Frau Hitler drží svého poskoka za koule. Babiš jako pinč na vodítku Angely Merkelové. Před Hitlerem jsme utíkali na Západ. Kam budeme utíkat tentokrát?

Mutti Terroresia, parafráze na Matku Terezu
Mutti Terroresia, parafráze na Matku Terezu

Václav Klaus na Primě potvrdil šokující informace Die Tageszeitung o nátlaku Berlína na Babiše. Podle bývalého prezidenta je to ve skutečnosti ještě horší, Angela Merkelová zablokovala dokonce jmenování italského ministra financí. Angela se chová k ostatním zemím jako k AfD doma v Německu. Tohle si jako národ nesmíme nechat líbit!

Výbušné informace německého listu Die Tageszeitung o tom, že Angela Merkelová tlačila na Andreje Babiše v polovině dubna, aby nevytvářel koalici s Okamurovou SPD, mají další pokračování. Televize Prima v pořadu Partie odvysílala rozhovor s bývalým prezidentem Václavem Klausem a řeč přišla i na informace Die Tageszeitung.

Václav Klaus potvrdil, že tento nátlak probíhá dlouhodobě na českou politiku, že to není nic nového, ale co je horší, že tento nátlak se neomezuje jen na Českou republiku, ale i na další evropské země. Jako příklad uvedl italského kandidáta na ministra financí Paola Savonu, známého euroskeptika, kterého italský prezident Sergio Mattarella odmítl jmenovat do funkce, a to podle Václava Klause právě na obrovský nátlak Berlína. Tyto informace tak odkrývají hrozivou chobotnice berlínské moci, která se pomalu roztahují nad celou Evropou v rámci chystaného projektu Das neue Europa.

Babiš je rukojmím svého byznysu a přes jeho prachy jej Pekelná Andělka pěkně škrtí

Sestavování české vlády tak vlastně vůbec není v režii českých politiků, ale vrchního dozoru z Nového německého kancléřství. Celá věc má ještě jeden velmi nebezpečný nátlakový rozměr, a ten se jmenuje Agrofert Deutschland, GmbH. Babišova německá divize a obrovská továrna na průmyslová hnojiva ve městě Wittenberg v Sasku-Anhlaltsku je jednou z největších agrochemických firem v celé Evropské unii. Podnik vznikl na základě podpory této spolkové země a jsou v něm napojené nejen dotace od Evropské unie, ale především dotace od německé vlády. Podnik svojí velikostí a významem spadá do skupiny významných zaměstnavatelů v regionu, které mají od německé vlády velmi výrazné výhody.

Není těžké si domyslet, že Hells Angela má tudíž logicky sakra silnou páku na Andreje Babiše, aby jí poslechl a neuzavíral koalici s SPD…

Angela Mekel dokopala Andreje Babiše k ČSSD způsobem, který dosud česká politika nezažila

Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina...
Protesty proti fýrer Merkelové — někteří Němci se již probudili, stále jich je ale menšina…

Není proto divu, že ČSSD třískla do stolu a šokovala i prezidenta republiky Miloše Zemana, když Lidový dům před několika týdny oznámil, že na post ministra zahraničí chce ČSSD dosadit Miroslava Pocheho, známého zastánce migrace, za kterou se postavil ve svém článku z roku 2015. Od té doby prý prošel názorovým vývojem a dnes již migraci nevítá. Jenže, v reflexi na informace Die Tageszeitung se lze domnívat, že Miroslav Poche není ve skutečnosti kandidátem ČSSD, ale jde o figuru, kterou si žádá Berlín a fýrer Merkel.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/DKrW229W4AA7XnP.jpg

ČSSD musí vědět, že Poche je u Miloše Zemana neprůchodný a v pohodě by strana mohla nabídnout jiné a lepší odborníky na tuto pozici, jenže snaha protlačit Pocheho začíná připomínat stejnou umanutost ČSSD, jako když dokola opakovala, že chce křeslo ministra vnitra. A pozor, zde se dostáváme k hlavnímu jádru celé věci. V polovině dubna totiž došlo k obrovské změně postojů u Andreje Babiše.

Všichni si pamatujeme, jak Andrej Babiš vylučoval, že by ČSSD uvolnil křeslo ministra vnitra…

Kvůli tomu vyjednávání s ČSSD počátkem dubna zkrachovalo, a to právě kvůli vnitru. Jenže, potom přišel telefonát s Angelou Merkel v polovině dubna, podle straníků byl Babiš úplně bez sebe a mimo po skončení telefonátu a jako když otočíte knoflíkem, Babiš začal mluvit o tom, že nemá problém s tím, aby ČSSD obsadila pozici ministra vnitra.

