internetu)…


Zdroje: