Víte že vám sluníčkáři lžou? Znásilnění — standardní přístup muslimů k nevěřícím ženám i dětem. Český soud propustil muslima, který se pokusil v nemocnici Na Bulovce znásilnit zdravotní sestru. Prý šlo o nedorozumění :-)

Import multikulti-islamizace ČR podle pánů z Bruselu je v procesu  — doufám, že se těšíte na multikulturní obohacení co vám soudruzi připravují i v ČR :-)

Protože snaha soudruhů nás kulturně islámsky „obohatit“ stále zesiluje, musíme se ještě jednou podívat jak toto obohacení v praxi vypadá. Minule jsme si připomněli fakta o Británii, kde je „obohacování“ již v pokročilé fázi a procento mohamedánů v populaci utěšeně roste » A nebojte se, „obohacování“ nenápadně přichází již i do ČR ;-) Ukážeme si jak naše vlastizrádná vláda kopíruje bruselský multikulti model…

Muslim ASYLUM seeker Amir A. accused of raping a schoolboy. The boy, 10, was hospitalised after the incident, which took place in a cubicle at the Theresienbad pool in Vienna on 2015 December 2. (Article in austrian paper Heute)
Muslim ASYLUM seeker Amir A. accused of raping a schoolboy. The boy, 10, was hospitalised after the incident, which took place in a cubicle at the Theresienbad pool in Vienna on 2015 December 2. (Article in austrian paper Heute)

Nedávno jsme otiskli šokující informaci o tom, že rakouský nejvyšší soud zrušil rozsudek nad vídeňským pedofilním uprchlým slimem z Iráku, který na veřejném bazénu ve Vídni zatáhl na záchodky malého chlapce a tam ho znásilnil »

Dále popsaná česká kauza je v mnohém podobná předchozím dvěma. Tentokráte ale se šťastným koncem, protože oběť se dokázala ubránit. Znovu bych rád předem zdůraznil, že my máme rádi všechny své bližní — je zde ale jeden společný faktor, kvůli kterému nelze nad tímto zločinem mávnout rukou a nelze jen tak tolerovat.

Tím faktorem je islám, islám který muže k majetnickému a násilnickému chování vůči ženám cíleně programuje od útlého věku. Proto vidíme neustále zas a znovu podobné případy muslimských sexuálních útoků vůči nemuslimským ženám!


Český soud propustil z vězení Afghánce, který se pokusil v nemocnici Na Bulovce znásilnit zdravotní sestru

Citujme si podle aeronet.cz: Obhájce vídeňského mohamedánského znásilňovače uspěl u nejvyššího soudu s dovoláním, že soudy nižší instance nevzaly na vědomí tvrzení obhajoby, že šlo o kulturní a jazykovou bariéru a Iráčan prý nerozuměl křiku dítěte „Nein! Nein!“ a domníval se, že chlapci se znásilnění líbí, protože podle tradic a obyčejů v Iráku je křik, podle slov obžalovaného, projevem kvalitního sexu a požitku řvoucí osoby. Iráčan šokoval u soudu, když zmínil i ženskou obřízku, že když se provádí bez umrtvení, žena zažije nejhezčí požitek svého života. Iráčan se domníval, že když znásilňuje malého chlapce, tak křik je projevem souhlasu.

Mohamedánští "uprchlíci" ze Sýrie napadli na nádraží v německém Hannoveru blondýnu, protože nebyla zahalená — podle slimáckého práva šaría může být taková žena klidně zabita i znásilněna
Mohamedánští „uprchlíci“ ze Sýrie napadli na nádraží v německém Hannoveru blondýnu, protože nebyla zahalená — podle slimáckého práva šaría může být taková žena klidně zabita i znásilněna

 

Tuto bizarní výmluvu logicky soudy nižších instanci v Rakousku odmítly, ale nejvyšší soud byl jiného názoru. Rozsudek nižší instance proto zrušil a poslal k dopracování a k došetření, jestli opravdu křik dítěte nebo osoby je v Iráku považován za kvalitu sexu a soud požádal kulturního soudního znalce na arabistiku, aby ve věci provedl zkoumání. Křik je opravdu vyžadován v některých arabských komunitách, protože žena, která při styku nekřičí, prý není v pořádku a trpí frigiditou.

Imámové si už dokonce vycucali z prstu zdůvodnění pro sexuální džihád

Mezi islámskými duchovními se traduje, že 99% evropských žen je frigidních, protože mají v sobě dědičné semeno ďábla a můžou se osvobodit od jeho nadvlády pouze sexuálním stykem s pravým muslimem. Tuto teorii razí např. větev wahábistů. Křik je proto mezi mladými Araby vysvětlován úplně jinak, než jak to vidí západní kultura.

