Informační válka o Ukrajině 3: Na Ukrajině kvete fašismus

Německý satirický pořad »Die Anstalt« potřetí. Ještě jednou vám přinášíme fakta, o kterých je řeč v pořadu německé televize ZDF. Němci si v něm dělají legraci z mediálního lhaní o Ukrajině — v tzv. mainstreamových informačních kanálech se pravdu rozhodně nedozvíte :-( Kdypak se i u nás najde někdo, kdo bude mít odvahu veřejně říct těm co nám vládnou »Jste lháři«?

Na začátku připomenu zmíněný pořad a pak přidám fakta k jeho další části — k té části o kvetoucím ukrajinském fašismu. Rusko o tom mluví již dlouho, ale západní média mají zavřené oči a říkají: „Já nic nevidím“, to se jen Putin zbláznil a něco si vymýšlí. Jak ale sami můžete vidět dále v tomto článku, pohádky si tady vymýšlí někdo jiný… a já to nejsem.

Němci na ZDF to říkají velmi trefně, přidávám proto jen pár faktů a fotografií, abyste věděli o čem je v TV satiře řeč.

Pozor! Zprávy z informační fronty: Nacisté bojující za pravdu?!

azov-batalion-ss-ukraine1 azov-batalion-ss-ukraine4 azov-batalion-ss-ukraine5

Jak to jenom ovčanům podáme aby to nevypadalo tak blbě?

azov-batalion-ss-ukraine6 boj-za-svobodu-slova-1 boj-za-svobodu-slova-2

Krásným příkladem mediální manipulace je např. článek na idnes.cz s názvem „Batalion Azov. Bojovníci ve stínu vlčí runy vytáhli do války o Donbas“. Eufemismem „vlčí runy“ se maskuje nacistická symbolika. Ha ha ha. Větší pokrytectví jsem už dlouho neviděl! Ovšem na iDnesu se lži a kroucení faktů již staly standardem, takže by nás to nemělo překvapit.

Na našich stránkách se nic nepřekrucuje — takže prosím pěkně — použijme spolu prostý selský rozum a podívejme se na pár objektů z dob fašistického Německa…

2. tanková divize SS Das Reich
2. tanková divize SS Das Reich
Euromaidan fascists sponsored by USA and EU
Euromaidan fascists sponsored by USA and EU. Also Bandera fascist included. Everything is here, together in one place.
Kiev 2014-04-13 meeting at the Maidan main stage initialized by Right Sector activists. Right Sector's security at the stage
Kiev 2014-04-13 meeting at the Maidan main stage initialized by Right Sector activists. Right Sector’s security at the stage

Ano vážení, takto vypadá západní svoboda slova. No není to úžasné? ;-)

boj-za-svobodu-slova-3 boj-za-svobodu-slova-5

Naštěstí v Německu mají stále ještě někteří soudnost… na rozdíl od ČR.

Vysvětlení nacistické symboliky

Značka AZOV obsahuje hned 2 nacistické symboly v jednom: Černé slunce a vlčí hák »wolfsangel«.

Tím fašistické peklo ovšem nekončí — máme na Ukrajině ještě další »dobrovolnické« vojenské jednotky… jako třeba tzv. batalion Donbas — ten má ve znaku pro změnu trojzubec stylizovaný jako převrácený nacistický orel (znak wermachtu).

Opět vidíme manipulační eufemismus »dobrovolnické jednotky«. K nalezení např. na lidovky.cz pod titulkem »Pravý sektor šikuje na východě Ukrajiny, vytvoří údernou jednotku«

Neslavně známý vůdce ukrajinských pravicových radikálů Dmytro Jaroš organizuje na východě Ukrajiny "speciální prapor Donbas", který má dbát na veřejný pořádek a čelit aktivitám proruských separatistů. Jaroš to oznámil na tiskové konferenci v Dněpropetrovsku. Oddíl má mít kolem 800 mužů. Získávání dobrovolníků pro nově vytvářenou údernou jednotku se podle šéfa Pravého sektoru děje se souhlasem ukrajinského ministerstva vnitra a tajné služby SBU. "Chceme bezpečnostním složkám pomáhat, s žádostmi udělat na východě pořádek se na nás obrací stále víc lidí," řekl Jaroš novinářům...

Stále se divíte lidem na východě Ukrajiny, že nechtějí žít s takovou vládou?

