Být či nebýt? Těšíte se na multikulti obohacení islámem? Nebo chcete raději přežít? Nenávistná, údajně hate-free, politická korektnost euro globalistů z ANO a ČSSD. Aneb kdo vlastně šíří nenávist?

Byli jsme už opakovaně nuceni vydávat varování před archonticky převrácenou pokryteckou manipulací tzv. hejtfrí (hate-free) sluníčkářů » protože tomuto pokrytectví často naletí i lidé s čistými úmysly — mnohokráte jenom proto, že jsou líní podívat se na fakta skrytá pod nablýskaným povrchem.

Po předchozím důkladném zamyšlení nad programy stran pod titulkem Chcete sebevraždu svého národa? » nám promiňte ještě jedno z posledních upozornění — protože tyto klíčové volby rozhodnou o bytí či nebytí národa.

Stejně jako islámská ideologie propaguje „mírumilovnost“ jen vůči souvěrcům — tak naprosto identicky — hejtfrí sluníčkáři jsou hejtfríí jen vůči sobě a svým chráněncům…

Svoboda slova mezi ně určitě nepatří

nwo-neo-marxism-tolerant-left hate-free

Všichni už myslím jasně viděli na činech a koneckonců i na oficiálním programu ČSSD, že tato strana není pronárodní nýbrž že se hrdě hlásí ke globalistům, jejichž cílem prokazatelně je národní státy zničit »

Hnutí ANO ovšem globalistickým procesům rovněž odporovat nebude

Führer Merkelové se klaní nejen současný premiér Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!
Führer Merkelové se klaní nejen současný premiér Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!

Méně zřejmé ovšem je, že hnutí ANO rozhodně globalistickým procesům odporovat nebude. I když se nyní před volbami přetvařují, že jsou proti migraci, v minulosti se již ukázalo, že opak je pravdou. Andrej Babiš by jistě nechtěl před volbami připomínat svou veřejně vyslovenou podporu globalistické Sorosovy univerzity, která je velkým šiřitelem lživé neomarxistické multikulti ideologie. V okamžiku, kdy pro-národní Viktor Orbán chtěl tuto sórošovskou instituci vykopnout z Maďarska za podvracení státu, v tu chvíli konkrétní lidičkové přiznali „za koho kopou“. Jak napsal například:

ihned.cz, 4. 4. 2017: Pár hodin po rozhodnutí maďarských poslanců, které nejspíš bude znamenat konec prestižní Středoevropské univerzity (CEU) v Budapešti, přišel ministr financí Andrej Babiš s návrhem, aby se škola přesunula do české metropole. „Neměli bychom jim pomoct a mít je v Praze? Rád o tom budu jednat,“ napsal Babiš v úterý odpoledne na svůj Twitter.

Ihned se k němu přidal další pekelný globalčik, rádoby prezident Drahoš:

Další důkaz kamarádění ANO s eurofily a globalisty ukazuje chování Pavla Teličky

Následuje komentář Radka Rozvorala (SPD):

Kam až je schopná dojít politická korektnost v podání elitářských a eurohujerských globalistů, kteří se neštítí zaprodat Evropu islámským nájezdníkům?

babis-eu-dotace-capi-hnizdo

Současný místopředseda Evropského parlamentu Pavel Telička reprezentující hnutí ANO 2011 se v nedávném rozhovoru pro server Info.cz vyjadřoval k možné povolební spolupráci hnutí ANO 2011 a hnutí Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD), o kterém mluvil místopředseda ANO 2011 Richard Brabec. Na otázku, co si o takovéto spolupráci myslí řekl mimo jiné toto: „Když se člověk podívá na některé ty billboardy, tak se mi chce vzít sprej a posprejovat to. A když se podívám na pana Okamuru a ty jeho výplody, tak je to šílené.“

Pan Telička dává těmito odporně nenávistnými tendencemi najevo, že názor, který zrovna on nesdílí je špatný. Ba co víc, dokonce by propagační poutač, na kterém je ten názor napsán klidně poškodil nebo dokonce zničil. …


Fakta jsou zřejmá…

Dienstbierova chobotnice "HateFree" řádí v ulicích i na úřadech. Nezisková chapadla se sápou po majetku. Kampaň proti rasismu a násilí z nenávisti stála téměř 40 miliónů korun, vyplývá z webu Agentury pro sociální začleňování. Z této částky šlo osm miliónů korun ze státního rozpočtu prostřednictvím Úřadu vlády a zbytek byl z Norských fondů.
Dienstbierova chobotnice „HateFree“ řádí v ulicích i na úřadech. Nezisková chapadla se sápou po majetku. Kampaň proti rasismu a násilí z nenávisti stála téměř 40 miliónů korun, vyplývá z webu Agentury pro sociální začleňování. Z této částky šlo osm miliónů korun ze státního rozpočtu prostřednictvím Úřadu vlády a zbytek byl z Norských fondů.