Když žena křičí, je to pro muslima známka „kvalitního sexu“

No, a jak se ukazuje na poslední kauze v Česku, tento pohled rakouského nejvyššího soudu už přebírají a kopírují i soudy české. Už minulý týden soud pro Prahu 8 svým rozhodnutím propustil z vazby mladého Afghánce, který koncem října zaútočil na zdravotní sestru v nemocnici Na Bulovce, pokusil se jí zatáhnout do prázdného pokoje a tam znásilnit »

Napadená začala křičet a útočníkovi se ubránila, protože voláním o pomoc přivolala další kolegy a zdravotní personál. Obhajoba útočníka se ale vytasila s tvrzením, že šlo o nedorozumění a jazykovou bariéru, že mladík se snažil sestru do pokoje natlačit z jiných důvodů :-) Obhajoba dále vrhla stín podezření na samotnou sestru, že prý jde o tvrzení proti tvrzení, na chodbě nemá nemocnice kamery, takže záznam neexistuje a obhajoba se tak de facto snaží ze zdravotní sestry udělat rasistku a xenofobku, která si incident snad asi v podstatě vymyslela. A soud takový pohled naprosto skandálně přijal a Afghánce z vazby propustil.

Slimové milují ženy: „Mírumilovní“ muslimští imigranti mají „vybrané“ chování

Největší vlnu nevole ale vyvolal prapodivný článek na Seznamu, kde autor staví celou kauzu úplně do opačné roviny, že obviněný Iráčan je synem otce, který českým vojákům při okupační, pardon, osvobozovací misi v Afghánistánu pomáhal s tlumočením do/z paštunštiny. Česká republika za jeho služby poskytla jemu a jeho rodině trvalý pobyt v ČR, protože v Afghánistánu by jim hrozil smrt od Talibanu. Celý článek na Seznamu je veden v tom duchu, že tato kauza povedeného synáčka tak může jeho otci zničit status hrdiny a úcty, kterou k němu česká armáda má. …

Napadená sestra na tento článek pochopitelně zareagovala a rozhodně si nebrala servítky. Její prohlášení přetiskl Seznam v druhém článku:

„V prvé řadě měl milý pán vysvětlit svému synovi, jak se má v naší zemi chovat, hlavně k ženám. To, že on má obavu o svou rodinu, mě vůbec nedojímá, jelikož to, čím si procházím já, je daleko horší. (...) Vezměte si tuto rodinu k sobě domů, chovejte se k nim slušně, s úsměvem, starejte se o jejich děti... Možná se vám ‚odmění‘ jako mně. Přeji vám takové ‚klidné‘ noci jako mám já...“ napsala žena v emotivním mailu, který z obavy z prozrazení svého jména odeslala ze schránky své známé.

Pozn. redakce: Protože to stále evidentně mainstream nechápe, je třeba znovu a znovu opakovat jednoduchý fakt — pochopte prosím — oni ti mladí muslimové toto prostě mají v hlavách naprogramováno od útlého dětství jako normu. Oni jednoduše nechápou, že dělají něco špatně, oni se jen k nemuslimským ženám chovají přesně tak, jak je naučili… A to je přesně ten důvod proč islám do naší země nepatří — tedy pokud vám záleží na vašich ženách a dětech!

Nebetyčná podlost obhajoby: Sestra si prý znásilnění vymyslela, protože je rasistka a xenofobka :-)

Afghánec zatčený za pokus o znásilnění v nemocnici Na Bulovce. Foto: blesk.cz
Afghánec zatčený za pokus o znásilnění v nemocnici Na Bulovce. Foto: blesk.cz

Zdravotní sestra bude muset nyní v podstatě dokazovat, že si celou věc nevymyslela, že není rasistka a xenofobka, protože se namočila do pěkného maléru. Obvinila synka afghánského tlumočníka, kterého si lampasáci z generálního štábu AČR oblíbili a dali mu za odměnu český „trvalák“, jak se familiérně říká trvalému pobytu. Když může rakouský nejvyšší soud vzít v úvahu bizarní obhajobu o jazykové bariéře kvůli křiku znásilněného malého chlapce, proč by český městský soud v Praze nemohl zrušit vazbu ze stejného důvodu jazykového nepochopení?

Alternativa o tom přece mluví neustále, že Arabové muslimové přicházejí z jiného kulturního prostoru, kde žena má na trhu přesně stanovenou cenu (např. v indickém muslimském Kašmíru je to 5000 rupií za zdravou ženu s dobrými zuby a 50000 rupií za pannu).

Zdravotní sestry v Evropě chodí [podle islamistů] nestydatě oblékané s krátkými sukněmi a často jsou jim vidět nejen kolena, ale i stehna, což je v Islámu mimoverbální souhlas ženy se znásilněním — taková žena si podle imámů zaslouží zbičovat, protože muže vyzývá svým oblečením k mimomanželskému styku. A podle islámského práva je při znásilnění vždy odsouzena žena jako viník! Nepřijde vám to vtipné? Ale je to fakt.

