Historická pravda je překrucována a potlačována. Další důkazy falšování historie v přímém přenosu. Je to komedie nebo spíše fraška? NWO přichází pod taktovkou globalistické Agendy 2030

Druhé muslimské obléhání Konstantinopole v letech 717–718, rukopis Madrid Skylitzes-Fol34v z 12. století
Druhé muslimské obléhání Konstantinopole v letech 717–718, rukopis Madrid Skylitzes-Fol34v z 12. století

Nedávno jsme završili příběhy ze života symbolických šelem Janova Zjevení » a ukázali jsme vám vyšší smysl historie lidstva za posledních 2000 let. Mimo jiné jsme dekódovali klíčovou roli islámu… Islám vedl celou dobu své historie džihádistické války proti jinověrcům »

Noví bolševici se nyní ovšem tuto historickou realitu snaží popřít, překroutit a zcenzurovat. Kdyby to překrucování reality nebylo tak děsivé, bylo by to směšné. Ale tady přestává veškerá legrace. Tady se hraje i o naši svobodu…

Věřím tomu že každý z našich čtenářů dokonale chápe zrůdnost lži, kterou globalistická média i vzdělávací ústavy beze studu veřejně šíří. Nicméně měli byste také chápat rafinovanost tohoto podvodu — mocipáni dobře znají slabiny lidstva. Patří mezi ně především krátká paměť.

Může se velmi dobře stát, že vašim dětem už nebude nic na obrázcích z Řecka chybět, nebude jim připadat divné, že Britská královna v 16. století je černá… atd.

Možná snad alespoň vy pochopíte obrovskou pravdivost pořekadla „historii píší vítězové“, stejně jako výrok Henryho Forda, který označil učebnicovou historii za mýtus a bláboly:

Henry Ford, History is myth, New York Times May 15 1916, article by HENRY A. WISE WOOD
Henry Ford, History is myth, New York Times May 15 1916, article by HENRY A. WISE WOOD

Lidl lže jako když tiskne

Ukázali jsme si např. již jak poskoci globalistické Agendy 2030 v Lidlu falšují dějiny lidstva tím, že s neskutečnou drzostí cenzurují historické fotografie z Řecka a odstraňují byzantské křesťanské kříže »

Romantická řecká idylka — Lidl lže jako když tiskne. Minimálně od roku 2015
Romantická řecká idylka — Lidl lže jako když tiskne. Minimálně od roku 2015

Oni se samozřejmě nezastaví u mazání křížů, překrucování historie „vesele“ pokračuje… Ve snaze importovat islám do Evropy co nejrychleji, se liberální lhaní stále zesiluje — dokonce již se opakovaně snaží popřít fakt, že mohamedánské hordy vojensky dobývaly Evropu. Zde je další příklad vymazaných mozků:

Extremisté z alternativní levice vandalsky poničili pomník polského krále, který prolomil muslimské obležení Vídně

Ultra-levičáci vandalsky poničili pomník polského krále Jana III. Sobieského, který roku 1683 prolomil turecké obležení Vídně » k čemuž došlo před zde plánovanou oslavou tohoto výročí Identariánským hnutím hipsterské pravice.

Druhé obléhání Vídně jednotkami Osmanské říše mezi 14. červencem a 12. zářím roku 1683 skončilo vítězstvím obránců Vídně a znamenalo zahájení velké turecké války. Stály zde proti sobě jednotky států Svaté říše římské s jejími spojenci (Polsko-litevská unie, Papežský stát a Benátská republika) na jedné straně a jednotky Osmanské říše s jejími vazaly (Krymský chanát, Moldávie, Sedmihradsko, Valašsko) na straně druhé. Obléhání skončilo bitvou u Vídně, při níž byly jednotky Osmanské říše a jejích vazalů poraženy a zahnány na útěk. Autor obrazu: Pauwel Casteels, 1683–1685

Identariánské hnutí tuto bitvu oslavuje jako záchranu před muslimským zotročením, zatímco vygumovaná levice označila hrdiny, co rozbili turecký vpád za nacisty, protože nás nedovolili zotročit muslimy… WTF?!

A to jako vážně jo? ;-)
Je to komedie nebo spíše fraška?

Levicoví extremisté s vymazanými mozky pomník slavného polského krále, který spolu se svými elitními husary prolomil turecké obležení Vídně, počmárali nápisy „no nazi!“ — to jako aby záchranu Evropy před muslimy označili za nacistickou agresi a k tomu přeškrtali datum záchrany Evropy 12. září 1683 jako prý „hanbu“ historie. Dokonalá ukázka lidské hlouposti. Vidíte co dokáže (liberální) propaganda?

Jezuitský zákon: Když to řekne váš Vůdce, tak černá bude bílá a bílá bude černá

A pro obveselení se nakonec podívejme, jak si v Britanistánu přemalovali bledou královnu na černošku ;-) Člověk by se smál až by brečel :-(

Globalistická multikulti BBC falšuje dějiny ve velkém: Margaret z Anjou je tak významnou ženskou postavou anglické historie, jako třeba naše Eliška Přemyslovna. V 15.století vládla z královského trůnu 26 let Anglii a v době Války růží byla hlavní postavou Lancasterů. Dobové malby jí vykreslují jako štíhlou, bledou, světlovlasou ženu. Přesto ji v novém seriálu z produkce BBC hraje černá herečka Sophie Okonedo. Hádejte proč? ;-)

Není to poprvé. Nedávno proběhla informace o podobné manipulaci BBC, která do role normanského rytíře Roberta obsadila rovněž černého herce. A tato televize ani nemá potřebu to jakkoliv obhajovat. Prostě si bílou královnu zahraje černoška, a hotovo.


Zdroje:

Henry Ford (výrobce aut a také protiválečný aktivista) poznal jak fungují mechanismy moci na Západě a prohlásil: (Oficiální, školní) historie jsou bláboly (History is bunk), New York Times, Oct 28 1921
Henry Ford (výrobce aut a také protiválečný aktivista) poznal jak fungují mechanismy moci na Západě a prohlásil: (Oficiální, školní) historie jsou bláboly (History is bunk), New York Times, Oct 28 1921