Tito elitářští a eurohujerští globalisté jsou plní zloby a nenávisti proti suverénním národním státům a proti všem lidem, kteří se nechtějí nechat zotročit v přicházející totalitě NWO!

Ano, je to ZCELA přesně tak, jak vystihuje úvodní obrázek!

Ano! ANO, ČSSD, Drahoš a spol. Všichni jsou na stejné lodi, i když naoko se mezi sebou perou… jde jim jen o to, kdo získá více dotací, více moci a lidé, resp. národ jsou jim ukradení… Nebudou se po volbách zdráhat zaprodat Evropu a ČR islámským nájezdníkům. Koneckonců královské platy europolitiků a eurodotace na různá ta „čapí hnízdečka“ jim za to stojí. Kdo by to nechtěl :-)

Zkuste hádat, kdo bude po volbách nakonec za voly?

Otázka nakonec tedy zní: Máme nějakou jinou možnost, jinou alternativní budoucnost než globalistické europeklo?


Ne islámu, ne teroristům. Zajistíme bezpečnou Českou republiku

Konec diktátu EU. Odejdeme po anglicku

Výběr z prohlášení SPD, 26. 9. 2017: Vážení přátelé, toto jsou informace a stanoviska, ke kterým se prostřednictvím cenzurovaných médií nedostanete. Prosím sdílejte a posílejte dál!

1) SPD gratuluje Alternativě pro Německo (AfD) k historickému úspěchu v právě skončených volbách v Německu. AfD je tak prakticky vítězem voleb při volebním zisku více než 13 %, poprvé se dostala do Parlamentu a stala se tak třetí nejsilnější politickou silou v Německu. Naproti tomu křesťansko-demokratická unie (CDU) kancléřky Merkelové ztratila oproti předcházejícím volbám více, než 8 % a je to její nejhorší výsledek od roku 1949. Podobně i sociální demokraté Martina Schulze (SPD), kteří utrpěli největší debakl v poválečné historii, ztratili 6% a odcházejí zřejmě do opozice.

Z uvedených výsledků vyplývá, že Německo migraci dlouhodobě nezvládá a její občané jsou silně znepokojeni tím, jakým způsobem vláda kancléřky Merkelové k migraci přistupuje. …

3) SPD považuje umístění betonových bloků v centru Prahy za důkaz zhoršující se bezpečnostní situace — město je tam nechalo umístit na podnět policistů, a to jako preventivní opatření proti teroristickému útoku vozem.

Bezpečnostní situace u nás a v Evropě se neustále zhoršuje. Má přímou spojitost s proimigrační politikou EU. Stále připlouvají další ekonomičtí migranti převážně z Afriky a ze zemí, kde není válečný konflikt. Islamizace Evropy pokračuje.

V pohybu je podle střízlivých odhadů jenom v Africe okolo 50 milionů osob.

Hnutí SPD jako jediná významná politická síla dlouhodobě odmítá přijímání imigrantů a důsledně vystupuje proti islamizaci.

Tomio Okamura: Německo je v šoku z dalšího znásilnění dívky imigranty

Myslím, že být v šoku nestačí. Tyhle hrůzy jim způsobila politika EU a politika německé vlády. Násilí a teror bude v Evropě pokračovat s neúprosnou logikou. Mezi islámskými imigranty jsou lidé, kteří násilí na ženách považují za běžnou součást svého chování.

Naše hnutí SPD říká jasně, že nic takového u nás nechceme. Nechceme multikulturní EU, kde se naše ženy a dcery budou bát jít samy po ulici. Prosazujeme zákaz islámu v ČR, nulovou toleranci této migrace a referendum o vystoupení ČR z EU, abyste Vy sami mohli demokraticky rozhodnout o své budoucnosti ve své zemi. Prosíme Vás o podporu v říjnových volbách.


Zdroje:

Těšíte se také na multikulti obohacení islamisty?

Násilí vůči ženám je zakotveno v Koránu...
Násilí vůči ženám je zakotveno v Koránu…

islam-mohamedan-women-beating-3

islam-mohamedan-women-beating-2

Nakonec je třeba připomenout to ZLO, kterým se globalisté pokoušejí převálcovat duchovně vyspělou Evropu. Dokonce i mainstreamový Reflex je nucen přiznávat agresivitu imigrace.

Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.
Horní elipsa, čakry 5–7 patří duchovnímu člověku, duchu; Spodní elipsa, čakry 1–3 patří hmotnému člověku, egu; 4. čakra lásky mezi nimi tvoří most – ze dvou činí jedno.

Následující článek je zajímavý i tím, že slavný autor textu Jiří X. Doležal si naivně myslí že je „znalec“ lidské psychologie, jelikož vystudoval mainstreamovou psychologii. Rád se odvolává mj. na Freuda. Naši čtenáři ovšem již vědí, že Freud má pravdu jen z poloviny, jelikož ignoruje dualitu lidské duše a její vyšší, duchovní Já »

Freudova psychologie v podstatě uznává jen ego. Jiří X. Doležal v Reflexu navíc sluníčkově a politicky korektně zamlčuje fakt, že islám nemá absolutně žádné bariéry, které by chránily ženy a naopak toleruje agresivitu muslimů vůči nevěřícím ženám jakožto jistý druh džihádu »

Sexuální násilí mohamedánských imigrantů je tudíž primárně živeno islámem!