Uvnitř Hnutí ANO to byl šok. Takhle Babiše neznali a neznají. Lidový dům přitom nemusel dělat vůbec nic, všechno zařídil jediný telefonát z Berlína. Hned se objevily spekulace, včetně mainstreamu, že Babiš má máslo na hlavě kvůli Čapímu hnízdu, a že změna Babišova názoru souvisí s tím, že jako premiér bude mít více kontroly nad vnitrem se slabou ČSSD, než riskovat nové volby a bůhví, jak by to dopadlo.

Jenže podle mého názoru má Andrej Babiš celé Čapí hnízdo v paži, jemu jde o jeho zlaté tele ve Wittenbergu, Agrofert Deutschland.

Dotace na Čapí hnízdo jsou jen slabý vývar. Dotace pro německé zemědělce to je iné kafe… Aneb eurobolševismus v praxi…

Abyste se dostali do obrazu, tady v Německu to funguje pro zemědělce velmi bizarním způsobem. Většina zemědělců jede z dotací a pěstuje ty plodiny, které německé ministerstvo agrokultury ve svém věstníku oznámí každý podzim jako prioritně potřebné pro následující rok. Na tyto plodiny a jejich pěstování je potom možné čerpat dotace. Jenže, dotace jsou navázány na obrovskou byrokracii a předpisy a německé precizní výkazy a formuláře. Zemědělec musí pěstovat podle předpisů, musí nakoupit předpisovou setbu, zelenou naftu musí nakupovat podle předpisů u vybraných prodejců se státní licencí pro prodej nezdaněné nafty a hlavně, plodiny musí být ošetřovány jen předpisovými hnojivy, které schvaluje kdo? Německé ministerstvo agrokultury. A dodavatelem schválených a certifikovaných hnojiv pro německé dotované zemědělce je právě jistý Agrofert Deutschland, GmbH.

Kruh se uzavírá!

Předpokládám, že si dovedete představit, co by se stalo, kdyby Andrej Babiš přestal Angelu Merkel poslouchat a jak dlouho by asi zůstal německý Agrofert na seznamu certifikovaných výrobců hnojiv pro německé a z dotací žijící zemědělce…

Nevíme sice, co přesně Hells Angela řekla Babišovi do telefonu, ale ten obrovský veletoč v polovině dubna, který Andrej Babiš náhle předvedl s ochotou urychleně pustit ČSSD křeslo ministra vnitra, ten pouze ukazuje na to, že Angela Merkel vytáhla na Andreje Babiše největší kalibr a namířila na Babišovu továrnu ve Wittenbergu.

Takhle „krásně“ funguje německá euro-demokracie v praxi… Kdo má oči vidí…

Kinder ich komme! Jawolhl! Angela.

VAROVALI JSME VÁS UŽ PŘED VOLBAMI! Führer Merkelové se klaní nejen Bláto Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!
VAROVALI JSME VÁS UŽ PŘED VOLBAMI! Führer Merkelové se klaní nejen Bláto Sobotka, ale i Andrej Babiš. Pozor na to!

Snadno sami najdete na internetu kategorické Babišovy výroky z února a března 2018 o tom, že požadavky ČSSD na místo ministra vnitra jsou mimo jakoukoliv diskuzi, o tom se nikdo s ČSSD bavit prý nebude. A stačil jediný telefonát s Angelou a Babiš naklusal k ČSSD s prosbou a nabídkou křesla na vnitru a plus k tomu další čtyři resorty, včetně ministra zahraničí.

Ke zkrachovalé Bakalo-ČSSD s mizernými volebními výsledky.

A co udělala ČSSD? Obratem na post pro zahraničí oznámila Miroslava Pocheho, vítače migrantů.

Německá chobotnice ukazuje svoji moc

Všechno to do sebe zapadá až naprosto dokonale, aby to byla jen „náhoda“. Německý nátlak na český protektorát je naprosto otřesný a události v Itálii ukazují, že německá chobotnice nabírá na síle spolu s tím, jak v Evropě oslabuje americká globální moc Pax Americana. Jsou to spojité nádoby…

Všude tam, kde oslabí jakákoliv moc, všude, kde vznikne na okamžik mocenské vakuum, tak takový prostor je okamžitě vyplněn jinou mocí, jinou silou, která vyplní uvolněný prostor po odchodu předchozí moci. A přesně k tomuto dochází v Evropě spolu s odchodem americké globální moci. Čím více Američané oslabují v Evropě, tím více bude posilovat Berlín a s ním budou posilovat procesy, které vidíme teď při sestavování české vlády, nebo při sestavování vlády v Itálii. A to není nic jiného, než mocenský tenzor. Schůzka G7 právě ukázala, jakou obrovskou moc získává Angela Merkel a s ní celé Německo.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/donald-trump-angela-merkel-g7-summit.jpg