Možná není od věci uvést ještě jednu stydlivě opomíjenou informaci: Mezi prvními zákonodárnými akty po nástupu fašistů k moci byl zákaz ruštiny jako úřední řeči.

Kdo tady záměrně přilévá olej do ohně? Pro ty co nevědí: Ve východních částech Ukrajiny je více než 50% ruskojazyčných obyvatel. Krásně zpracovanou mapu lze nalézt na webu Radio Free Europe/Radio Liberty:

Ukrainians Who Identify As Ethnic Russians Or Say Russian Is Their First Language; Source data: Ukrcensus 2001
Ukrainians Who Identify As Ethnic Russians Or Say Russian Is Their First Language; Source data: Ukrcensus 2001

http://www.rferl.org/contentinfographics/map-ukraine-percentage-who-identify-as-ethnic-russians-or-say-russian-is-their-first-language-/25323841.html

V celostátním ukrajinském sčítání lidu v roce 2001 označilo 29,6% účastníků, včetně 14,8% Ukrajinců ruštinu za svou mateřštinu.

Plakáty na Krymu v době referenda o nezávislosti na Ukrajině
Plakáty na Krymu v době referenda o nezávislosti na Ukrajině

Šelma útočí! Zachraň se kdo můžeš

POZOR ČERT! Leon Panetta.
POZOR ČERT! Leon Panetta.

Šelmy z Janova zjevení » ztrácí půdu pod nohama a zuří. Ano, vážení čtenáři, to je pravý důvod toho co se děje. Ukrajinští fašounci jsou jen nástrojem v rukou FED-USA, šelmy která by ráda krom Ukrajiny sežrala i Rusko… Proto jí nestačí 5 000 000 000 USD, kterými zaplatila ukrajinskou „revoluci“ a proto čím dál častěji můžete vidět a slyšet výzvy podobné např. následujícím výrokům:

novinky.cz, 20.10.2014: Spojené státy a další země by měly Ukrajině poskytnout vojenskou pomoc včetně těžkých zbraní, aby Rusko pochopilo, že za další agresi vůči Ukrajině draze zaplatí. Na konferenci Dny USA a Evropské unie na pražském Žofíně to v pondělí prohlásil bývalý ministr obrany USA a exšéf CIA Leon Panetta.

http://m.novinky.cz/articleDetails?aId=351124

Hnus a špína rovnající se snaze o vyvolání další světové války.

Smutná realita. A co s tím?

Přetiskli jsme zde tyto informace za jediným účelem — ukázat vám v jakém světě iluzí a manipulace dnes všichni žijeme. Poznáním pravdy o tom, jak tento svět funguje, se může člověk lépe bránit manipulaci. Vědět je důležitý první krok k opuštění vězení systému, k vystoupení z matrixu… Jak?

Co udělat pro zlepšení tohoto šíleného světa?

Dovolte mi připomenout prastarou moudrost, předávanou mudrci a zasvěcenci lidstvu po tisíce let… mnozí říkají to samé, i když třeba trochu jinými slovy. Dovolte mi citaci, tak jak ji řekl Don Miguel Ruiz, autor vynikající publikace osobního rozvoje s názvem „Čtyři dohody“: »Jak lze změnit svět? Odpověď je snadná. Tím, že změníte svůj vlastní svět. Když vás žádám, abyste mi pomohli změnit svět, nemluvím o planetě Zemi. Mám na mysli svět, který existuje ve vaší hlavě. Nedokážete změnit svět, jestliže nezměníte nejdřív svět, který máte v sobě. Změna začíná u Vás. Změňte svět tím, že budete mít rádi sami sebe, že si budete užívat života plnými doušky a svůj osobní život proměníte v rajský sen. A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést

Nemusíte však jet do Mexika a učit se cizím jazykům. Dokonalou odpověď na otázku, co se děje uvnitř lidské mysli, najdete zde přímo na našem webu.

Zajímá vás, kdo je ten SÁM, který zatím i u vás pravděpodobně nemá rád SEBE? Čtěte zde texty Pavla Karpety v rubrice Dvě cesty a Dualita lidského bytí a konečně pochopíte, proč vám Miguel Ruíz říká: A já vás žádám o pomoc, protože vy jste jediní, kdo tuhle změnu může provést.

I proto je zde náš web. Ty nejdůležitější informace o podstatě lidského vědomí jsou k nalezení zde » Nezapomeňte: Každý je sám tvůrcem svého osudu!