Další znásilnění imigranty v Německu. Hrozí rasová válka. Jde tady o přežití národa

Reflex, 19. září 2017:

Zdravotní upozornění: Četba tohoto textu může odpůrcům učení Sigmunda Freuda přinést žaludeční potíže a průjmy, čtěte opatrně! Pro ty ostatní: Rostoucí počet znásilnění imigranty po celé Evropě, kde se rozhodli usadit, představuje pro klid a bezpečnost na našem kontinentě možná větší problém než vraždy a teroristické útoky imigrantů či imigrantů II. a III. generace. Znásilňování našich žen je totiž zločin, který budí mnohem mocnější Fúrie v našem nevědomí než teroristický útok.

Případů znásilnění evropských žen imigranty přibývá. Je to zcela pochopitelné – jednak se v Evropě od roku 2015, kdy jich přišlo nejvíce, otrkali, za druhé většina z nich nemá a dlouhé měsíce či roky neměla ženu a za třetí je tu pro ně velmi snadno dostupný alkohol, který vybuzuje i sexuální agresivitu, odbourává zábrany a se kterým mladí muslimové opravdu neumějí zacházet.

V pátek přibyl další nechutný případ. Šlo o skupinové znásilnění. V bavorském městě Höhenkirchen-Siegertsbrunn asi dvacet kilometrů od Mnichova v pátek večer sexuálně napadli tři muži šestnáctiletou dívku, která prošla okolo ubytovny pro imigranty. Dva ji znásilnili, když se o to pokoušel třetí, vyrušil jej náhodný chodec. Přesto ta dívka byla znásilněna dvěma migranty a šrámy na duši si ponese celý život. Dvojnásobné znásilnění v šestnácti letech jí může nadosmrti zablokovat radost z fyzické lásky – totálně ji psychicky zmrzačit. Trojici násilníků brzy po činu – i s přispěním infračervených kamer na helikoptéře – zatkla policie. Šlo o běžence z Afghánistánu.

Podobné tragédie se množí jak houby po dešti a s jejich přírůstkem vzrůstá i pravděpodobnost, že si to s milými imigranty začnou vyřizovat členové majoritní společnosti ručně. Znásilnění našich žen je totiž z naší pudové podstaty zcela neomluvitelný zločin, který se dá odčinit jen zabitím, případně alespoň kastrací násilníka.

Znásilnění našich žen cizinci ohrožuje samo přežití našich vlastních genů – na našem teritoriu s našimi ženami se chceme množit my a je nepřijatelné, aby je znásilňovali přišedší barbaři. Tohle všechno jsou hlasy podvědomí, které sídlí v duši každého, i sebecivilizovanějšího a sebekultivovanějšího muže. Jsou to totiž extrémně silné bazální pudy zajišťující přírodní výběr…

Pozn. redakce: JXD zapomněl dodat, že tzv. přírodní výběr = přežití druhu, nebo rasy… zkuste si to prosím domyslet!

Případů znásilnění evropských žen imigranty masově přibývá. Musel to přiznat i maistreamový Reflex, podívejte se na malý přehled:

ČTK, 1. září 2017: … Ministerstvo vnitra oznámilo, že v první polovině letoška se v Itálii stalo obětí znásilnění 2333 žen. Ve stejné době bylo kvůli sexuálním trestným činům udáno či zatčeno 2438 osob, z toho 904 cizinců. …

Pozn. redakce: Vláda prý již ohlásila údajný plán na pomoc obětem sexuálního násilí. Je to k pláči. Pochopte, že v případě mohamedánské imigrace jde většinově o lidi, kteří jsou na zcela jiné duchovní úrovni. V podvědomí mají zcela jiné hodnoty. Ve skutečnosti je jediná pomoc, jediná účinná obrana — nepouštět barbary do země!

Autentická zpověď: Každodenní zkušenost s imigranty v Německu

Mor politické korektnosti: Kolik Italek ročně znásilní Švédové a Kanaďané?

V Itálii se objevily nové případy znásilnění žen imigranty

Desetiletá znásilněná dívka porodila zdravou holčičku, případ vzbudil velkou mediální …

Už je to tady, imigranti znásilňují naše ženy

Učebnice pro policajty: Holky, neprovokujte, za znásilnění si můžete samy

Němci již mají co chtěli… a policie radí neprovokujte, můžete si za to samy :-)

Je k smíchu, nebo spíš k pláči? Co vy na to holky?

A co chtějí Češi, Moravané, Slezané, Slováci…?

ceske-kralovstvi-znak

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>