Schůzka G7 v Kanadě: Angela Merkel jako vůdce G7 a Trump jako školák a uličník. Jenže Trumpovi je Merkel i s kumpány ukradená, jenom obtížný hmyz…

Když posílí Američané v Evropě, oslabí Německo, ale s Američany vzroste hrozba války s Ruskem. S oslabením USA posílí v Evropě Německo, ale tím vznikne hrozba zániku evropských států, protože Německo bude prosazovat federalizaci Evropy v rámci globálního euroasijského konceptu. Spolu s tímto procesem budou proudit do Evropy migranti a nastartuje se proces islamizace. A vybrat si z těchto dvou možností může člověka dovést k šílenství, obě volby jsou strašné.

-konec citace-

Potřebujeme třetí cestu!

Třetí cesta vyžaduje sílu, odhodlání, pevný národ a silnou rodinu…

Je to Cesta skutečné Kristovské lásky, je to Cesta sjednocení mužské a ženské energie, sjednocení sebe-sama!

Moje poznámka na závěr

Merkaba reprezentuje spojení lidského těla s duchovním tělem a také energii lásky v srdeční čakře. Merkabu tvoří tetrahedron (čtyřstěn) ukazující nahoru (reprezentuje horní 3 čakry, tj. mužskou energii, oheň, ostří nebo meč) a spojený s dolů-ukazujícím tetrahedronem (reprezentujícím spodní 3 čakry, tj. ženskou energii, vodu, kalich resp. grál). // Lower three chakras and the upper three chakras are anchored in the heart, which is also the place of the soul. The two triangles represent the upper and lower chakras. When they intersect they form a Merkaba (spirit, light, body) — The heart chakra is the core of who we are and anchors us to the core of the earth and to the core of our source. The heart releases 60% more electromagnetic energy than our brains. — It is our power center, and is fueled by love.
Merkaba reprezentuje spojení lidského těla s duchovním tělem a také energii lásky v srdeční čakře. Merkabu tvoří tetrahedron (čtyřstěn) ukazující nahoru (reprezentuje horní 3 čakry, tj. mužskou energii, oheň, ostří nebo meč) a spojený s dolů-ukazujícím tetrahedronem (reprezentujícím spodní 3 čakry, tj. ženskou energii).

Již dříve, před volbami, jsem vás ve svých textech upozorňoval, že psychopat Babiš vždy upřednostní své soukromé zájmy před zájmy vašimi. Před zájmy lidí, kteří ho volili sice spíše na protest proti těm ostatním idiotům v parlamentních stranách, ale dali tím přednost pouze Ďáblu před Belzebubem. Je to opravdu tak vážné, jak o se tom píše výše. Holubičí národe český, vlastní vlastizrádci se chystají nechat tě vymřít po meči i po přeslici. Germánská krev v žilách mnohých spoluobčanů se prosazuje stále více a nutí je chovat se tradičním germánským způsobem, který všichni známe již po tisíciletí. Meč, zbraně, války, arogance, podraz, vraždy a teror, to je historie i velmi pravděpodobná současnost germánské říše.

Ale já mám víru v poslání českého národa v této době. Nezdolala nás ani Třetí říše, ani Hitler a Heydrich, nezdolá nás ani ta jedubaba Merkelová. Věřím, že nepodlehnete tlaku těch prasat ve vládě a v Bruselu a v pravou chvíli jim těžce nakopete prdel. Protože jedině tak je to správné!

11 komentářů u „Frau Hitler drží svého poskoka za koule. Babiš jako pinč na vodítku Angely Merkelové. Před Hitlerem jsme utíkali na Západ. Kam budeme utíkat tentokrát?“

  1. je to samolibý idiot… ale pořád lepší než ten vědec, už ani nevím, jak se jmenuje… spokojena?..

  2. Jano, vážím si vašich vždy trefných postřehů k věci, jak si vzpomínám…

   Osobně se snažím opakovaně zmiňovat, že Zeman byl volba menšího zla… s tím jsem jej podporoval i já.

   Pokud máte na mysli jmenování této proklaté vlády agenta Bureše, tak pokud vím, debatuje se o možnosti, zda může prezident odmítnout někoho jmenovat… někteří říkají že nemůže.