V Německu např. jsou zdravotní sestry instruovány, že musí nosit dlouhé lékařské pláště a místo sukní si mají oblékat lékařské kalhoty, pokud mají na oddělení muslimského pacienta. Sukně jsou naprosto tabu, protože nemocnice by se mohla dostat do problémů s ministerstvem zdravotnictví, že její personál nerespektuje kulturní zvyklosti svých pacientů. …

V mnoha případech je u západních doktorek a sester vidět dekolt. V muslimském světě je něco takového považováno za hrubý přestupek proti mravům a jak je vidět, soudy v Evropě tyto tradice začínají akceptovat. Takže žena si brzy bude moci říct, že za svoje znásilnění Arabem si může vlastně sama — tak jak to propagují islamisté. …

„Sluníčková“ degenerace západní rasy

A cestu k tomu prošlapou redaktoři médií mainstreamu, kteří omlouvají znásilňování našich žen. Zatímco v Česku se těmto lidem říká „sluníčka“ nebo „sluníčkáři“, v USA mají pro tzv. „dobrosery“ jiný výraz, říkají jim „snowflakes“, tedy sněhové vločky. Je to označení pro americké liberály, kteří prosazují globalistické teze, omlouvají znásilňování ze strany Arabů a ovládají americký mediální mainstream. Na obou březích Atlantiku tak zuří válka o zbytky západní kultury a křesťanství. Jak může někdo dát trvalý pobyt někomu, kdo nezná evropské morální a kulturní limity a meze?

Co kdybyste se v Rijádu procházeli ulicemi v bikinách jako někde na Floridě? Výmluva na západní tradice a obyčeje by vám nepomohla. Soud by vás dal zbičovat, Evropan Ne-Evropan. Zkuste postavit v Saúdské Arábii kostel. Ale v Evropě mešity jim povolujeme stavět. Není to divná nerovnost a nerovnoprávnost obou kultur? Počátek konce západní civilizace spočívá v degeneraci základních hodnot naší civilizace, která byla nositelem světového rozvoje a pokroku posledních několik stovek let. Slimové si budou teď na ulicích znásilňovat české ženy, jak je napadne. Čeká se pouze na vyšší počet muslimů, kterých je v ČR zatím „jen“ něco přes 20000 jak uvedl např. idnes.cz 5. 10. 2015:

Muslimů žije v Česku mnohonásobně víc, než je v oficiálních statistikách, říkají sociologové. Při posledním sčítání lidu z roku 2011 se k islámu přihlásily tři tisíce lidí — ve skutečnosti jich tu je už 22 tisíc. Podle sociologa Karla Černého jsou čeští muslimové výborně integrovaní, strach z islámu to však může změnit…

-VK-


Závěr: Chcete je?

Ještě je možno dodat, že soudruh Černý se mýlí ohledně integrace muslimů — jak mnohokrát ukázala historie a mnohokrát bylo dosvědčeno — islám je bezproblémový jen pokud je v takové menšině, že nemá sílu dělat problémy » Jakmile tu společenskou sílu dosáhne, imámové, kteří jsou jejich politickými vůdci, začnou tlačit na zavedení islámského práva šaríja… a stane se to v každém případě, protože politické ovládnutí světa je cílem islámu… Vzhledem k tomu, že islám vede manželskou dvojici k tomu, aby měli tolik dětí, kolik jen mohou, tak převálcují západní populaci za pomoci štědrých západních sociálních dávek poměrně snadno… a to jsme ještě zapomněli na mnohoženství, kde mohou být až 4 ženy… zbytek už znáte »

Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Islám se integrovat rozhodně nechce, důkazy jsou na každém kroku | Muslims demonstrate against the visit of Dutch Member of the European Parliament and Freedom Party leader Geert Wilders to London, Britain, 2009-10-16. Photo: EPA/ROBERT VOS
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012
Muslim extremism is multicultural. Islamic protest, Sydney 2012

 

Nic snazšího!  Soudruzi vám to zařídí…
víte koho máte volit ;-)

 

sobotka-muslim-podporuje-islamizaci-cr


Zdroj a další informace:

Svědectví o islámu — mluví česká žena, žijící 20 let v západní „multikulti“ Evropě

12. 9. 2015: RUKU VÁM NEPODÁM, JSTE ŽENA… toto je jen malý úryvek ze standardů chování muslimů, standardů které se skutečně v praxi v Evropě již realizují — o zoufalé situaci svědčí žena, žijící 20 let v západní Evropě. NEMÁM SLOV, MÁM STRACH… dodává Jiskra a nevěřícně kroutí hlavou. Více v exkluzivním rozhovoru.