   Vždy bylo jasné, že jen pro-národní prezident a vláda, která s ním bude alespoň trochu spolupracovat… pak společně něco mohou změnit…

   Jiná věc je ta, že s námi globalisté vyjebali tím, jak Merkel skřípla Bureše kvůli Agrofertu… a tím de-facto zrušili volební vůli nemalého procenta voličů co volili SPD… my jsme ovšem před tímto varovali už před volbami.

  3. Jenom naprostý naiva si může myslet, že Zeman je tady sám za sebe. A že si dělá co chce.

   Za prezidentem Zemanem stojí globalisti. Egoistický může být až k puknutí, ale on musí své pány poslouchat také.
   Byla to volba mezi čertem a ďáblem a nedalo se s tím za daného nastavení nic dělat. Nejsme svobodná země ale kolonie.

   Globalisté v současné době nepotřebují multikulturně obohacenou a rozvrácenou Evropu, protože jim přerostla přes hlavu elita USA a potřebují nejdříve zlikvidovat tu. Rozjebat více zemí najednou není pro ně únosné.
   Nějaké procesy se už rozjely a Merkelová je zástupcem těchto procesů. Úplně zastavit obohacovnání je jim zase líto, byl to původně jejich nápad.

   Otázka je jak dlouho nám ještě budou vládnout nikým nevolení šílenci, kteří vedou lidstvo od jednoho pogromu k druhému.

   Co se týče frau Merkel tu globalisti odepsali soudě podle obrázku: . Globalistům nezáleží na tom jestli bude uvězněna nebo popravena. Zatím ještě slouží.

   1. Co se týče globalismu Zemana, s tím si nejsem jistý… také je to asi otázka toho, co považujeme za globalismus. Pro mne jsou globalismus ty síly, co stojí za Agendou 2030, je jasné že za ní především stojí ti stejní anglosionističtí bankéři co jsou pozadí EU a také babylonské (římské) pokrevní linie, tedy šlechta, i katolická církev… ostatní jsou jen nevědomí přicmrndávači a loutky, to platí i pro fýrer Merkel.

    USA byly dlouho jejich kasička a úderná pěst, Trump jim teď dělá čáru přes rozpočet… tedy snaží se USA odpoutat od toho, co globalisté dělají… to provázání je ovšem komplexní na mnoha úrovních, nejde to tak lehce.

    Jednoduše, nemyslím si, že by Zeman byl čistě na straně těchto globalistů. Pro mne je klíč i v tom, jak prohlásil, že je žid. V tom kontextu dává smysl i to že by měl mít zájem na tom nenechat nás islamizovat. Pro židy je Praha (ČR) důležitým centrem, občas lze zahlédnout výraz Nový Jeruzalém (v duchovním smyslu) v souvislosti s Prahou, to mi osobně vrtá hlavou… Mimochodem, pokud by někdo měl doplňující informace, bylo by to zajímavé… A samozřejmě, jak naši osvícení čtenáři jistě vědí, i židé jsou rozdělení a jednotlivé frakce vedou boj navzájem.

    Dále vidíme, že někteří globální hráči se stěhují do Číny, takže je nyní tam centrum globalismu? Spíše jde o ten multipolární svět, jak se někdy píše… pak ale ani není zcela čitelné, kdo za koho kope. Bude Čína podporovat Agendu 2030? A co Rusko?

    Pokusím-li se to zjednodušit globalismus je Agenda 2030, to ona se pokouší zničit národní státy a islamizovat nás — pochopte ale prosím, že hlavní smysl toho všeho, je v hlubší rovině — jde totiž o ZOTROČENÍ A UVĚZNĚNÍ DUŠÍ NA TÉTO PLANETĚ! To je ta hlavní bitva »

    A naše hlavní zbraň je ZMĚNIT SAMI SEBE! A ragauian vám dává návod jak to můžete sami udělat »

 1. Myslim, ze uz je pozde se postavit. Lide uz nejsou to co byvali. Mladi lidi uz Hrdost ke sve vlasti davno ztratili a branit svou vlast, to uz moc v dnestni dobe neni v kurzu. Bude zle.

  1. Z DNESNI HLAVNE Z MUZSKE GENERACE DIKY NEUSTALYM DATLOVANIM V MOBILECH A POCITACICH, SE STALA HORA MAJOVYCH SRACEK..JSOU TO PROSTE ZZENSTILI PANACI POZIRAJICI HAMBACE KTERE SPLACHUJI JEDOVATOU COLOU…NO A Z ZEN-DIVEK , SPROSTE MLUVICI SLAPKY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>